>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Niemcy - Algieria [30.06.2014, poniedziałek, godz. 22:00]

komos84 182

komos84

Użytkownik
Niemcy - Algieria
Niemcy win
kurs 1.33

bet365
Spodziewałem się dużo niższego kursu na Niemców, gdzieś w granicach 1.18-1.2 a tu proszę - 33% !!!
Arabowie wyszli ze słabej grupy, z niemrawą Rosją, Koreą grającą radosny futbol i Belgią bez polotu. Algieria to przede wszystkim Fegouli, ich gwiazda, ale porównując do zawodników niemieckich, to co najwyżej piłkarz dobry. Poza tym kilku przeciętnych zawodników, którzy potrafią realizować założenia taktyczne.
Niemcy rozjechali Portugalię, później mieli pewne problemy z wybieganą Ghaną, by w ostatnim spotkaniu grupowym (z USA) sobie &quot;odpoczywać&quot;. Nie mam wątpliwości, że teraz, gdy zaczyna się faza pucharowa rozjadą Algierię. Każdy inny wynik niż dwu, lub trzybramkowe zwycięstwo podopiecznych Loewa będzie dla mnie sensacją.
Gram to w dublu z Argentyną w reg. czasie (analiza w odpowiednim temacie)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
To, że Niemcy ich rozjadą jest wiadome. Tylko jak wysoko?
Ja jestem przekonany, że Klose strzeli gola w tym spotkaniu. Jak nie z Algierią to kiedy? Na pewno chce być samotnym liderem klasyfikacji strzelców w historii MŚ.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Pytanie czy trener go wpuści. Według mnie powinien przy prowadzeniu wejść i koledzy z pewnością będą grali pod niego
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Handicap -1 za 1.85 to prezent wakacyjny od buków. Niemcy mają silną ofensywę, nie będą się szafować jak w meczu z USA, w którym mieli już awans. Tutaj zagrają na całego + dadzą postrzelać Muellerowi i Klose, takiego meczu już nie będą mieli na tych MŚ. Algieria, Algierią - męczyli się z fatalną Rosją, przegrali z nieopierzonymi Belgami i stracili 2 gole z Koreą. Obstawiam jakieś 3-1, 3-0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pytanie czy trener go wpuści. Według mnie powinien przy prowadzeniu wejść i koledzy z pewnością będą grali pod niego
Właśnie tu jest pytanie. W RPA np w meczu o 3msc (gdzie mógł już wtedy wyrównać rekord Ronaldo) w ogóle Klose nie zagrał.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Tylko z Portugalią go nie wpuścił. Myślę, że na pewno nie wyjdzie w pierwszym składzie, ale w drugiej połowie będzie pierwszy do gry.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Chyba nikt tego tematu jeszcze nie poruszył: dzisiaj zaczyna się ramadan, uważacie, że będzie miał jakiś wpływ na formę poszczących zawodników? Napisałem to tutaj, bo akurat w tym spotkaniu wystąpi najwięcej muzułmanów, cała algierska ekipa, a po stronie niemieckiej Oezil. W innych meczach, domyślam się, że część drużyny Francji, Szwajcarii także będzie przestrzegała postu. Z drugiej strony, czytałem gdzieś o tym, że to wszystko jest &#39;nadrabiane&#39; w nocy, a jedynym minusem tego jest krótszy sen. Co o tym myślicie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Oezil nie przestrzega ramadanu. Nie wiem co z Algierczykami, ale podejrzewam, że podchodzą bardziej rygorystycznie od Mesuta.
 
majkel 0

majkel

Użytkownik
Oezil nie przestrzega ramadanu. Nie wiem co z Algierczykami, ale podejrzewam, że podchodzą bardziej rygorystycznie od Mesuta.
Ja myślę, że jest to zależne od tego, który zawodnik od ilu lat jest w Europie. Gracze z lig rodzimych powinni go przestrzegać. Z tymi, którzy od dziecka wychowywali się w Europie może być różnie, podkreślając słowa &quot;może być różnie&quot; bo tak na dobrą sprawę to zależy od domu w jakim się wychowywali a tego już raczej się nie dowiemy :-| Wiadomo, że w teraz w Europie bogobojność i przestrzeganie wszelkiego rodzaju postów w dobie konsumpcjonizmu raczej nie jest w modzie.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Niemcy - Algieria
Niemcom jak zwykle los sprzyja. Grupa w turnieju wydawała się niełatwa, jednak Portugalczycy pozostający bez formy nie byli konkurencją dla naszych sąsiadów. Kontrolowana wygrana z USA (myślę, że gdyby nagle wieści z meczu równoległego były niepokojące, Neuer gotów byłby wpuścić gola nawet w 93 minucie). Jedynie Ghana potrafiła się przeciwstawić. Teraz znowu jeden z łatwiejszych przeciwników. Co tu dużo się rozpisywać. Dla Klosego nie będzie już łatwiejszego meczu aby wyprzedzić Ronaldo, gdyż w poniedziałek przed godziną 20, Francuzi powinni meldować się już w 1/4. Do tego bramkę musi strzelić Muller (i to najlepiej niejedną), który został wyprzedzony wczoraj przez Rodrigueza. Do tego, podobnie jak w meczu Francja-Nigeria, dochodzi kwestia ramadanu. Myśle, że kadra Niemiec jest na tyle bogata aby poradzić sobie ze słabszym Oezilem (nie wiadomo co z Khedirą ). Większy problem mogą mieć Algierczycy, gdzie jest to jeden z najbardziej ortodoksyjnych krajów muzułmańskich. Jak dla mnie reprezentacja Niemiec nie pokazała jeszcze swojego prawdziwego oblicza, dlatego wstrzymałbym się z ogłaszaniem tej ekipy jako głównego kandydata do mistrzostwa. Nie grali jeszcze z innym zespołem z najwyższej półki, dlatego to mecz z Francją pokaże dopiero ile ten zespół jest naprawdę wart. Wg mnie ta drużyna jest przeceniona co udowodnił remis z Ghańczykami. Nie mniej widzę tu pewne zwycięstwo podopiecznych Loewa. Wynik 3:0, 4:1 nie powinien być zaskoczeniem.
Niemcy strzelą więcej niż 2,5 gola - 2,20 zł.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Niemcy - Algeria
30.06.2014 22:00
Algeria traciła gole w każdym z meczy grupowych. Mimo, że potrafili strzelić bramkę Belgom oraz cztery bramki Korei Południowej, nie sądzę aby mieli dużo okazji w tym meczu. Podejrzewam, że Niemcy szybką będą chcieli strzelić bramkę i później kontrolować przebieg meczu. Jeśli im to się uda, wejdzie pewnie Klose, strzelić tego swojego ostatniego gola. Tak czy inaczej 2 bramkowa przewaga to minimum jakie widzę w tym meczu.
Niemcy -1.5 gola @ 1.925 Pinnacle (8/10) ⛔ (0:0)
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Również jestem skłonny teorii, że Klose bardzo chcę być samotnym liderem klasyfikacji. Po za tym jak jeden z kolegów stwierdził, będzie na niego grała cała drużyna. Biorąc pod uwagę, że powinien wejść na boisko w drugiej połowie, dobrym wyborem na to spotkanie jest postawienie na bramkę tego zawodnika, jako ostatniego strzelca.
Niemcy - Algeria / ostatni strzelec Miroslav Klose 5,00 bet365
Kurs na samo zwycięstwo Niemców jest już niski i mało atrakcyjny, jednak wygrana do zera jeszcze jest satysfakcjonująca.
Niemcy - Algeria / Niemcy do zera 2,05 bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie będę oryginalny i gram dzisiaj dubla Niemcy+Francja ako: 1.90 Pinnacle ⛔
O Niemcach nie mam zamiaru nawet duzo pisac kazdy wie jak ten mecz sie skończy.Kopciuszek trafił na lwa i zostanie pozarty.Gram jeszcze Niemcy -1.5 1.90 ⛔Pinnacle na dokładkę bo tez wejdzie i tyle ???? Jesli ktoś ma duża kase i chce ja postawić na singla to Niemcy win to chyba to.Dogrywka w tym meczu byłaby cudem Algierii. W meczu Francja-Nigeria tez widzę faworyta.Francja moim zdaniem swietnie sie zaprezentowała a remis z Ekwadorem to był taki mecz zeby nie zrobić sobie krzywdy.Ze Szwajcaria pokazali klasę.Szwajcarzy to nie jakies ogórki do lania a tak och potraktowali Francuzi.Nigeria bardzo dobry mecz z Argentyna ale ja Albiceletes nie ufam ich obrona to nie jest najmocniejsza strona i jak dla mnie Francja jest lepszym teamem.Zwyciestwo z Bośnia z cyklu absurdalnych.Jak dla mnie ten dubel wyglada bardzo dobrze.
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
W nocy obstawiłem awans Niemców, ale śniło mi się później 0:1 dla Algierii... Oby to nie był trzeci proroczy sen w moim życiu. Aczkolwiek zastanawiam się nad skontrowaniem kuponu (@ 6.00 na awans Algierii BetClic).
PS. Dubel Niemcy - Francja jest tak pewny, że aż strach go grać;) Wiadomo jak to bywa z pewniaczkami... Jak na razie nie było w 1/8 niespodzianek. Czy będą? Przekonamy się wkrótce ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Gdyby niemiecka drużyna nie wygrała tego spotkania, to zjedli by ich żywcem po powrocie do domu. Tutaj nie ma co gdybać, Niemcy wygrają choćby musieli zostawić na boisku krew, pot i całą moc. Od teraz każdy mecz to finał dla tej i wszystkich drużyn w każdym kolejnym spotkaniu.
Jak ktoś napisał tu jest pytanie wyłącznie ile goli padnie w tym meczu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oezil nie przestrzega ramadanu. Nie wiem co z Algierczykami, ale podejrzewam, że podchodzą bardziej rygorystycznie od Mesuta.
Ja wyczytałem, że cały zespół Algierii przestrzega, z 2 strony &quot;w podróży lub gdy pracodawca wymaga ciężkiej pracy&quot; można udzielić dyspensy. Zobaczymy podczas meczu czy będą pili wodę. Oczywiście jeśli by przestrzegali, nawet częściowo nie trzeba mówić jaki to może mieć wpływ w walce z niemiecką maszyną. Tak czy inaczej awans lub wygraną Niemiec w regulaminowym czasie można traktować jako mini lokatę. Moim zdaniem najpewniejszy zakład 1/8.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W nocy obstawiłem awans Niemców, ale śniło mi się później 0:1 dla Algierii... Oby to nie był trzeci proroczy sen w moim życiu. Aczkolwiek zastanawiam się nad skontrowaniem kuponu (@ 6.00 na awans Algierii BetClic).

PS. Dubel Niemcy - Francja jest tak pewny, że aż strach go grać;) Wiadomo jak to bywa z pewniaczkami... Jak na razie nie było w 1/8 niespodzianek. Czy będą? Przekonamy się wkrótce ????
Awans Niemców to jaki kurs poniżej 1.20? Człowieku co to w ogóle za wpis jest????To jakies forum sennikow??? Weźcie go zbanujcie po IP bo nie dosc ze hazardzista skończony to ani kolegów ani dziury jakiejś.Moze wyjdzie z domu i nie bedzie myślał o forum i kursach 1.15
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
NIEMCY - ALGIERIA
TYP : ALGIERIA over 0,5 gola
1,72 Bet365

Przeglądając statystki drużyny z Afryki sam byłem mocno zaskoczony.
Algieria, która słynie z mocnej defensywy oraz agresywnej gry jest także bardzo ofensywną ekipą. Algierczycy w ostatnich 18 meczach strzelali gola aż w 16 !!!
W tych 16 meczach strzelili aż 31 goli... Wydaje mi sie, że to nie jest wynik drużyny, którą określa się mianem tylko defensywnej. Oni mają naprawde ciekawą linie ataku.
Strzelają prawie 2 bramki na mecz !!!
Do tego dochodzi historyczna zemsta za układ jaki Niemcy zrobili z Austrią ustawiając remis, który wyeliminował Algierie.
Patrząc ogólnie na Niemców to nie przekonała mnie ta drużyna na tych mistrzostwach. Uważam, że Ghana pokazała kim są naprawde Niemcy na tych mistrzostwach. Mecz z USA to komedia, w której nikomu sie nie chciało biegać, a Portugalia zagrała kompletną padaczke.
Sądze, że Niemcy dziś przejdą dalej, ale Ich udział się zakonczy na meczu z Francja.
Algieria dziś gola zapakuje ????
 
Do góry Bottom