>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie oglądać mecze tenisa?

N 0

nigx

Użytkownik
Witam,
krótkie pytanko odnośnie transmisji tenisa. Niedawno się zainteresowałem typowaniem tenisa, najczęściej na żywo, ale chciałbym te mecze oglądać. Jakiś czas temu na BAH były transmisje video, teraz w ogóle tego nie ma. Podrzuci ktoś jaki kanał telewizyjny transmituje dużo tenisa?
 
J 11

jamalx

Użytkownik
Bet365 dużo transmituje.
Poza tym, poszukaj kanału Super Tennis HD tam jest od groma tenisa. Mastersy (ATP 1000) najczęściej na Polsacie wraz z Wimbledonem, pozostałe szlemy i kilka turniejów na Eurosporcie.
Co do streamów internetowych ja sobie oglądam na drakuli.
 
N 0

nigx

Użytkownik
Póki co dzięki za porady, wpłaciłem depozyt na Bet365 i będę oglądał, ale jakby ktoś mógł mi podrzucić jakieś inne stronki niż wyżej wymienione to byłbym zobowiązany ????
 
P 44

perry

Użytkownik
Trochę odświeżam temat.
Gdzie u buków da się oglądać poza 1xbet i unibet.
Bet 365 nie działa i nie wiem gdzie można oglądać jeszcze?
Najlepiej u zagranicznych, bo u polskich trzeba sporo formalności by założyć konto.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Przy pomocy vpn mozesz ogladac wszystkie mecze Wimbledonu na bbcIplayer. Instrukcje dostepne na YT.

Na eurosportplayer mozesz kupic dostep do wszystkich boisk na AO, FO czy USOpen. Czasem moze zaistniec konflikt z jakas polska stacja posiadajaca wylacznosc na transmisje, wtedy to niemozliwe na terenie Polski.

Na wtatv mozesz kupic dostep do wszystkich turnieji wta (nie itf) z wyjatkiem GS.

Bet365 czy unibets transmisje sa pokazane w malutkim formacie, zawracanie glowy, moim zdaniem.Podobno obraz z bet365 mozna rozciagnac na ipadzie.

Na livetv (1xbet) mozesz ogladac, czesto z przeszkodami, duzo meczy, duzy format.
 
Do góry Bottom