>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 08-10.07.2014 (Rewanże)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 08-10.07.2014 (Rewanże)
Tydzień temu wystartowała Liga Europejska. Mimo ogromnym zainteresowaniem Mundialem, polecam coś obstawić z rozgrywek europejskich. Puki co mamy pierwsze rozstrzygnięcia. Nie było większych niespodzianek w pierwszych spotkaniach. Ekipy teoretycznie słabsze, wyraźnie odstawały od bardziej doświadczonych zespołów z silniejszych lig. Mamy mecze drużyn mało znanych, dla większości zupełnie anonimowych. Są ekipy ze słonecznej Malty, Wysp Owczych, Andory i San Marino, co potwierdza że możemy być świadkami wysokich wyników. Jednak nie ma co przekreślać nikogo, o czym pokazały poprzednie sezony. W ubiegły czwartek zaskoczył mnie jedynie remis 1:1 Albańskiego FK Laci ze Słoweńskim Velenje, oraz bezbramkowy remis zdecydowanego faworyta IFK Göteborg (Swe) z zespołem Luksemburga Fola. Można było spodziewać się łatwego zwycięstwa Bośniackiego Zeljeznicar, jednak także skończyło się remisem z Czarnogórskim Lovcen. Bukmacherzy jak zwykle zasypiają z kursami, dlatego mamy jedynie screeny z Livesports. Jednak myślę, że każdy zainteresowany znajdzie sobie we wtorek, albo środę interesujące go kursy.

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych spotkań. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
typer5555 0

typer5555

Użytkownik
Jelgava - Rosenborg
Typ : 10
Kurs : 2.69
Drugi mecz pomiędzy łotewską Jelgavą a norweskim Rosenborgiem raczej nie będzie miało większego znaczenia dla dalszych losów rywalizacji o drugą rundę eliminacji.
Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Norwegów 4 -0.Gospodarze wyjdą
na boisko z zamiarem godnego zakończenia meczu jakimś pozytywnym rezultatem , ale
według mnie najbardziej prawdopodobnym rezultatem będzie remis, stąd zdecydowałem się na wygraną lub remis gospodarzy.

Klapeida - Differdange
Typ : 02
Kurs : 2.06
Typ trochę ryzykowny. Stawiam na Differdange ponieważ wierzę w ekipę z południowego Luksemburga. A to dlatego że luksemburskie drużyny coraz lepiej radzą sobie w europejskich pucharach.

Kukesi - Kairat Ałmaty
Typ: 1
Kurs : 2.25 ( Betclick )
Po dość szczęśliwym zwycięstwie Kazachów na ich własnym terenie ( piłkarze Kairatu zdobyli zwycięskiego gola z rzutu rożnego po błędzie bramkarza , który wyrzucił piłkę przed siebie wprost pod nogi Darabeva ) , Albańczycy będą starać się grać na zero z tyłu, starając się strzelić przynajmniej
jedną bramkę , która gwarantuje dogrywkę. Z drugiej strony goście są ostatnio w bardzo dobrej
dyspozycji , wygrywając 6 z ostatnich spotkań. Ewentualnie można postawić typ 02 z kursem
1.52.
 
L 26

legionistaa-101821

Użytkownik
Kukesi (Alb) - K. Almaty (Kaz) typ 2 kurs 3,0 William ( dla tych co nie lubią ryzyka 2DNB kurs 2,15)

Hmm przejrzałem ofertę na rewanże i w sumie nic tak szczególnie mi się nie nasunęło na pierwszy rzut oka prócz tego spotkania.
Ogólnie zespoły z Kazachstanu pokazały się ze świetnej strony w pierwszej rundzie, gdzie wszystkie 3 zgodnie wygrały swoje mecze. Kair można by rzec, że niby wymęczył 1:0 strzelając gola dopiero w 89 minucie, jednak nic bardziej mylnego. Cały mecz miał zdecydowaną przewagę, jednak nie przełożył jej na zdobyte gole, co czasem się zdarza. W strzałach celnych 6:0, w niecelnych 9:3 i to chyba wystarczy żeby zobrazować sobie przebieg pierwszego spotkania. Być może oszczędzali się w tamtym meczu, ponieważ mieli w perspektywie 3 dni później arcy ważny mecz ligowy z liderem Aktobe, który UWAGA wygrali 7:1!!!, gdzie hat-trickiem popisał się Gohou, napastnik rodem z WKS, który w tym roku trafił do Kazachstanu z Rosji, a konkretniej z Krasnodaru i w drugim swoim występie zanotował hat-tricka i to z liderującym Aktobe! Liga Kazachstańska rośnie w siłę, jeżeli taki napastnik trafia to takiej ligi, to jest najlepsze potwierdzenie. Gohou w sezonie 2012/13 występował również w lidze tureckiej w Kayseri gdzie w 31 meczach strzelił 19 bramek, a dopiero w tym roku skończy 26 lat.
Kukesi jak dla mnie bez większych szans w tym dwumeczu. W sumie to dobrze, że pierwszy mecz zakończył się wynikiem &quot;tylko&quot; 1:0 dla Kairu, ponieważ teoretycznie sprawa awansu jest nadal otwarta i Kazachowie nie mogą zlekceważyć rywala i na pewno będą grali o pełną pulę.
A i radzę grać jak najszybciej bo na pewno poleci kurs ;)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Atlantas - Differdange
Nie wiem skąd tutaj takie kursy.Differdange wygrało pierwsze spotkanie 1-0.Jest to naprawdę niezła drużyna prowadzona przez francuskiego trenera i w kadrze jest wielu francuzów,mają bardzo bramkostrzelnego zawodnika jakim jest Er Rafik.W poprzednim sezonie wyeliminowali Utrecht co było dużą niespodzianką i polegli dopiero w karnych z Tromso.Co ważne to to,że potrafili z tymi drużynami rozgrywać dobre mecze na ich terenie - 3-3 z Utrechtem i 1-0 z Tromso więc z drużynami lepszymi niż ich rywal z Litwy.

Differdange X2 @ 2.18
⛔
Marathon

Zimbru - Shkendija
Widziałem pierwsze spotkanie i utwierdziło mnie ono,że Shkendija jest zespołem lepszym.Stworzyli sobie więcej sytuacji,mają bardziej kreatywnych zawodników i widać,że bardzo zależy im na awansie do kolejnej rundy.Zimbru nie stwarzało raczej większego zagrożenia a bramka to prezent od obrońcy,który fatalnie podał piłkę pod nogi napastnika Zimbru będącego w dobrej pozycji a ten został sfaulowany w polu karnym i wiadomo jak się to skończyło.Ten wynik sprawia jednak,że zespół z Macedonii
nie może być pewnym awansu więc liczę na dobry mecz w rewanżu i co najmniej remis.
Shkendija X2 @ 1.88 ⛔
Marathon


Kukesi - Kairat

Kairat wygrał u siebie 1-0 w samej końcówce ale mieli w tym meczu dużą przewagę i mogli wygrać wyżej.Mają dobry zespół i są w świetnej formie.W sobotę rozgromili u siebie Aktobe aż 7-1 i objęli prowadzenie w tabeli.Minusem tutaj jest daleka podróż ale umiejętności zdecydowanie po ich stronie.To zespół z Albanii będzie musiał zaatakować jeśli myśli o awansie co powinno pociągnąć za sobą groźne kontry Kazachów.
Kairat DNB @ 2.15 ▶ zwrot
Unibet


Ferencvaros - Sliema

Kursy jak dla mnie z kosmosu.Tydzień temu również zespół węgierski był tutaj
można powiedzieć mega faworytem a boisko pokazało co innego i to Sliema powinna ten mecz wygrać.W pierwszej połowie nie wykorzystali rzutu karnego,raz z linii piłkę wybił obrońca i w końcówce jeszcze słupek z tego co pamiętam.Ferencvaros wygląda marnie,zespół opuścił najlepszy zawodnik Leonardo i paru innych kluczowych graczy.
Niby rewanż grają u siebie ale po tym co zobaczyłem w pierwszym spotkaniu jakoś nie jestem przekonany aby ich gra się jakoś diamentralnie zmieniła i te kursy są dla mnie niezrozumiałe kompletnie.

Sliema +2,5 @ 2.05 ✅
Sliema @ 31.00 ⛔
Marathon


Libertas - Botev

Botev tak jak można się było spodziewać już w pierwszym spotkaniu rozstrzygnął kwestię awansu,miażdżąca przewaga i pewne zwycięstwo.Zespół z San Marino nie oddał nawet celnego strzału na bramkę,ba oni mieli problem przedostać się w ogóle pod pole karne przeciwnika.Tymczasem fortuna wystawia taki o to kurs na to,że zespołowi Libertas nie uda się strzelić bramki.Rozumiem,że grają u siebie ale drużyny z San Marino nawet grając na własnym boisku strzelają bramkę raz na xxx czasu i to z reguły z ogórkami a Botev to jednak solidna ekipa więc szansę na gola bardzo nikłe.Jak dla mnie petarda.
Pierwsza drużyna strzeli - Nie @ 2.16 ✅
Fortuna

Oprócz tego ciekawie wygląda over 2,5 ✅ w spotkaniu Birkirkara z DVTK.Z meczy,które widziałem tydzień temu ten był dla mnie najciekawszy,stał na dobrym poziomie - szybkie tempo,bramki i sporo okazji z obu stron.W rewanżu powinno być podobnie bo awans premiuje zespół węgierski i to gospodarze będą musieli się otworzyć.DVTK też raczej się nie cofnie do jakiejś głębokiej defensywy bo wystarczy bramka 1-0 i są za burtą,może być ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
groven 2,2K

groven

Forum VIP

FC Daugava - Víkingur Gøta 1:1
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.64

Wycieczka na Wyspy Owcze zakończyła się porażką dla ekipy Łotewskiej drużyny FC Daugava. Przegrali swój pierwszy mecz z Vikingur 2:1 i teraz aby myśleć o awansie trzeba wznieść się na wyżyny. Dla niektórych mogła być to niespodzianka, jednak patrząc na statystyki mecz obfitował w dużą liczbę akcji po jednej, jak i po drugiej stronie. Co ciekawe FC Daugava pojechała na ten mecz tylko 14 zawodnikami. Na ławce usiadło zaledwie 3 rezerwowych. A więc pole manewru było bardzo niewielkie. Drużyna Víkingur ma bardzo krótką historię, klub założony w 2007 roku, jest rewelacją rozgrywek. Powstał z połączenia się dwóch innych farerskich zespołów – pierwszoligowego GÍ Gøta i drugoligowego LÍF Leirvík. Wyspy Owcze grają systemem wiosna - jesień, a więc są w pełni sezonu. Zajmują 3 miejsce w tabeli i z tego co widzę nie przegrali od 5 meczy, remisując ostatnio 0:0 z wyżej notowanym innym uczestnikiem europejskich pucharów HB Torshavn. Jeśli chodzi o drużynę FC Daugava to nie zachwyca ostatnio swoją grą. Przegrali wspomniany mecz z Vikingur, w miniony weekend ledwo pokonali ostatnią drużynę w tabeli Jurmala 2:3, a wcześniej notowali remisy. Myślę że można spodziewać się ciekawego rewanżu i bramek po jednej i po drugiej stronie. Za pierwszym razem byliśmy świadkami BTS-u i teraz także bramki padną. Tym bardziej że gospodarze z pewnością wyjdą z przodu 3 napastnikami, jak było w pierwszym meczu.

Haugesund - Airbus UK Broughton 2:1
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.54

Kursy na Norweską ekipę mocno zawyżone. Walijczycy przecież powalczyli jak równy z równym w pierwszym meczu i ugrali remis z wyżej notowanym rywalem. To podziałało z pewnością bardzo optymistycznie na drużynę i dało nadzieję na lepsze jutro. Teraz także nie stoją na straconej pozycji i mimo trudnego terenu powalczą o dobry wynik. Grają bowiem z drużyną, która zajmuje UWAGA! - 15 miejsce w tabeli Tippeligaen. A więc są w strefie spadkowej. Nie ma kogo sie obawiać. Jeśli chodzi o gospodarzy to w obecnej sytuacji wydaje mi się, że bardziej interesowało by ich zwycięstwo ligowe w niedzielę z lokalnym rywalem Stabaek niż w Lidze Europejskiej z Airbus. No ale to moje gdybania.. Airbus sezon zaczyna 28 sierpnia. Są na wakacjach? Ależ skąd! Rozgrywają mecze towarzyskie i dobrze sobie w nich radzą. Pokonali Bangor 0:2, zremisowali z Crusaders 3:3 i zagrali niezły mecz z Haugesund odnosząc cenny remis 1:1. Ja myślę że będziemy świadkami BTS-u podobnie jak w spotkaniu które opisywałem wyżej. Gospodarze mają awans przy obecnym wyniku. A więc to goście muszą zaatakować i postarać się o sprawienie niespodzianki. Przy bramce Waliczyków, gospodarze muszą także coś strzelić. A przy norweskiej obronie dziurawej jak sito, nie trudno o bramki. Wynik 5:3 w ostatnim meczu z Rosenborgiem w lidze mnie w tym utwierdza.

Sant Julia - Cukaricki 0:0
Typ: under 3,5
Kurs: 1.60

Cukaricki ostatni mecz wyjazdowy wygrali... hmm... 2 marca 2014. A więc bardzo bardzo dawno temu. 3 ostatnie mecze wyjazdowe w lidze = 0 zdobytych bramek. Zresztą tydzień temu pisałem o ich słabej dyspozycji. Potwierdziło sie to. Wygrali wprawdzie 4:0 z Sant Julia, ale nadal mnie nie przekonują. Jeden gol z karnego w &#39;90 bodaj minucie, wcześniejsza bramka w &#39;89 minucie. A przez całe spotkanie utrzymywał się wynik 2:0. Jak na różnicę klas pomiędzy tymi zespołami, to inaczej powinno się to przedstawiać. No ale cóż. Sant Julia u siebie będzie bardziej bojowo nastawiona niż było to w pierwszym meczu. Gdyby bardziej uwierzyli w swoje umiejętności to byłaby sensacja. A tak to kwestia awansu jest już rozstrzygnięta. Ale nie sądzę żeby Cukaricki stawali na głowie aby wygrać wysoko to spotkanie. Mogą nawet przegrać 1:0, 2:0, ba nawet 3:0 i tak awansują. Więcej niż 3 bramki nie zobaczymy. Sant Julia u siebie nie pokonana od września 2013 roku. To pozwala twierdzić, że jeśli nawet przegra z Cukaricki to po zaciętym meczu i nie będą mieli się czego wstydzić zawodnicy z Andory. Niech się wstydzi Cukaricki! Każdy następny rywal w kolejnej rundzie może ich odprawić z kwitkiem z palcem w d...

Aberystwyth Town - Derry City 0:5
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.35

Miał być wyrówany mecz. Wierzyłem że Aberystwyth zdobędzie przynajmniej 1 bramkę na wyjeździe i to pozwoli im na nawiązanie rywalizcji z Derry City. Ale przeliczyłem się.. Piłkarze gospodarzy zdominowali całkowicie pierwsze spotkanie. Pewnie wygrali 4:0 i nie pozostawili złudzeń która drużyna przejdzie do kolejnego etapu. Po takim wyniku odechciewa się wychodzenia na boisko na rewanż. Morale gospodarzy więc mocno podcięte. Aberystwyth przestraszone, zagubione i nieporadne.. nie oddało nawet 1 strzału w światło bramki w pierwszym meczu, sporadycznie przekraczając połowę boiska. U siebie będą odważniejsi, ale czy to wystarczy na poukładaną, solidną drużynę Derry City? Wydaje mi się że raczej nie.. Musieli by wygrać 5:0? Czyli sprawa niemożliwa do zrobienia. Derry nie odda już awansu i celem ich na to spotkanie jest nie przegrać. W ramach przypomnienia Derry City to solidny ligowy średniak Irlandzkiej Ligi (obecnie 6 miejsce). Aberystwyth w dwóch ostatnich meczach (w przeciągu kilku dni) stracił aż 10 bramek. Nie można stawiać na taką drużynę. Obrona wyraźnie do poprawy! Jeżeli zagrają podobnie jak tydzień temu, to Derry znowu wygra i ich upokorzy przed własnymi kibicami. A Derry potwierdza dobrą dyspozycję, po wygranej z Aberystwyth, przyszło kolejne zwycięstwo, tym razem w lidze z Athlone 1:0. Forma się utrzymuje, a więc sugeruje pogranie opcji 2 DNB w kierunku gości tego spotkania. W tym przypadku odległość z Irlandii do Walii jest śmieszna, a więc o żadnym zmęczeniu nie ma mowy. Zabezpieczam się remisem, w przypadku Gdyby trener Derry dał pograć kilku chłopakom z ławki.
___________
Informacja dla Grac45:
jak wyjdzie podstawowa jedenastka to mecz spokojnie wygrają.
No właśnie w tym rzecz, że nie wyjdzie do końca podstawowa jedenastka. Uważaj na zespół gospodarzy Szachtior Karaganda są dzisiaj osłabieni...

Shirak Gyumri jedzie pełną paką na mecz! Po porażce 1:2 u siebie, nie stracili szansy na awans. Szykuje się wyrównany mecz. Będzie się kręciło koło remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
H 187

h778

Użytkownik
Post do (L)egionistaa
Od awansu do albańskiej ekstraklasy w 2012 Kukes przegrał u siebie 5 meczów, ostatnio w październiku 2013. No bet.
Aha, Kair to jest w Egipcie, a nie w Kazachstanie.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Silgo Rovers - Banga Gargzdaj

Widziałem większość pierwszego meczu i poza początkiem, w którym Litwini mieli dwie-trzy sytuacje oraz samą końcówką nic nie pokazali i to Irlandczycy prowadzili grę przez większość meczu. Kiedy już Banga dochodziła do dobrych sytuacji, to fatalnie pudłowali, czego potwierdzeniem jest tylko jeden celny strzał. U Irlandczyków było widać większą kulturę gry i swobodę w tworzeniu sytuacji podbramkowych. To, że Litwini nic nie strzelili jest zasługą tylko znakomitej postawie ich bramkarza. Silgo u siebie w dziewięciu meczach w lidze stracili osiem bramek, co jest dość dobrym wynikiem, a Banga w całych rozgrywkach ligowych w dziewiętnastu spotkaniach strzeliła tylko szesnaście bramek. Poziom czołowych drużyn w tych ligach jest porównywalny, jednak kto oglądał jakiś mecz z udziałem drużyny z niższej połówki tabeli na Litwie doskonale wie, jaki tam jest poziom. Dodam jeszcze, że to właśnie Banga przegrała z pośmiewiskiem ligi (chyba za mało powiedziane) Dainavą, która legitymuje się bilansem 4:108, i to w dodatku aż 2:0!
Wahałem się pomiędzy handi -1,5 na Silgo lub brakiem bramki Litwinów, ale wybieram to drugie. Widzi mi się tu 1:0 dla gospodarzy.

Czy druga drużyna zdobędzie bramkę? NIE @ 1,83 Bwin ✅


Fola - IFK Goteborg

Pierwszy mecz sądząc po statystykach (3:1 w strzałach celnych dla Szwedów) nie był zbyt ciekawy.
IFK przystępując do pierwszego meczu chciał pokonać dwoma-trzema bramkami Luksemburczyków i jechać ze spokojną głową na rewanż.
Jednak bezbramkowy remis sprawia, że w drugim meczu będzie trzeba zagrać na maksa i zmazać plamę po kompromitującym remisie przed własną publicznością. Obie drużyny rok temu zaliczyły bardzo słaby start, Fola przegrała 0:6 w dwumeczu z Dynamem Zagrzeb, a IFK odpadł stosunkiem 1:2 ze słowackim AS Trenczyn.
Liga w Luksemburgu skończyła się osiemnastego maja, co pokazuje że gospodarze są poza rytmem meczowym, odwrotnie niż Szwedzi, którzy są w pełni sezonu, a trzy dni temu rozgromi Helsingborg 6:2.
W jutrzejszym spotkaniu Szwedzi powinni udowodnić swoją wyższość i zapewnić sobie awans do następnej rundy, gdzie już czeka węgierski Gyor.

IFK Goteborg @ 1,34 bwin ✅
Czy pierwsza drużyna zdobędzie bramkę? NIE @ 2,05 bwin ✅


JK Nomme Kalju - Fram Reykjavik

Fram bardzo słabo spisuje się w lidze, ma problemy kadrowe i przegrali pierwszy mecz u siebie. Ze statystyk wynika, że to Estończycy byli stroną przeważającą. Nomme rok temu wygrał w dwumeczu z HJK, a później został zmiażdżony przez Viktorię Pilzno. Estończy wydają się jednak lepszą drużyną, zajmują trzecie miejsce w lidze, a u siebie wygrali ostatnich pięć spotkań.
W meczu u siebie powinni pokonać, będących w głębokim kryzysie Islandczyków i zameldować się w drugiej rundzie, gdzie czeka Lech.

Nomme @ 1,70 bwin ⛔


Libertas - Botev

Dodatkowo podbijam typ kolegi @ofensywnie, odnoście meczu Botevu z Libertasem. Nic oo siebie nie muszę dodawać.

Czy pierwsza drużyna zdobędzie bramkę? NIE @ 1,80 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Szachtior Karaganda - Shirak Gyumri
Szachtior wygra 1,50 ✅
bet 3 6 5
Bliźniacza wręcz sytuacja jaka miała miejsce tydzień temu w meczu pomiędzy Kajratem a Kukesi, tyle że tam lepiej było pod względem kursów tym razem w rewanżu gospodarz z Kazachstanu ma 1,50 co uważam już za ostatni próg kursu aby można było śmiało grać taką ekipę. W pierwszym meczu padł wynik 1-2 dla gości co już ich w zasadzie premiuje do następnej rundy co nie zmienia faktu, że jak wyjdzie podstawowa jedenastka to mecz spokojnie wygrają. W zasadzie dla pewności tego typu najlepiej poczekać do samego meczu i zobaczyć czy wychodzą najsilniejszym zestawieniem, ale kosztem pewnie mniejszego kursu niż do tej pory jest. Po zeszło tygodniowym wojażu w weekend w lidze przyszła dość wysoka porażka z FC Astaną 4-0, ale co warto nadmienić zarówno najlepszy strzelec Bośniak Topcagić czy Ulan Konysbajev nie grali. Konysbajev co ciekawe właśnie na dniach zmienił barwy i przeszedł do FC Astany dobra wiadomość to to nie jest dla tego typu aczkolwiek patrząc na mecze na swoim boisku i najlepszy bilans w lidze 7-2-0 musi robić wrażenie. A jak już Szachtior, który tragicznie gra poza domem ogarnął wyjazd i tam wygrał to nie chce wiedzieć jak słabym zespołem jest Shirak. Swoją drogą Szachtior pamiętam z kozackiego ich meczu z tamtego sezonu gdzie w eliminacjach LM ograli u siebie Celtic 2-0. Skład specjalnie się nie zmienił, oczywiście klika zmian być musiało ale patrząc z perspektywy obcokrajowców jest ich teraz więcej i przede wszystkim został napastnik Finonchenko prawdziwy taran, dołożyć do tego Tocagicia i mamy zabójczy duet. Mecz o 14:30 co nie może dziwić, jutrzejsza temperatura nie będzie sprzyjać gościom bo ma być powyżej 30 stopni.
EDIT: Gospodarze w najsilniejszym składzie wychodzą, a kurs znów się podniósł na 1,50 idealnie. A już nawet 1,57 haha rośnie w oczach.
No właśnie w tym rzecz, że nie wyjdzie do końca podstawowa jedenastka. Uważaj na zespół gospodarzy Szachtior Karaganda są dzisiaj osłabieni...

Shirak Gyumri jedzie pełną paką na mecz! Po porażce 1:2 u siebie, nie stracili szansy na awans. Szykuje się wyrównany mecz. Będzie się kręciło koło remisu.
Żadne to problemy z tymi kontuzjami co wypisałeś, a co do Shiraku i ich pełnej paki to na przykład dzisiaj w bramce zaczyna chłopak z 96 roku urodzenia, a tymczasem już 1,61 coś pięknego dla mnie jak już widziałem wczoraj wieczorem 1,44. A Szachtior w najlpeszym składzie i co dziwne nawet Ulan Konysbajev gra, którego wytransferowałem już do FC Astany. Nie wiem może to jakaś umowa, żeby zagrał jeszcze w lidze europy tak czy siak dla mnie bardzo dobra infromacja że zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Czas na spotkania rewanżowe eliminacji do Ligi Europy i (miejmy nadzieję) dodatkowe fundusze. Z mojej strony dwie propozycje singli i jeden dubel i szczerze powiedziawszy nie widzę szans na niepowodzenie tych zakładów, ale wszystko okaże się dzisiejszego wieczora.



10.07.2014; 20:30
Ferencvaros (Hun) - Sliema (Mlt)
Pierwsza połowa (Handicap -1,5): 2 @ 1,58 Marathonbet
✅✅✅
Szybko stracona bramka nie pogrążyła ekipy z Malty i spokojnie do przerwy mieliśmy 1-0 i wygrany zakład.
Chyba największa promocja dnia dzisiejszego. Rozważałem też opcję handi -2,5, taki jak zaproponowali to koledzy Ofensywnie i Niznekamsk. Pierwsze spotkanie nie było jednostronne a bramkę na wagę remisu strzelił przecież Nalepa, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w krakowskiej Wiśle i nie był też przecież jej liderem. To świadczy o aktualnym poziomie węgierskiej ekipy, ogólnie liga węgierska nie jest już chyba tak prestiżowa jak przed kilkoma laty (byłem na meczu Debreceni VSC i nie było to zbyt porywające widowisko). W każdym razie maltańczycy w pierwszym spotkaniu jako pierwsi trafili do siatki i morale na pewno podrosło po sukcesie jakim był remis w pierwszym meczu. Do tego ostatni raz Ferencvaros po raz ostatni wygrał przekonująco, z handicapem w...marcu tego roku, także nie jest to ekipa &quot;lejąca&quot; rywali. Drużyna z Malty również dawno nie przegrała konkretnym wynikiem dlatego o taki handicap jestem spokojny.

10.07.2014; 20:30
Koper (Slo) - Celik Niksic (Mne)
2 POŁOWA Poniżej 2,5 @ 1,62 BetVictor
✅✅✅
końcówka jak zwykle podejrzana, mimo negatywnego podejścia forumowiczów typ wchodzi
Mimo, że dodałem sam bet, to wzbudził chyba trochę kontrowersji na forum. Złodzieje? Sprzedawcy? Ja głupi? Nie jest to pomyłka, chyba każdy widział bramkę na 5-0 i ewidentne &#39;podłożenie&#39; się bramkarza, ale nie uważam by druga połowa miała obfitować w bramki. Liczę na tak zwane &#39;wystrzelanie&#39; się w pierwszej połowie i w drugiej czekanie na końcowy gwizdek sędziego. Z mojej strony zagrane zostały wyniki z dwóch biegunów, a więc under 2,5 (kurs 4,5) oraz over 7,5 (kurs 10) no i naturalnie powyższy zakład, który proponuję do gry i Wam.

i dubel...
Crusaders strzeli @ 1,35 WH ✅
Shkendija strzeli @ 1,36 WH ⛔
AKO 1,83

Crusaders dało zarobić na zakładzie &quot;Goście powyżej 1,5 gola, niestety potwierdziło się to o czym wspominałem - Shkendija chciała zagrać &#39;na zero&#39; i odpadła grzebiąc ten dubel.
Tutaj chyba zbyt wiele wyjaśniać nie muszę. Dwie drużyny, które w pierwszych spotkaniach uzyskały bardzo korzystne wyniki mimo tego, że były w teoretycznie gorszym położeniu. Kursy na przyjezdnych z Macedonii wyraźnie spadają, podobnie jak i trzecią ekipę północnoirlandzkiej Ekstraklasy. Pierwsza z nich zaaplikowała rywalom trzy bramki, druga nie była gorsza i trafiła dwukrotnie. W tej sytuacji strzelenie po bramce przez obie wydaje się być oczywistością, bo liczę że jednak ani jedni ani drudzy bramki nie zamurują.​
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ekranas-Crusaders: Powyżej 10,5 rożnych: 2,00 @ Bet365✅13 (z czego Ekranas 10)

W pierwszym spotkaniu kornerów zobaczyliśmy aż 14, z czego dziewięć dla Litwinów. Obejrzałem skrót pierwszego spotkania i główne zagrożenie, jakie stwarzali zawodnicy Ekranasa pod bramką przeciwnika pochodziło właśnie z rożnych. Wyraźnie dominują w grze głową, w ten sposób strzelili również jedynego gola w meczu wyjazdowym. Naturalnym jest duża liczba rożnych dla zespołu atakującego, który musi odrobić straty. Dodatkowo jeśli te kornery były efektywne w pierwszym meczu to i w rewanżu Litwini będą na nie polować. Można również na żywo pograć wyścigi do 5,7, a może nawet 9 na Ekranas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Czas na spotkania rewanżowe eliminacji do Ligi Europy i (miejmy nadzieję) dodatkowe fundusze. Z mojej strony dwie propozycje singli i jeden dubel i szczerze powiedziawszy nie widzę szans na niepowodzenie tych zakładów, ale wszystko okaże się dzisiejszego wieczora.

10.07.2014; 20:30
Ferencvaros (Hun) - Sliema (Mlt)
Pierwsza połowa (Handicap -1,5): 2 @ 1,58 Marathonbet

10.07.2014; 20:30
Koper (Slo) - Celik Niksic (Mne)
2 POŁOWA Poniżej 2,5 @ 1,62 BetVictor

i dubel...
Crusaders strzeli
Shkendija strzeli

Analiza około południa.​
kolego nie wierze ze jestes tak glupi i postawisz na ponizej 2.5 gola w meczu celiku z koprem haha. mysle ze po prostu sie pomyliles . Jezeli nie to obejrzyj sobie mecze celika w LE z ostatnich 3 lat to moze przejrzysz na oczy.
bukmacherzy nie daja tego meczu bo wiedza ze tam moze byc znow walek. malo kto ma ten mecz w ofercie a na over 2.5 kurs spadl juz do 1.2. sadzac po historii gry tego teamu ten mecz skonczy sie minium z 5 golami bo na overach 2.5 i 3.5 oni nic nie zarabiom. pewnie bedzie cos kolo 7-0 lub wiecej
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Uważałbym na sprzedawców z Celika...
to nie pilkarze sa sprzedawczykami tylko ich wlascicel to znany w czarnogorze przestepca, oskarzony m.in o zabojstwo. graja tak bo sie chlopaki boja o wlasne zycie. Sportowo ten zespol pokonalby kopra bo jest to w miare dobry zespol.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Birkirkara (Mlt) - DVTK (Hun) over 2,5 za 1,80 ✅✅

Buki chyba powariowały dając 1,8 na over w tymże meczu. Jak każdy wie ( przynajmniej ja ) Malta zadziwia wynikami i teraz pewnie będzie podobnie. W 1 meczu 2-1 dla Węgrów, choć gol w końcówce. Jak dla mnie mecze na Malcie - overy


Daugava Riga (Lat) - Aberdeen (Sco) 1X 4.33! ⛔⛔

Buki dla mnie sa niepoważne w tym meczu. Goście mają zaliczę 5 goli, więc na bank nie pojadą pełnym składem. Dość daleka podróż, pewnie będą zmęczeni. Gospodarze nie zachwycają jednak licze na to że będą chcieli godnie się pożegnać z LE.

Dubel:
Bangor City vs Stjarnan ov 2,5
Glenavon vs Hafnarfjordur 2,5
✅✅
Każdy z tych zespołów gra w lidze overowej, islandzkie zepsoły wysoko wygrywały ( co mnie cieszy ) więc pewnie pojadą odbębnić awanse, jednak mam nadzieję że gospodarze będą się otwierać co zaowocuje golami. Kursy mniej więcej koło 1.65 Dubel ✅✅

Sliema strzeli tutaj pewnie będzie wysoki kurs, pierwszy mecz 1-1 więc dlaczego i tutaj mają nie strzelić ? Zresztą ten mecz będzie śmierdział. ✅✅
Sliema do przerwy ? ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 0

norek28

Użytkownik
College Europa - FC Vaduz
Czy gospodarze strzelą gola? Nie - 1,90

Nie sądzę żeby ekipa z Gibraltaru pokusiła się o strzelenie gola jeżeli tylko Vaduz nie popełni jakiegoś głupiego błędu, a i kurs zachęca. Poprzedni mecz był jednostronny i dziś ekipa z Liechtensteinu powinna postawić kropkę nad i aby zawitać do Chorzowa w kolejnej rundzie. Grane razem z wcześniej wspominanym typem
Libertas - Botev

Czy gospodarze strzelą gola? Nie - 1,75
AKO 3.33
Ekspekt
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Kukesi - Kairat Ałmaty Typ: 1 Kurs : 2.25 ( Betclick ) Po dość szczęśliwym zwycięstwie Kazachów na ich własnym terenie ( piłkarze Kairatu zdobyli zwycięskiego gola z rzutu rożnego po błędzie bramkarza , który wyrzucił piłkę przed siebie wprost pod nogi Darabeva ) , Albańczycy będą starać się grać na zero z tyłu, starając się strzelić przynajmniej jedną bramkę , która gwarantuje dogrywkę. Z drugiej strony goście są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji , wygrywając 6 z ostatnich spotkań. Ewentualnie można postawić typ 02 z kursem 1.52.
Rozumiem, że to pierwszy post. Tylko jak możesz stawiać 1 i mówić, że ewentualnie będzie x2. Co to za typ jest?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Rozumiem, że to pierwszy post. Tylko jak możesz stawiać 1 i mówić, że ewentualnie będzie x2. Co to za typ jest?
po kursie można wnioskować że user proponuje grać na gości, więc jest tam błąd w tekście
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Inter Baku - FC Tiraspol 3:1 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsafe

Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Azerbejdżanu, gdzie dwie pierwsze bramki strzelili odpowiednio w 8 i 11 minucie, później długo długo nic i w 79 minucie obrońca z Mołdawii Andrei Novicov strzelił samobója i było już 3-0 jednak coś wstąpiło w Mołdawców i zdołali strzelić jeszcze dwie bramki odpowiednio w 78 i 88 minucie. Jednak jak by nie patrzeć taki wynik to kompletna klapa szczególnie że grali u siebie. Do tego dochodzą transfery przeprowadzone przez Inter Baku są to: Aleksandr Amisulashvili ( prawie dwieście meczy w Rosyjskiej ekstraklasie), Elvin Mamedov (w pierwszym meczu bramka i asysta a grał tylko do 71 minuty), Bakhodyr Nasymov ( czołowy snajper ostatniego sezonu w Azerbejdżanie). Gdzie Tiraspol przeprowadził tak naprawdę jeden dobry transfer którym jest Kyrylo Sydorenko ( ponad 30 meczy w ukraińskiej ekstraklasie i 60 w 1 lidze). Podsumowując Inter Baku gra u siebie ma w zapasie jedną bramkę, kadrowo na głowę bije Tiraspol moim zdaniem jest tutaj absolutnym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 187

h778

Użytkownik
Daugava Riga (Lat) - Aberdeen (Sco) 1X 4.33!
Buki dla mnie sa niepoważne w tym meczu. Goście mają zaliczę 5 goli, więc na bank nie pojadą pełnym składem. Dość daleka podróż, pewnie będą zmęczeni. Gospodarze nie zachwycają jednak licze na to że będą chcieli godnie się pożegnać z LE.
2:30 samolotem - rzeczywiście, istne męczarnie i wyprawa pod granicę z Chinami. ????
A polecieli pełnym składem, z wyjątkiem kontuzjowanego P. Pawletta.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
2:30 samolotem - rzeczywiście, istne męczarnie i wyprawa pod granicę z Chinami. ????
A polecieli pełnym składem, z wyjątkiem kontuzjowanego P. Pawletta.
Ten mecz nie wszedł, jednak miałem nadzieję że Łotysze się bardziej postarają. Szkoda, jednak reszta na ✅ więc dzień udany :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom