>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
keyst 149

keyst

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 26. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014
Spotkanie: Portugalia - Ghana
Typ: 2
Kurs: 3.15
Bukmacher: Comeon
Godz. 18:00
Analiza:
To może być ostatnie spotkanie na mundialu w Brazylii reprezentacji Portugali, która może dołączyć do takich potęg piłkarskich jak Wlochy, Anglia czy mistrzów świat i europy Hiszpanów, którzy juz wracają do domu. W dwóch dotyczchasowych spotkaniach Ronaldo i spółka zdobyli zaledwie 1 pkt zdobyty w ostatnich sekundach w spotkaniu z USA, który zakonczył się 2-2, wcześniej Portugalczycy doznali druzgocącej porażki z Niemcami 0-4. W lepszej syutacji są piłkarze Ghany, którzy równiż mają jeden punkt jednak ich bilans bramkowy jest równy -1 natomiast Portugali -4 co w przypadku takiej samej liczby punktów, bedzie miało kluczowe znaczenie. Jeden jedyny punkt Ghana zdobyła po świetnym spotkaniu i remisie z Niemcami 2-2, wcześniej natomiast przegrali z USA. Zwycięsca tego spotkania pomimo wygranej może nie być pewny awansu do następnej rundy, w przypadku gdy USA wygra bądz zremisuje z Niemcami to USA awansuje do fazy pucharowej. Uważam, że jest dużo szansa na zwycięstwo Niemiec nad USA na pewno wierzą w to piłkarze Ghany i Portugali, którzy zagrają na 100%. Moim zdaniem w tym spotkaniu zwycięsko wyjdzie drużyna z Afryki. Po pierwsze forma Ghana pokazała się z dobrej strony remisująć z Niemcami, którzy wcześniej rozbili Portugalie, aż 0-4. Po drugie morale w zespole &quot;Frustracji z powodu ostatnich wyników nie ukrywa lider reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo. – Jesteśmy chyba przeciętnym zespołem. Skłamałbym mówiąc, że należymy do czołówki&quot;. Po trzecie przygotowanie fizyczne moim zdaniem lepiej prezentują się pod tym względem piłkarze Ghany, Portugalia w ostatnich 30 min w spotkaniu z USA wyglądała bardzo blado. Podsumowująć Ghana w tym turnieju wygląda piłkarsko i fizycznie lepiej od Portugalii, dodatkowo lider Portugalczyków nie jest w najlepszej dyspozycji C. Ronaldo jak dotąd nie zdobył bramki na mundialu.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina:
12:30
Spotkanie: Rosol L. - Nadal R.
Typ: Rosol L.
Kurs: 8.38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:1. Raz wygrał Lukas Rosol w 2012 roku na Wimbledonie po 5 setach. Nadal nabawił się kontuzji po tym meczu. Wrócił dopiero w następnym roku (2013) na turniej Vina del Mar w Chile gdzie przegrał w finale z Zeballosem. Drugi raz spotkali się w tym roku w Doha gdzie Nadal wygrał turniej, wynik 6:2 7:6(7).
Już w pierwszym meczu Martin Klizan miał sporo okazji do przełamań, żałuję, że nie wykorzystał BP w 2 secie, bo mecz w dalszej fazie różnie mógłby się potoczyć i kto wie jakby się skończył? Niestety Klizan nie wytrzymał psychicznie, a jak Nadal gra na dłuższym dystansie dobrze wiemy.
Lukas Rosol jest lepszy na trawie, ma lepszy serwis i potrafi na tej nawierzchni grać. Kurs 8,38 to spora przesada. Dla osób lubiących mniejsze ryzyko polecam zagrać +2,5 seta, bo jeden set powinien być formalnością. Nie od dziś wiadomo, że zawodnicy teoretycznie słabsi grają lepiej przeciwko czołówce.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014
Spotkanie:Belgia-Korea
Typ: Belgia wygra 2 golami
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Godz. 22:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , w którym na przeciwko siebie staną reprezentację Korei Południowej oraz Belgii. Każdy zespól z tej grupy ma jeszcze szanse na awans , Belgowie juz go sobie zapewnili wygrywając swoje spotkanie z Rosją oraz Algieirą, o drugą pozycję powalczą w równoległym spotkaniu Rosja oraz Algieira, gdzie tym drugim przy niepowodzeniu Korei wystarczy tylko remis do awansu do kolejnej rundy Brazylijskiego Mundialu, co na pewno było by swego rodzaju niespodzianką, ja uważam że najmniejsze szanse na awans z tej grupy ma reprezentacja Korei , która gra słabo , została dosłownie rozbita przez Algieirę w poprzednim spotkaniu, nie sądzę że Belgia w tym meczu nie strzeli im kilku goli z takim składem jaki ma do dyspozycji Mark Wilmots. Dla mnie to właśnie ekipa z Europy jest faworytem w tym spotkaniu , ja wybrałem tutaj typ na wygrana ekipy Belgii dokładnie dwiema bramkami, ponieważ stawiałbym w tym spotkaniu na wygrana Belgów 2:0 lub 3:1.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Rosol L. - Nadal R.
Typ: Rosol L wygra 1 seta
Kurs: 4,50
Bukmacher: betsafe
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z Wimbledonu a dokładniej pojedynek pomiędzy Rosolem a Nadalem. Tak jak wyżej Shakal napisał uważam ze w tym meczu Rosol może powalczyć i ma nawet szanse na wygraną. Ale dzisiejszy mój typ będzie się opierał na 1 secie, uważam ze ten typ ma największe szanse powodzenia , gdyż w 1 secie na pewno Rosol wyjdzie maksymalnie skoncentrowany i dalej to już się okaże czy jego kondycja i psychika będzie na tyle silna żeby wygrać z Nadalem. Kurs na 1 set 4,5 więc bardzo kuszący i warty pogrania tym bardziej ze M.Klizan mógł wygrać 1 seta z Nadalem 24 czerwca więc czemu miałby to nie zrobić lepszy od niego Rosol. Dodatkowo to co mnie motywuje przy tym typie to to że Nadal nie gra dobrze na trawie.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Superettan )
Spotkanie: Jönköpings Södra - Hammarby IF
Typ: 2
Kurs: 2.00
Data: 26.06.2014
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam kolejny raz do szwedzkiej Superettan.
W mieście Jönköping liczącym niecałe osiemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Stadsparksvallen mogącym pomieścić ponad pięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Jönköpings Södra Idrottsförening założonym w 1922 roku a w gości ze stolicy Szwecji Sztokholmu liczącego ponad osiemset siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1915 a mianowicie Hammarby Idrottsförening.
Jönköpings Södra rozegrał w tym sezonie ligowym 13 spotkań w których zdobył 19 punktów po 6 zwycięstwach, 1 remisie oraz 6 porażkach co daje obecnie 8 pozycje w tabeli szwedzkiej Superettan, bilans bramkowy 21-18.
Hammarby IF zdobyło 23 oczka w swoich 13 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 2 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 27-16.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 6 razy zdobywając 10 oczek po 3 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Stadsparksvallen 13-8.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 6 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-8.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie drużyny dzieli w tabeli ligowej 4 punkty a w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami w mieście Jönköping gospodarze wygrywali raz, padł jeden remis oraz 2 razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 4-6 na korzyść Hammarby IF.
Mój typ w tym ciekawie zapowiadającym się meczu to wygrana gości po wyrównanym spotkaniu, Jönköpings Södra Idrottsförening gra porównywalnie i u siebie i na wyjazdach lecz wszystkie 3 spotkania wygrane u siebie w tym sezonie ligowym grali z drużynami słabymi albo bardzo słabymi na wyjazdach a Hammarby Idrottsförening niby na wyjazdach zawsze gra gorzej niż na swoim terenie lecz w tym sezonie ligowym tej różnicy nie widać i potrafią w delegacjach ograć ekipy dobre na swoim podwórku i do tego drużyna ta pewnie marzy żeby w końcu wywalczyć awans klasę wyżej i grac z najlepszymi drużynami w Szwecji lecz do tego potrzebne są wygrane mecze nawet na wyjazdach.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Łukasz Kubot - Duszan Lajović
Typ: Kubot -3 gemy AH
Kurs: 1,862
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przedstawiciel starej dobrej szkoły &quot;serve and volley&quot; na swoich ulubionych trawnikach londyńskich. Jest się czym pochwalić, ćwierćfinał Wimbledonu rok temu (porażka z Janowiczem) i czwarta runda w 2012 r. (epicki pojedynek z Feliciano Lopezem). W pierwszej rundzie 3:0 z Janem-Lennardem Struffem, który fajnie pokazał się w tym roku na mączce. &quot;Siedział pierwszy serwis&quot; - tak podsumował mecz nasz tenisista trenujący w Czechach. Niestety pojedynek ten nie był transmitowany, więc osobiście nie widziałem.
Serb wsławił się ostatnio wejściem do IV rundy French Open (tam został zdmuchnięty przez Nadala). Na trawie bilans Duszana to obraz rozpaczy. Pierwsze (!!!) zwycięstwo odniósł dopiero wczoraj w pierwszej rundzie obecnie trwającego turnieju. Przedziwny mecz z Guillermo Garcią-Lopezem, prowadzenie 2:0, wyrównanie i spóźnione przypieczętowanie sporej niespodzianki. Z Kubotem nie będzie happy endu, na co liczą polscy fani!
Handicap azjatycki -3 powinien się sprawdzić zarówno w przypadku pewnego zwycięstwa, jak i jakiejś niespodziewanej straty setowej. Pewną prawidłowością zauważoną podczas wertowania historii występów Lajo na zielonym jest konkluzja, że jak zawodnik ostro zawalczy i ugra seta, odbija się to na jego dyspozycji w późniejszych partiach. Przykładowo po wygraniu taja z Lopezem decydujący set oddany do jednego, co na trawie jest niezłym &quot;sukcesem&quot;.
Zachęcam do oglądania meczu i ściskania kciuków za artystę z Lubina ;)
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:30
Spotkanie: Gasquet Richard-Kyrgios Nick
Typ: 2 handicap +5.5 gemów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Richard w I rundzie musiał rozegrać 5 setów z Duckworthem, mecz zakończył się wynikiem 6:7, 6:3, 3:6, 6:0, 6:1. Wielu sympatyków Francuza obawiało się o jego zdrowie po French Open,lecz jak wskazują wyniki wszystko jest w normie. Po zakończeniu epizodu w Paryżu udał się do Eastbourne i tam osiągnął finał, przegrywając w nim z Lopezem 6:3, 6:7, 7:5. O tyle co do formy nie można się względnie przyczepić, to kondycyjnie Gasquet w finale,a konkretnie w trzecim secie nie wyglądał najlepiej, ja przynajmniej odniosłem takie wrażenie. No ale po finale miał 3 dni na odpoczynek, także mało istotny fakt na chwilę obecną. O Nicku pisałem wcześniej, wygrał on Nottingham 2 challenger przechodząc przez kwalifikacje,w chwili obecnej ma passę 9 wygranych meczów pod rząd. Na Wimledonie Kyrgios pokonał weteran Roberta 7:6, 7:6, 6:7, 6:2 wyga Robert potrafił ukąsić jednego seta. Oglądałem cały mecz Australijczyka i mogę się jedynie przyczepić do jednej rzeczy, czasem ucieka mu koncentracja i z niczego musi bronić brejków,ale to sporadycznie. Chciałem zagrać na czystą wygraną Kyrgiosa,ale obiecałem sobie,że podczas tego turnieju będę typował bez szaleństw Oczywiście,że obawiam się 11 lat różnicy i doświadczenia na korzyść Gasqueta, ale Nick ma papiery 2012 i 2013 w grze podwójnej także to również pokazuje,że ma pojęcie jak grać na zielonym &quot;dywanie&quot;.Moim zdaniem Kyrgios będzie miał swoje szanse w tym meczu, spodziewam się dobrego i wyrównanego meczu. Kibicuje mu aby wygrał,lecz stawiam,że pokryje wyżej wymienione handi.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Kakkonen Północ
Godzina:
17:30
Spotkanie: KPV - GBK Kokkola
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zapraszam wszystkich na rozgrywki fińskiej Kakkonen. W czwartkowe popołudnie zmierzą się drużyny KPV i GBK Kokkola. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gości, drużyny GBK Kokkola. Poniżej spróbuję nieco uzasadnić swój wybór. Zacznę od formy obu drużyn. Forma drużyny gospodarzy KPV ostatnimi czasy jest mocno średnia. Ostatnio drużyna notuje: remis, remis, zwycięstwo, remis, zwycięstwo. Jak widać dominują remisy, z rzadka drużyna zwycięża. Natomiast drużyna gości GBK notuje bardzo dobrą passę, mianowicie: zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo, remis, remis. 3 wygrane z rzędu robią wrażenie, drużyna praktycznie nie przegrywa. Na swoim obiekcie drużyna KPV również nie zachwyca, ostatnie rezultaty to: remis, remis, zwycięstwo, remis, zwycięstwo. Natomiast drużyna GBK na wyjazdach prezentuje się więcej niż przyzwoicie. Ostatnie 5 meczów na wyjazdach GBK to zwycięstwo, zwycięstwo, remis, zwycięstwo, porażka. Jak widać drużyna notuje bardzo dobrą passę zwycięstw przedzieloną remisem. W tabeli obie drużyny sąsiadują ze sobą. Drużyna gospodarzy okupuje 5 miejsce, natomiast drużyna gości 4. Mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to miazga na korzyść GBK Kokkola w stosunku 1:4. Mecze pomiędzy KPV a GBK rozgrywane na stadionie KPV to również dwa pewne zwycięstwa gości.
Statystyki te jednoznacznie przekonują mnie co do zasadności stawiania na GBK Kokkola. A gdy spojrzałem na kurs jaki oferują bukmacherzy złapałem się za głowę i uważam, że grzech z takiego meczu nie skorzystać, czytaj zarobić.
TRZYMAMY KCIUKI ZA DRUŻYNĘ GBK!!!
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna , MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: będzie przyznany rzut karny w tym meczu (nie musi być wykorzystany)
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiada się ten mecz, gdyż sytuacja w grupie G jest bardzo interesująca. W przypadku remisu obie ekipy będą bardzo szczęśliwe, gdyż Niemcy wyjdą z grupy z pierwszego miejsca, natomiast USA niezależnie od wyniku meczu pomiedzy Portugalią a Ghaną awansują do następnej fazy rozgrywek. Dodatkowo trenerem USA jest Klinsmann, a jak wiadomo była to kiedyś wielka gwiazda reprezentacji Niemiec, więc tym bardziej można podejrzewać, że coś będzie na rzeczy w tym spotkaniu. Nie można jednak zagrać chamsko na 0:0, bo od razu na oba zespoł spadnie ogromna fala krytyki, co nie jest na rękę ani jednym ani drugim. W takiej sytuacji trzeba więc zrobić widowisko coś w stylu Szwecja-Dania sprzed lat, gdzie dramaturgia była ogromna, a wynik taki jaki chciały oba zespoły, czyli wtedy to było 2:2. Moim zdaniem będzie się działo w tym meczu- będą gole, kartki, no i prawdopodobnie jakiś rzut karny. Zresztą nawet jeśli by ten mecz był czysty, to szansa na karnego i tak jest spora z kilku powodów. Po pierwsze bardzo dużo karnych jest dyktowanych na tych mistrzostwach. Po drugie Niemcy to świetny technicznie zespół, wiele razy będą w polu karnym, więc szansa na faul przez jakiegoś Amerykanina spora. Niemcy miały już rzut karny w meczu z Portugalią, więc w tym meczu też mogą mieć, zresztą USA również może karnego wywalczyć. Myślę, że będzie tutaj podyktowana &quot;11&quot;.
⛔100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Piłka nożna / MŚ Grupa G /
Godz. 18:00
Portugalia : Ghana
Typ - strzeli gola zza pola karnego / C.Ronaldo
Kurs - 5.50
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ale ofertę przygotował nam Unibet na to spotkanie od wyboru do koloru ja spróbuję coś wydaje mi się że może realnego ale od początku , mecz dosyć ważny dla obu drużyn ale aby przejść dalej to nie zależy wyłącznie od ani Portugalczyków ani Ghany bo w drugim spotkaniu rozgrywanym równolegle Amerykanie muszą przegrać z Niemcami a znając życie i przekręty jakie towarzyszom różnym imprezom to raczej USA nie przegra tego spotkania ale zostawiam to i skupmy się na tym spotkaniu , Portugalczycy pomimo może i wielkich oczekiwań ze strony fanów zawiedli na całej linii a ich dorobek dotychczas to katastrofa bo zaledwie 1 pkt i to szczęśliwie zdobyty w ostatnim meczu z Amerykanami gdzie już w doliczonym czasie gry Varela Silvestre zdobył bramkę dającą jeszcze minimalny cień nadziei . Lider Portugalczyków czyli CR7 też w słabej formie jednak ten pkt zdobyty w meczu z Amerykanami to właśnie dzięki jego doskonałemu dośrodkowaniu ale wiem jedna jaskółka wiosny nie czyni i ogólnie jego występ jak do tej pory słaby jednak to co mu trzeba przyznać to to że gole zdobywać potrafi i myślę że dziś powalczy o to aby zdobyć przynajmniej jednego gola na tych mistrzostwach no bo strzelecki rywal Messi pozostawia w cieniu CR7 i myślę że i to w głowie Cristiano będzie gdzieś siedzieć tak więc liczę na jego dużo lepsze spotkanie w tym meczu , nie raz też bramki jego udziałem padały zza pola karnego choćby z rzutów wolnych i właśnie tak mi chodzi po myśli że dziś piłkarze Portugalii będą szukali fauli nie daleko pola karnego aby ich lider mógł wykazać się celnym strzałem dlatego gdy zaglądałem na oferty buków na to spotkanie to ten rzucił mi się najbardziej w oczy i tak też stawiam no a kurs marzenie i oby strzał marzenie w wykonaniu CR7 też w tym meczu się wydarzył !
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Cao Yupeng (CHN) - Robin Hull (FIN)
Typ: Robin Hull (FIN)
Kurs: 2.23
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Buki wyraźnie nie doceniają Hulla jeśli nawet z takim graczem jak Cao widzą w nim doga. Trudno przejść obojętnie nad takim kursem, bo Fin czuje się w Wuxi jak u siebie, w obu meczach błyszczał formą punktową, wbijał wszystko co trzeba i uzbierało się z tego 3 setki w tym najwyższy brejk turnieju (139), a trzeba powiedzieć, że rywali miał zacnych, bo Guodong i Dott to bezpośrednie zaplecze czołówki. Cao też pokazał się z dobrej strony, na rozkładzie dwóch rutynowanych Anglików (King, Walden) i wygląda zdecydowanie lepiej niż zwykle, jego problemem jest, że rywal wygląda jeszcze lepiej. Moim zdaniem value w stronę Fina jest oczywiste i ponownie zawierzę mu swoje pieniądze. Równie ciekawszym typem może być over, bo jakoś nie spodziewam się tutaj łatwego meczu dla żadnego z nich.
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014
Spotkanie: Portugalia - Ghana
Typ: X2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Godz. 18:00
Analiza:
Jak ktoś bacznie obserwuje mistrzostwa i oglada mecze ten widzi, że forma Portugalii jest daleka od optymalnej, Ronaldo się bardzo stara , ale jednak po kontuzji to nie ta sama jakość co przed , nie jest w stanie dać swojej drużynie tej wartości dodanej co wcześniej. Obie drużyny z szansami na awans (które może zniweczyć remis USA z Niemcami). Drużyna Ghany moim zdanie prezentuje sie najlepiej z druzyn afrykańskich. Zagrali świetny mecz z Niemcami ich siłą jest środek pola z Andre Ayewem, Kwadwo Asamoah i doświadczonym Muntari na czele. Na szpicy w ataku będący w świetnej formie Asamoah Gyan, który postafi strzelać. Drużyna Ghany jest świetnie przygotowana fizycznie do mundialu a technicznie nie ustepują najlepszym drużynom na tym turnieju. Remis nic nikomu w tym meczu nie daje, więc trzeba atakować i myśle, że druzyna z Afryki wygra ten mecz bo po prostu są w lepszej formie i jeżeli tak się zdarzy, że USA przegrają mecz to własnie Ghana awansuje dalej bo z meczu na mecz myśle, że będą grać lepiej. Z podpórka są duze szanse ze typ wejdzie. Dla odwaznych typ jak wyżej pisze kolega na czysty win Ghany.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22.00
Spotkanie: Algieria - Rosja
Typ: Rosja
Kurs: 2.10
Bukmacher:bet365
Analiza:
Spotkanie, które praktycznie decyduje o drugim miejscu w grupie H piłkarskich mistrzostw świata a co za tym idzie o awansie do kolejnej fazy turnieju. Dziś o 22 na stadionie w Kurytybie staną na przeciw siebie reprezentacje Algierii i Rosji. Mój typ na to spotkanie to wygrna Sbornej. Jeśli podopieczni Fabio Capello chcą zagrać w fazie pucharowej to muszą to spotkanie wygrać i liczyć iż Korea nie wygra z Belgią a jeśli tego dokonan to tylko małą ilością bramek. Drużyna reprezentująca największe państwo na świecie na razie zagrała dwa słabe mecze. Zremisowała ze wspomnianą wcześniej Koreą 1-1 po błędzie swoje bramkarza oraz w końcówce spotkania dała sobie wydrzeć remis w spotkaniu z Belgią. Dziś muszą na szalę postawić wszystkie swoje umiejętności, pokonać Algierczyków i awansować dalej. Drużyna z północy Afryki dość niespodziewania pokonała 4-2 Azjatów i otwarła sobie drogę do 1/8. Choć zwycięstwo może wyglądać bardzo dobrze to warto zauważyć, że to ich rywale grali bardzo słabo w obronie, popełniając masę błędów z których korzystali Algierczycy. Rosjanie na pewno takich błędów nie będą popełniać, dodatkowo są bardziej ograną drużyną, mają lepszego trenera i większe &quot;ciśnienie&quot; na awans. Stawiam na ich triumf dziś!
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie: USA- Niemcy
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Czyżby nikt nie wierzył w ustawkę w tym meczu?
Oba zespoły potrzebują remisu do awansu. Niemcom wystarczy on do zajęcia pierwszego miejsca w grupie.
Joachim Loew i Jurgen Klinssmann znaja się jak łyse konie, lubią i bardzo szanują. Ten pierwszy był asystentem drugiego podczas Mundialu 2006, gdzie Niemcy zajęli trzecie miejsce. Chociaż obaj zarzekają się że nie ma mowy o ustawieniu spotkania to trzeba ich wypowiedzi traktować z dużym przymrużeniem oka.
Dla tych którzy nie wierzą w ustawki na takim szczeblu jakim są Mistrzostwa Świata, przykladów nie trzeba daleko szukać. Podczas Euro 2004 Dania i Szwecja potrzebowały wyniku 2-2 do awansu i wyeliminowania Włochów. Skandynawowie zagrali dobry, szybki mecz zakończony takim właśnie wynikiem, nie podsuwajac zbyt wielu argumentów zwolennikom teorii spiskowej, cały Świat jednak widział ten przekręt.
Przed meczem USA-Niemcy także bukmacherzy mają mentlik w głowach. Zaraz po spotkaniu Amerykanów z Portugalią wystawili oni kurs 2,7 na remis. Spadł on później do 2,4 by ponownie wzrosnać do stanu dzisiejszego. Cóż myśle że wynik remisowy jest bardzo prawdopodobny, tym łatwiej będzie go osiągnąć że drużyna amerykańska zaprezentowala się świetnie przeciw Portugalii.
Grzech nie zagrać za drobniaki.
⛔100
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
GRANOLLERS-PUJOL - GIRALDO
Typ: GIRALDO
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 8/10

Wydaje mi się, że jest to dzisiaj najlepszy kurs ze wszystkich, ktore zostały oddane do użytku. Wszystkie buki zwiększają swój kurs na Giraldo, więc można go już nawet zobaczyć po 1.9. Niestety Bet365 nie zrobił mi takiej przyjemności, ale dlatego poczekam do końca, żeby postawić, bo liczę na większy kurs. Zacznę od tego, że Panowie spotkali się trzy razy i trzy razy wygrywał Giraldo, choć ostatni mecz był naprawdę wyrównany. Giraldo wygrał więcej piłek w meczu i to naprawdę niezły wyczyn wygrać na clayu z 54% pierwszego serwisu. To oznacza, że w wymianach Giraldo naprawdę jest dużo lepszy od Granollersa. Ogólnie bardzo lubię Giraldo i jego odważny styl z dobrym forehandem i na to będę tutaj liczył. Biorąc pod uwagę fakt, iż Giraldo w ostatnich 10 meczach nie zniżył się poniżej 60% pierwszego serwisu i często procent wędrował nawet pod 80%, sądzę, że jego przeciwnik z podaniem Giraldo będzie miał problemy. Liczę na skuteczny serwis i mocny forehand. Giraldo w ostatnich 20 spotkaniach 10 razy przekraczał próg 40% wygranych punktów z podania rywali, czasami osiągając wyniki ponad 50% lub blisko 60%. Biorąc pod uwagę ostatnie wygrane z Tsongą, Murrayem, Almagro, Kohlschreiberem czy Hewittem oraz finał w Barcelonie można powiedzieć, że Giraldo jest w niezłej formie. Oglądałem jego pierwszy mecz na trawie w tym sezonie z Nieminenem i byłtam bardzo blisko wygranej (był to 4 mecz Nieminena, wiec on był już zapoznany z tą nawierzchnią w tym roku). Ostatni jego przeciwnik był fatalny na trawie, ale Giraldo poradził sobie z nim bez problemów. Co ważne, Granollers potrafi wygrać praktycznie tylko wtedy, gdy jego przeciwnik popełnia kosmiczną ilość niewymuszonych błędów. Klizan (90 błędów przy 23 Granollersa), Dolgopolov (96 błędów przy 41 Granollersa), Mahut (32 błędy przy 16 Granollersa). Nie sądzę, że Giraldo, który czuje się dobrze w wymianach, będzie pozwalał na takie punktowanie przeciwnika, nie wyobrażam sobie tego po prostu. Za Granollersem może stać niedawna kontuzja biodra Giraldo oraz fakt, że może dysponować lepszym serwisem, choc w ostatnim ich meczu to Giraldo świecił serwisem mając 11 asów, co jest niezłym wynikiem na clayu jak na tego zawodnika. Moim zdaniem warto zagrać dobrze ten typ, bo Giraldo ma więcej asów w rękawie i więcej punktów stoi za jego wygraną.
Format typu
⛔100
 
skrzypka 0

skrzypka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie: Portugalia - Ghana
Typ: over 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Sytuacja w grupie H prze ostatnią kolejką spotkań prezentuje się następująco :

Niemcy 21106:24
2.USA21104:34
3.Ghana20113:41
4.Portugalia20112:61
Obie drużyny, aby myśleć o awansie z grupy do 1/8 finału muszą ten mecz wygrać, dlatego typuję otwartą grę z obu stron.
Dodatkowo liczę na troszkę bardziej efektywną grę pod bramką Ronaldo (obecnie bez bramki, ale licze, że po 2 golach strzelonych wczoraj przez Messiego i - być może - perspektywie ostatniego meczu Portugalii na Mundialu będzie dodatkowo zmotywowany).
kiepska analiza
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: USA +1.5
Kurs: 1.475
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W mojej opinii jest to idealny typ do ako, dlaczego ? Na poparcie go mam kilka argumentów. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że faworyzowana Portugalia w spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi wypadła blado, tak samo blado jak w pierwszym spotkaniu. Jednakże w pierwszym meczu, czerwona kartka i rzut karny ułożyły mecz, zaś w drugim &quot;starciu&quot; rzutem na taśmę udało się ekipie z półwyspu Iberyjskiego wywalczyć jeden punkt. Remis ten był zdecydowanie niesłuszny i uważam, że USA jak najbardziej zasłużyło na wygraną i awans (swoją drogą Ghana również powinna znaleźć się w kolejnej rundzie, ale niestety tylko dwie ekipy mogą wyjść z grupy - a szkoda bo byłoby na pewno ciekawej gdybyśmy zobaczyli ich miast np. Szwajcarów).
W obu spotkaniach zresztą, gracze USA prezentowali się znakomicie taktycznie oraz fizycznie. Ponad to nie brakowało im chęci do gry, dzięki czemu są teraz zaledwie o krok od awansu. I tutaj pomimo nacisku ze strony mediów, że spotykają się dwaj przyjaciele i remis premiuje obie drużyny, myślę, że wynik zakręci się właśnie koło remisu bądź nieznacznej wygranej jednej z ekip. Dlaczego nie chcę ryzykować? Ponieważ, drużyna naszych zachodnich sąsiadów zawsze jest mocna (stąd też często się mówi &quot;wszyscy grali, a Niemcy wygrali&quot; - czy jakoś tak) i po przeciętnym meczu z Ghaną, może zagrać kolejne rewelacyjne spotkanie. Ale ... nie mogą wygrać 2 bramkami, ponieważ ten wynik (przy wygranej Ghany) dawałby awans drużynie z Afryki.
✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Wimbledon
Godzina: 16:30
Spotkanie: Janowicz - Hewitt
Typ: 1:3
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trochę głupio mi grając przeciwko Janowiczowi jako Polakowi, bo chciałbym wierzyć w jego sukces, ale nie widzę przesłanek ku temu. Forma jest od dłuższego czasu daleka od nawet jego przeciętnej gdy grał chociażby z Tsongą czy Almagro. Dziś za przeciwnika ma bardzo wytrzymałego tenisistę, który zmusi Polaka do popełniania błędów, a który bardzo dobrze broni. Tak to widzę. Juz w pierwszym meczu Jano popełnił 60 niewymuszonych błędów z gorszej klasy przeciwnikiem. Hewitt dodatkowo spina się na takie imprezy i bukmacherzy slusznie go widza jako faworyta tego spotkania. Poza tym Jano jest wybuchowy, więc i nieprzewidywalny. Z jednej strony to zaleta, bo potrafi wygrać przegrany mecz, a z drugiej może bardzo szybko paść. Ostatnio właściwie nie wierzy w siebie, więc psychika tu moze odegrac kluczową rolę. Jedynym atutem jest to, że Polak dobrze spisuje sie bez roli faworyta. Hewitt moim zdaniem wygra albo 3:0 albo 3:1.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: USA - Niemcy
Typ: x/x
Kurs: 5,50
Bukmacher: BET365
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na mundialu. Zespół USA zmierzy się z Niemcami. Mamy do czynienia z dwoma mocnymi zespołami. USA zremisowało 2:2 z Portugalią i zwyciężyło 2:1 z Ghaną. Niemcy natomiast odnotowali remis z Ghaną i wysokie zwycięstwo 4:0 z Portugalią. Wszyscy upatrują faworyta w Niemcach i muszę się z tym nie zgodzić. USA od początku turnieju gra dobrą piłkę i dzisiaj będzie bardzo niewygodnym rywalem. Poza tym ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Amerykanów 4:3. Do tego trzeba dodać fakt że dzisiaj remis daje awans obu drużynom, więc jest to jak najbardziej satysfakcjonujący wynik. Typuje remis do przerwy jak i w całym spotkaniu, gdyż taki rezultat jest dzisiaj bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom