>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.

Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Sorki za zamieszanie ale proszę wogóle usunąc mojego posta na długoterminowe jeśli można. Źle zrozumiałem te h2h.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
Typujemy te zdarzenie które podał Dawid. Tak było rok na temu na TdF oraz na Vuelta a Espana i tak samo jest teraz.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak w końcu jest z tymi długoterminowymi? Typujemy te zdarzenie które podał Dawid czy możemy sobie swoje wymyślić? bo widzę że jedni robią tak a inni wybierają drugą opcję.
Co roku jest to samo typujemy te H2H które ja podałem.
Ale niektórzy się nie nauczą. Można to poprawić ale tylko do rozpoczęcia wyścigu!!
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Pierwszy etap podliczony. Jeśli są jakieś błędy proszę pisać tu lub PW. 2-3 sytuację muszę jeszcze wyjaśnić z dawidem.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
1. Marcel Kittel - Reszta 1 @ 3,58 Pinnacle ✅
Regulamin
&quot;11. Gramy tylko single, w typach od 1 do 3 nie podajemy zwycięzcy etapu (od tego mamy extra typ który jest bez ryzyka utraty punktów)...&quot;

Jak to z tym jest, można tak grać, czy nie?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zobaczymy dawid powie. Ja uznałem za poprawny chociaż mam wątpliwości
Dawid powie że regulamin jest po to by go przestrzegać ;) 0 punktów za ten typ a jeśli będzie się to notorycznie powtarzało to będzie -100. Po to jest ekstra typ który nic &quot;nie kosztuje&quot; jeśli nie trafimy i dlatego nie obstawiamy w typach od 1 do 3 zwycięzcy etapowego.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy mi się wydaje, czy z 3 etapu z listy buków zniknęły unibet i william?
Że niby już nie można od nich brać typów?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Można typować z oferty tych buków.
Użytkownik który zakładał temat trochę źle skopiował - poprawione.
Zaraz podliczę drugą kolejkę. W razie błędów proszę pisać.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
WISLAKS - koleś ewidentnie robi kopiuj/wklej typów podanych wcześniej i co śmieszne po identycznych kursach, chociaż wszystkie już dawno pospadały. Wczoraj (4 Etap) było to samo...
 
Do góry Bottom