>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
BB&amp;T Atlanta Open

Miejsce: Atlanta (USA)
Data: 21.07.2014-27.07.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $568,805
Oficjalna strona: http://www.bbtatlantaopen.com/


Crédit Agricole Suisse Open Gstaad

Miejsce: Gstaad (Szwajcaria)
Data: 21.07.2014-27.07.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €426,605
Oficjalna strona: http://www.creditagricolesuisseopengstaad.ch/en/


Vegeta Croatia Open Umag

Miejsce: Umag (Chorwacja)
Data: 21.07.2014-27.07.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €426,605
Oficjalna strona: http://www.croatiaopen.hr/tenis/home.aspx



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jutro po rocznej dyskwalifikacji na korty wraca Serb Viktor Troicki . Na turnieju w szwajcarskim Gstaad zagra z racji przyznanej mu przez organizatorów Dzikiej Karty. W pierwszej rundzie trafił na Austriaka Thiema.

Moim zdaniem w kursie 4.10 na Serba jest lekka przesada. Thiem to 20-latek, co prawda najlepiej gra mu się właśnie na nawierzchni ziemnej, ale sam Troicki pokazywał w swoich występach, że na ziemi także gra mu się swobodnie.

Kawałek wypowiedzi Troickiego z ostatnich dni:
- Naprawdę chcę wszystkim pokazać, jak bardzo niesprawiedliwa była to kara - powiedział Troicki w rozmowie z serbską telewizją.

- Ale też chcę odbić sobie moją absencję. Nie wiem, jak długo zajmie mi powrót do poprzedniego poziomu. W niektórych turniejach będą dzikie karty. Teraz czekamy na potwierdzenie z Gstaad. Później odbędzie się kilka challengerów we Włoszech - planował.

Pomoc dla Troickiego w uzyskiwaniu dzikich kart zapowiedział Djoković. - Novak bardzo mi pomagał w tym czasie. Trenowałem z nim w Monte Carlo, Dubaju i Miami - mówił Troicki, który podkreślił, że jego celem jest w tym sezonie powrót do pierwszej setki rankingu ATP.
Nie znam się za zbytnio, ale tak jak napisałem na wstępie. Mecz jutro po pierwszym spotkaniu między Delbonisem a Brownem - więc spodziewac się go można po godzinie 12:00. - Na korcie centralnym, więc bukmacherzy na pewno będą mięli streamy z tego meczu i będzie się nim można bardziej zainteresowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dustin Brown - Federico Delbonis
Brown +3,5g @ 1,86 Pinnacle Sports


Niemiec w ostatnim czasie przeplata dobre pojedynki z kompletnymi klapami. Jeżeli serwis u Dustina funkcjonuje, ciężko jest go przełamać. W Hamburgu chociażby pokonał Carreno-Buste czy też Verdasco, a następnie gładko przegrał z Andujarem. W tej chwili na 104 miejscu w rankingu. Cały czas walczy o powrót do pierwszej setki. W tym sezonie bez jakichś większych sukcesów, jedynie wygrana z Nadalem w Halle, ale czy to jest sukces, ciężko stwierdzić. Na clayu w tym sezonie zwyciężał 10 razy, porażek odniósł 8.
Delbonis natomiast ostatnio średnio. Zdecydowanie obniżył loty po finale w Nicei, gdzie odniósł porażkę 2:0 z Gulbisem. W Hamburgu odpadł od razu, w Stuttgarcie pokonał Monaco i Beckera, odpadł z Youzhnym. Na mączce staty w tym roku 20/13.
Młody Federico kontra Jamajczyk grający dla Niemiec. Mecz może być wyrównany, jednak obawiam się tej lewej ręki Delbo. Aby typ siadł, Dustin może raz się tylko połamać. Ja sam przewiduje jednego chociaż TB, jednak nie zdziwię się, jak Brown to spotkanie po prostu wygra. Koniec spekulacji. Dustin jest w stanie to ogarnąć.


Aljaz Bedene - Andrej Martin
Bedene @ 1,56 Pinnacle Sports


Kwale do chorwackiego turnieju w Umag. Aljaz walczy o powrót do pierwszej setki rankingowej. Na pewno nie będzie o to łatwo. Dosyć ciężko będzie mu zbliżyć się do pozycji rankingowej z tamtego sezonu, a jednocześnie najlepszej pozycji w jego karierze. Na przeszkodzie na pewno stanęła kontuzja nadgarstka. Ostatnio udowodnił, że potrafi grać ma mączce wygrywając Challenger w Todi, w finale pokonując Fucsovicsa 2:1. W tym sezonie na clayu także pokonywał chociażby takich zawodników jak Haider-Maurer, oraz doświadczonych Bolelliego i Roberta. W Umag do tej pory odprawił dwóch tenisistów nie tracąc seta. Ogólnie na mączce w tym sezonie rozegrał 20 meczy, przegrywając 6.
Rywalem Słoweńca będzie niżej notowany i mniej mi znany Słowak. W tym sezonie na jego koncie 3 półfinały w turniejach rangi Challenger. Z zawodnikami typu właśnie Fucsovicsa czy Haider-Maurera nie zdołał wygrać jeszcze w tym sezonie. Chociaż mecz meczowi nie równy, to dla mnie już jest jakaś mała wskazówka, kto powinien dzisiejszego dnia wygrać. Marin w tym sezonie na clayu 18/10.
W H2H 3:2 dla Bedene. Wszystkie te mecze rozegrane były na mączce, jednak 5 lat temu, w dodatku w Futuresach. Dla mnie faworytem jest Słoweniec, praktycznie wszystko przemawia na jego korzyść.


Paolo Lorenzi - Pablo Carreno-Busta
Carreno-Busta @ 1,52 Pinnacle Sports


1 runda turnieju w Umag. Dla mnie i dla bukmacherów faworytem jest 10 lat młodszy od rywala Hiszpan. W H2H 3:2 dla Pablo, jednak warto zauważyć, że 2 wygrane Lorenzi odniósł na nawierzchniach twardych, natomiast Busta 3 pojedynki wygrał właśnie na mączce. Ostatnio spotkali się w Badstad. Górą zdecydowanie był młodziak, wygrywając 2:0, 6:2 i 6:2 w setach.
W rankingu o 20 pozycji wyżej jest notowany Hiszpan, jest na 59 miejscu. W tym sezonie na mączce Pablo 21 wygranych i 15 porażek. Lorenzi natomiast 24 wygrane i 10 porażek.
W ostatnim czasie w lepszej formie Busta. Wygrał chociażby Challenger w Mohammedia, czy też w Caltanissetta. Paolo także kilka dobrych wyników, finał w Bucaramanga, finał w Sao Paulo, oraz zwycięstwo w San Luis Potosi. Jednak te wyniki były bliżej początku sezonu.
Hiszpan dla mnie to typowy ziemniak i powinien sobie poradzić z doświadczonym Włochem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Jutro po rocznej dyskwalifikacji na korty wraca Serb Viktor Troicki . Na turnieju w szwajcarskim Gstaad zagra z racji przyznanej mu przez organizatorów Dzikiej Karty. W pierwszej rundzie trafił na Austriaka Thiema.

Moim zdaniem w kursie 4.10 na Serba jest lekka przesada. Thiem to 20-latek, co prawda najlepiej gra mu się właśnie na nawierzchni ziemnej, ale sam Troicki pokazywał w swoich występach, że na ziemi także gra mu się swobodnie.

Kawałek wypowiedzi Troickiego z ostatnich dni:


Nie znam się za zbytnio, ale tak jak napisałem na wstępie. Mecz jutro po pierwszym spotkaniu między Delbonisem a Brownem - więc spodziewac się go można po godzinie 12:00. - Na korcie centralnym, więc bukmacherzy na pewno będą mięli streamy z tego meczu i będzie się nim można bardziej zainteresowac.
Jedynie co bedzie brak Troickiemu to ogranie w meczach o stawke. Serb mocno przygtoowywal sie do powrotu , wielokrotnie trenowal z Djokovicem. Mobilizacja bedzie nieziemska. Kurs 4 value!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Brown D. - Delbonis F.
Delbonis F. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10

Niemiecki murzyn Dustin Brown czasami potrafi zagrać dobre mecze, by później przegrać w kiepskim stylu. W Bastad przegrał 1 rundzie z Carreno-Busta by tydzień później go pokonać na turnieju w Hamburgu. Również Verdasco nie dał rady w II meczu turnieju, ale za to Brown już z Pablo Andujarem wygrał zaledwie 3 gemy.
Delbonis to młody perspektywiczny gracz, z dobrymi wynikami na ziemi z I części sezonu. Zauważyłem, że jeżeli on gra dobrze w 1 turniej, tam w następnym nikogo nie może dziwić porażka w 1 czy 2 rundzie. Tak też było ostatnio gdzie przegrał z Tobiasem Kamke. Warto dodać, że Niemiec był wtedy w dobrej formie. Jeżeli Delbonis zagra swój tenis to powinien ten mecz wygrać. H2H 1:0 z 2013 roku.
Wynik: 3:6 3:6 ✅
???? Thiem D. - Troicki V.
Troicki V. +1,5 seta ::: 2,25 ::: Pinnacle ::: 3/10
Troicki wraca po &quot;banie&quot; na tenis za brak udziału w badaniach organizowanych przez federację centralą. Kiedyś to był przecież gracz godny poziomu top 20-30, ciekawe czy ta przerwa wyszła mu bokiem. Takie powroty na najwyższy poziom ATP są na pewno trudne, Murray po powrocie z kontuzji (2013) stracił jeden set na początku sezonu w Brisbane, Nadal przegrał finał z Zeballosem w Chile.
Dominic Thiem waleczny, młody, ambitny zawodnik który nie jednemu zawodnikowi już napsuł krwi. Przegrał ostatnio z Mayerem? Ale co z tego skoro właśnie on wygrał turniej w Hamburgu.
Wynik: (4)6:7 4:6 ✅
???? Golubev A. - Cervantes-Huegun I.
Golubev A. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10
Różnica około 280 miejsc w rankingu. Cervantes-Huegun to zawodnik bez sukcesów na poziomie ATP. Grywa przede wszystkim w challengerach, w tym roku wygrał 2 pierwsze mecze w Barcelonie, ale tracił pierwszego seta. Zwykły przeciętniak z challengerów. Golubev to też nie jest jakiś tenisowy as, ale zdecydowanie lepszy zawodnik niż Hiszpan. Golubev w tym roku pokonał Wawrinkę podczas Davis Cupu.
Wynik: 3:6 6:3 7:6(4) ✅ @Edit: Golubev w 3 secie prowadził 3:1, po czym chwila zawahania i pod koniec seta broni 3 match pointy.
???? Monaco J. - Hanescu V.
Monaco J. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 2:2, ale wyniki z dalekich lat. Obaj zawodnicy są w podobnej formie czyli dość kiepskiej. Wyniki nie zachwycają, ale tym razem liczę na Juana Monaco, bo już podczas turnieju w Hamburgu zaprezentował się z niezłej strony. Kursy na Rumuna lecą w dół, a często bywa właśnie tak, że wygrywa ten zawodnik na którego rosną.
Wynik: 6:3 7:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Thiem - Troicki(+4,5g) 2 @ 1,88✅
Unibet


Jak dla mnie warto pójść w stronę Serba, po dłuuuuugiej przerwie powraca i myślę, że będzie chciał pokazać co potrafi. Nie wraca po kontuzji, więc na pewno czynny udział ma z tenisem przez cały czas. Dziś wraca, ale z tego co pamiętam to Serb zawsze lubił początki nieźle grał. Przeciwnik młody, utalentowany, ale nie do przejścia, przecież Troicki to solidny tenisista i nie takich już pokonywał. Mimo wszystko idę dość bezpiecznie z handi, ale moim zdaniem zobaczymy Serba w drugiej rundzie.

Young - Sela 2 @ 1,96✅
ComeOn


Sela się rozkręca i tutaj w tym turnieju może być groźny, po pokonaniu Ołówka i Mannarino w Newport zaczął grać naprawdę dobrze, w ostatnim czasie przegrał 2 razy z Karloviciem, lecz widać postęp, w Bogocie był bardzo bliski jego pokonania. Dziś rywal nieco słabszy, zwłaszcza chodzi o to, że bez formy. Ostatnia wygrana miesiąc temu na trawie z Wardem, na hardzie nie grał po przerwie. Donald potrafi zaskakiwać, ale tym razem to się nie stanie. Obecnie to Sela jest faworytem i po takim kursie naprawdę warto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Cuevas P. - Olivio R. ✅ 2-0 (7-5, 6-2)
Typ: 1
Kurs: 1,16
Bukmacher: Betclick

Pablo jest w rankingu 60, wygrał bez problemów turniej w Bastad z takimi tenisistami jak: Jeremy Chardy, Fernando Verdasco, Joao Sousa ( wszyscy są powyżej 40 miejsca w rankingu ATP). Turniej w Bastad był rozgrywany na korcie ziemnym tak jak obecny w Umag. Ewidentnie widać że Cuevas jest w formie i lubi grać na korcie ziemnym. Nie powinien mieć problemów z wygraniem z przeciwnikiem który jest notowany na 244 miejscu i jego największy sukces to dojście do 1/4 turnieju w Bastat. W którym odpadł grając z Pablo Cuevasem! Przegrał gładko 2-6, 4-6. Podsumowując faworyt w tym meczu jest tylko jeden i warto na niego zagrać.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Gabashvili-Lajovic 2 @1.58
Serb rozwinal juz swoj talent na dobre. Na pewno warto sledzic tego gracza, a forma tez dopisuje ostatnimi czasy. Lajovic gral bardzo dobrze w Hamburgu, pokonal mi.in. Berlocqa, przegral z Leonardo Mayerem 1-6 5-7, ale w tym 2-im secie pokazal juz kawal dobrego tenisa. Gabashvili gral dobrze w pierwszej czesciroku, wiec teraz pewnie z kilka miesiecy bedzie cieniowac. Warto tez zaznaczyc, ze Serb pojawial sie juz w Umag 4 sezony temu, startujac jeszcz ejego bardzo mlody chlopak. Ogolnie pojawil sie tam w 3 z 4 ostatnich edycji (nie wiem czemu wypadl 2 latat wstecz), ale z kortami obeznany bardzo dobrze. Naturalnie rowniez balkanski klimat bedzie dla niego dobry. Rok temu Lajovic przebranl kwalifikacje, ale przegral z bardzo dobrze wtedy dysponowanym Montanesem, teraz pora juz pokonac etap 1 rundy. Jak Lajovicowi nie zabraknie motywacji, to powinien smialo posprzatac backhandem Gabashvilego.
Troicki-Golubev 1 @1.67
Jeden kit z kim zagra Serb w Gstaad w 2 rundzie. W dziisiejszym meczu pokazal Troicki, ze jest bardzo dobrze przygotowany, wiec oszczedzac sie nie bedzie, poniewaz jest co nadrabiac pod katem rankingu. Jak bedzie przyzwoity kurs, chocby pod kombinacje to wypada postawic.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Cuevas P. - Olivio R. Typ: 1 Kurs: 1,16
Przy tego rodzaju typach, jest zawsze ryzyko, chociaz od strony sportowej wydaje sie wszystko super. Ostatnia runda kwalifikacji, jezeli ktos sie wycofal po drodze z turnieju glownego, to Cuevas (rozstawiony z &quot;1&quot; w kwalifikacjach) rownie dobrze moze byc juz lucky loserem. Oni w przeciwienstwie do nas o tym juz doskonale wiedza. Kurs mowi sam za siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cuevas P. - Olivio R.
Typ: 1
Kurs: 1,16
Bukmacher: Betclick
Pablo jest w rankingu 60, wygrał bez problemów turniej w Bastad z takimi tenisistami jak: Jeremy Chardy, Fernando Verdasco, Joao Sousa ( wszyscy są powyżej 40 miejsca w rankingu ATP). Turniej w Bastad był rozgrywany na korcie ziemnym tak jak obecny w Umag. Ewidentnie widać że Cuevas jest w formie i lubi grać na korcie ziemnym. Nie powinien mieć problemów z wygraniem z przeciwnikiem który jest notowany na 244 miejscu i jego największy sukces to dojście do 1/4 turnieju w Bastat. W którym odpadł grając z Pablo Cuevasem! Przegrał gładko 2-6, 4-6. Podsumowując faworyt w tym meczu jest tylko jeden i warto na niego zagrać.
Szczerze powiedziawszy jak widzę ze ktoś kto ma 14 postów daje typ po 1.16 to oczywiście zagram przeciwnie na Olivio z handicapem gemowym.Ostatni ich mecz kazdy gral na Olivio a teraz po gładkim zwycięstwie widzę juz bez szans z Urgwajczykiem.Cuevas to nie jest jakiś terminator ostatnie dobre wyniki i sporo gry odbije sie na jego dyspozycji.Olivio +5.5 gema Pinnacle kurs dołożę pózniej.Handicapu gemowego nie ma to gram leciutko czysty win Olivio 5.330 Pinnacle ⛔
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Coric Borna-Roger-Vasselin Edouard 1, Pinnacle Sports 3.62

6:2, 6:4 ✅✅✅

VS.


Ostatnio młody Zverev zrobił zamieszanie w Hamburgu to może i następny siedemnastolatek zrobi jakąś furorę w swoim ojczystym kraju. Coric jest sklasyfikowany na 230 pozycji ATP jest to jego najwyższy ranking,lecz wiadomo nie ma się tym co zbytnio sugerować ponieważ Alexander Zverev był przed tym całym &quot;zamieszaniem&quot; 665,a teraz jest już 161. Także teoretycznie Borna jest na lepszej pozycji,ale tylko teoretycznie ponieważ w praktyce może być to różnie. Młody Chorwat pokazał się światu,a zwłaszcza Polakom w tegorocznej edycji Davis Cupu gdzie pokonał sensacyjnie naszego Janowicza &quot;szopa&quot; 2:6, 2:6, 7:5, 5:7, 6:4. Coric jest triumfatorem US Open juniorów z 2013 roku oraz również w tamtym sezonie zaliczył półfinał Australian Open oraz French Open i jeszcze ćwierćfinał Wimbledonu. W sumie rok 2013 był przełomowym jak na razie w karierze Borny ponieważ wygrał wtedy dodatkowo 5 turniejów rangi futures. Chorwat mimo swojego młodego wieku jest uniwersalnym graczem, wyniki z juniorskich szlemów jak najbardziej to potwierdzają. Zawsze jak stawiam na jakiegoś zawodnika zwracam uwagę na serwis ponieważ to ma duże znaczenie, Coric do niziołków się nie zalicza ponieważ mierzy 185 cm. Formą jakoś nie błyszczy w ostatnim czasie ponieważ po Wimbledonie wygrał zaledwie dwa mecze na dwa turnieje, ostatnio mogliśmy oglądać go w Poznaniu gdzie przegrał w I rundzie. Wiem,że mecz meczowi nie równy oraz zawodnik zawodnikowi również nie ale Zverev przed swoim wypałem również grał w kratkę. Roger-Vasselin który obecnie jest sklasyfikowany na 46 pozycji po Wimbledonie wystąpił w śmiesznej lidze niemieckiej i wygrał tam dwa razy, lecz w ogóle się tym nie sugeruję. W tym sezonie Francuz nie błyszczy na mączce pomijając tą bundesligę to ma bilans 2/6. Przegrywał z Andujarem, Kohlschreiberem, Tsongą, Dimitrovem Mayerem oraz raz jeszcze z Tsongą także przeciwników słabych nie miał,może być usprawiedliwiony. Pokonał natomiast Becka i Gonzaleza. Edouard zazwyczaj nie schodzi poniżej pewnego poziomu gry, to solidny zawodnik który potrafi napsuć nerwów najlepszym zawodnikom lecz z drugiej strony zdarzało mu się i to nie raz przegrywać z wiele słabszymi zawodnikami od siebie. Reasumując, średnia forma Francuza + gra Corica na własnej ziemi gdzie wiadomo ten naród potrafi psychicznie zniszczyć &quot;wroga&quot; + talent oraz dokonania Brony mogą sprawić,że on wygra ten mecz i tak też stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
V 91

vnm

Użytkownik
ja też dzis dorzuce coś od siebie ????
Sam Querrey vs Steve Johnson ✅
typ: Sam Querrey
kurs: 1,71
buk: sportingbet

Panowie nigdy nie byli wirtuozami w wymianach, trzymaja serwis i dobrze graja przy siatce. Nie bedzie to dlugi mecz, nie bedzie to porywajacy mecz. Jednak kurs 1,71 na Querreya to gruba przesada, Querrey jest lepszy z głębi kortu, ma pewniejszy serwis i jest bardziej doświadczony. Johnson pewnego poziomu narazie nie przeskoczy, a Querrey bedzie dziś raczej zbyt trudnym przeciwnikiem. Johnson czesto pozwala sobie na dekoncentracje i traci dość łatwo serwis, jak wiemy Querrey takich rzeczy nie wybacza i według mnie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
Donald Young vs Dudi Sela ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
typ: Donald Young
kurs: 1,73
buk: sportingbet

Young jaki jest każdy widzi. Była nadzieja Amerykańskiego tenisa, nie spełniła oczekiwań w nim pokładanych. Owszem, jest to solidny gracz, zdarzają mu się dobre występy, jak naprzyklad Roland Garros 2014, jednakże on czuje sie najlepiej na nawierzchni twardej. Zaczyna się sezon na turnieje na twardej nawierzchni w Ameryce i Kanadzie, i dziwi mnie tak duży kurs na Younga, ktory u siebie powinien byc bardziej zmobilizowany. Sela to nie jest żaden wielki gracz, Young zmotywowany powinien go dość spokojnie ograć.
Pablo Carreno-Busta vs Paolo Lorenzi ✅
typ: Pablo Carreno-Busta
kurs: 1,42
buk: BetClic

Najpewniejszy typ dzisiejszego dnia. Grali ponad tydzień temu w Bastaad i Hiszpan wygral 6-2 6-2, dzis bedzie podobnie. Bo dlaczego miałoby być inaczej? Włoch już nic nie znaczy w ATP, brakuje mu motywacji i przyjezdza tylko po startowe. Lokata.
Alex Kuznetsov vs Ilya Marchenko ⛔ ładna patologia, dopoki atp nie zrobi porzadku z kwalami, to to raczej nie ma sensu, bo z tenisem to ma mało zwiazanego.
typ: Alex Kuznetsov
kurs: 1,72
buk: BetClic

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem te kursy, to byłem jak Marysia - lekko w szoku. Marchenko jest bez formy, przegrywał w lipcu w dwoch setach z Kingiem czy J.P Smithem, a Kuznetsov grał w Bogocie, gdzie ograł Mannarino. Na dodatek gra u siebie, według mnie to się skończy w dwóch setach, a kurs warty grzechu.

Skupski N/Skupski K vs Harrison R/Ginepri R 3 meczowe :| ⛔
typ:Skupski N/Skupski K
kurs: 1,62
buk: BetClic

Po wczorajszym thrillerze w wykonaniu Guccione i Grotha obiecałem sobie, ze juz nigdy nie bede grał debla. Aż do dziś, kiedy zobaczyłem ten kurs. Według mnie, to bedzie typowy mecz na przełamanie. Skupscy przegrali 5 meczy z rzędu, z czego na twardej ostatnio w Bogocie. Skupski troche narzekal na twitterze, ale to nie moze byc zadnym usprawiedliwieniem. Ginepri i Harrison grają swoje mecze jutro w singlu, jednak nie sadze zeby sie oszczedzali. Nigdy ze soba nie grali. Bracia Skupscy dobrze trzymaja serwis, i nie sadze zeby przydarzyła im sie szosta porazka z rzedu.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Querrey S. - Johnson S. @1,74 pinnacle ✅
Na przywitanie z US Open Series zwracam się w stronę Sama Querreya, bo to on powinien przejść do drugiej rundy w mojej ocenie. Sam gra w mojej opinii po prostu lepszy i pełniejszy tenis, który w mniejszym stopniu jest uzależniony od skuteczności pierwszego podania. Bo poza serwisem potrafi znacznie skracać grę, a także huknąć porządną kontrę po linii. Johnsona to właśnie serwis będzie trzymał przy życiu, bo z głębi kortu nie jest to na tyle stabilny gracz w mojej opinii, żeby stworzył jakieś poważniejsze zagrożenie. Po takim kursie myślę, że można uśmiechniętemu zaufać. ????
Kuznetsov Al. - Marchenko I. @1,75 pinnacle ⛔
A tu typ z kwalifikacji do tego samego turnieju. Marchenko to całkiem niezły cwaniak jest, grywa sobie w tych challengerach, nabija bilans na hardzie, z różnym skutkiem. Amerykaninowi zaś przyglądałem się podczas pojedynku z Mannarino w Bogocie, który potrafi błysnąć z tego typu graczami i tam naprawdę dobrze wyglądał serwisowo. Nie dał Francuzowi ani jednego break pointa, co mnie osobiście zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Idę więc tym tropem i liczę na to samo w dzisiejszym spotkaniu.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kuznetsov Al. - Marchenko I. @1,75 pinnacle
A tu typ z kwalifikacji do tego samego turnieju. Marchenko to całkiem niezły cwaniak jest, grywa sobie w tych challengerach, nabija bilans na hardzie, z różnym skutkiem. Amerykaninowi zaś przyglądałem się podczas pojedynku z Mannarino w Bogocie, który potrafi błysnąć z tego typu graczami i tam naprawdę dobrze wyglądał serwisowo. Nie dał Francuzowi ani jednego break pointa, co mnie osobiście zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Idę więc tym tropem i liczę na to samo w dzisiejszym spotkaniu.
Trzeba wziąć poprawkę na to, że to jedyny mecz finałowej rundy kwalifikacji, który rozgrywany będzie o 20:30 (reszta o 19 zacznie). Piszę o tym, bo jeśli rozstawiony z 1 w Q wygra (a tak raczej się tanie) to Kuznetsov awansuje do drabinki głównej, czy przegra czy wygra. Oczywiście jako LL, bo Stepanek się wycofał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
No i co Bedene jednak awansuje jako LL wiec oddaje mecz Martinowi. To nie powinno tak być... ATP musi skończyć tymi LL ALBO jakoś zmienić tę kwale bo to jeden wielki śmiech...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
W turnieju są dwa wolne miejsce jako LL, więc na ten moment swoje mecze mogliby przegrać De Bakker i Kuznetsov. Zwłaszcza ten drugi, ma dość trudnego rywala i myślę, że warto coś zagrać przeciw niemu.
Kuznetsov - Marchenko 2 @ 2,10✅
Kursy jeszcze podrosły, chyba buki nie wiedzą o co tutaj chodzi. Kuznetsov mając pewne miejsce z rozstawienia w kwalach, moim zdaniem, nie podejdzie do tego meczu na 100%. Tak czy siak, warto sprobować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
No i co Bedene jednak awansuje jako LL wiec oddaje mecz Martinowi. To nie powinno tak być... ATP musi skończyć tymi LL ALBO jakoś zmienić tę kwale bo to jeden wielki śmiech...
Szanowny Panie... Nie wiem skad ten wniosek. Wyzej rozstawiony w kwalifikacjach jest Cuevas, ktory mecz zaczal prawie poltorej godziny pozniej, wiec Bedene i tak byl w kolejce, to raz.
Oczywiscie, takie rzeczy sie zdarzaja, ze zawodnicy pewni awansu pasuja w kwalfikacjach w ostatnich rundach, ale takiej pewnosci nigdy nie ma rowniez z dwoch powodow. Po pierwsze, kwalifikant za sam awans do turnieju rangi ATP dostaje 12 oczek rankingowych, lucky loser &quot;tylko&quot; 6. Juz nie wpsominajac o odpowiednich wyzszych gratyfikacjach finasowych, wiec zlotej zasady nie ma. Teoretycznie jest wiec o co grac. Dla niektorych tenisistow/tenisistek jest to zacheta, dla niektorych nie. Ryzyko dla typujacego takie zdarzenie jest zawsze w dwie strony.
Poza tym organizatorzy staraja sie ukladac rozklad gier, zeby &quot;ci&quot; najwzyej rozstawieni kwalifikanci grali na koncu mecze, z oczywistych powodow. Takze, nie wiem skad wyszedl Ci ten awans Bedene jako &quot;lucky loser&quot;. Podejrzewam wrecz, ze skoro wygral Cuevas to zadnych miejsc w Umag dodatkowych nie bedzie, chociaz to dopiero tez wyjasni sie do konca w srode.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Querrey S. - Johnson S.
Johnson S. ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ostatnio mamy wystrzał młodzików podczas turniejów. Tutaj liczę na podobny scenariusz. Querrey wskoczył na miejsce Stepanka, nie wiadomo jak Amerykanin Sam się przygotował do tego turnieju. W Atlancie w ostatnich latach nie brał udziału, raczej pomijał ten turniej. Steve Johnson w 2012 roku pokonał Donalda Younga, a później powalczył z Jackiem Sockiem. Warto przypomnieć, że już w tym roku Steve Johnson dostał się do półfinału turnieju w Delray Beach w I części sezonu.
Wynik: 7:6(3) 7:5 ⛔
???? Young D. - Sela D.
Sela D. ::: 2,31 ::: Pinnacle ::: 3/10
Donald Young ostatnimi wynikami nie zachwyca. Co prawda H2H 2:1, ale nie przywiązuje do tego większej uwagi. Rok temu odpadł już w kwalifikacjach do Atlanty z Timem Smyczkiem. Sela nie jest asem tenisa, ale ostatnie jego wyniki napawają optymizmem. Rok temu znalazł się w dwóch finałach na poziomie challenger w tym jeden wygrany. Być może w tym roku postara się w Atlancie na jakiś lepszy wynik niż 1-2 runda turnieju.
Wynik: 3:6 0:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Przy tego rodzaju typach, jest zawsze ryzyko, chociaz od strony sportowej wydaje sie wszystko super. Ostatnia runda kwalifikacji, jezeli ktos sie wycofal po drodze z turnieju glownego, to Cuevas (rozstawiony z &quot;1&quot; w kwalifikacjach) rownie dobrze moze byc juz lucky loserem. Oni w przeciwienstwie do nas o tym juz doskonale wiedza. Kurs mowi sam za siebie.
Dzięki za dobrą radę, bo jest cenna.

Szczerze powiedziawszy jak widzę ze ktoś kto ma 14 postów daje typ po 1.16 to oczywiście zagram przeciwnie na Olivio z handicapem gemowym.Ostatni ich mecz kazdy gral na Olivio a teraz po gładkim zwycięstwie widzę juz bez szans z Urgwajczykiem.Cuevas to nie jest jakiś terminator ostatnie dobre wyniki i sporo gry odbije sie na jego dyspozycji.Olivio +5.5 gema Pinnacle kurs dołożę pózniej.Handicapu gemowego nie ma to gram leciutko czysty win Olivio 5.330 Pinnacle
Kolego nie ilość a jakość, jak widać nie pomyliłem się i to ja jestem na plus.

------------------------------------------------------------

Nie odbiegając od tematu co sądzicie o spotkaniu Struff J.L. - Haider Maurer A.?
 
D 706

don1

Użytkownik
Kuznetsov to co zrobił to komedia,po co grać takie mecze bezsens.Marchenko masowany cały czas a ten z nim dostaje w trzecim secie 6-3 prowadząc 3-2 i mając swój serwis.Bravo dla chłopaków co typowali Marchewe,świetnie to przewidzieli graty.A my jutro zobaczymy Kuznetsova w głównej drabince.Liczę że dostanie ostre manto.Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom