>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału: Francja - Nigeria [30.06.2014, poniedziałek, godz. 18:00]

K 6

kundel

Użytkownik
Francja wygra 1.50 bet365
Jeden słabszy mecz na tym turnieju, trójkolorowym mógł się zdarzyć, szczególnie że z Ekwadorem wcale wygrać nie musieli. Deschamps na ten mecz dokonał wielu zmian. Z Ekwadorem nie zagrało dwóch bocznych obrońców (Evra i Debuchy), również środkowi obrońcy odpoczywali (Sakho zagrał 60min, na pozostałe 30min zmienił go Varane). Oprócz tego na boisko nie wyszedł Valbuena, a za kartki pauzował Cabaye, który w 2 pierwszych meczach miał najwięcej podań z całej drużyny. Ci zawodnicy wyjdą w pierwszym składzie na mecz z Nigerią i gra Francuzów wróci na właściwe tory.
Nigeria zagrała dobre spotkanie z Argentyną, która powiedzmy sobie szczerze - nie zachwyca, a w meczu Bośniakami pomógł im sędzia i dzięki temu awansowali. Ze składu wypadł Babatunde, który zanotował świetną asystę w meczu z Argentyną.
Francja w końcu ma drużynę, a do tego świetnie gra Benzema - jak dla mnie są zdecydowanym faworytem tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Francja - Nigeria ⛔
1/1 @2,30

Expekt
Francuzi grali bardzo dobrze w grupie no może po za ostatnim meczem ale nie bralbym tego tak pod uwage bo nie mieli cisnienia zeby tam wygrac, teraz mamy juz faze pucharową i spodziewam się że ruszą od początku by szybko objąć prowadzenie. W zespole z afryki ostatnio źle się dzieje piłkarze kłócą się o pieniądze nie wychodzą na treningi myślę że to też odbije się na ich dyspozycji w spotkaniu z francuzami.
Pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osobiście uważam, że w dalszej fazie turnieju sporo osób może przejechać się na Francji, bo widzę, że po fazie grupowej zrobiła się jakaś mała gloryfikacja Francji.
Ja byłbym mocno sceptyczny odnośnie ich meczów z poważniejszymi rywalami, bo może i Nigerię powinni spokojnie pokonać to jednak rzeczywistość wygląda tak:
Pokonali Honduras 3:0, ale... Nie oszukujmy się Panowie i Panie, kim jest Honduras by być brawo przy wyniku 3:0? Szwajcaria... 5:2, ale Helwetom ten mecz nie wyszedł już w pierwszym kwadransie i bodajże było 2:0. Więc co taka reprezentacja ma robić dalej w meczu, a zawodnicy co mają w głowach? Proste, muszą się otworzyć, a zawodnicy są delikatnie podłamani. Kompletnie im nie wyszedł ten mecz.
Z Ekwadorem pomimo zmian i meczu teoretycznie dla Francji już o nic, nie wygrali. Ja bym osobiście nie budował opinii silnej Francji po meczu z Hondurasem i Szwajcarią którym Honduras prawie by wbił 3 bramki, a w meczu z Ekwadorem wygrali bodajże po golu w 92 minucie meczu?
W skrócie, ćwierćfinał zapowiada się niezwykle ciekawie bo raczej na 70% zagrają w nim Niemcy z Francją czyli któraś z ekip będzie musiała się pożegnać z mundialem ???? .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Osobiście uważam, że w dalszej fazie turnieju sporo osób może przejechać się na Francji, bo widzę, że po fazie grupowej zrobiła się jakaś mała gloryfikacja Francji.
Ja byłbym mocno sceptyczny odnośnie ich meczów z poważniejszymi rywalami, bo może i Nigerię powinni spokojnie pokonać to jednak rzeczywistość wygląda tak:
Pokonali Honduras 3:0, ale... Nie oszukujmy się Panowie i Panie, kim jest Honduras by być brawo przy wyniku 3:0? Szwajcaria... 5:2, ale Helwetom ten mecz nie wyszedł już w pierwszym kwadransie i bodajże było 2:0. Więc co taka reprezentacja ma robić dalej w meczu, a zawodnicy co mają w głowach? Proste, muszą się otworzyć, a zawodnicy są delikatnie podłamani. Kompletnie im nie wyszedł ten mecz.
Z Ekwadorem pomimo zmian i meczu teoretycznie dla Francji już o nic, nie wygrali. Ja bym osobiście nie budował opinii silnej Francji po meczu z Hondurasem i Szwajcarią którym Honduras prawie by wbił 3 bramki, a w meczu z Ekwadorem wygrali bodajże po golu w 92 minucie meczu?
W skrócie, ćwierćfinał zapowiada się niezwykle ciekawie bo raczej na 70% zagrają w nim Niemcy z Francją czyli któraś z ekip będzie musiała się pożegnać z mundialem ???? .
Ja buduję opinię o Francji nie z powodu meczów grupowych MŚ, ale także też z tego co widziałem przez cały czas. Jeszcze przed rozpoczęciem tych mistrzostw, jak wiesz stawiałem ich w roli czarnego konia, teraz już są po fazie grupowej. Odrobili stratę z Ukrainą kiedy nikt na nich nie stawiał, tak się buduje zespół. Grają z lekkością, polotem, zaangażowaniem a akcje są składne (jak gra I skład). Benzema - to są jego mistrzostwa, gdyby był Riberry bliski bym był twierdzenia, że mają szansę na finał. Co do Nigerii jestem niemal pewien przegranej (może nawet wysokiej), a ty szczególnie wierzący w teorie spiskowe pomyśl o meczu Portugalii z Ghaną, z tego co słyszałem w drużynie Nigerii tez się zaczęła kłótnia o kasę, odmówili wystąpienia na treningu. Do tego z automatu nie ufam Afrykańskim drużynom.
A tu o Nigerii:
Piłkarze Nigerii nie wyszli na czwartkowy trening, gdyż domagają się od krajowej federacji wypłaty zaległych premii - poinformowały brazylijskie media. W poniedziałek &quot;Super Orły&quot; czeka mecz 1/8 finału mistrzostw świata z Francją.
link:
http://sport.wp.pl/kat,1040435,title,Nigeryjczycy-tez-kloca-sie-o-pieniadze,wid,16714808,wiadomosc.html
 
M 0

marwro

Użytkownik
Należy pamiętac, że rozpoczął się ramadan a w obu zespołach jest po kilku islamistów, więc mecz moze byc wyrównany.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Francja-Nigeria

Stawiam na dość jednostronne widowisko. Nigeria pokazała totalny piach w grupie. Ich mecz z Iranem spokojnie można nazwać najgorszym i najnudniejszym spotkaniem tych mistrzostw, a gdyby nie wątpliwej jakości sędzia w meczu z BiH to już pewnie byliby w domu. Na strzeleniu goli powinno zależeć najbardziej Benzemie, któremu tytuł strzelca po wczorajszym meczu Kolumbii (4-ta i 5-ta bramka Rodrigueza) mocno wymyka się z rąk. Do tego dochodzi fakt pokazania Niemcom, że w 1/4 (nie oszukujmy się inny przeciwnik będzie gigasensacją) podopieczni Loewa nie zaliczą spacerku. Nie przywiązywałbym osobiście wielkiej wagi do remisu z Ekwadorem. Widać, że im nie zależało a Ekwadorczycy grali w tamtym meczu o życie i o dziwo defensywa Deschampa spisała się bez zarzutu. Co do ramadanu to myślę, że także działa to na korzyść &quot;Trójkolorowych&quot;. Nie wiem ilu dokładnie jest muzułmanów przestrzegających ten post (?) ale zakładam, że w ekipie z Afryki jest ich znacznie więcej. Do tego jeśli dodamy medialne plotki na temat strajku nigeryjskich graczy myślę, że ten mecz może się dla nich skończyć podobną klapą jaką dla Kamerunu była faza grupowa.
Mój typ:

Francja-Nigeria H (0-1,5) 1 za 2,30 zł.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Francja - Nigeria
30.06.2014 18:00
Tu wszystko zależy od tego, jak do meczu podejdą Francuzi. Czy od razu rzucą się do ataku aby szybko zdobyć prowadzenie czy powoli będą kontrolować grę. Prędzej czy później mecz i tak będzie musiał się otworzyć. Francuzi są faworytem i pewnie wygrają, ale wątpię aby ryzykowali dogrywkę przed kolejną rundą. Nigeria dla mnie to wielka niewiadoma. Otwarty mecz z Argentyną i dwa mecze na &quot;zero&quot; z tyłu. Co prawda nieuznana, prawidłowo zdobyta bramka przez Dzeko, zmieniłaby pewnie obraz meczu jak i końcowy układ w tabeli, ale stało się jak się stało.
Over 2.5 gola @ 1.925 Pinnacle (5/10) ⛔ (2:0)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Francja-Nigeria

Po dwóch dniach dość zaciętych spotkań nadszedł dzień, gdzie w obu meczach faworytów raczej nietrudno wskazać. Francuzi grupę wygrali bez żadnych problemów. Dwa zwycięstwa i remis w ostatnim meczu z Ekwadorem w dość eksperymentalnym składzie. Teraz jednak w środku pola zagra obok Matuidiego Cabaye, który ostatnio odpoczywał za kartki. Przed nimi Valbuena kierujący całą grą ofensywną. Widziałem opinie, że Francja nic wielkiego nie zrobiła wygrywając ze słabym Hondurasem, że tylko remis z Ekwadorem. Ale czego chcieć więcej, to jest turniej i nie jest ważne prężenie muskułów tylko rezultat. A fakt jest taki, że Trójkolorowi wyszli z pierwszego miejsca bez najmniejszych kłopotów.
Nigeria awansowała z grupy trochę szczęśliwie po słabym meczu z Iranem, wygraną z Bośnią i wymianie ciosów z Argentyną. Pamiętamy jednak nieuznanego gola Dzeko, który mógł mieć kluczowe znaczenie dla końcowych rozstrzygnięć w tej grupie. Najjaśniejszą gwiazdą tej ekipy jest bramkarz Enyeama. Czy będzie on w stanie jednak wytrzymać napór Trójkolorowych? Przy tak niepewnej obronie może to być problem. A z przodu Musa czy Emenike również mogą pokusić się o bramkę. Dlatego liczę na dość obfity w bramki mecz i to nie tylko ze strony Benzemy i kolegów. Problemem w Nigerii może być oczywiście to, co w reprezentacjach z Czarnego Lądu lubią najbardziej czyli liczenie pieniędzy w przerwach między meczami. Jak się w kieszeni nie zgadza to się strajkuje i nie wychodzi na trening. Przykłady Kamerunu i Ghany już pokazały, jak takie podejście się kończy.

Moje typy:
Over 2,5 1,86 Betsson ⛔
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Francja ten mecz zapewne wygra, ale wolałbym obejrzeć pierwszy kwadrans zanim obstawie ten mecz.
Jeśli Francja nie strzeli szybko dwóch goli lub ktoś z Nigerii nie otrzyma czerwonej kartki to zwycięski gol dla Francji może paść, ale w 97 minucie. Nie zapominajmy, że Honduras to była najsłabsza drużyna tych mistrzostw i ich 4 miejsce w grupie można było śmiało typować. A Nigeria? Cóż, 2 bramki z Argentyną i dzisiaj na pewno też powalczą.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Francja - Nigeria typ - awans Nigeria kurs 4.75 Bet 365
Widzę , że na Francję zrobiła się masówka. Trojkolorowi grają bardzo dobrze 5-2 ze Szwajcarią zrobiło wrażenie na wszystkich. Jednak według mnie dziś może być ciekawie. Nigeria to mimo wszystko najrówniej grająca drużyna z Afryki. W składzie kilku dobrych graczy świetny bramkarz Enyeama zawodnik Lille to gwiazda drużyny, Obi Mikiel , Moses , Musa , Emenike to bardzo kreatywni zawodnicy. Francuzi maja Benzemę , Evrę , Valbuenę , Pogbę jednak według mnie Francuzi mogą dziś odpaść . Nigeryjczycy grali bez fajerwerków ale ograli Bośnię zagrali ciekawy mecz z Argentyną. moim zdaniem jeżeli Francja szybko nie strzeli bramki wynik może być sprawą otwartą. Poza tym należy zwrócić uwagę , że w 1/8 nie było jeszcze niespodzianki chociaż Chile i Meksyk byli o krok. Dlatego moim zdaniem warto próbować grać na Nigerię oczywiście delikatnie.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nigeria jest kolejna afrykańską reprezentacją po Kamerunie i Ghanie, która kłóci się o pieniądze. Kamerunu i Ghany już na tych MŚ nie ma. Kamerun oddał mecz Chorwacji, a Ghana oddała swój mecz Portugalii. Więc ciekawe co zrobi Nigeria? Nie będę zaskoczony jak przegrają wysoko z Francją. Jakoś ci biedni afrykańscy piłkarze muszą zarabiać. Skromna pensyjka w solidnych europejskich klubach już nie wystarcza, więc trzeba sprzedawać mecze.
Piłkarsko lepsza jest Francja i to ona powinna bez problemu wygrać ten mecz. Jeśli Nigeria zrobi to samo co Kamerun i Ghana, to można się spodziewać wysokiego zwycięstwa Francuzów.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Francja - Nigeria
TYP : Francja over 1,5 gola ++++++++++++++++++++++++
1,57 Bet365

Podzielam zdanie tych, którzy nie ufaja afrykanskim druzynom.
To jest tak, że zawsze sie mowi jaka ta Afryka nieprzewidywalna, jak moze namieszac itp. ale potem wszystko szlag trafia i mistrza nigdy nie ma.
Wedlug mnie kwestia lezy glownie w mentalnosci tych pilkarzy, gdzie kasa i pensje sa podstawowym tematem.
Druzyny nie maja takiego Kolektywu jaki mają Niemcy, Anglia, Francja itp.
W tych krajach nie ma silnych lig, nie ma religii wokól pilki nożnej.
Dziś Francja mierzy się z bardzo przeciętną ekipą. Uważam, że zespól Deschampsa jest bardzo głodny goli i sukcesów. Są na bardzo dobrej drodze osiągnięcia wielkich sukcesów. Myślę, że po bezbramkowym remisie z Ekwadorem dziś zobaczymy Francję na najwyższych obrotach, która już myśli o meczu z Niemcami.
Według mnie patrząc na obrone Nigerii...2 bramki Francuzów to minimum dziś.
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
1#
vs
Rozgrywki : Mistrzostwa Świata
Mecz : Francja - Nigeria
Typ : BTS - TAK
Kurs : 2:15
Bukmacher : WilliamHill
Godzina rozpoczęcia : 18:00​

Witam! Na godzinę 18:00 zaplanowano kolejne spotkanie w ramach 1/16 Mistrzostw Świata. Na przeciw siebie staną ekipy, które mają zupełnie inne plany jeśli chodzi o te mistrzostwa. Francuzi po wyśmienitych wynikach w fazie grupowej i bardzo solidnej grze celują w finał - Nigeryjczycy natomiast wyszli z ciężkiej grupy, gdzie raczej nie dawano im szans na zajęcie lokaty premiującej awans. Po zwycięstwie nad Bośnią jednak wszystko się zmieniło i udało im się awansować, co już jest dla nich sukcesem. Dzisiaj przyjdzie im rywalizować z dużo mocniejszą ekipą i raczej wszyscy zgodnie stawiają tutaj na przekonujące zwycięstwo ekipy Francuskiej. Ja jednak mam takie głupie przeczucie że to nie będzie wcale tak łatwy mecz dla Francji jak wszyscy się spodziewają. Wydaje mi się że typ na to, iż obie ekipy strzelą bramkę w tym spotkaniu jest warty uwagi.
Francuzi do 1/16 przeszli można powiedzieć trochę zapleczem. W fazie grupowej walczyć za bardzo nie mieli z kim. Po wygranych 3-0 z Hondurasem i 2-5 z ekipą Szwajcarii w ostatnim meczu postanowili odpocząć przed fazą pucharową i po bardzo słabym widowisku zremisowali 0-0 z drużyną Ekwadoru. Mimo wszystko trzeba powiedzieć otwarcie, że mimo słabych rywali z którymi przyszło im grać zaprezentowali ciekawy i co najważniejsze przyjemny dla oka i skuteczny futbol. Na pewno mieli oni nieco więcej czasu na odpowiednią regenerację niż ich dzisiejszy przeciwnik i pewnie będzie widać tą świeżość dzisiaj na boisku. Dużo więcej z zapewnieniem sobie awans do fazy pucharowej mieli piłkarze z Afryki. Po losowaniu grup raczej wszyscy jednogłośnie obstawiali że z grupy wyjdzie Argentyna z Bośnią i Hercegowiną. Stało się jednak inaczej za sprawą ciężaru jakiemu nie zdołali podołać gracze z Europy. Wydawało się że Nigeryjczycy po według mnie najgorszym meczu jaki się odbył na mistrzostwach zremisowali z Iranem nie będą mieli jakichkolwiek szans przeciwko Bośniakom. Stało się jednak inaczej i dzięki dosyć szczęśliwie zdobytej bramce potrafili utrzymać prowadzenie i zainkasować jak się później okazało trzy punkty, które zagwarantowały im awans do kolejnej fazy.​

W tym spotkaniu już raczej na pewno w ekipie Francuskiej zobaczymy Evre, Debuchyego, Varana, Valbuene i Cabaye. Z powodu kontuzji natomiast bardzo wątpliwy w dzisiejszym spotkaniu będzie występ Mamadou Sakho który miał problemy z udem. Sztab medyczny powiedział że kontuzja jest na tyle poważna że jego występ w dniu dzisiejszym nie będzie raczej możliwy. Pozostali gracze są w pełni gotowi do gry i są do dyspozycji trenera. Jeśli chodzi o Nigeryjczyków to ich sytuacja jest nieco cięższa. Na 100% nie będziemy dzisiaj oglądali kontuzjowanego Michela Babatunde, a gdyby tego było mało mocno wątpliwe wydają się być również występy Godfreya Oboabony i Victora Mosesa, którzy ostatnio narzekali na urazy. Na pewno strata Babatunde, który złamał rękę w starciu z Argentyną może być mocno odczuwalny, a biorąc pod uwagę że Afrykański zespół nie posiada zbytnio wyrównanej ławki zastąpienie go może być bardzo ciężkim zadaniem.​

Na pewno dzisiejsze spotkanie będzie wyglądało dosyć jednostronnie - Francuzi będą nacierać a Nigeryjczycy będą skupieni tylko i wyłącznie na wyprowadzaniu kontr. Jestem pewien że wymiana ognia wyszła by dla nich tragicznie i pewnie bylibyśmy świadkami pogromu. Na pewno Francuzom będzie niezwykle ciężko sforsować obronę zawodników Afrykańskich i tutaj upatruje szansę w becie. Z upływem czasu Francuzi będą atakować coraz śmielej co spowoduje rozluźnienie linii defensywnej. Nigeryjczycy mają zawodników, którzy są wstanie przeprowadzić zabójczą kontrę i wydaje mi się że będziemy tego świadkami. Moim zdaniem Francuzi awansują do kolejnej rundy i wygrają to spotkanie 3-1. Nie wydaje mi się aby zachowali dzisiaj czyste konto.​
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ciekawy zaklad z Unibetu to chyba Odemwingie bedzie faulowany over 0,5 @ 1,5 ✅. Choc wszyscy spodziewaja sie totalnej dominacji Francji to jednak Nigeria pilke tez bedzie miala przy nodze. Odemwingie to srodkowy pomocnik i przez niego pilka bedzie czesto przechodzic. Francuzi w calej fazie grupowej faulowali sporo razy i nie graja jakos bez kontaktowo. Moim zdaniem bardzo ciekawy zaklad.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Szybko o meczu , bo wychodzę a zaraz mecz. Francja według mnie faworyt tego spotkania , a po tym co pokazali w grupie i ile bramek strzelili to nie widzę jak pewnego zwycięstwa trójkolorowych. Nigeria jedna z drużyn , która jest najlepiej przygotowana fizycznie w tym turnieju , ale dla super orłów myślę , że to już będzie na tyle..
 
Do góry Bottom