>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Belgia - USA [01.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Tutaj również nie widzę gry Belgii..
Nic nie grają, Ruski dla mnie były lepszym zespołem w przeciągu meczu.. Belgia 2 szcześliwe wygrane, być może i nawet 3, ale zostawmy to. Gra tam mnóstwo gwiazd i naprawdę skład na papierze jest imponujący, ale czy również imponująco wygląda ich gra? nie sądzę, brak koncepcji, brak zrozumienia i mecze wyglądają jak wyglądają.. są skuteczni bo mają te 9 punktów, ale mnie to zdecydowanie nie przekonuje.
USA zaskoczyli mnie swoją solidnością mecze ich z Portugalią czy z Ghaną (w mniejszym stopniu) mogły się podobać, bardzo dobrze są przygotowani fizycznie i wiedzą co robić na boisku, meczu z Niemcami nie oceniam choć fajnie też tam grali, ale pytanie na ile Niemcy grali procent swoich możliwości. Belgia do tej pory to cień siebie z eliminacji. Jeżeli się nie przebudzą dostaną nauczkę.
Pobieram awans USA, ewentualnie czystą 2.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Belgia - USA
01.07.2014 22:00
Belgowie mieli jedną ze słabszych grup, a męczyli się niemiłosiernie. Na papierze jedna z najlepszych drużyn na świecie, ale jeszcze nie &quot;zaskoczyła&quot;. Czy teraz im się to uda ? Wątpię, ponieważ staną naprzeciw zgranemu zespołowi, który w znacznie trudniejszej grupie pokonał silną Ghanę, powinien wygrać z Portugalią i w ostatnim meczu potrafił zorganizować kilka akcji przeciwko Niemcom, niezależnie od tego co o tym meczu pisano. Amerykanie są świetnie przygotowani do Mundialu od strony kondycyjnej i jedyne co wstrzymuje mnie przed graniem ich wygranej w regulaminowym czasie (kurs 4.370) to linia obrony Belgów, która robi wrażenie, mimo straconej bramki w meczu z Algerią. Jeśli dojdzie do dogrywki, to zmęczeni sezonem Belgowie nie doczekają raczej karnych. A większość z ich drużyny stanowią piłkarze, w swoich klubach czołowi, którzy grają w Premier League, gdzie sezony do najlżejszych nie należą.
USA awans @ 2.900 Pinnacle (4/10) ⛔ (2:1)
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Jeśli Belgia nie pokaże w końcu dobrej gry, a Hazard nie będzie czarował na skrzydle i Belgia nie wygra po 90 minutach to z każdą kolejną minutą będą mieli coraz ciężej.
A jeśli dojdzie do karnych to na 90% wygra je USA.
 
makaveli23 112,8K

makaveli23

Użytkownik
Typ#1: zwycięzca w minutach 76-90 - BELGIA @ 3.60 Sportingbet
Typ#2: gol rezerwowego @ 4.15 STS

Od 5 kolejnych meczy (wliczając towarzyskie) trwa trend Belgii strzelającej gole i wygraywającej w minutach &gt;70. Szwecja - Belgia (78 hazard 1-0), Tunezja - Belgia (89 Mertens (z ławki) 1-0), Belgia Algieria (70 Fellaini, 80 Mertens (obydwaj wchodzacy z ławki) 2-0, Rosja (88 Origi 1-0 (oczywiscie kolejny rezerwowy)), Korea 78 1-0 Verthonghen. Belgia pokazuje ze koncowki należą do nich,Mertens mial słaby mecz z Koreą wychodzac w pierwszym skladzie to moze teraz wychodząc z ławki tak jak lubi cos strzeli. USA z kolei równiez zaliczyla juz gola rezerwowego Brooksa, ktory znalazl sie pod polem karnym i strzelil z glowki po rzucie roznym w meczu z Ghaną. Wczoraj ładnie wszedł gol rezerwowego w meczu Holandii, więc i tu spróbować należy, bo tak jak widziałem bramki w koncowce tam tak tutaj również je w koncowce przewiduję.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Belgia-USA X @3.50
Tutaj mam podobne przeczucia jak przy meczu USA-Portugalia i jeszcze raz gram remis. USA to naprawde jest dobry zespol, przede wszystkim motorycznie i fizycznie, co pokazali najlepiej wlasnie w meczu z Portugalia, ktory powinni wrecz wygrac. Oczywiscie mozna wrzucic im kamyczek do ogrodka zwlaszcza po meczu z Ghana, gdzie byli zasadniczo malo w posiadaniu pilki, ale tam przeciez wszystko determinowal korzystny wynik dla Stanow przez dluzsza czesc meczu. Belgia ma spory potencjal, wygrala swoja grupe, a eliminacje do Mundialu przeszli we fantastycznym stylu. Troche jednak brakuje doswiadczenia Belgom na Mistrzostwach Swiata, jak juz kiedys tam wspominalem, gdyz dawno na Mundialu ich nie bylo, a ich gra wyglada roznie. Sam Mertens to troche malo, tutaj Belgowie wroca to swojego zelaznego skladu, gdyz z Korea pograli troche zawodnicy z lawki. Stawiam wiec na podzial punktow i ze rozstrzygniecie nie padnie w regulaminowym czasie gry.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia vs USA
Typ: USA awans ⛔ ⛔
Kurs: 2,88
Buk: Bet365
Za Nami juz 6 cwiercfinalow i ani jednej niespodzianki. Chyba na osiem meczy jeden faworyt musi odpasc w 1/8. Mudial w Brazyli obfituje w niespodzianki. Anglia, Wlochy, Hiszpania i Portugalia nawet nie wyszly z grupy. Pewnie wiekszosc to zauwazyla ale to juz jest drugi turniej z rzedu kiedy druzyna z Europy nie idzie. Moim zdaniem dzisiaj Belgia tez pojedzie do domu mimo ze wygrali teoretycznie slaba grupe z kompletem punktow. Zrobili ogromne postepy w ostatnich latach ale sa troche przeceniani. Z Algieria wymeczyli zwyciestwo co jest ich najwiekszym plusem, bo Ruscy na turnieju byli bez formy, a o grze Korei moze swiadczyc pierwsza polowa z Algieria- pogrom. Amerykanie w grupie szczesliwie wygrali Ghana oraz pechowo zremisowali z Portugalia. Z Niemcami przegrali choc oprocz poczatkowych minut meczu byli w miare rownorzednym rywalem. Trzeba pamietac ze po zwyciestwach(Belgia) obrasta sie w piorka, a porazki(USA) motywuja do wiekszej pracy. Szykuje sie na pierwsza i jedyna niespodzianke w 1/8 gdyz Argentyna z dziurawa obrona Szwajcarow nie powinna miec zadnych problemow
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia vs USA
Typ: USA awans
Kurs: 2,88
Buk: Bet365
Za Nami juz 6 cwiercfinalow i ani jednej niespodzianki. Chyba na osiem meczy jeden faworyt musi odpasc w 1/8. Mudial w Brazyli obfituje w niespodzianki. Anglia, Wlochy, Hiszpania i Portugalia nawet nie wyszly z grupy. Pewnie wiekszosc to zauwazyla ale to juz jest drugi turniej z rzedu kiedy druzyna z Europy nie idzie. Moim zdaniem dzisiaj Belgia tez pojedzie do domu mimo ze wygrali teoretycznie slaba grupe z kompletem punktow. Zrobili ogromne postepy w ostatnich latach ale sa troche przeceniani. Z Algieria wymeczyli zwyciestwo co jest ich najwiekszym plusem, bo Ruscy na turnieju byli bez formy, a o grze Korei moze swiadczyc pierwsza polowa z Algieria- pogrom. Amerykanie w grupie szczesliwie wygrali Ghana oraz pechowo zremisowali z Portugalia. Z Niemcami przegrali choc oprocz poczatkowych minut meczu byli w miare rownorzednym rywalem. Trzeba pamietac ze po zwyciestwach(Belgia) obrasta sie w piorka, a porazki(USA) motywuja do wiekszej pracy. Szykuje sie na pierwsza i jedyna niespodzianke w 1/8 gdyz Argentyna z dziurawa obrona Szwajcarow nie powinna miec zadnych problemow
Wcale nie musi być niespodzianek w tej fazie rozgrywek. W Lidze Mistrzów pierwszy raz w 1/8 przeszli wszyscy zwycięscy grup i zanosi się na to samo w MŚ. Nigdy tego &#39;nie grali&#39; jeszcze.
Odpadnięcia faworytów zaczną się w Ćwierćfinale. Jutro myślę, Argentyna i Belgia pójdzie dalej, ale w piątek z grubej rury zaczniemy ????
Wylecą Niemcy i Brazylia IMO.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
No, w spotkaniu Niemcy-Francja jeden faworyt na pewno wyleci :p A po meczu z Chile Brazylia nie jest już faworytem. Sam w tym meczu idę grubo w &quot;Bramka po 69:59&quot; @ 1,83. Czemu? Belgia wszystkie swoje bramki zdobyła do tej pory w tych minutach, w meczach USA poza tym z Niemcami padały bramki w tym okresie. Do tego analiza poprzednich 1/8, szczególnie dzisiejszych (badanie przeciwnika, zachowawcza gra na początku) i wydaje mi się, że mecz znowu rozstrzygnie się w końcówce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wcale nie musi być niespodzianek w tej fazie rozgrywek. W Lidze Mistrzów pierwszy raz w 1/8 przeszli wszyscy zwycięscy grup i zanosi się na to samo w MŚ. Nigdy tego &#39;nie grali&#39; jeszcze.
Odpadnięcia faworytów zaczną się w Ćwierćfinale. Jutro myślę, Argentyna i Belgia pójdzie dalej, ale w piątek z grubej rury zaczniemy ????
Wylecą Niemcy i Brazylia IMO.
Jak na ten mundial to mamy sporo niespodzianek. Wyleciała Hiszpania, Włochy i Anglia, a z tej najgorszej grupy wyszła Kostaryka o której w &quot;Piłce Nożnej&quot; pisano, że to totalny outsider i nie ma raczej szans na choćby 1 pkt w grupie. Jak wiemy Kostaryka gra dalej.... Limit &quot;niespodzianek&quot; mam nadzieję, że się wyczerpał, bo nic tak nie martwi nas graczy i nie cieszy buki jak niespodzianki. Ile osób wczoraj wtopiło na Niemcach, szczególnie na LIVE to głowa mała. Co do meczu to USA zagrało w ostatnim tragicznie, zgadzam się jednak, że oceniam szanse Belgii i Niemiec 50/50, ale ze wskazaniem na Belgię, która mimo wszystko powinna awansować dalej.
 
L 0

leni89

Użytkownik
Wg mnie Belgia jest &quot;faworytem&quot; tego spotkania tylko ze względu na to iż sporo osób uważało ich za czarnego konia MŚ, ładnie wyglądający skład na papierze+ dobre wrażenie po eliminacjach. Niestety wg. mnie turniej mocno zweryfikował te oczekiwania. Dość przeciętna grupa w której się męczyli, brak jakiegoś pomysłu na grę.
Natomiast USA wydaję mi się niedocenianym zespołem, wyszli z bardzo ciężkiej grupy. Poukładany zespół z roku na rok pokazujący co raz więcej.
Awans USA bet365: 2.62
i na ryzyku USA i over 2,5 bet365: 8,50
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Kursy według mnie są dziwnie rozłożone. Chociaż widać w tej chwili pewną zależność i już bukmacherzy podwyższyli kurs na Belgów i osiąga prawie 2,00. Niemniej, uważam dalej, że to nie jest kurs na który można się połasić.

Belgia przez fazę grupową przeszła z nie takim luzem jak zakładano. Jasne, to jest turniej i tak na dobrą sprawę nie ma takiej potrzeby, ważne żeby odpalić w fazie grupowej. Jednak poprzednie 1/8 pokazują jak bardzo względni faworyci męczą się z rywalami. Paradoksalnie Belgów można uznać za faworyta tylko na papierze. Można liczyć oczywiście na de Bruyne, czy Hazarda, jednak to mimo wszystko trochę wróżenie z fusów. Nie wiadomo czy zagra Kompany, jednak ja uważam, że zagra. Należy sobie zadać tylko pytanie, czy będzie w pełni sprawny.

U Stanów widać dużą poprawę względem poprzednich lat. To na co chce zwrócić uwagę w dzisiejszym meczu, to taktyka. Zawodnicy jakoś specjalnie nie pokazują super piłki, rzekłbym nawet, że są przeciętni. Jednak każdy realizuje założenia taktyczne, wie co ma robić. Klinsmann na dodatek to głowa drużyny. Wydaje mi się, że wyciska z nich na prawdę wiele. Jakby do tego dołożyć bardzo profesjonalny sztab szkoleniowy (jestem nawet zdania, że w tej dziedzinie mają największych profesjonalistów na świecie), możemy dojść do wniosku, że ma dzisiaj USA o co walczyć.

Sumując te dwa akapity i dzieląc przez dwa, wychodzi mi remis. Na dodatek nisko-bramkowy. Jestem zdania, że dojdzie do dogrywki, a stamtąd większe szanse będą mieli Stany Zjednoczone, jednak asekuracyjnie daje na dwa zakłady.

Belgia - Stany Zjednoczone X 3,40 bet365 ✅
Belgia - Stany Zjedoczone under 2,5 bramek 1,57 bet365
✅

Gdybym zapoznał się przed meczem ze statystykami strzałów, to bym nie postawił na żaden z tych dwóch zakładów... :cool:
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Belgia - USA
USA @4,33
Oddsring
Ostatni mecz fazy 1/8 finału Mistrzostw Świata zapowiada się z małą niespodzianką. Nie zgodzę się z faworyzowaniem Belgów, którzy prócz znanych nazwisk nie grają nic imponującego. Te flegmatyczne rozgrywanie i podawanie od obrońcy do obrońcy owszem buduje posiadanie piłki, ale nie konstruuje wielu okazji do zdobycia bramki. Trafili na stosunkowo łatwą grupę, koreańska obrona dziurawa jak ser szwajcarski, Rosja słaba i bez pomysłu, jedynie wygrana z Algierią może być sporym sukcesem, ale to, co robi prawdziwe wrażenie to tylko jedna bramka stracona. Poszło im jednak aż za dobrze, wyszli z grupy bez nerwów, ale mistrzostw nie można wygrać nie znając smaku porażki lub remisu. Stawiam na USA, ponieważ jestem pod wrażeniem ich kontrataków, rzucali diagonalnymi podaniami nad obroną Portugalii jak na treningu, szybkie zejścia do środka i strzał to ich sposób na sukces. Na tle dobrego niemieckiego kolektywu wcale nie wyglądali słabo. Potrafią grać dobrze i szybko piłką, na pewno nie są zespołem skazanym na porażkę, wygrali z Ghaną, odnotowali jak się później okazało zwycięski remis z Portugalią, mimo optycznej przewagi toteż po takim kursie próbuję.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Ja na dzisiaj znów gorąco polecam zakład na posiadanie piłki.
Belgia posiadanie piłki ponad 54.5% @1.78 uni.bet jednak trzeba bardziej ostrożnie grać na to posiadanie piłki bo łatwo się przejechać
Kompletnie nie rozumiem tak niskiej linii. Jak dla mnie powinna wynosić 59.5% tak jak we wczorajszym meczu Niemców z Algierią. Tam Niemcy mieli aż 70%, a zakład mi wszedł tutaj myślę, że Belgowie będą mieli około 59-61%. Amerykanie od początku turnieju konsekwentnie w każdym meczu grają to samo. Jak dla mnie można ich trochę porównać do reprezentacji Algierii. Bardzo agresywna defensywa i gra z szybkich kontraatakach to ich styl. Belgowie potrafią utrzymywać się przy piłce co już udowodnili w meczu z Algierią gdzie mieli aż 65% posiadania. W meczu z Rosjanami było już trochę gorzej bo mieli tylko 53% posiadania i chyba tym meczem kierowali się bukmacherzy wystawiając linie na to spotkanie. Jednak moim zdaniem nie można porównywać reprezentacji USA z Rosjanami co do stylu gry. Myślę, że Belgowie dzisiaj będą musieli nieźle się namęczyć, aby strzelić bramkę zorganizowanym Amerykanom, a im dłużej będzie utrzymywał się remis tym dłużej Belgowie będą przy piłce. Być może to USA jako pierwsza drużyna zdobędzie gola, a w takim wypadku typ będzie już niemal pewny. Klinsmann stworzył na prawdę porządną drużynę, która będzie dziś robić wszystko, aby nie odnieść porażki. Zwłaszcza, że w Ameryce &quot;soccer&quot; staje się co raz bardziej popularną dyscypliną sportu. Jak dla mnie typ wydaje się być bardzo pewny, więc warto spróbować.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Belgia - USA

Ostatni mecz 1/8 finału mistrzostw świata pomiędzy Belgią, a USA zapowiada się na bardzo ciekawy. Belgowie przed turniejem byli wymieniani jako kandydat na czarnego konia. W moim mniemaniu ten koń jakby niedokarmiony ma problemy z nabraniem pełnej szybkości. Trzeba jednak oddać, że piłkarze z Beneluksu zgarnęli komplet punktów w grupie tracąc jednego gola z rzutu karnego. Ich gra była ciężka dla oka, ale jak twierdzi trener Wilmots liczy się wynik, a nie obraz gry. Dziś luźna i spokojna gra do 75 minuty może pogrzebać nadzieje na awans.
USA w grupie pokonali Ghanę oraz zremisowali z Portugalią. Ostatni mecz, przeciwko Niemcom, nie wyszedł im najlepiej. Jednak trzeba zwrócić uwagę, że zespoły które poprzednie spotkanie rozgrywali w Manaus w kolejnym mają problemy z wybieganiem meczu. Piłkarze z Ameryki na mundialu są jedną z najlepiej przygotowanych fizycznie drużyn i po ostatnim meczu z pewnością zdążyli się zregenerować. Każde braki techniczne potrafią nadrobić chęcią walki z rywalem. Do tego grają otwartą, ciekawą piłkę znajdując równowagę pomiędzy atakiem a obroną.
W drużynie USA podobno wraca do gry Altidore jednak ciężko liczyć, że wybiegnie na murawę od pierwszej minuty. Trener Klinsmann skorzysta z jego usług w przypadku pościgu wyniku podczas spotkania. Po stronie Belgii nie wystąpi Defour, który pauzuje za czerwoną kartkę. Do tego zabraknie także kontuzjowanych Anthonego Van den Borre i Thomasa Vermaelena. Można też wyczytać, że kłopoty ma Kompany jednak sądzę, że nawet z małym urazem zagra, gdyż jest to zbyt ważny zawodnik, by ryzykować jego zastępstwo.
Belgia tym razem nie może liczyć na rozstrzygnięcie meczu w ostatnich minutach, bo znając grę Jankesów będą chcieli sprawę załatwić wcześniej wiedząc ,jak w końcówkach gra Belgia. Liczę na sporą ilość bramek i mimo wszystko pierwszą niespodziankę w tej fazie rozgrywek.
Moje typy:
Powyżej 2.5 gola 2,45 Betsson ⛔
USA wygra lub REMIS 1,82 Betsson ✅
Obie drużyny strzelą gola 2,10 WilliamHill ⛔
 
zgredek 4

zgredek

Użytkownik
Belgia - USA
Jeden z ciekawszych pojedynków 1/8 moim zdaniem. Belgia, która miała być &quot;czarnym koniem&quot; turnieju, bo tak ją z początku określano, okazała się jednym z największych rozczarowań tych mistrzostw. Posiadają w swoich szeregach imponujące gwiazdy, które na papierze układają się w jedną z najlepszych drużyn na świecie ... niestety tylko na papierze. Przeciwnie ma się sytuacja dotycząca USA, drużyna która z początku była stawiana jako outsider, pokazała pazur. Świetna gra taktyczna oraz skuteczność sprawiły że Amerykanie grają dalej.
Warto zerknąć tutaj na sytuację która była w poszczególnych grupach. Belgia męczyła się mocno przez trzy spotkania, które wygrywali &quot;rzutem na taśmę&quot; strzelając bramki w końcówkach spotkań. Jedynie w meczu z Algierią pokazali namiastkę tego czego po nich oczekiwano. USA znalazło się w grupie, w której nikt nawet nie śnił o tym, że mogą awansować... a jednak, bardzo dobry mecz z Portugalią pokazał że nie można ich skreślać.
Sądzę że dzisiaj można śmiało stawiać na awans USA, doświadczenie zarówno zawodników jak i trenera (bo nie ma co nawet podważać trenerskich umiejętności Klinsmanna w porównaniu do Wilmotsa), konsekwencja w grze taktycznej, świetnie rozgrywane stałe fragmenty gry i kontrataki ... myślę że to jest ich dzień.
Awans USA Bet365 : 2.62
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Po Belgii spodziewano się więcej. W fazie grupowej nie pokazali nic nadzwyczajnego, a rywale nie należeli do bardzo wymagających. Algieria nie pokazała tego co wczoraj z Niemcami. Rosja kolejny słaby turniej. Korea słabizna. Maszynka ofensywna Czerwonych Diabłów w uśpieniu.
USA nie przekonuje mnie w obronie, za to ofensywa wyrwała całkiem niezłe wrażenie. Potrafią szybko i sprawnie wyjść z kontrą. Groźni bywają przy strzałach z daleka. Przy ospałych Belgach ta szybkość może mieć kluczowe znaczenie. Co prawda Belgia straciła tylko jednego gola, ale jak pisałem na początku tak na prawdę nie miał kto zagrozić belgijskiej bramce.
Belgia nie jest aż tak mocno dysponowana, żeby wystawiać aż takie kursy na zdobycz bramkową USA.
USA powyżej 1.5 gola 3.90
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Belgia - USA
TYP : poniżej 0,5 gola w pierwszej połowie ++++ ( to musiało wejść ????
2,25 Bet365

Ten zakład na tych mistrzostwach wchodzi jak w masło.
Nie mam pojęcia skąd to się bierze, ale w ostatnich meczach już kilka razy przymierzałem się do tego typu, ale stwierdziłem dziś na Argentynie i wczoraj na Niemcach, że nie...przecież oni strzelą w 1 połowie.
Nic takiego się nie dzieje...a szkoda, bo można było trochę zarobić.
Tym razem już nie odpuszcze i stawiam zdecydownie, że pierwsza połowa skonczy się wynikiem 0:0.
Wydaje mi sie, że Belgia już pokazała na tych mistrzostwach, że zaczyna grac dopiero od 70min co tylko utwierdza mnie w tym typie.
Jesl chodzi o USA to pewnie wyjda z bojowym nastawieniem, ale trzeba pamietac, że nie sa faworytem i z pewnosia w pierwszej polowie będzie taka kopanina jak codziennie.
Dla mnie warto to pograc, bo kurs bardzo atrakcyjny !
Dorzucam jeszcze typ :

OVER 8 RZUTÓW ROŻNYCH W MECZU
1,36 Bet368 ( w 1 poł już pokryte, bo aż 11 cornerów )
++++++++++++++++++++++++++

Myślę, że to jest dość niska linia, która powinna spokojnie zostać pokryta.
Belgia atakuje po skrzydle Hazardem, USA robi dużo wrzutek...
statystycznie obie ekipy pokrywają ten over praktycznie w 90% ostatnich meczy.

LIVE : Po obejrzeniu tej 1 połowy dorzucam bardzo luzno teraz w przerwie
OVER 1,5 gola w meczu
2.00 Bet365

Stawka symboliczna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Belgia - USA
TYP : poniżej 0,5 gola w pierwszej połowie
2,25 Bet365

Ten zakład na tych mistrzostwach wchodzi jak w masło.
Nie mam pojęcia skąd to się bierze, ale w ostatnich meczach już kilka razy przymierzałem się do tego typu, ale stwierdziłem dziś na Argentynie i wczoraj na Niemcach, że nie...przecież oni strzelą w 1 połowie.
Nic takiego się nie dzieje...a szkoda, bo można było trochę zarobić.
Tym razem już nie odpuszcze i stawiam zdecydownie, że pierwsza połowa skonczy się wynikiem 0:0.
Wydaje mi sie, że Belgia już pokazała na tych mistrzostwach, że zaczyna grac dopiero od 70min co tylko utwierdza mnie w tym typie.
Jesl chodzi o USA to pewnie wyjda z bojowym nastawieniem, ale trzeba pamietac, że nie sa faworytem i z pewnosia w pierwszej polowie będzie taka kopanina jak codziennie.
Dla mnie warto to pograc, bo kurs bardzo atrakcyjny !
Dokładnie zgadzam sie z tym typem, można też nieco bezpieczniej również w Bet365 under 0.5 do 33 minuty.
Ja złapałem dzisiaj w STSach po 1.67 do 28 minuty. Lepiej pograć w ten sposób niż 1x2, które wydaje się większa loterią. Niewiadomo czy któraś z belgijskich indywidualności nagle nie odpali, czy USA załatwi mecz determinacją, wynik jest otwarty w obie strony. Pozdrawiam.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
popieram 2 kolegów wyżej, ale ja gram under 1,5 HT po 1,33 w betsafe. Niższy kurs ale wydaje się absolutnie pewne. Belgowie zaczynają grać dopiero w drugich połowowch no i ogólnie w 1/8 pierwsze połowy underowe.
 
Do góry Bottom