>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Francja - Niemcy [04.07.2014, piątek, godz. 18:00]

maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
4.07.2014; 18:00
Francja - Niemcy
Słupek lub poprzeczka: TAK @ 1,95 Betsafe ⛔
Bezpośrednio po zakończeniu spotkań obu ekip w 1/8 wiedziałem już, że właśnie taki zakład zagram przed bezpośrednią konfrontacją w ćwierćfinale. Francja najbardziej niefortunna ekipa tych mistrzostw, bramkę obijała już sześciokrotnie. I na tej statystyce opieram swój, chcąc niechcąc, szalony zakład. W poprzednim spotkaniu wszyscy chyba kojarzą świetną bombę Cabaye, która skończyła właśnie na poprzeczce (patrz obrazek wyżej). Jak wiadomo zapowiada się szybki mecz, a upór obu ekip pewnie skończy się jakimś trafieniem w element bramki, na co bardzo liczę.
Nie ma takkiego typu, jak poprzeczka/słupek na betssonie..
Betsafe ma przy każdym spotkaniu, myślałem że i jego starszy brat pójdzie w ślady ???? Dlatego aktualizuję kurs z Betsafe.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Będzie partia szachów. Niemcy na papierze mają więcej mocy, ale Francja ma za sobą naprawdę udane mecze. Zapowiada się smakowite widowisko.
Dla Loewa kluczowy będzie powrót Hummels. Boateng grał z Algierią jako półlewy środkowy obrońca, w Bayernie tak gra Dante. Widać, że miał problem z rozegraniem, bo tam najlepiej czują się obrońcy z lewą nogą. Hummels wraca co oznacza, że środek obrony będzie znacznie pewniejszy no i prawa strona też mocniejsza, bo Boateng niespodziewanie radzi sobie tam podczas MŚ baaardzo dobrze. Pytanie to dyspozycja Kroosa, Goetzego i Oezila, którzy chyba najbardziej zawiedli z Algierią. Nie wierzę, że drugi raz zagrają tak kiepsko. I to w meczu z takim rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kempak 113

kempak

Użytkownik
Nie ma takkiego typu, jak poprzeczka/słupek na betssonie..

Ja bym tutaj stawiał obie strzelą + Niemców (@5,15 - betsson). Nie zgadzam się, że to będą szachy. Jeżeli Niemcy nie powtórzą swojej gry z meczu z Algierią i zagrają na swoim odpowiednim poziomie to powinni strzelić 2 bramki, a wiadomo, że obecna ofensywna Francuzów na czele z Griezmannem i Benzemą jest silna, dla mniej odważnych: (BTTS @1,86.)

????????????
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Francja - Niemcy ⛔
Remis po pierwszej połowie @2,05

Bet365
Dwie europejskie drużyny które w moim odczuciu jak na swój potencjał słabo zaprezentowały się w 1/8. Spodziewam się tu szachów i dobrej gry obronnej na pewno żadna ze stron nie otworzy się od początku żeby atakować większymi siłami. Szanse na awans oceniam 50/50.
Pozdrawiam
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Pojedynek dwóch bardzo wyrównanych drużyn. Dla mnie mit o skuteczności Niemców upadł wraz z meczem z Algierią. Nie wszedł mi kupon, jak pewnie większości z Was, Niemcy miały pokonać kilkoma bramkami Algierię, prześcigaliśmy się w szukaniu handicapów, a wyszło inaczej. Mam kupon długoterminowy na to, że Muller zostanie królem strzelców, ale zwątpiłem, jak zobaczyłem ten słynny już poślizg przy rzucie wolnym. Natomiast Francja zupełnie odmiennie. Pewnie kroczy po zwycięstwa, potrafi wykorzystać najmniejsze błędy rywali, jak przy golu Pogby na 1:0 z Francją i moim zdaniem jest nie tylko faworytem tego wyrównanego meczu, ale i jednym z głównym do zwycięstwa na Mundialu. Ciężko ferować wyroki już na tym etapie rozgrywek, ponadto wiele meczów kończyło się niespodziankami. Dla mnie największą zagadką jest, czy Niemcy oprócz meczu z Portugalią postawiły na minimalizm, żeby jak najwięcej siły zaoszczędzić na końcowe fazy turnieju (mecz z USA i Algierią nie był pokazem ciekawej piłki), czy po prostu są w trochę słabszej formie. Moje propozycje na ten mecz to:
under 2,5 @ 1.65
remis @ 3.00
under 1,5 pierwsza połowa @ 1.30

Moim zdaniem zapowiadają się szachy, w dodatku obie drużyny mają moim zdaniem bardzo zdyscyplinowane obrony i będą się bały zbytnio zaryzykować, by nie nadziać się na z jednej strony Mullera, a z drugiej Benzemę ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
FRANCJA - NIEMCY
TYP : FRANCJA AWANSUJE DALEJ
2,25 Bet365

Ja gram ten typ zdecydowanie i od serca ????
Niemcy kompletnie mnie nie przekonuja od samego poczatku, czyli od meczu z Ghana. Druzyna, ktora przechodzi dalej, ale Algieria pokazała jaka jest Ich faktczna sila. W 1 połowie Algieria powinna prowadzić z 2:0. Mecz z Portugalią to mecz cieżki do oceny, bo Niemcom wyszedł, Portugalii kompetnie nie wyszedł, a do tego czerwona kartka Pepe. Potem mecz z Ghana, w którym był mały test dla Niemców. Jak dla mnie polany. Gol Klose uratował remis, ale Ghana jak przycisnela to robili co chcieli na polu karnym. Mecz z USA poza oceną, bo tam spacerowali po boisku jak po parku. Nastepnie oceny, że zmiotą Algierię. Nie zmietli...to oni byli blisko zmiecenia z tego turnieju. Francja to według mnie zupełnie odmienna historia. Zespół, który ewidentnie przeżywa renesans. Pogba, Valbuena oraz Griezman robią dla mnie niesamowitą robotę. Myślę, że Francuzi na wszystkich zrobili do tej pory dobre wrażenie. Grają ladną, szybką, ofensywną piłkę. Jestem zdania, że tak zmotywowana Francja wyeliminuje Niemców.
W ostatnich latach bilans między tymi ekipami też wygląda bardzo słabo dla Niemców. Grali ze sobą 5 razy, gdzie 3 razy wygrwała Francja, raz padł remis, a raz wygrali Niemcy.
Kurs oczywiscie jak zwykle na Niemców niższy dlatego ja zamierzam zagrać zdecydowanie na Francuzów. Pamiętam identyczną sytuację w półfinale na Euro 2012. Tam grali Włosi z Niemcami. Wszyscy mówili..Niemcy to Niemcy są w finale.
Nie byli. Zostali odprawieni 3:1. Mam wielką nadzieję, że tak samo będzie w piątek.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Specjalnie z powodu tego meczu założyłem konto na forum.
Co zagrali Niemcy z Algierią, każdy widział. Wątpię, żeby zagrali drugi tak zły mecz na tym turnieju. Loew to nie idiota i wyciągnie konsekwencje z blamażu swoich podopiecznych. Jednak mimo jego starań jest w grze Niemców coś, co do tej pory nie zdarzało im się w poprzednich turniejach. Mianowicie duża nieskuteczność. I to w ataku i w obronie. Jedynie środek z wysoko wysuniętym Lahmem jakoś funkcjonuje, ale gdyby nie Neuer z konieczności przez większość meczu na pozycji środkowego obrońcy, to nie wiem jaki skutek odniosłaby taka formacja. Myślę też, że w tej fazie turnieju widoczny stanie się brak w kadrze Marko Reusa, bo nie oszukujmy się, ale za dużo reżyserów gry Niemcy w tej chwili nie posiadają.
Francja bardzo ciekawie zaprezentowała się na tym turnieju. Overowe zwycięstwa nad Hondurasem i Szwajcarią pokazały, że Francuzi mają świeżość w grze i całkiem nienaganną technikę. Ofensywne trio Benzema, Giroud i Valbuena to jednak nie wszystko. W pomocy jest jeszcze rewelacyjny Pogba, a zmieniony za Girouda w meczu z Nigerią Antoine Griezmann to według mnie bohater meczu. Z taką grą podopieczni Dechampsa mogą zawojować ten turniej.
Jak napisałem wcześniej Niemcy na pewno zmotywują się na mecz z sąsiadami z zachodu i nie zagrają tak słabego spotkania drugi raz z rzędu. Ale czy to wystarczy na rozpędzoną ekipę spod znaku koguta, w której wyraźnie panuje lepsza atmosfera niż w niemieckim zespole? O tym przekonamy się już w piątek. Przewiduję bardzo ciekawe spotkanie pełne akcji z jednej i drugiej strony.
Teraz coś, z czym część profesjonalnych typerów może się ze mną nie zgodzić i oczywiście szanuję to. W ostatnich 3 spotkaniach mundialu w regulaminowym czasie padały wyniki 0:0, a w całej fazie 1/8 padło
aż 5 remisów. Mało tego, w całej 1/8 nie było ani jednego spotkania over 2,5 w regulaminowym czasie. Mówcie co chcecie ale rachunek prawdopodobieństwa to potężna siła. Reasumując nie przewiduję tu kolejnego underowego ani remisowego spotkania. Będzie krew, pot i łzy... i dużo bramek :cool:
Moje typy na ten mecz:
Over 2,5 @2,2 BET365 6/10j
Francja @3,2 BET365 5/10j
Dla odważnych:
Francja &amp; Over 2,5 @5,5 BET365 2/10 j
Francja (-1) @6,5 BET365 2/10 j
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Francja-Niemcy (awans) 2 @1.72
Stawiam na Niemcow. Generalnie Manschaft jest dla mnie glownym faowrytem do triumfu. Nie popadajmy w skrajnosci po meczu z Algieria. Rozumiem ze Niemcy zaczeli slabo i pierwsze 30 minut Algieria sdtworzyla sobie szanse bramkowe, ale po 30 minucie to gral juz tylko wlasciwie jeden zespol, a Algiera ograniczala sie jedynie do kontrowania, broniac praktycznie 8-9 zawodnikami nonstop. Juz pomijam nieskutecznosc Niemcow, gdyz jak juz wspomnialem, gdyby po 10 minutach 2 polowy bylo 3-0 dla Niemcow, to nikt pretensji miec by nie mogl, a ze Niemcy nietrafiali w bramke lub fantastycznie bronil algierski bramkarz to zupelnie inna kwestia. Limit nieskutecznosci Niemcy w tym meczu wykorzystali za kilka spotakn w mojej opinii. Sam Muller mogl ustrzelic hat-tricka smailo w tym meczu, juz nie wspominam o glowce Schweinsteigera, dobitce Gotze czy tych 10 pierwszych minuatach 2 polowy meczu. Francuzi wiadomo sie postawia, ale czy trojkolorowi zagrali jakis wybitny mecz z Nigeria. Absolutnie nie i dopiero w ostatnich 20-25 minutach zamkneli i zmasakrowali ta Nigerie. Do tego czasu jakiegos entuzjazmu po grze francuskiej reprezenatcji nie odczuwalem. Typuje awans Niemcow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
To na pewno będzie uczta piłkarska i ciężko przewidzieć jak potoczą się losy meczu. Francja po meczach grupowych była moim jednym z faworytów tego turnieju. Jednak mecz z Nigerią mnie trochę zmartwił. Szczególnie niepokojący może być powiedzmy sobie szczerze słaby występ Benzemy i Giroud. Może trochę nie spodziewali się takiego obrotu spraw w pierwszej połowie Francuzi ale jednak widać było w pewnych momentach brak zrozumienia co do Francuzów bardzo nie podobne. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu zobaczymy tą Francję z grupy, która doskonale się rozumie.
Mecz typowy NoBet.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Francja - Niemcy
Awans: Francja (prawdopodobnie, po rzutach karnych) ⛔

Niemcy nie są słabe, bo Niemcy nigdy nie są słabi na Mundialu. Potrafią przygotować drużynę długofalowo, turniejowo.
To Algieria była silna.
W tym momencie, będę się trzymał suchych faktów z przeszłości. Statystycznych.
Niemcy, nigdy w finałach MŚ nie wygrały z Francją w regulaminowym czasie. Dogrywka również okazywała się remisowa.

Obserwowalno intuicyjnych. Apogeum niemieckiej &quot;multi-kulti&quot; już mamy za sobą. Nastąpił również &quot;zmierzch&quot; białych &quot;Bogów&quot;. Są nadal fenomenalni technicznie ale nie na tyle mocni fizycznie, żeby walczyć przez cały pojedynek. Siedzą na ławie (Klose).
Nie widzę tam iskry. Można się podeprzeć obrazami z ostatnich międzynarodowych turniejów z udziałem drużyny z Bundesrepubliki. I meczami ostatnimi.
Personalne przełamanie w niemieckiej reprezentacji? Jeśli na boisko po kontuzji, wybiegnie Podolski.

W reprezentacji Francji, personalnie dzieje się coś ciekawego. Skład Francji jest mieszanką rutyny i doświadczenia z młodością i polotem.
Porównałbym procesy zachodząc w drużynie Francji, do przebudzenia z 1998 roku. Francja zdobyła wówczas mistrzowskie złoto.
W reprezentacji Francji nastąpi znowu reaktywacja &quot;opcji&quot; algierskiej. Zinedine Zidane, algierczyk z pochodzenia, został po wspomnianych MŚ okrzyknięty francuskim bohaterem narodowym.
Na Mundialu brazylijskim, los otwiera swoje wrota do sławy i bohaterstwa innemu Algierczykowi. Tym razem napastnik, Karim Benzema stanie się bohaterem Francuzów ponieważ &quot;odblokuje się&quot; w meczu z Niemcami a Paul Pogba będzie po meczu i po przylocie kiedyś do Francji, noszony na rękach ... albo odwrotnie ????
Na Mistrzostwach Świata w 2014 r., w meczu Niemców z Francją, na końcu zwyciężą bowiem Francuzi.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
z twittera, człowiek dobrze zagłębiony w niemiecką piłkę
&quot;To ciekawe: ponoć siedmiu piłkarzy #GER ma lekkie objawy grypy. Wczoraj przewinęło mi się, że Mueller już z #ALG grał zarażony. &quot;
trzeba śledzić newsy
 
solara 38

solara

Użytkownik
z twittera, człowiek dobrze zagłębiony w niemiecką piłkę

&quot;To ciekawe: ponoć siedmiu piłkarzy #GER ma lekkie objawy grypy. Wczoraj przewinęło mi się, że Mueller już z #ALG grał zarażony. &quot;

trzeba śledzić newsy

Coś wiadomo więcej na ten temat?
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Niemcy - Francja X 3,40 bet365 ⛔

Zawsze w takich chwilach, gdy się pojawiają dwie dobre reprezentacje, czy po prostu kluby, połowa osób spodziewa się fantastycznego meczu, a druga połowa uspokaja się, że będzie to partia szachów. Jak będzie? Myślę, że tak na dobrą sprawę, nie wie nikt. Wiele zależy od tego jak się mecz rozpocznie, szybka bramka może diametralnie zmienić tempo całego meczu. Jednak koniec biadolenia.

Niemcy jak już ktoś wspomniał ma te objawy grypy i inne takie. Do tego wielkiej uwagi bym nie przywiązywał. Okaże się ostatecznie, że zagra każdy, a nawet jak nie, to jaką długą ławkę mają Niemcy wie każdy. Najbardziej Francuzi oczywiście będą musieli zwrócić uwagę na Mullera. Myślę jednak, że Deschamps nie jest głupcem i już wie jak przypilnować tego zawodnika.

Francuzi z formą większą niż się spodziewano. Niby prosta grupa, niby Nigeria w ostatnim meczu, ale grają na prawdę ładny i zorganizowany futbol, przypominający trochę... Niemców. W ostatnim meczu fantastyczny mecz zagrał Griezmann, chociaż wszedł na 30 min. Teraz podejrzewam, że wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Niemcy mają dodatkowe 30 min. w nogach z wymagającą Algierą, tego też nie można zapomnieć, choć według mnie te okoliczności sprawiają po prostu tyle, że szanse obydwóch zespołów się wyrównują.

Czemu remis? Przede wszystkim jestem zdania, że jak już będzie się utrzymywał wynik remisowy, to asekuracyjnie będą grali na dogrywkę. W poprzedniej kolejce wszystkie zespoły tak na dobrą sprawę grały, a teraz mamy ćwierćfinał, jeszcze większą stawkę. Taka Holandia może sobie powariować na Kostaryce, żeby nie ryzykować następnych minut zmęczenia przed półfinałem. Te zespoły z kolei wiedzą czego się po sobie spodziewać, dlatego tyle osób typuje partie szachów. Liczę na widowisko i nie obrażę się jak ewentualnie nam je zapewnią jak ostatnich parę meczów w... dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 2,2K

barichello

Użytkownik
z twittera, człowiek dobrze zagłębiony w niemiecką piłkę
&quot;To ciekawe: ponoć siedmiu piłkarzy #GER ma lekkie objawy grypy. Wczoraj przewinęło mi się, że Mueller już z #ALG grał zarażony. &quot;
trzeba śledzić newsy
Francja przez to zamieszanie z grypą może zyskać spory handicap, nawet jeżeli wystąpią to przy tamtejszym klimacie - ale nie tylko tamtejszym- i przebytej chorobie bądź jej objawach może się to odbić na ich dyspozycji. Trójkolorowi grają dobry turniej, więc nawet w normalnych okolicznościach byliby w stanie się postawić Niemcom, teraz ich szanse się zwiększają. Kursy niezłe, więc myślę, że w tej sytuacji warto spróbować na Francuzów
Francja powyżej 1.5 gola 3.10
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Panowie - mam pytanie bardzo ważne, znalazłem ciekawy zakład na COMEON.
&quot;Niemcy- Francja
Handicap Azjatycki Posiadanie piłki
Wybierz: Francja +10&quot; kurs ~1.95
Czy to polega na dodaniu +10% posiadania piłki dla Francji? Jeśli tak to przeciez ten typ byłby świetną opcją, ale coś mi się nie chce dowierzać. Linie na posiadanie piłki u innych buków są ~54.5, 55.5%.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Panowie - mam pytanie bardzo ważne, znalazłem ciekawy zakład na COMEON.
&quot;Niemcy- Francja
Handicap Azjatycki Posiadanie piłki
Wybierz: Francja +10&quot; kurs ~1.95
Czy to polega na dodaniu +10% posiadania piłki dla Francji? Jeśli tak to przeciez ten typ byłby świetną opcją, ale coś mi się nie chce dowierzać. Linie na posiadanie piłki u innych buków są ~54.5, 55.5%.
Przecież to na to samo wyjdzie
55.5 - 44.5 + 10 = 54.5
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Francja - Niemcy
Obie strzelą ::: 1,91 ::: Bet365 ::: 2/10
Piłkarski klasyk, mecz z wieloma podtekstami, ćwierćfinał mistrzostw świata, ten mecz zapowiada się genialnie. Francja i Niemcy strzelają dużo bramek, jedynie małe problemy obie reprezentacje miały w 1/8 finału .
Moim zdaniem to nie będą piłkarskie szachy, bo zarówno jedna jak i druga reprezentacja chce uniknąć niepotrzebnej dogrywki czy loterii tak zwanej serii jedenastek. Być może i w początkowej fazie meczu zobaczymy &quot;badanie rywala&quot;, ale w dalszej części meczu spodziewam się bramki dla którejś z reprezentacji. To jak znamy życie, a w szczególności na tym mundialu, drużyna przegrywająca rzuca się do ataku i często zdobywa szybko bramkę.
Jest to mundial bardzo ofensywny z dużą ilością bramek, stawka o półfinał wielka. Najbardziej moim zdaniem prawdopodobnym wynikiem jest remis 1:1, bądź być może skromne 2:1 dla Francji. Obojętnie kto wygra, mecz zapowiada się świetnie!
Wynik: 0:1 ⛔
 
Do góry Bottom