>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Hamburg & Bogota, 14-20.07.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
bet-at-home Open

Miejsce: Hamburg (Niemcy)
Data: 14.07.2014-20.07.2014
Rozmiar drabinki: S-48 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €1,190,700
Oficjalna strona: http://bet-at-home-open.com/


Claro Open Colombia

Miejsce: Bogota (Kolumbia)
Data: 14.07.2014-20.07.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $663,610
Oficjalna strona: http://www.claroopencolombia.com/



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? Hamburg
Godzina: 13:30
Bagnis vs Delic 6-3 4-6 1-6✅
Typ: Delic
Kurs: 2,15
Buk: Unibet
Bagnis 24lata 123ATP 23-13 Clay, ostatnio slabiej sie prezentuje. W Manta na hardzie odpadl w 3 rundzie kwalfikacji z Wittenem 831ATP. Potem gral juz na Clayu. W Stuttgard przegral z P.Davydienko 658ATP w 3 setach w pierwszej rundzie kwalfikacji. W Hamburgu ogral Barth 6-3 7-5, 878ATP 0-2Clay gdzie wcale nie blysnal forma.
Delic 21lat 189ATP, 24-7clay . Ostatni turniej to rowniez Stuttgart. Po dosc latwych kwalfikacjach odpadl w 1 rundzie z 34 rakieta swiata Giraldo. W Hamburgu ogral 7-6 6-4 Marterera 538ATP 18-11 Clay. Mimo wyrownanego pojedynku zdecydowanie serwis oraz return byl po stronie Delicia. I obronil 2/3break pointow. W przeciwienstwie do Bagnisa ktory obronil az 9/11 breakow, a wygral 4/10breakow przy koszmarnym 24% drugim podaniu Bartha. Mysle ze dzis Delic wygra, moze nawet i 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Pablo Carreno-Busta - Dustin Brown
Carreno-Busta -1,5s @ 1,93 Pinnacle Sports
⛔⛔⛔
Obaj spotkali się ostatnio niecały tydzień temu. Górą był Hiszpan, wygrywając 2:0, 6:3 i 6:4 w setach. Nie sądzę, by od tamtego pojedynku coś się zmieniło. Pablo na pewno rozegrał o 2 mecze więcej od Niemca. W Badstad Busta odpadł po walce w ćwierćfinale z Verdasco.
Niemiec ze swoimi predyspozycjami bardziej nadaje się do gry na hardzie i na grassie. Zdecydowanie gorzej radzi sobie na mączce. W tym sezonie 7/7. Pablo natomiast to typowy ziemniak. Całkiem nieźle radzi sobie na clayu, jego staty to 21/14. Także na jego koncie kilka dobrych występów w Challengerach.
Busta powinien wygrywać sporo piłek granych z końca kortu. Świetnie to pokazał w Szwecji właśnie przeciwko Dustinowi. Sam Niemcowi nie daje jakichś większych szans. Obaj praworęczni. W rankingu wyżej notowany jest Hiszpan, bo na 62 miejscu, a &#39;Jamajczyk&#39; na 100.

Samuel Groth - Juan-Sebastian Cabal
Groth -1,5s @ 1,62 William Hill

Zawodnik z najszybszym serwisem na świecie kontra typowy deblista z dziką kartą od organizatorów. Zwycięzca jak dla mnie tego pojedynku jest tylko jeden, a mianowicie Australijczyk, który jeszcze w sobotę toczył bój na trawach w Newporcie. Odpadł tam w półfinale z Ivo Karloviciem.
Sam w dobrej formie. Hard to nawierzchnia, która powinna mu się spodobać, a na pewno jego serwisowi. W tym sezonie Groth zdążył rozegrać 25 meczy na hardzie. Chociaż przegrał ich ponad połowę, bo 13, to w dzisiejszym spotkaniu nie powinno mieć to jakiegoś wielkiego znaczenia, ponieważ jego przeciwnik natomiast rozegrał tylko 2 spotkania w grze pojedynczej w bieżącym roku.
Krótko podsumowując, Groth powinien dzisiaj sprawę dalszego awansu załatwić serwisem, a także szukając szans na przełamanie. Nie oszukujmy się, Kolumbijczyk nie jest na takim poziomie, żeby postawić jakiś większy opór Australijczykowi. Jak dla mnie kurs 1,62 to spore value i trzeba z tego skorzystać.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Witam po dłuższej nieobecności, wreszcie zaczynają się hard korty a kończą beznadziejne turnieje na cegle, wiec można typować i zarabiać.



Bogota-singiel - Pella G.-Struvay E. Typ 2 + 1,5 seta 1,63 eFortuna


1 runda turnieju w Bogocie, spotkanie pomiędzy Argentyńczykiem który był dosyć promowany w swoim kraju, jednak po wygraniu Mastersa Challengerów w 2012 roku i półfinale w Dusseldorfie rok temu gdzie szalał i był w piekielnej formie, w tym sezonie znacznie obniżył loty porażki z takimi zawodnikami jak Michon nie przynoszą mu chluby, na dodatek kiepska forma na turniejach ceglanych i spory spadek w rankingu, Pella leworęczny dosyć niezle podanie rotowane na zewnątrz, będzie tutaj nadawał ton wymianom z końcowej linii i starać się rozrzucać swojego rywala po korcie, Eduardo Struvay z dziką kartą tutaj od organizatorów, od wielu lat gra w challengerach z mizernymi skutkami, jest to typowy oldschoolowy tenis, polegający na serv&amp;volley lub szybkim skończeniu akcji Fh, serwis pierwszy na wysokim poziomie, drugi dosyć kiepski jednak zmysł do gry pod siatką jak i Chip &amp; Charge przy returnie powinno dać kontakt i zaczepienie w tym meczu, na dodatek nawierzchnia bardziej odpowiada Kolumbijczykowi, na dodatek wlasna publika i chęc przejścia do nastepnej rundy + zdobycie pokaznej sumki za następną rundę , myślę że jest w stanie spokojnie ugrać seta a może nawet wygrać.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? ATP Hamburg
Godzina 13:30
Kamke vs Nieminen 6-3 4-6 6-2 ✅
Typ: Kamke
Kurs: 2,4
Buk: Unibet
Mecz ciezki do wytypowania dwoch mniej wiecej rownych zawodnikow Gram na Kamke 82ATP, najwyzej 64 clay 11-8 bo moim zdaniem po ostatnich slabych wystepach forma zaczyna rosnac. Na clayu od 4 lat nie zanotowal dodatniego bilansu na koniec sezonu na tej nawierzchni. Ostatnio gral na Bundesliga Men gdzie wygral z Trevisan 16-10clay 376ATP, Korolev 755ATP, 2-9clay, oraz w Baumann 519ATP, 7-10, oddajac mu tylko 5gemow, ktory moim zdaniem ostatnio zaczal lepiej sie prezentowac. A porazke ze Zverevem w Braunschweig mozna wytlumaczyc, gdyz mlody Niemiec wygral ten turniej.
Nieminen 58ATP, kiedys13, 5-6 clay ostatniowygral bardzo wyrownany mecz z Viola172ATP, 11-14clay, ktory tez sie ostatnio zaczal dobrze prezentowac na Bundeslidze.A wczesniej to Wimbledon 0-3 Isner 2runda. Dotychczasowe spotkania panow to 4-0 Nieminen. Jeden na carpet oraz trzy na hard. Wiem ze wynik jest nie korzystny, ale dwoch podobnie sklasyfikowanych graczy nie moze miec wiecznie wyniku jednostronnego w bezposrenich pojedynkach, tym bardziej ze teraz zmienia sie tez nawierzchnia. Nie liczac Bundesligi Kamke odpadal w dwoch ostatnich turniejach w pierwszych rundach, gdzie jak nie u siebie w domu sie przelamac
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie co myślicie o jutrzejszym meczu Jerzego Szopy Janowicza? Ja mysle ze mozna spokojnie grać na Ramosa nawierzchnia forma.Chcialbym poznać zdanie kogoś lepszego w tenisie bo szukam czegoś w tym meczu do dubla z Carreno-Busta.Z drugiej strony Jerzy chyba tak dalej nie moze przecież ile w końcu mozna przegrywac h2h na ziemi 1:1 3:0 na Garosie dla Szopy i 2:1 przegrał w innym turnieju.Chyba pójdę w stronę Szopa +1.5 seta
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Graj na Ramosa nie zastanawiaj się, tydzień temu skreczował z Lajoviciem, miał nie grać do końca sezonu, a tu nagle gra już w następnym turnieju i tak pewnie ten mecz skreczuje jak mu nie będzie szło, gdzieś był wywiad z jego rodzicem i mówił że nie czuje się dobrze i że JJ w każdej chwili może się wycofać.Jeśli zagra cały mecz to przegra, jeśli da się połamać kilka razy to skreczuje.
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Struff-Kraijnovic
Typ:1
Odds:1,54
Bukmacher:expekt

Na dziś proponuje to spotkanie z dwóch względów spotkanie rozgrywane jest na Niemieckiej ziemi, gdzie gospodarze zawszę gryzą korty. Do tego Struff to przyszła nadzieja Niemieckiego tenisa. Kraijnovic serbski talent bez dwóch zdań ostatnio odnotowuje dobre wyniki pokonał między innymi w kwalifikacjach Bellucciego i Lammera ale nie oszukujmy się dwaj ci zawodnicy w ostatnim czasie są bez formy, Struff poległ z Kohlschraiberem w Studgarcie 2:0 4:6 3:6. Mimo wszystko uważam że to spotkanie wygra gospodarz dobra alternatywa do dubla.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Carreno-Busta Pablo-Brown Dustin 2:0 , Bet365 1.90

6:7, 3:6 ⛔⛔⛔

VS.


Mniej więcej o godzinie 18:00 w Hamburgu dojdzie to rewanżu z przed kilku dni,ponieważ Ci tenisiści 8 lipca zagrali ze sobą pierwszy mecz. W Szwedzkim Bastad wygrał 7:5, 6:3 młodszy o siedem lat Pablo. Hiszpan doszedł tam do ćwierćfinału pokonując po drodze właśnie Browna oraz Lorenziego 6:2, 6:2,a poległ z Verdasco 7:5, 6:3, przegrał z Verdasco który zagrał bardzo dobry mecz, młodszy z Hiszpanów był często bezradny. Także czas na rewanż, co się mogło zmienić w przeciągu tych kilku dni? Zapewne nie wiele. Na korzyść Niemca przemawia,że gra u siebie oraz mógł się dłużej zadomowić w Hamburgu. Także czy czynnik jakim jest własna publika zadecyduje o tym,że Dustin będzie lepiej grał? Zapewne jest to wątpliwe. Brown w tym roku rozegrał 14 meczów na clayu, połowę z nich wygrał także ma bilans 50-50%. Niby pokonał siedmiu graczy,ale jak przyjrzeć się bliżej to wygląda to bardzo słabo. Niemiec Jamajskiego pochodzenia pokonał: Torebko oraz Schwartzmana w tej śmiesznej lidze &quot;Bundesliga - men&quot; także tym w ogóle się nie sugeruję,wcześniej para nienormalnie przegrał z Matosevicem na French Open,w Dusseldorfie pokonał Lu który na mączce gra raz na ruski rok i został tam pokonany przez Delica, wcześniej grał w Monachium i pokonał Kralovica w dwóch tie breakach, a wiadomo,że Ivo na mączce gra najsłabiej...więc w drugiej rundzie odpadł z Fogiem 7:6, 6:4. Idąc jeszcze wstecz to pokonał w challengerze Gaio Federico (412 ATP) z problemami 1:6, 6:3, 6:4 aby odpaść z Cecchinato 6:1, 6:3. No i ostatni turniej jakiemu się warto przyjrzeć to w Houston gdzie pokonał Williamsa oraz Isnera na &quot;oszukanej&quot; amerykańskiej mączce, tamta nawierzchnia to takie połączanie mączki i hardu,ponieważ &quot;tamten clay to nawet nie leżał nigdy obok europejskiego&quot;. Pisząc to miałem na myśli,że Brown w tym roku kuleje na tej nawierzchni. Carreno-Busta w roku 2013 zaimponował nam niesamowitym skokiem rankingowym oraz ilością wygranych meczy, w tamtym sezonie w wygrał aż 97 meczów! Wiemy na pewno,że w tym roku tego nie powtórzy,ale nie ma się czym dziwić ponieważ rok 2013 zaczął od futuresów i dopiero później przedzierał się przez kwalifikacje do turniejów głównych albo królował w challengerach. Obecny sezon zaczął z wysokiego C, ponieważ od razu turnieje ATP. Przed Wimbledonem olał turnieje przygotowawcze na trawie i wolał pograć na mączce właśnie w challengerach, z jednej strony słusznie ponieważ wygrał dwa,a z drugiej źle ponieważ odpadł w I rundzie Wimbledonu ale nie z byle kim ponieważ z Ferrerem. Lecz ja swoją analizę podpieram na wynikach z kortów ziemnych,także traktuję ten argument jako plus. Carreno-Busta bije na głowę rywala jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne, wiadomo hiszpański,solidny tenis. A Brown wiele lat szlajał się po jakiś Jamajskich turniejach gdzie pokonywał słabiaków lecz trwał w tym za długo i teraz ma wiele braków technicznych których prawdopodobnie całkowicie nie wyeliminuje. Brown jest określany mianem szaleńca na korcie,dlaczego? Właśnie dlatego, że woli on pi***nąć raz,a porządnie i wygrać punkt wygrywającym uderzeniem niż bawić się w wymiany, których nie bardzo lubi. Niemiec na pewno jest lepszy od Hiszpana jeśli chodzi o poruszanie się na korcie oraz gibkość, jest mega zwinny niczym kot. Pablo jeśli niczego nie spartaczy to będzie miał świetną karierę,a Brown będzie takim średniakiem,max TOP 50 przy dobrych wiatrach. Publika będzie za czarnoskórym tenisistą lecz stawiam,że Pablo powtórzy wynik z przed kilku dni i pokona rywala w dwóch setach.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Kuznetsov Al. - Mannarino A.
Typ: 2
Kurs: 1,46
Bukmacher: Betclik
Alex, jest w rankingu 155 a w tym roku jego bilans to 2 wygrane i 5 porażek.Są to dwie wygrane z turnieju z kwietnia w Savannah, GA, USA, w reszcie turniejów przybył kwalifikacje i odpadł. A Adrian jest w rankingu 93 jego bilans wynosi 10 wygranych 17 porażek.Z tym że 30 czerwca wygrał cały turniej w Ekwadorze.Podsumowując Mannarino wygrał bardzo niedawno podony turniej w podobnym klimacie i jest &quot;w gazie&quot;, dlatego moim zdaniem jest tutaj absolutnym faworytem i nie da żadnych szans Alexowi.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Ja na to janowiczowskie zlomowisko nie postawię, już nigdy ani grosza, i naprawdę nie polecam stawiać na tego gracza, postawiłem ostatni raz na niego z robredo na wimbledonie, widziałem jego mecz z layovicem to co on tam wyprawiał woła o pomstę do nieba. Pamiętajmy że od 13 lutego i od turnieju w Rotterdamie on nie wygrał meczu poza wielkim szlemem, owszem może nagle odpali ale jeśli dodamy do tego jego niby kontuzje, widziałem mecz z layovicem wzial niby medicala potem biegal jak szalony a nagle krecz, wedlug mnie przegra z ramosem i potem powie, że jednak kontuzja nie pozwoliła mu grać w pełni możliwości
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie co myślicie o meczu Janowicza?
W Hamburgu broni ponoć 45 pkt ?
Ja powiem tak nikt do końca tego nie zanalizuje bo nie ma co wiadomo jaka jest sytuacja wokół Szopy.Ja sobie mysle tak h2h nie wyglada zle Jurek broni te punkty ta cała otoczka ze nie jest zdrowy to według mnie mydlenie oczu.Szopa zapewne jutro wygra i ja wchodzę w jego win po takim kursie z takim przeciwnikiem trzeba zaryzykować Szopa win:2.780 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Swoją droga Brown wygrał z Hiszpanem niezła masoweczka poszła tego drugiego i stało sie ja tam nie wierze ze ten sport jest czysty dlatego wchodzę w Szopę.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Janowicz Jerzy-Ramos-Vinolas Albert, Ramos wygra pierwszego seta, Bet365 1.57

6:0, aha... ⛔⛔⛔

VS.


Kurs nie powala,ale gra Janowicza w tym sezonie również nie powala. Z tego co widać Polak postanowił wystartować w turnieju w Hamburgu,co dla mnie jest kompletnie niezrozumiałą decyzją. 9 lipca skreczował z powodu kontuzji stopy w meczu Lajovicem 3:6, 1:1, na pierwszy rzut oka była to ponownie trzeszczka, lecz po wnikliwych badaniach okazało się,że to &quot;tylko&quot; stan zapalny. Jerzy doznał tego zapalenia dziewiątego lipca i od razu tego dnia udał się na badania, Janowicz przez 3 dni był doprowadzany do stanu normalności czyli do 12, mecz z Hiszpanem rozegra 15 czyli miał zaledwie tylko 3 dni na ogranie się na kortach oraz treningi. Więc moim zdaniem kwestia zdrowotna jest tutaj bardzo istotna, moim zdaniem powinien nie szaleć i odpuścić sobie ten turniej no ale zadecydował inaczej. Zdrowie swoją drogą ale formą swoją. Wszyscy wiemy jaki nieudany sezon ma Polak, w tym roku wygrał 13 meczów,a przegrał 17. Mogę podać wiele przypadków które stały na poziomie futuresa w wykonaniu Łodzianina,lecz oszczędzę sobie tego. Co najbardziej niepokoi w grze naszego rodaka? Serwis oraz forhend, czyli jego dwie najpotężniejsze bronie,a dodatkowo dodaje do tego mnóstwo niewmuszonych błędów i w taki oto sposób gra jak gra. Dodatkowo w tym roku na mączce ma bilans 2/7. Zmierzy się on z Hiszpanem którego raz pokonał ale raz też mu uległ, dwa razy spotkali się w 2013 roku, najpierw Albert wygrał 2:1, a później Janowicz odgryzł się mu na French Open 3:0, tylko pamiętajmy ciągle,że w 2013 &quot;coś tam grał&quot;. Dwa lata starszy Hiszpan sezon ma bardzo dobry ponieważ 40/21 w tym 37/17 na mączce. Ramos musiał się przedzierać przez kwalifikacje także obył się już z kortem, pokonał on dwóch zawodników, najpierw Hinzmanna 6:1, 6:1 i później Cecchinato 6:1, 7:6. Kurs wystawiony na Janowicza zapewne jest spowodowanym wyłącznie jego rankingiem który ciągle spada. Ramos olał sezon na trawie i dzięki temu osiągnął dwa finały challengera,a w jednym z nich triumfował. Sugeruje się wyłącznie obecną formą zawodników, stawiam na wygraną pierwszego seta bo gdyby Polak miał kreczować to możliwe,że ponownie po I secie.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
No tak Konar, przekonałeś mnie, zdrowe argumenty również wskazywały, że ten cały carreno busta dzisiaj pyknie browna i co, jestem zdania, że w tenisie trzeba walić na takie kursy właśnie między 2,5 a 2,7. ale swoją droga szopa gra ostatnimi czasy naprawdę żenującą, no ale ryzyk fizyk, ja dzisiaj puściłem za stówke thiema, fenomenalna gra i polecam grać na niego w tym turnieju, jest w formie
 
K 36

kamiiru

Użytkownik
Panowie co natomiast myślicie o meczu-
Przysiezny M.-Wang J.

?? Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam

Nie mam czasu na pisanie analizy, ale w moim odczuciu jest to typowy meczyk 50/50, takze polecam pograć po wyższym kursie czyli Michała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom