>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Brazylia - Kolumbia [04.07.2014, piątek, godz. 22:00]

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
komos84 182

komos84

Użytkownik
Na razie luźne typy, bo nie znamy sędziego. Jeżeli będzie to uznany arbiter z Europy to o sędziowanie można być spokojnym, tak jak dziś w przypadku Webba. Jeżeli natomiast mecz będzie sędziował jakiś chłop z Afryki lub Australii to może być różnie. Piłkarsko Kolumbia wygląda na tym turnieju o wiele lepiej od gospodarzy. Oczywiście mieli łatwiejszą grupę i przeciwnika w 1/8 ale... Przypominam, że Kolumbia zajęła 2 miejsce w kwalifikacjach MŚ, tracąc tylko 2 pkt do naszpikowanej gwiazdami Argentyny. Mają bardzo szeroką i równą kadrę z wieloma świetnymi zawodnikami, zwłaszcza w pomocy i ataku - aż strach pomyśleć co by było gdyby mógł grać jeszcze Falcao... Spodziewałem się kursów na awans w granicach 1.6 - 2.00 a tu niespodzianka... 3.1 dał bet 356 na awans Kolumbijczyków. Biore! Ponadto X2 za 2.05 - czyli wystarcza by Brazylia tego meczu nie wygrała w regulaminowym czasie. Z Chile się nie udało, to z silniejszą Kolumbią ma się udać??? A już 1.53 na to że Kolumbia strzeli wydaje się prezentem! Na razie tego nie gram, czekam na sędziego bo od niego będzie bardzo dużo zależało...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To zbyt piękne by mogło być prawdziwe...
Kolumbia gra pięknie, James ma na koncie 5 bramek, w tym jedną (okrzykniętą już) najpiękniejszą w turnieju, do tego jego kolega Cuadrado ma aż 4 asysty. Pekerman doświadczony trener, od 2006 roku nie przegrał meczu w regulaminowym czasie gry na MŚ, cały zespół jest świetnie zgrany.
Wszystko pięknie, nic tylko bić brawo. Pytanie brzmi tylko jak długo to jeszcze potrwa? Ile jeszcze można zagrać takich dobrych meczów i jak to się przełoży na mecz przeciwko gospodarzom turnieju. Na razie ich gra wygląda świetnie na tle rywali... typu GRECJA, JAPONIA czy WKS. Urugwaj nikogo nie zachwycił na tych mistrzostwach bo ich grę, a raczej awans pociągnął właśnie Luis Suarez. Przegrali z Kostaryką, pokonali rozbitą Anglię po golach piłkarza sezonu Premier League, a mecz z Włochami miał dziwny przebieg.
Brazylia jak na razie wykonuje swój plan w minimalistycznym podejściu, co prawda mogło by ich tutaj nie być, ale to samo można powiedzieć o Hiszpanii z RPA gdzie niemiłosiernie męczyli się z Paragwajem, bodajże Casillas wtedy obronił rzut karny. Wszystko mogło się potoczyć inaczej.
Scolari powiedział: &quot;My nie mamy wygrać w konkursie na taniec samby tylko mamy zdobyć mistrzostwo świata&quot;.
To prawda, zaraz się może okazać, że ta znienawidzona przez wszystkich Brazylia zagra w półfinale turnieju. Warto przypomnieć, że nie przegrali z Meksykiem (złoci medaliści olimpijscy z Londynu 2012) oraz nie przegrali meczu z Chile (okrzykniętych przez wielu ekspertów reprezentacją kompletną, niezwykle zmobilizowaną i waleczną), zresztą sam trener gospodarzy powiedział, że z Chilijczykami nie lubi grać.
Niby Jo, Fred nic nie grają, Oscar jest młody i nie robi wielkiej różnicy, Brazylia ma bardzo słaby środek pola, Neymar się za dużo kiwa, a ataki przez środek boiska wychodzą im dość kiepsko. Jedynie formacja defensywna Brazylii budzi postrach wśród rywali, bo Dani Alves, Daviz Luiz, Thiago Silva czy Marcelo to obrońcy włączający się do &quot;ataku&quot; i robią większe zagrożenie pod bramką rywali niż wyżej wymienieni napastnicy (Jo, Fred). Pomimo takiej &quot;żenady&quot; jaką pokazują na tych mistrzostwach... GRAJĄ DALEJ.
Wiem, że wielu ludzi będzie grało na Kolumbię, co jest w 100% zrozumiałe patrząc przez pryzmat turnieju, nawet sam kurs 4,85 uważam za value, to jednak osobiście czuję w kościach, że to jednak Brazylia zagra dalej i wygrają ten mecz w 90 regulaminowych minutach meczu.
W końcu kiedyś muszą odpalić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 71

osk4r

Użytkownik
Bardzo, ale to bardzo rzadko udzialam się na tym forum, ale muszę skonfrontować trochę to co napisałeś Szakal ;)

Znaczy - w około 50% zgadzam się z Tobą, że brazylijczycy mogą odpalić, chociaż z drugiej strony , czy tak naprawdę mają kim ? fakt Neymar czy Hulk mogą zrobić tę jedną akcję która przesądzi a wyniku meczu , ale czy zobaczymy jakąś super piłkę, inną niż do tej pory w wykonaniu Brazylii ? Szczerze wątpię.

Środek pola niby personalnie niezły, ale jakiś taki niemrawy, Gustavo bardziej sprawdza się w destrukcji, Ramires czy Paulinho grają dość flegmatycznie na MŚ - jedynie Fernandinho, który wczoraj nie zachwycił może zrobić jakąś różnicę.

Co dalej, mówisz, że Kolumbia zaprezentowała się bardzo dobrze, ale na tle średnich rywali - po części tak ale z drugiej strony czy brazylia miała ich takich mocnych ? - Chorwacja bez polotu i Mandzukicia , Meksyk, który fakt, że jest niezły ( chociaż przez ich wzrost nie wróżę im świetlanej przyszłości ) , no ale Brazylia im rady nie dała no i Kamerun o którym nie warto wspominać.

Kolumbia chociaż na tle innych zaprezentowała się bardzo dobrze , Brazylia nie do końca.

Wreszcie mecze 1/8 brazylia w końcu miała godnego przeciwnika. No i właśnie, powinno jej nie być , tylko obramowanie bramki pozwoliło im zostać na tym turnieju, w dodatku nie można nie zauważyć, że dużo lepiej grę prowadziło Chile, no ale niestety zabrakło szczęścia ( i Vidala w karnych ;) ). W moim odczuciu gospodarze nie zaprezentowali nic(!) ciekawego, może oprócz jednej fajnej akcji z końcówki pierwszej połowy zakończonej głowką Neymara.

W dodatku ten mecz naprawdę dał im w kość, 120 minut męki, zawodników łapały skurcze, a Kolumbia od początku z lekkim zapasem, wciskają przeciwnikom 2-3 bramki i prowadzą spokojnie grę bez stresu i z oszczednością sił.

Poza tym grają po prostu piękną dla oka piłkę, momentami ocierając się o perfekcję, a wyprowadzane przez nich kontry są zabójcze, głownie za sprawą niesamowitego Rodrigueza i Cuadrado. Nie trzeba także wspominać ,że ma tam kto je wykańczać, bo Martinez chociaż nie grał w początkowych meczach to pokazuje, kto powinien być głownym snajperem Kolumbii. Organizacja obrony jak narazie prawie bezbłędna - do tego jest też wzrost, który może pomóc i w ataku i w obronie.

Reasumując - nie stawiam Kolumbii w roli jakiegoś wielkiego faworyta, ale dla mnie są po prostu na tą chwilę lepsi piłkarsko i motorycznie, a kursy na x2 czy bramkę Kolumbijczyków to czyste value ;)
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Osk4r
widzę to podobnie jak Ty, podpisuję się pod tym co napisałeś.

Hehe Szakal może i odpalą w następnym meczu kto wie. Chile reprezentacją kompletną? Co to za eksperci Szakal, takie rzeczy mówią? Kompletna wg mnie to trochę przesada, trudno doszukać się reprezentacji nie mającej słabych punktów.
Wracając do tego meczu. Brazylia jak najbardziej może to wygrać, dla mnie to jest 50/50 a kursy są wystawione tak a nie inaczej. Uważam jednak, że będzie to mecz na styku.
Brazylia z Chile przycisnęła w 1 połowie, tempo było wysokie i w 2 Chile przejęło inicjatywę. Hulk co babola zrobił, to głowa mała ale to chyba każdy widział.
Brazylia - ofensywa to świetny Neymar, niemrawy Fred, czasem coś błyśnie Hulk, czasem Oscar. W następnym meczu Hulk i Oscar mogą zagrać świetne zawody tylko czy to zrobią? Co jeśli Neymarowi przydarzy się słabszy dzień. Przede wszystkim na nim opiera się gra w przodzie. Hulk mnie zupełnie nie przekonuje. W meczu z Chile, starał się dryblować ale w większości kończyło się to symulowaniem z jego strony, jeden świetny strzał zapadł mi w pamięci. A gdzie był Oscar?
Jeśli Neymar nie będzie miał pomocy to będzie lipa, Kolumbia na pewno to wykorzysta.
Patrzę na Kolumbię i widzę kilku graczy, którzy potrafią bardzo dobrze kreować grę. James, Cuadrado, dobrzy defensywni pomocnicy, napad z Martinezem - potrafi przyjąć, zastawić się, odegrać do szybkiego skrzydłowego, miodzio. Obrona też nie najgorzej, wiekowi Yepes i Zapata, dobrze grający ofensywnie Armero i Zuniga. Dostrzegam balans między poszczególnymi formacjami.
Kolumbijczycy grają na tyle ile trzeba. Strzelili na 2:0 z Urugwajem i oddali inicjatywę Urusom i skutecznie się bronili.
Dla mnie są to 2 wyrównane drużyny.
Kolumbia +0,5 +1 @ 1,925
Wg mnie lepsza opcja niż X2 @ 2,05. Kurs niewiele niższy, a przy 1 bramkowej wygranej Brazylii mamy zwrot połowy stawki.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja proponuje poczekać do meczu bo znowu sie zrobi masoweczka na Brazylię jak wczoraj z Chile żałuje ze nie zagralem Chile lub remis teraz juz na pewno bede grał Kolumbia lub remis bo Brazylia to przereklamowana ekipa moim zdaniem.James tam uciszy Brazylijczyków co ten chłopak gra na tych mistrzostwach to głowa mała wczorajsza bramka na 1:0 mniam.
Tak swoją droga to szkoda ze Brazylijczycy nie polecieli wczoraj karne to loteria no i sie im udało.W zyciu nie postawie na nich żadnych pieniędzy to nie jest zespół który zdobędzie mistrzostwo swiata.
Shakal a Ty tak czekasz czekasz a moze oni wcale nie odpala? Jak dla mnie Brazylia w ofensywie to tylko Hulk Neymar i Oscar dalej próżno szukać moze Bernard.9
są słabe niesamowicie tak jak pisałem co takiego oni pokazują? Juz nie bede przytaczal tych meczy grupowych ale tam powinni mieć 5 punktów nie 7.Wczoraj fajnie rzucili sie ale w 2 połowie to juz tak różowo nie wyglądało.Kolumbia to jest drużyna z potencjałem dobra obrona niezła pomocą i
Ofensywa w postaci Jamesa który jest w takiej formie ze sam moze wygrać im ten mecz.Ja nie zaufam Brazylii wole Kolumbia lub remis.Jesli Brazylia wygra ok mój błąd ale ja naprawde nie widzę w tej drużynie czegoś co mogłoby mnie przekonać ze dojdą do finału.No chyba ze znowu jakiegos kitajca dadzą zeby sędziowal to spoko.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Meksyk pokazał, gdzie jest granica możliwości Brazyli. Chile tylko to potwierdziło, i tak naprawdę Brazylia gra dalej, bo miała szczęście. Postawiłem w swoim kuponie awans Brazyli, bo przypuszczałem, że to się w 90 minutach nie skończy.
Tym razem uważam, że x2 postawię na 100%, bo ten zespół potrafi wygrać z Brazylią, która z meczu na mecz jest coraz mniej skuteczna.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Tak jak przed meczem broniłem Brazylijczyków i uważałem, że granie przeciwko im to głupota. Tak po wczorajszym meczu już nie jestem tego taki pewien. Wczoraj grałem co prawda awans Brazylii, ale kurs 1,25 nie warty stresu, który przeżyłem. Jednak wszyscy piszą o słabej 2 połowie Brazylii. Ale widzieliście 30-45 minute meczu? toć tam ich tam Brazylia przycisnęła, że mogło być spokojnie 4-1 do przerwy. Oni umiejętności mają. Tylko coś w tym zespole nie idzie. Wydaje mi się, że za bardzo chcą. A wiadomo, że wtedy nie wychodzi... Widać przed każdym meczem, że są mega mega zmotywowani, ale chyba aż za bardzo. Presja oczekiwań jest ogromna. Każdy od nich wymaga zdobycia Mistrzostwa Świata i moim zdaniem oni sobie nie radzą z tym do końca dobrze psychicznie. Jednak z każdym następnym meczem powinno być lżej bo będą już bliżej celu. Ale do rzeczy. Pod względem czysto piłkarskim wszystko wskazuje na Kolumbię. Przed oczami mam masujących się nawzajem Brazylijczyków, których łapią skurcze ze zmęczenia. A z drugiej strony Kolumbijczyków spokojnie prowadzących grę przy 2-0. Jednak przed typem poczekam na informację kto będzie sędziował. Wczoraj Webb bardzo dobry mecz. Nie uznanie gola gospodarzom i nie gwizdnięcie im karnego mimo okazji. Jak mecz Brazylia - Kolumbia będzie sędziował znany Europejczyk to polecam x2. Chyba najlepszy typ na to spotkanie. Natomiast przeczuwam, że po tym co Brazylia pokazała wczoraj to na mecz 1/4 będzie taki sędzia, który coś wydrukuje. A wtedy tego meczu po prostu nie będę ruszać.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Jak dla mnie sledzac te MS , Brazylia jak mowcy przede mna zauwazyli nie gra wielkiej pilki , pierwszy mecz z Chorwatami wiadomo jak sie potoczyl , z Meksykiem remis choc Brazylia zagrala koncertowe 10 min i miala swoje szanse no gdyby nie bramkarz , Kamerun to wiadomo mecz bez historii , nie wiadomo po co Kamerun przyjechal na te MS , chyba dlatego zeby zawodnicy dostali upragnione startowe . W koncu mecz z Chile , gdzie Brazylijczycy wyszli na ten mecz chocby nawet jak Urugwaj , Wlochy na mecz z Kostaryka , mentalnie mecz wygrany ale boisko to zweryfikowalo , szkoda tylko ze Chilijczykom starczylo sil na 90 min no i ta poprzeczka w 120 min , no szkoda. Chile mialo swoje szanse w ciagu 90 min Brazylia jakby byla zagubiona po stracie tej bramki , poniewaz oni tego nie zakladali , ten mecz mial sie wygrac sam , Oscar niedokladny Neymara w drugiej polowie jakby nie bylo(niewiadomo czy zagra w ogole ) , w tym meczu widzialem tylko Hulka , co do Daniego Alvesa nie jestem zbyt pewny z racji ze ogladam mecze Barcelony i notuje na prawde fatalnie katastrofalne straty, w meczu z Chile tez nie byl pewny , przynajmniej moim okiem . Kolumbia od pierwszego meczu mnie zachwyca wystarczy spojrzec na wazna role Jamesa Rodrigueza , ktory w koncu moze sie wyszalec i zagrac z kims , gdyz w Monaco nie ma za bardzo z kim grac , tutaj ma do pomocy chocby Cuardado , ktory moze byc zmora dla bocznych obroncow Brazylii . Wracajac statystycznie do Jamesa , 5 bramek plus 2 asysty w tym 1/2 w meczu z Japonia , w ktorym gral tylko 45 min , Cuardado 1/4 . Wracajac do samego meczu Kolumbia z pewnoscia uwierzyla we wlasne mozliwosci , na pewno nie sa na straconej pozycji a tracaca szybką bramke Brazylia moze nie uniesc tego na barkach , akcje moga byc chaotyczne , a to moze byc dogodna okazja na kontry dla Kolumbijczykow , osobiscie podgladajac Brazylie i Kolumbie czekalem na taki rozwoj sytuacji i taka wlasnie pare , bo patrzac na obecny styl obu druzyn dla mnie Kolumbia przejdzie stad moje zaklady :
Brazylia - Kolumbia 2 @4.75 1/10
Kolumbia zakwalifikuje sie @3 2/10
Kolumbia over 1.5 @4 3/10
Obie strzela @1.83 7/10
Wszystko BET365
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Widzę że nie tylko ja jestem zainteresowany X2 @ 2.00 WilliamHill - ten typ rzeczywiście odzwierciedla to czego w tym spotkaniu wszyscy się spodziewają, czyli ciężkiej przeprawy Brazyli która na tle Kolumbi wygląda po prostu słabiej patrząc po ich ostatnich meczach.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Ja proponuje poczekać do meczu bo znowu sie zrobi masoweczka na Brazylię jak wczoraj z Chile żałuje ze nie zagralem Chile lub remis teraz juz na pewno bede grał Kolumbia lub remis bo Brazylia to przereklamowana ekipa moim zdaniem.
A mi się wydaje, że będzie odwrotnie i to na na Brazylię pójdą kursy do góry. Wystarczy spojrzeć na to forum.
Jeśli chodzi o Kolumbie to wydaje mi się, że ćwierćfinał to ich pierwszy poważny sprawdzian. Mecz z Urugwajem niczego nie wyjaśnił bo była to chyba najsłabsza ekipa w fazie pucharowej jak na razie.
To będzie bardzo ciekawe spotkanie.
Chciałbym jedynie wyrazić zdanie o tej nagonce na Freda, że nie istnieje, gra fatalnie itp. Moim zdaniem doskonale pasuje do taktyki Brazylii. Fred przede wszystkim nie jest zawodnikiem, który cofa się po piłki i tym samym &quot;nie przeszkadza&quot; w grze Hulkowi i Neymarowi. Jego zadanie jest proste, być w odpowiednim momencie w odpowiednim czasie żeby dobić jakąś piłkę do siatki a to potrafi na pewno zrobić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Natomiast przeczuwam, że po tym co Brazylia pokazała wczoraj to na mecz 1/4 będzie taki sędzia, który coś wydrukuje.
Też w kościach czuję, że Kolumbia dostanie czerwoną kartkę, albo Brazylia karnego. Kolumbijczycy mają bardzo doświadczonych starych obrońców po +35 lat, a jak znamy życie oni nogi nie ustępują i grają ostro w obronie, a to wszystko przy tym patyczkowatym Neymarze czy Jo/Fredzie którzy co chwilę się przewracają w ataku i szukają pomocy u sędziego może zaowocować właśnie takim scenariuszem, że gospodarze będą grali w przewadze. Jakie są kursy na takie zdarzenia?
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia x2 @ 2,0 4/10
Świetny występ Kolumbii w meczu z Urugwajem. Trochę słabiej wypadła Brazylia w spotkaniu z Chile.
Z występów Brazylii, podobał mi się jedynie mecz na inaugurację Mistrzostw - z Chorwacją. Kolumbijczycy natomiast zaskoczyli mnie na plus, we wszystkich meczach.
Dość prawdopodobny tutaj remis moim zdaniem.
 
D 3

denon23

Użytkownik
3,6 na karny w spotkaniu mam

3,7 na czerwona kartke w spotkaniu

Oba kursy z Betsafe.

A co do moich przemyśleń na temat tego spotkania to, myślę ze Brazylia to tak naprawde jest tylko dmuchany balonik, który zaraz pęknie. Już w meczu z Chile czy Meksykiem to można było zobaczyć.

Moje typy jak narazie na to spotkanie:

Rodrigez strzeli (4.00) &lt;betsafe&gt; - No bo kto jak nie on? Można pograć luźno.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Moim zdaniem limit szczęścia dla ekipy Canarinios powinien się skończyć na tym etapie. Jak już koledzy wspomnieli w poprzednich postach Brazylia nie zachwyca a może po prostu jest to celowe aby przejść początkowe fazy turnieju bez większego wysiłku ? Kolumbia gra ładny dla oka i ofensywny futbol. W każdym z rozgrywanych spotkań strzeliła minimum dwa gole i w prawie każdym oprócz Urugwaju padało ponad 2,5 bramki (może dlatego że Urusi grali bez swej gwiazdy Suareza). Wydaje mi się że podopieczni Pekermana będą dążyć do jak najszybszego strzelenia gola na co liczę, co uatrakcyjni te spotkanie. Ciężko jest wytypować tu zdecydowanego faworyta ale wolał bym widzieć w półfinale Kolumbię.
typ: over 2,5 @ 1,90
typ: BTS @ 1,80
Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola?
typ: TAK @ 2,30
bwin
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Brazylia-Kolumbia 1 @1.85
Mysle, ze tutaj jest kolejny przypadek, gdzie duzo osob zobaczylo, ze Kolumbia zdobyla 9 punktow w grupie i wygrala z Urugwajem i uwierzyla zbytnio w ten zespol, a to troche zludne przekonanie. Nie krytykuje Kolumbii, wrecz przeciwnie chyba jako jeden z pierwszych bardzo pozytywnie sie o tym zespole wyrazalem, przy analizie w strone Kolumbii w meczu z Wybrzezem Kosci Sloniowej. Wspominalem o Jamesie Rodriguezie, duecie obroncow Zapata-Yepes, Cuadrado, wiec osobiscie mam wlasna satysfakcje, ze Kolumbijczycy tak dobrze wypadali dotychczas na tym Mundialu. Jest tutaj tylko jedno &quot;ale&quot; i wlasnie nauczyl mnie tego mecz Kolumbii z WKS. Mecz, ktory Kolumbia wygral 2-1, a ktory kosztowal mnie duzo stresu, bo to bez watpienia przez 60 minut meczu strona lepsza bylo w tym meczu Wybrzeze Kosci Sloniowej i dopiero gol Rodrigueza troche po ponad godzinie gry zmienil obraz meczu. Nie sadze, zeby Brazylia byla gorsza w organizacji gry niz Wybrzeze Kosci Sloniowej i niewazne jakby Brazylijczykow krytykowac, ze ich wyniki sa wymuszone, wygrywaja niewiele, z trudem, czy ostatnio po dogrywce, to jednak sa tez fragmenty bardzo dobrej gry u Canarinhos jak w meczach z Meksykiem czy Chile. Po prostu nie moge sobie tego wyobrazic, zeby Brazylia dala sie ogrywac Kolumbijczykom, jezeli WKS potrafil ich zdominowac dosc znacznie przez 2/3 meczu. Kolumbia moze liczyc na te swoje indywidualnosci oczywiscie, ale w cwiercfinale MS coraz trudniej jednak o to. Przyjdzie po prostu ten mecz moim zdaniem, ze gospodarze beda troche bardziej skuteczni. Kolumbia bedzie ten mecz grac glownie z kontry, jestem wrecz przekonany, a ze cisnienie bedzie wieksze niz dotychczas to mam wrazenie, ze zle sie to dla Kolumbijczykow skonczy. Kolumbijczycy probuja grac szybko do przodu, jest w tym duzo improwizacji i dobrze narazie na tym wychodzili, ale tutaj kultura gry Brazylijczykow zepchnie ich glebiej na swoja polowe i te bledy w troche radosnym futbolu kolumbijskim sie pojawia. Brazylia, mam nadzieje, Mundialu nie wygra, ale w mojej opinii Kolumbia nie bedzie tym zespolem, ktory ich wyeliminuje, wiec typuje ze Brazylia bedzie blizsza wygranej w tym spotkaniu.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Czy Gustavo jest zawieszony? Dwie zólte kartki zawieszaja na nastepny mecz niewazne kiedy zostaly zdobyte przez zawodnika?

Robson // Zawieszony jest
 
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Króciutko. Brazylia będzie miała kłopoty, a w takich momentach sędzia wie, że karny się przydaję, a szczególnie Brazylii. Jeśli nawet nie to Neymar na pewno sobie trochę poleży w 16stce poleży.
Brazylia wykorzysta rzut karny @ 8.00 / bet365
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Kluczowa informacja dla tego meczu jest taka, że arbitrem tego spotkania będzie Hiszpan Carlos Velasco Carballo. To doświadczony sędzia, który ma za sobą wiele spotkań w Lidze Mistrzów, Lidze Hiszpańskiej oraz na MŚ i ME. Mam nadzieję będzie sędziować równie sprawiedliwie co Webb w meczu Brazylia - Chile.
Znając sędziego mój punkt widzenia na ten mecz się nie zmienił.
X2 Kolumbia 2.00
Kolumbia aw. 3.00
Kolumbia strzeli 1.53 (zagram to w dublu z Holandią win w reg. czasie)
 
Do góry Bottom