>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Grand Prix 2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
World Grand Prix 2014




Oficjalna strona: WGP FIVB
Początek rozgrywek: 25 lipca 2014

O formule:
Formuła w tym roku jest niezwykle ciekawa i całkowicie nowa. FIVB znów zwiększyło liczbę uczestniczących reprezentacji - tym razem wzrost z 20 do 28 drużyn (CEV powinien się uczyć). Ponadto zespoły zostały podzielone na trzy dywizje biorąc pod uwagę (głównie) ranking FIVB. Dywizje I i II grają trzy weekendy rundy zasadniczej oraz czwarty weekend - turnieje finałowe. Dywizja III zagra rundę zasadniczą w przeciągu dwóch tygodni oraz finał w Bułgarii.
Dywizja II zaczyna tydzień wcześniej z uwagi na to iż najlepsza drużyna tej dywizji zagra także w Final Six (Dywizji I).
Do turniejów finałowych w Dywizji II oraz III przechodzą trzy najlepsze drużyny oraz gospodarz. W Dywizji I są to cztery najlepsze drużyny, gospodarz Japonia oraz zwycięzca Dywizji II.
Gospodarzami finałowych rozgrywek będą:
Dywizja I - Tokio, Japonia
Dywizja II - Koszalin, Polska
Dywizja III - Somokov, Bułgaria
Dywizja I:
Brazylia
Chiny
Dominikana
Niemcy
Włochy
Japonia
Korea Południowa
Rosja
Serbia
Tajlandia
Turcja
USA
Dywizja II:
Argentyna
Belgia
Kanada
Kuba
Holandia
Polska
Peru
Portoryko
Dywizja III:
Australia
Algieria
Bułgaria
Chorwacja
Czechy
Kazachstan
Kenia
Meksyk


Szanse Polek:
Polki trafiły do drugiej dywizji i w obecnej sytuacji jest to dobry traf. Skład mamy jaki mamy, w dywizji wyżej nie byłoby czego szukać, natomiast dywizja trzecia ma parę reprezentacji od których nasze dziewczyny kompletnie nic się nie nauczą i jest tam tydzień mniej grania. Mamy zapewniony awans do finału, także podopieczne Makowskiego czeka aż 4 tygodnie sportowej walki i nabierania doświadczenia. Szansę na zwycięstwo i ewentualny awans do Final Six są marne i nie ma co się łudzić - nie w takim składzie.


Zapraszam do pisania analiz i merytorycznej dyskusji :wink:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Belgia - Polska
Na początek zarzucam mecz, który powinien być bardzo popularny.
Belgijki w pełnym składzie. Grały niedawno 3 sparingi z Czeszkami, wychodząc z dwóch zwycięsko (3-0, 3-2) i z jedną porażką (2-3). Możliwe, że forma nie jest jeszcze najwyższa, ale na pewno nie ma też tragedii.
Do Polek wraca Ela Skowrońska, Kowalińska i Bełcik. Malwina Smarzek wypadła z powodu kontuzji. Największym naszym problemem zdecydowanie jest formacja przyjęcia. Ponadto w LE Polki nie były zbyt ułożonym zespołem, sporo nieporozumień i dziwnych zachowań.
Niedawno Polki potrafiły wyraźnie przegrywać z rezerwową kadrą Niemek, a Belgia to na pewno dużo lepszy zespół. Zresztą przekonały się o tym w styczniu nasze wyjadaczki (Glinka i spółka). Kursy są zaskakująco wysokie.
Moje propozycje:
Belgia wygra --- 1.40 @ Bet365 ⛔ 1-3
Belgia -1.5 --- 1.80 @ Bet365
⛔ 1-3
O reszcie później.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Meksyk-Kenia
Poniżej 142,5 1.90 bet365
⛔
Meksyk kojarzę z poprzedniego roku jako dość ogarniętą i młodą drużynę, więc wydaje mi się, że powinny wygrać taki mecz bez straty seta.
Nie widzę w składzie Bricio, która jeśli dobrze kojarzę obok Isiordii była najlepszą zawodniczką Meksyka, ale chyba nawet bez niej powinny szybko skończyć mecz.
Mają nawet niezłe warunki fizyczne, jest kilka zawodniczek powyżej 190cm, więc i tutaj jakaś przewaga jest. Poza tym są w ciągłym rytmie meczowym, są gospodarzem, powinno być ok.
O Kenii niestety wiem niewiele, jakieś tam występy z poprzednich lat pamiętam i nic szczególnego w pamięci mi nie zostało. ????
E:-17,5 też chyba do gry
Moje propozycje:
Belgia wygra --- 1.40 @ Bet365
Belgia -1.5 --- 1.80 @ Bet365
A z tym się zgadzam.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W końcu startuje WGP ;)


Mecz na neutralnym poziomie.
Belgijki w optymalnym składzie. Nie widziałem ich sparingów, ale ostatnio grały z Czeszkami, a wcześniej z Holenderkami. Wyniki bez szału, ale to tylko sparingi. Belgijki wskoczyły na fajny poziom. Nie ma tam wyraźnej liderki, jest po prostu bardzo dobrze poukładany, świetnie funkcjonujący zespół. Są Aelbrecht, Dirickx, Leys, Van Hecke, więc jest dobrze.
Polki trochę pograły w Lidze Europejskiej (raczej słabo to wyglądało), a teraz dołączyło kilka zawodniczek. Trochę poczynań Makowskiego nie rozumiem, ale tak jak już kiedyś pisałem to nie temat na dyskusję w tym temacie.
Dla mnie kiepsko wygląda przede wszystkim przyjęcie. Kaczorowska solidna, ale bez błysku, Skowrońska ciężko powiedzieć co pokaże, na pewno ma charakter, a to też przyda się tej drużynie, reszta bez szału. Szkoda, że kontuzji doznała Smarzek, bo akurat ona fajnie się prezentowała w LE i ostatnio na ME i ma spory potencjał.
Belgijki to ostatnio trochę wyższy poziom od Polek. Kurs może nie zachwyca, ale warto grać w stronę Belgijek. W takim składzie trochę już grają i na pewno zgranie, zrozumienie będzie u nich znacznie lepsze. Nie mówiąc już o tym, że w większości są to po prostu lepsze siatkarki od swoich rywalek.

Typ:
Belgia @ 1.40 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chorwacja - Czechy

Mecz na neutralnym terenie.
Chorwatki w dobrym składzie. Nie ma Poljak, Popovic i Ikic z tych bardziej znanych zawodniczek. Są Usic, Fabris, Alajbeg, młoda Klarić. Akurat na skrzydłach powinno to wyglądać dosyć dobrze. Środek pod nieobecność Poljak będzie pewnie trochę słabszy, bo akurat Maja była zawsze bardzo mocnym punktem.
Czeszki przy trenerze Carlo Parisim powinny robić postępy. Są Havelkova i Havlickova, a to akurat jest najważniejsze dla tej reprezentacji. Dwie bardzo mocne skrzydłowe. Jest Smutna na rozegraniu, jest Vanzurova i Kossanyiova, więc jest wybór na przyjęciu.
Czeszki przyzwoicie spisywały się w sparingach z Belgią, ogólnie z Havelkovą i Havlickovą po prostu mogą być mocne na siatce. Chorwatki mają całkiem mocne skrzydła, ale nie wiem jak to będzie funkcjonować jako całość.
Wyżej obecnie stawiam Czeszki. Z racji tego, że to pierwszy weekend to jednak ostrożnie ze stawkami.

Typ:
Czechy @ 1.65 MarathonBet ✅

EDIT: Doklejam składy obu drużyn, żeby nie było zamieszania.
Czeszki:
Vincourova, Smutna, Havlickova, Hodanova, Sajdova, Mikyskova, Rutarova, Havelkova(Captain), Kossaniyova, Mlejnkova, Vanzurova, Kvapilova, Chulmska, Dostalova
Chorwatki:
Bernarda Brčić, Ana Grbac, Antonija Kaleb, Bernarda Ćutuk, Ivana Miloš, Senna Ušić Jogunica, Mia Jerkov, Karla Klarić, Nikolina Jelić, Marija Ušić, Samnta Fabris, Jelena Alajbeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Peru - Kanada
Nocny mecz z Peru.
Podobny mecz mogliśmy śledzić na ostatnim Panam Cup. Oto raport. W porównaniu do tego spotkania w zespole Peru dużo się nie zmieniło. Nie ma w &quot;14&quot; Yllescas, pojawiła się za to Daniela Uribe i dodatkowo Olemar, Egoavil oraz Briceno. Zmiany raczej mało wnoszące.
Zespół gospodyń jest w przebudowie, dużo młodych siatkarek. Gra oparta będzie dalej na Leyvie. Zdarzają im się często przestoje, problemy ze skończeniem ataków.
Kanadyjki są dużo bardziej ułożonym zespołem. Ponadto do kadry wracają rozgrywające Cyr i Lundquist oraz skrzydłowe Marcelle, Tabi Love. Dobrze funkcjonuje blok z obroną, mają całkiem sporą moc w ofensywie i do tego konkretny środek. Problemy miewają najczęściej z przyjęciem zagrywki.
Dla mnie faworytem są Kanadyjki z dużo lepiej rozłożonym atakiem. Taktyka powinna być bardzo prosta. Szukanie zagrywką Leyvy, tak by odciąć ją od ataków jak tylko się da, a poza tym Angela słabiutko radzi sobie z przyjęciem.
Moje propozycje:
Kanada wygra --- 1.44 @ Bet365 ⛔ 3-1
Kanada-7.5 --- 1.90 @ WilliamHill
⛔ 3-1
Ps. Podobno Karla Ortiz ma grać jako środkowa (w kadrze nominalna jest tylko jedna). Karla była ostatnio drugą przyjmującą obok Leyvy więc może to być osłabienie. Powinna grać Rueda, ale zobaczymy.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
A więc Polki bez Skowrońskiej i Kowalińskiej w pierwszym turnieju WGP.
Kadra reprezentacji Polski siatkarek na turniej w Limie:
Rozgrywające: Izabela Bełcik, Joanna Wołosz
Atakujące: Malwina Smarzek , Katarzyna Zaroślińska
Przyjmujące: Klaudia Kaczorowska, Daria Paszek, Julia Twardowska, Aleksandra Wójcik
Środkowe: Agnieszka Kąkolewska, Katarzyna Połeć, Aleksandra Sikorska, Maja Tokarska
Libero: Agata Durajczyk, Dorota Medyńska

Wyżej chłopaki juz opisali wszystko nic dodać nic ując.
Myślę że Polki stać co najwyżej na 1 seta z Belgijkami a jakiś set do 15, 16 się też powinien przydarzyć, tak więc:

Polska - Belgia under 181 1.85 Expekt ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chorwacja - Czechy
Mecz otwierający WGP.
Składy wrzucił wyżej Redwitz. Jestem ciekaw czy Mlejnkova może grać. Parisi powiedział w wywiadzie, że Havlickova nie jest jeszcze w najlepszej swojej dyspozycji. Skład Czeszek przewietrzony i to chyba wyjdzie im na dobre.
Chorwatki mają całkiem niezły skład. Siła ofensywna na skrzydłach jest spora. Środkowe średnie, aczkolwiek Czeszki też nie mają tam nic wielkiego. Najbardziej drżę o przyjęcie zagrywki, bo jak wyjdzie S. Usić z Jerkov to może być kataklizm.
Dla mnie sporo tutaj niewiadomych, ale mecz warto obejrzeć. Gram leciutko over.
Moje propozycje:
Over 181.5 --- 1.91 @ MarathonBet ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kazachstan - Chorwacja​


Chorwatki dzisiaj przegrały 1:3 z Czeszkami. Nie jest to dla nich dobry wynik, ale zaskoczenie też nie, bo jednak Czeszki to podobny poziom.
Kazachstan wygrał 3:0 z Australią, bez większych problemów. Gładko poszło, ale Australia jest słabiutka (Rourke, a potem długo, długo nic).
Chorwacja bez kilku zawodniczek tak jak pisałem wyżej. Skrzydła i tak wyglądają całkiem dobrze. Liderką kapitan Jerkov, ale dobrze też sobie radzi młoda atakująca Fabris. Strasznie średnio wypadła Senna Usic i aż szkoda, że szansy nie dostała Klaric. Przeciętnie też rozgrywała Grbac, która potem została zmieniona. Środek w sumie nie wygląda najgorzej, chociaż może to dobrze wyglądało na tle Czeszek, które na środku też nadzwyczajnych zawodniczek nie mają. Chorwatki mają naprawdę fajne warunki fizyczne i na siatce mają sporo możliwości.
Kazaszki dzisiaj całkiem nieźle, ale rywal też przeciętny. Liderką będzie oczywiście znowu Mudritskaya, ale widać, że ta gra nie jest już tak jednowymiarowa jak jeszcze kilka sezonów temu. Ogólnie Kazachstan wygląda nieźle w ofensywie i w bloku (dobre warunki fizyczne), ale znacznie znacznie gorzej w defensywie i w przyjęciu.
Chorwatki na pewno lepiej zbilansowane od Kazaszek. Na siatce powinno to wyglądać podobnie, a nawet Chorwatki mają więcej argumentów i wariantów. Turniej w Kazachstanie, ale nie wydaje mi się, żeby Chorwatki straciły punkty.
Kurs przeciętny, ale też dużo lepszego raczej nie będzie (jeżeli w ogóle będzie lepszy).

Typ:
Chorwacja @ 1.38 MarathonBet ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bułgaria - Algieria Under 122.5 pkt (2.05) b365 ⛔
Wydaje się to być bardzo dobra na mecz o północy. Bułgaria niedoceniana przez buki, a prawda jest taka, że personalnie mają bardzo silny i ograny w europejskich klubach skład. Nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć, czy na 100% zobaczymy dzisiaj Filipovą, Vasilevą, czy Nikolovą, ale nie powinno mieć to większego znaczenia bo przeciwniczkami amatorki z Algierii. Algierki już od kilku lat widoczne na światowych turniejach i zawsze dostają niemiłosierne baty, od praktycznie każdego.
Tutaj wystarcza nam wynik 25:16 25:16 25:15. Więc absolutnie do zrobienia, przewiduje, że spokojnie może zdarzyć się wynik do powiedzmy 8, czy do 10 w secie i wtedy under pyknie spokojnie.
Oczywiście bez szaleństw ze stawką
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bułgaria - Algieria Under 122.5 pkt (2.05) b365
Wydaje się to być bardzo dobra na mecz o północy. Bułgaria niedoceniana przez buki, a prawda jest taka, że personalnie mają bardzo silny i ograny w europejskich klubach skład. Nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć, czy na 100% zobaczymy dzisiaj Filipovą, Vasilevą, czy Nikolovą, ale nie powinno mieć to większego znaczenia bo przeciwniczkami amatorki z Algierii. Algierki już od kilku lat widoczne na światowych turniejach i zawsze dostają niemiłosierne baty, od praktycznie każdego.
Tutaj wystarcza nam wynik 25:16 25:16 25:15. Więc absolutnie do zrobienia, przewiduje, że spokojnie może zdarzyć się wynik do powiedzmy 8, czy do 10 w secie i wtedy under pyknie spokojnie.
Oczywiście bez szaleństw ze stawką
Bułgarki przyjechały w większości składem, którym grały w LE:
Sypa - Tsvetelina Nikolova, Petya Barakova
Atakujące - Gabriela Tsvetanova, Silvana Chausheva
Środkowe - Viktoriya Grigorova, Nasya Dimitrova, Mira Todorova, Milena Dimova
Przyjmujące - Slavina Koleva, Desislava Nikolova, Gergana Petrova
Libero - Ivelina Monova
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Portoryko - Argentyna✅(3:0)
Typ: Portoryko-1,5seta
Kurs: 2,18
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.06.2014 godz. 02:10

Mecz w Portoryko. Gospodynie w ostatnich latach notowały słabsze wyniki, ale były problemy z powołaniem najlepszych siatkarek. W tym sezoniem skład bardzo dobry. Dostępne są wszystkie najważniejsze zawodniczki. Trener zadowolony z okresu przygotowawczego. Argentyna miała ostatnio lepsze wyniki, ale teraz spodziewam się gorszej dyspozycji. Dzisiaj nieobecna jest bardzo ważna blokująca Sosa, najlepiej punktująca Lucia Fresco jest po poważnej kontuzji. Według mnie u siebie Portoryko powinno wygrać 3:0 lub 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Kazachstan - Chorwacja✅ 1-3
Typ: 2
Kurs: 1,30
Bukmacher: Betsafe

Mecz który wybrałem na dzisiaj to starcie Kazachstanu z Chorwacją. Kazachstan za swoich 5 ostaniach spotkań przegrał 3 a wygrał 2. Zadziwiający jest fakt że za pierwszy meczem Kazachstan ogrywa Dominikanę 3-0 by 4 dni później przegrać 3-1. Ostatni mecz to wygrana an Lidze światowej z Australią. Natomiast Chorwacja przegrała swój pierwszy mecz w lidze światowej z Czeszkami i już teraz nie może sobie pozwolić na kolejna porażkę. Chorwatki gładko ogrywały już Holandię czy Francję, dlatego uważam że poradzą sobie z Kazachstanem, gdyż nie mogą pozwolić sobie na kolejną wtopę i kurs 1,30 jest zachęcający aby grać na Chorwatki.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
macio zaden fakt w wynikach Kazachstanu z Dominikana nie jest zadziwiajacy , wynik spowodowany byl tym ze w pierwszym meczu Dominikanki zagraly rezerwowym skladem natomiast w drugim wyszly juz podstawowa szostka i z Kazaszek nie bylo co zbierac ...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Kazachstan - Chorwacja
Mecz o 14:00.
Kazaszki mają całkiem spory potencjał, widać poprawę ich gry. Jest to ciągle drużyna z widocznymi brakami technicznymi, często zdarzają im się dziwne punkty i kilku metrowe auty. Atutem na pewno jest własny parkiet, czuć atmosferę w Kazachstanie. Mają też dobrą środkową, która łapie ataki na wysokim zasięgu i często starają się wykorzystać jej wzrost. Spore kłopoty są z przyjęciem, szczególnie mocnych zagrywek. Grają dość &quot;kanciastą&quot; siatkówkę, ale z każdym sezonem jest coraz lepiej.
Chorwatki mają najwięcej problemów z przyjęciem, Jerkov i 2x Usić to przeciętne przyjmujące. Senna zagrała fatalny mecz wczoraj. Jerkov i Fabris to zdecydowanie liderki, ponadto Milos na środku prezentuje się bardzo korzystnie. Druga środkowa wygląda często na nieobecną.
Faworytem oczywiście Chorwatki, ale Kazachstan jest w stanie nawiązać walkę. Myślę, że set dla gospodyń to jest minimum, a o resztę trzeba będzie mocno powalczyć.
Moje propozycje:
Kazachstan +1.5 --- 2.15 @ PinnacleSports, MarathonBet ⛔ 1-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Peru - Belgia
Drugi mecz, który biorę na świecznik dziś.
Belgijki zagrały z Polkami bardzo słabo. Właściwie wszystko opierało się na ataku Van Hecke. Środkowe były dobrze trzymane przez polskie blokujące, a pozostałe skrzydłowe miały problem w dosłownie wszystkim. Ponadto trener Vande Broek wyglądał jakby nic go to nie obchodziło, na czasach odchodził od siatkarek nie mówiąc ani słowa, a zmiany robił mało istotne. Nie wiem czemu nie dał zagrać Rousseaux.
Peru zagrało w miarę dobrą siatkówkę, ale jednocześnie Kanadyjki były nieobecne tego dnia. Duży atut to hala, na której jest genialny doping i to niesie młode zawodniczki. Problemem tutaj głównym jest brak doświadczenia i dość niski wzrost. Mają na pewno mniejsze umiejętności techniczne niż rywal, nawet wczoraj w każdym secie zdarzały im się serię 5-6 punktowe, w których dominowały banalne błędy (tak zresztą przegrały jedynego seta). Nie wiem czy stać Peru na lepszą grę przy takim składzie.
Kursy zachęcające, nawet jakby Belgia wygrała w 3 setach, to niemożliwym wydaje mi się by w każdym były w stanie robić po +7 punktów przewagi. Peru gra bardzo odważnie i nie kalkulują, wczoraj sporo się udawało, oby było podobnie dzisiaj. Mam nadzieję, że będą uczulone na kiwki Belgijek, bo atakowały w ten sposób bardzo często z Polkami. Linia punktowa dla mnie jest sporo przesadzona i wchodzę bardzo mocno.
Moje propozycje:
Peru +21.5 --- 1.70 @ Bet365 ✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lekko, bo naprawdę trochę egzotyką wieje w tej Grupie ;)

Bardzo słaby turniej tak ogólnie mówiąc jeżeli mowa o Grupie Q, która rozgrywa swoje spotkania w Meksyku.
Bułgarki w rezerwowym składzie, bo z tego co pamiętam mają zapewniony udział w Finale 3 Dywizji. A poza Bułgarią w turnieju biorą udział gospodynie, czyli Meksykanki, Algierki i Kenijki.
Wczoraj Bułgarki wygrały 3:2 z Algierią, a Kenia trochę jednak zaskakująco pokonała Meksyk.
Wczorajszych spotkań nie oglądałem i chyba nie wiele straciłem. Z tego co czytałem oba na bardzo niskim poziomie, mnóstwo przestojów i własnych, niewymuszonych błędów.
Lekko w stronę overów w obu spotkaniach, bo naprawdę poziom jaki wczoraj zaprezentowały te cztery ekipy był bardzo niski. Meksykanki pewnie zagrają lepiej niż wczoraj, poza tym grają z Algierią, ale w 3:0 wątpię.

Typy:
Bułgaria - Kenia
Over 3.5 seta @ 1.63 Pinnacle ✅
Meksyk - Algieria
Over 3.5 seta @ 1.49 Pinnacle ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska -16.5 pkt (1.92) Marathon
Po tym co zaprezentowały wczoraj obie drużyny to nie wyobrażam sobie, aby Polki dzisiaj nie ogarnęły takiego handi. Kanadyjki wczoraj delikatnie mówiąc kompletna kompromitacja z Peruwiankami i baty łącznie aż 18 punktami, jeśli fatalne Peru robi takie handi to czysto teoretycznie Polska powinna je zrobić w dwa sety.
Zobaczymy, czy wczorajsza bardzo dobra gra naszych kadrowiczek to był czysty przypadek, czy jednak nie. Aczkolwiek nie sądzę aby mega drewniana drużyna Kanady była tutaj jakimkolwiek zagrożeniem, one nie potrafią przyjmować nawet najprostszych serwisów, powinny dostać gładkie baty.
 
A 49

americano30

Użytkownik
KENIA-ALGERIA 1(-1,5seta) 1,50

Absolutny pewniak na dzis niewiem do tej pory jakim cudem Algeria urwala 2 sety Bulgarkom wczoraj ogladalem ich mecz ze slabiutkimi Meksykankami i wygladalo to poprostu tragicznie.Zespol Keni prezentuje sie bardzo solidnie przede wszystkim dysproporcja sily fizycznej i warunkow bedzie tutaj ogromna zdziwie sie jezeli ALgeria ugra tutaj chociazby seta.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kazachstan - Czechy

Czeszki jak na razie widać, że w dobrej dyspozycji. Dwie wygrane i komplet punktów. Siłą Czeszek są przede wszystkim mocne skrzydła i dobra gra w bloku. Dobrze gra atakująca Havlickova. Szkoda, że tak rzadko korzystają ze środkowych, ale tak naprawdę te środkowe szału nie robią, w bloku dobrze, ale w ataku już przeciętnie.
Kazaszki tak jak pisałem. Robią postępy, całkiem fajnie radzą sobie w ofensywie i na bloku (dobre warunki fizyczne), ale mają też problemy w przyjęciu i obronie. Technicznie nie wyglądają za dobrze i grają po prostu to co aktualnie mogą. Wczoraj zagrały całkiem dobry, równy mecz z Chorwatkami.
Nie sadzę, żeby był to bardzo łatwy mecz, bo Kazaszki pewnie trochę będą szarpać. Czeszki jednak tak samo jak Chorwatki prezentują jednak siatkówkę zdecydowanie bardziej urozmaiconą i według mnie tak jak wczoraj Kazachstan punktów nie zdobędzie.

Typy:

Czechy @ 1.25 Pinnacle ✅
Czechy (-1.5 seta) @ 1.55 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom