>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału: Brazylia - Niemcy [08.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
vs.

Brazylia - Niemcy
Belo Horizonte, 08.07.2014, godz. 22:00​



Kursy (BetCity):




Mecze grupowe Brazylii (Grupa A):
Brazylia – Chorwacja 3:1
BrazyliaMeksyk 0:0
Kamerun – Brazylia 1:4
Mecz 1/8 finału:
BrazyliaChile 1:1 po dogrywce, rzuty karne 3:2
Mecz 1/4 finału:
BrazyliaKolumbia 2:1​

Mecze grupowe Niemiec (Grupa G):
NiemcyPortugalia 4:0
Niemcy – Ghana 2:2
USANiemcy 0:1
Mecz 1/8 finału:
Niemcy – Algieria 2:1 po dogrywce
Mecz 1/4 finału:
FrancjaNiemcy 0:1​



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
Niemcy (AWANS) kurs: 1,95 buk: Rivalo ✅ (jest połowa i 0:5, ale już to księguję. Cieszę się, że jako pierwszy podałem tak trafny typ. DEKLASACJA BRAZYLII, żeby jutro nie było tam zamieszek)
Neymarowi życzę wszystkiego dobrego, ale ten dzisiejszy uraz wyglądał bardzo źle. Już teraz to pograłem zaraz po zakończeniu meczu Brazylia vs Kolumbia bo, jak się okaże, że Neymar nie zagra kursy polecą. Do tego wiemy, że nie zagra kapitan Brazylii, jej dobry duch i motywator - Thiago Silva. To olbrzymie osłabienie. Jednak nawet bez tych osłabień widzieliśmy jak grały dotąd Niemcy i jak grała Brazylia, nawet dzisiaj cofnięta z bardzo słabo dysponowaną Kolumbią. Niemcy z kolei praktycznie na każdej pozycji mają niezłych grajków, mają szeroką ławę, nie widać jakoś specjalnie zmęczenia. Są drużyną bardziej poukładaną taktycznie. Generalnie na tym etapie rozgrywek to wiadomo - raczej no bet i nie ma co szaleć ze stawkami, ale ja gram na Niemcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
8.07.2014; 22:00
Brazylia - Niemcy
Suma minut bramek: Poniżej 75 @ 2,75 BetVictor

Skoro bukmacherzy, ale i moderatorzy forum pospieszyli się z dodaniem tematu, to wypada dorzucić swoje trzy grosze co do tego spotkania. Zarówno jedni jak i drudzy pokazali wczorajszego wieczora, że nie kalkulują i atakują od samego początku. Brazylia jednak (kolejny już mecz na tym turnieju) zagrała poniżej oczekiwań, i po problemami z Chile przyszła pora na walkę z Kolumbią, którą jednak sprawiedliwie wygrali. Ale czy w konfrontacji z europejskich futbolem będzie tak łatwo? Szczerzę wątpię. Niemcy to przecież ekipa konsekwentnie grająca swoje i dążąca do celu, który może osiągnąć wyjątkowo wcześnie, potem tylko i wyłącznie się broniąc. Stąd pomysł na zagranie sumy minut, która wydaje się być optymalna. Najprawdopodobniej ktoś szybko odpali, a potem będziemy świadkami jakiegoś niezbyt atrakcyjnego spotkania jak to miało miejsce przy konfrontacji z Francuzami, ewentualnie meczu Brazylia - Chile. Nie sądzę, że Niemcy będą dawali tak lekko wchodzić na swoje pole karne jak to czynili reprezentanci Kolumbii, a jednego jestem pewny - nie będzie to mecz miły dla oka i pokazujący, jak atrakcyjną dyscypliną jest piłka nożna.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od początku turnieju można się dowiedzieć wszystkiego złego na temat Brazylii... A oni grają już w półfinale i znowu skazani są na pożarcie ???? .
Najbardziej rozrabiają mnie komentarze na temat jakiegoś sędziowania delikatnego pod stronę gospodarzy, Kolumbia dostała rzut karny, Thiago Silva żółtą kartką - kapitan reprezentacji. To raczej są sytuacje pod grania dla gospodarzy turnieju.
Mecz z Chorwacją - Brazylia wygrała niesłusznie, rzut karny itd. Pomoc dzięki sędziom.
Z Meksykiem 0:0 - Nie pokonali Meksyku, to Meksyk przeważał, ale ta Brazylia jest słaba.
Z Kamerunem - Wygrali 4:1, ale co tam, grali słabo. Kamerun był paradoksem reprezentacji.
Z Chile - Wielki fart, powinni przegrać, poprzeczka 120 minuta, karne i Julio Cesar.
Z Kolumbią - Kolumbia zagrała najgorszy mecz turnieju, sędzia był za Brazylią.

Tak to mniej więcej wygląda wśród &quot;OPINII&quot;. Ja jestem zdania, że pokonają Niemcy nawet bez Thiago Silvy i być może Neymara. Będzie pewnie mass-pick na Niemcy. Teoretycznie półfinał bardzo wyrównany, bardziej zagadkowy niż ten z Kolumbią.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Piękny sen Kolumbii się dzisiaj niestety skończył, jednak ta drużyna zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Najradośniej, najbardziej ofensywnie i zmyślnie grający zespół na tym Mundialu.
Bardzo, bardzo szkoda, że nie zobaczę ich w półfinale. Brazylia nie była lepsza, wykorzystali swoje sytuacje - a niestety Kolumbia przysnęła w 1 połowie.
Brawo James Rodríguez - za 2 asysty i 6 bramek i jedną z najpiękniejszych na mistrzostwach.
Brawo José Pékerman - za prawdziwego nosa, świetny zmysł trenerski i to, że potrafił poukładać tą układankę, która funkcjonowała naprawdę doskonale!
Czarnym koniem miała być Belgia, jednak dla mnie była nim niewątpliwie Kolumbia (chociaż Czerwone Diabły mogą jeszcze namieszać).
A Brazylia? 1 połowa dobra, potem mizerna gra. 2 przypadkowe gole - z rzutu wolnego, którego nie było i po rzucie rożnym. W meczu z Niemcami grają bez ostoi obrony i kapitana - Thiago Silvy i najprawdopodobniej bez swojego asiora w ataku - Neymara.
Dodam jeszcze, że niezwykle irytują mnie te malownicze upadki Brazylijczyków - jeżeli byłaby konkurencja na najpiękniejszy i najbardziej efektowny upadek - byliby niekwestionowanymi mistrzami - bo w następnej rundzie na 85% odpadną z solidnymi Niemcami.

Niemcy trochę niewyraźni w meczu z Algierią (ale jak już ktoś gdzieś napisał, to taka Francja II - tylko z większą motywacją), później udowodnili mądrą grą, że są w stanie zdobyć Mistrzostwo w tym roku.
Brazylia gra mizernie, chociaż miała fajny początek z Kolumbią.


Co przemawia za Niemcami?
- fantastyczny Neuer
- Muller, który ostatnio się zaciął, ale znowu zacznie walić jak z armaty
- zdyscyplinowana linia obrony z Lahmem, Hummelsem, Boatengiem i Howedesem
- wyborna linia pomocy z Bastianem w środku i z dwiema armatami z przodu - Ozilem i Gotze
- wielkie doświadczenie tego w miarę młodego zespołu
- pełen skład
- przewagą nad Brazylią będzie również absencja w zespole Scolariego Neymara (mówi się o 2-3 miesiącach) i kapitana Thiago Silvy
- czas wyrównać rachunki z 2002 r.

Dla mnie dwa piękne bety to:
Niemcy awans 2.00 betsson
Niemcy 2 2,75 betsson

Pomogłem? Podziękuj! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ice29 251

ice29

Użytkownik
Twitter mówi o pękniętych żebrach Neymara, w każdym razie mundial dla niego i Brazylii raczej się kończy.
edit: oficjalny komunikat lekarza reprezentacji Brazylii: pęknięty trzeci kręg lędźwiowy. Wypada z gry na 4-6 tygodni.
Polecam łapać Niemców, bo kursy od razu mocno zaczęły spadać.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
i z dwiema armatami z przodu - Ozilem i Gotze
Z wszystkimi myślnikami się zgodzę patrząc na argumentację za Niemcami, ale ten fragment usuń, bo z nich takie armaty jak ze mnie Pierluigi Collina.
Jeśli informacja o absencji Neymara się potwierdzi, a przypuszczam że stanie się to w najbliższym czasie i doda się do tego brak Silvy to typ na awans Niemców jak najbardziej do gry.
Jeśli też Loew nie zmieni nic w linii obrony i zagra taki sam skład co z Francją to nie widzę sposobu na pokonanie Neuera przez Freda, Hulka, Oscara, Bernarda, Jo lub Williana.
edit: brak Neymara i pauzującego za kartki Thiago Silvy.

Awans Niemców @ 2.01 Betsson
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Jak podaly zrodla (RMF FM) Neymar nie zagra do konca turnieju.Uraz jest powazniejszy bo jest problem z kregoslupem.Wielka szkoda bo bez Neymara i T.Silvy Szwabi sa faworytem ???? tym bardziej ze na ostatnich turniejach przegrywali wlasnie na tym etapie co zwiekszy ich jeszcze motywacje i chec dostania sie do upragnionego meczu finalowego.Zycze awansu do finalu gospodarzy jednak pieniadze warto ulokowac na ekipe z Bundeswery..
a wiec...

Awans Szwabow @ 1.83 bet365 ???? ✅
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Brazylia-Niemcy (awans) 2 @1.8
Nie wiem czy kieruje sie sympatiami czy antypatiamy, ale przy meczu z Algieria zaznaczalem, ze Niemcy sa glownym pretendentem do wygrania Mundialu i na chwile to podtrzymuje. Poza tym uwazam, ze Brazylia nie zasluguje na zwyciestwo turniejowe, ale to co ludzi pisali o meczu Brazylia-Kolumbia to byl cyrk i nie mam zamiaru juz tego nawet komentowac. Manschaft po prostu jest swietnie zorganizowana druzyna i lepiej operuja pilka od rywali. I nie przekonaja mnie tutaj jakies megahipotezy, ze zagrali slabo z Algieria. Slabo z Algieria to zagrali przez pol godziny, pozniej na boisku rzadzil juz tylko jeden zespol, a ze cudem skonczylo sie 0-0 regulaminowym czasie, to krytyka rzecz naturalna. Z Francja tez moze fajerwerkow nie bylo, ale biorac pod uwage ze Niemcy ukasili juz w 1 polowie to od razu gra stala sie bardziej zachowawcza, w koncu wynik determinuje przewaznie to co dzieje sie na boisku. Brazylia ma okresy bardzo dobrej gry, ale tez ma okresy kiedy maonza je zepchnac do glebokiej defensywy, jak zrobily to na przyklad Meksyk czy Kolumbia w ostatnich minutach. I w koncu najwazniejszy argument, a mianowicie Thiago Silva, najlepszy brazylijski zawodnik mistrzostw, najlepszy defensor, a w dodatku jeszcze musi wygrywac Canarinhos mecze. Nie zaden tam Neymar i juz nawet nieistotne czy zagra czy nie. To jest zasadniczo dobry napastnik. Nie chodzi o to, ze nie moze strzelic bramki, poniewaz oddac strzal czy noge moze dostawic kazdy, ale niech ktos mi powie szczerze, ze wyobraza sobie zeby Neymar kiedykolwiek wygral Złota Pilke ? (Pytanie retoryczne). Z Niemcami, bez Silvy, obrona brazylijska bedzie miec po prostu makabre w mim odczuciu. Mysle, ze Scolari juz sie tego boi, a sama Brazylia nie gra az tak dobrze, zeby wygrywac Mundial. Jest sporo luk w skladzie. Hulk chyba juz wie, ze Mistrzostwa Swiata to nie jest liga rosyjska i narazie z jego gry nic nie wynika. Na prawej obronie tez problem, Dani Alves to wyglada jak weteran, ktory nad ranem wyszedl z dyskoteki, a Maicon jakiejs roznicy nie zrobil. U Niemcow kazdy wie, co ma robic na boisku, pelny profesjonalizm, swietna organizacja plus Bastian Schweinsteiger, wiec stawiam na naszych zachodnich sasiadow.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Pytanie do tych którzy zdywersyfikowali swoje portfele na wielu portalach bukmacherskich. Czy któryś z nich oferuje zakład - GOL ze stałego fragmentu gry? Na Bet365 widzę tylko metodę zdobycia 1. bramki w meczu. Myślę, że zakład na bramkę w całym meczu z rzutu wolnego/rożnego jest bardzo prawdopodobny śledząc poczynania obu ekip w turnieju. Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kolumbia miała świetny środek pola, a byli bezradni i bez pomysłu w meczu z Brazylią, podobnie grają Niemcy, również przez środek pola. Thiago Silva nie zagra, ale i tak Brazylia ma silną obronę pomimo starty kapitana. Maicon, Dani Alves, David Luiz i Marcelo - to Ci zawodnicy (obrońcy) stwarzają więcej zagrożenia w polu karnym niż Jo i Fred razem wzięci. Neymar wypadł z zespołu, to może im wyjść być może tylko na lepiej. Skończy się taktyka graj na Neymara, ten się pokiwa i musi strzelić. Będzie to świetna okazja dla Hulka oraz innych napastników Brazylii. Brazylia awansuje do finału.
Przed meczem Francja - Niemcy też poszła medialna plotka, że 7 zawodników miało jakaś chorobę, pomimo to wygrali. Kiedyś większość osób to kibicowała Brazylii, dzisiaj to większość osób życzy im porażki, a grają już w półfinale turnieju.
 
K 6

kundel

Użytkownik
Handicap 0.0 Niemcy bet365 kurs 1.975
To, że obrońcy stwarzają więcej zagrożenia w polu karnym niż aktualnie dostępni napastnicy Brazylii to tylko źle o tej drużynie świadczy. Cała gra Brazylii opierała się na Neymarze - oprócz tego że dryblingiem przyspieszał grę i tworzył sytuacje bramkowe to bił większość stałych fragmentów, po których padały bramki (w ostatnich 2 meczach bramki Silvy i Luiza - obie po dośrodkowaniach Neymara zrobiły wynik).
W meczu z Niemcami nie będzie miał kto bić tych dośrodkowań, jak i nie będzie Silvy, który oprócz Luiza był najgroźniejszy przy stałych fragmentach. Oprócz umiejętności czystko piłkarskich tych zawodników, Brazylia traci dużo mentalnie - traci najlepszego gracza, na którego co chwila dmuchali i chuchali - bożyszcze mundialu (4 bramki i 2 asysty) oraz kapitana zespołu (1 bramka), który trzymał całą drużynę w ryzach.
Nie wiem jak ten fakt może na nich dobrze wpłynąć... To tak jakby z reprezentacji Niemiec wyleciał Muller i Lahm, a ktoś by pisał, że wyjdzie im to na dobre ????
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Znowu owczy pęd ;) Ale z 2 strony dobrze niech buki zarabiają :p
Piszecie o absencjach jak by brazylia nie miała godnych następców na ławce ... A może Scolarii zmieni ustawienie z 4-2-3-1 ( wszystkie mecze w tym właśnie ustawieniu pod Neymara ) na cos innego
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tak powiadasz? Polecam zatem obejrzenie sobie każdego spotkania Brazylii od początku mistrzostw bez komentarza &quot;specjalisty&quot;. Zobaczysz wtedy, że Najmanowi brak wytrwałości i za bardzo idzie na łatwiznę przy najmniejszym dotknięciu rywala nurkując. Jako żebrak nadaje się pod kościół. Może i strzelił 4 gole, ale liczba tych nie wpakowanych przez nury jest znacznie większa. Bez odbioru. Analogia do Barcelony i Belgii. Można kiwać, zwieść trzech, czterech obrońców, ale Najman to nie jest klasowy zawodnik, bo jego ruchy nie przynoszą rezultatów. Rozumiem nurkowanie, ale w końcówce meczu kiedy brak sił. 30 początkowych minut tego delikwenta w meczu otwarcia pokazało jaki z niego &quot;zawodnik&quot;. Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach. Dobranoc.
http://www.youtube.com/watch?v=Vz5VL3mcso4
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Brazylia jest słabiutka , bardzo słabiutka jak na jakby nie spojrzeć jednego z głównych kandydatów do MŚ (przed MŚ) w trakcie MŚ powoli ich gra każe przestać myśleć o nich jak o faworycie ale co ciekawe są o jeden mecz od finału i na pewno absencje Neymara i Thiago Silvy stanowią osłabienia , jednocześnie Niemcy są tak genialni ?? bo organizacja gry , dyscyplina gry itd ?? piąty raz z rzędu są w półfinale wielkiego turnieju i piąty raz mogą go nie wygrać.Nie mają napastnika z prawdziwego zdarzenia , środek pola tworzący zawodnicy Bayernu troche dali się zakorzenić tiki-tace , nie są szybkimi zawodnikami , do tego dochodzi dobry technik Ozil , również wolny.Brazylijczycy mogą po prostu już w pierwszej połowie zabiegać Niemców i mieć już co bronić na drugą połowe.Francuzi zostali ograni ale z całym szacunkiem , kim jest Francja ??? Fakt , że Brazylia gra , sami zawodnicy biegają bez ładu i składu paradoksalnie może okazać się ich siłą identycznie jak Ghany.Przeciwko Niemcom będzie cały stadion , sędzia może odrobine też , generalnie prędzej skusze się typ pod Brazylię niż Niemców a także ciekawą opcją są kartki , dotychczas skromnie pokazywane ale już w półfinale spodziewam się naprawde piłkarskiej wojny na noże i arbiter nie będzie mial wyboru.Wszelkiego rodzaju typu przeciwko Brazylii nieco może i po złości na słabego gospodarza i szukanie na siłe plusów u Niemców i podkolorozowywanie ich troche mijają się z celem ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
Niepoważny zapewniam Ciebie że bez względu na wyniki czterech ostatnich spotkań buki już się na tym turnieju obłowiły, zresztą jak na więkości globalnych imprez. Warto też pamiętać że w zakładach długoterminowych sporo osób wspomnianą Brazylię obstawiło jako zwycięzcę turnieju. To po pierwsze, a po drugie wydaje mi się ze na takich meczach obrót będzie we wszystkie strony. Latynosi obstawią swoich a część zagra Niemców. Po wystawieniu kursów widać że bukmacherzy oceniają to spotkanie na 50 % na 50 %. Ja osobiście widziałem Niemców od dawna w roli zdobywcy pucharu więc ten mój typ jest swego rodzaju kontynuacją mego toku rozumowania. Aż dziw bierze że w ciągu ostatnich 23 lat nigdy Niemcy nie stawali na najwyższym podium a mieli przecież wielu wspaniałych zawodników w swych szeregach. Ostatni raz w 1990 Niemcy ( a raczej RFN zdobyło puchar ). Czy z Neymarem czy też bez niego ja nie widzę ekipy Brazylii w finale. Jest pewien aspekt pozasportowy który jest tu ważny ale pominę go aby nie denerwować wielu fanatyków czystości sportu na tym forum. Niemcy mają pake aby zagrać w finale i mam nadzieję że się tak stanie,
Niemcy w finale kurs 1,86 Fortuna
wynik 1:7

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Znowu owczy pęd ;) Ale z 2 strony dobrze niech buki zarabiają :p
Piszecie o absencjach jak by brazylia nie miała godnych następców na ławce ... A może Scolarii zmieni ustawienie z 4-2-3-1 ( wszystkie mecze w tym właśnie ustawieniu pod Neymara ) na cos innego
Brazylia nie ma wielkich piłkarzy w pierwszej 11 co pokazał cały turniej a co dopiero mówić o ławce.Oczywiście mówię o piłkarzach ofensywnych.
Cały turniej grałem przeciwko Canarinhos.
Na Chorwatach się przejechałem a nie sory to sędzia mnie przejechał.
Z Meksykiem poszło już gładko.
Afrykanów nie typowałem bo to ogórki typowe.
Z Chile siadło na miękko.
Z Kolumbią wtopa liczyłem na coś więcej ze strony Kolumbijczyków ale ten matchup okazał się fatalny dla nich.
No i teraz mamy Niemcy a w Brazylii nie będzie gościa który robił całą grę z przodu i najlepszego defensora turnieju który robił grę od tyłu.
Pytanie na kogo postawić z cyklu pytań retorycznych.
Niemcom się należy ten finał jak psu buda to oni rządzą futbolem w Europie może ten sezon nieco słabszy ale jednak.
Niemcy +0.5 Pinnacle 1.502 kuerwa all in! ✅ ✅ jestem bogatym skurwielem ;]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia nie ma wielkich piłkarzy w pierwszej 11 co pokazał cały turniej a co dopiero mówić o ławce.Oczywiście mówię o piłkarzach ofensywnych.
Cały turniej grałem przeciwko Canarinhos.
Na Chorwatach się przejechałem a nie sory to sędzia mnie przejechał.
Z Meksykiem poszło już gładko.
Afrykanów nie typowałem bo to ogórki typowe.
Z Chile siadło na miękko.
Z Kolumbią wtopa liczyłem na coś więcej ze strony Kolumbijczyków ale ten matchup okazał się fatalny dla nich.
No i teraz mamy Niemcy a w Brazylii nie będzie gościa który robił całą grę z przodu i najlepszego defensora turnieju który robił grę od tyłu.
Pytanie na kogo postawić z cyklu pytań retorycznych.
Niemcom się należy ten finał jak psu buda to oni rządzą futbolem w Europie może ten sezon nieco słabszy ale jednak.
Niemcy +0.5 Pinnacle 1.502 kuerwa all in!
Generalnie się w pełni z tobą zgadzam, ale aż tak ufasz Niemcom, że wchodzisz w to all - in ? Naprawdę ? O Thiago Silva należy jeszcze dodać, ze to nie tylko dobry defensor, ale też głowa i kapitan drużyny, który kierował poczynaniami boiskowymi, wspierał psychologicznie. Cała gra była ułożona pod Neymara co przyznał sam trener Brazylii. Jak przez parę dni oni to wszystko zreorganizują ? Z 2 strony Brazylia u siebie niesiona niesamowitym dopingiem i własną publicznością. Typ 2x wydaje się świetną opcją bo jak wiemy te najważniejsze mecze będą taktyczne i piłkarze bardziej się boją stracić niż zyskać, więc remisy jak najbardziej.
Czekam na to co napisze baltazar_gabka, który w 1/4 prawidłowo wszystko wytypował.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Generalnie się w pełni z tobą zgadzam, ale aż tak ufasz Niemcom, że wchodzisz w to all - in ? Naprawdę ? O Thiago Silva należy jeszcze dodać, ze to nie tylko dobry defensor, ale też głowa i kapitan drużyny, który kierował poczynaniami boiskowymi, wspierał psychologicznie. Cała gra była ułożona pod Neymara co przyznał sam trener Brazylii. Jak przez parę dni oni to wszystko zreorganizują ? Z 2 strony Brazylia u siebie niesiona niesamowitym dopingiem i własną publicznością. Typ 2x wydaje się świetną opcją bo jak wiemy te najważniejsze mecze będą taktyczne i piłkarze bardziej się boją stracić niż zyskać, więc remisy jak najbardziej.

Czekam na to co napisze baltazar_gabka, który w 1/4 prawidłowo wszystko wytypował.
Trudno żebym nie ufał Niemcom skoro to zawsze jedna z najlepszych drużyn a gra przeciwko teamowi któremu ja nie ufam a do tego osłabionego brakiem dwóch najlepszych zawodników.
Ja już widziałem ten doping publiczności w meczu z Chorwacją,Meksykiem i Chile.Powtórzę jeszcze raz Brazylia jest dla mnie przereklamowana i jak na moje w regulaminowym czasie z Niemcami nie wygra.
 
Do góry Bottom