>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Holandia - Meksyk [29.06.2014, niedziela, godz. 18:00]

G 0

gretzo

Użytkownik
Typ 1 po kursie 2,1
Mimo wszystko to Holendrzy powinni awansować dalej, Meksyk jest znakomity na tych mistrzostwach, ale ma tego pecha że w 1/8 musi się mierzyć z jeszcze lepiej dysponowanymi Holendrami. Mimo wszystko uważam że będzie to wyrównany mecz, zdecyduje jedna bramka.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Holandia - Meksyk
1 @2,15
Unibet

Meksyk gra dobrze ale to co robi Holandia... Poezja to co grają, dla mnie pomarańczowi to faworyci tych mistrzostw, i mogą rozjechać meksyk bez wiekszego problemu, taki kurs na nich biore bez większego zastanowienia.
Pozdrawiam.
1/8 a tu juz pewniakow nie ma. niby tylu bylo faworytow a jakos odpadli. ciagle widze ta Kostaryk. i co? tylu ludzi gralo przeciwko tej druzynie. Scenariuszy jest duzo. meksyk strzeli na 0:1 a w drugiej polowie Holandia. dojdzie do dogrywki..karne i?..loteria ???? Choc sam jestem za Holendrami to napewno wiekszego rozjechania Meksyku tu nie widze.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
✅✅✅:grin::grin::grin:Holandia- Meksyk
Moj typ, -obie druzyny strzela bramke -1,85 @Tipico
Mecze grupowe mamy za soba juz ,teraz bardziej powinno byc ciekawiej w 1/8 i ja zaczynam typowac od tego meczu ,.Po kursach wystawionych przez buchmacherow widzimy ze Holandia jest tutaj bardziej foruja ja po obejrzeniu rozgrywek grupowych wlasnie w tym meczu nie mam faworyta . do czego zmierzam a wiec owszem Holendrzy zaplikowali w sumie 10 bramek w grupie ( bo 5 hiszpanom dalej 3 australii no i 2 Chile ) w sumie niezle osiagniecie maja kim strzelac i druzyne polaczona doswiadczeniem (Robben ,jong ,sneijder no i oczywiscie robin van Persie ) lecz reszta do bardzo zdolna mlodsza generacja holendrow i tu wlasnie mam obawy z tego powodu nie gra bezposredniego zwyciestwa do dotyczy faworyta a jesli chodzi o Meksyk to jak wiemy pokazal sie z bardzo dobrej strony juz w 1 meczu zaplikowali kamerunowi 3 brameczki z tego 2 mega sedziowie nie uznali z brazyliczykami tez nie byli wcale gorsza druzyna a w decydujacym meczu o wyjsciu z grupy ostro potraktowali tez Chorwatow strzelajac im 3 bramki .Ja nie widze ich wcale na straconej pozycji z Holendrami ,Wiec ten mecz ja wyciagajac wszystkie wnioski za przeciw widze najlepszy wariant tego meczu to obie strzela , bramke .A jak bedzie to zobaczymy w Niedziele .
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Panowie nie popadajmy w paranoje. Holandia to drużyna, która jak do tej pory zaprezentowała się najlepiej na tych mistrzostwach. Sam Robben wykonuje pracę jak trzech gostków w innych drużynach. Po rozjechaniu Hiszpanii dostali takich wiatrów w żagle, że aż strach. Ok Meksyk też gra fajnie, mają świetnego golkipera, Santosa, Czicze i publiczność. Czy to wystarczy? Moim zdaniem nie. Van Gaal to świetny trener a w tym roku jest wielka szansa by w końcu osiągnąć coś wielkiego po latach niepowodzeń. Kurs ponad 2 na Holandię pobieram śmiało.
Do tego Robben gol @2.75
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Kurs ponad 3,5 na drużynę z Ameryki południowej w meczu z Holandią ? Troszkę przesada, klimat jest zdecydowanie po stronie Meksyku, zresztą widać, że Europa tutaj ma ciężko odpadnięcie czy to Hiszpanii, Anglii, Włoch, Portugalia daje do myślenia. Wszystko zależy od zabójczych kontr Holandii i Robbena który ciągnie grę Holandii. Jestem przekonany, że Meksyk będzie przy piłce i będzie skutecznie się przemieszczał w stronę holenderskiej bramki. Lubię i szanuje Holandie, ale tutaj stawiam w roli lekkich faworytów jednak Meksyk, drużynę która potrafi grać solidnie i gra przede wszystkim u siebie!
Dlatego też awans Meksyku!
 
O 8

ok_computer

Użytkownik
W tym meczu sugerował bym under 2,5 po kursie 1,72 Unibet. Dlaczego? Przeanalizujmy najpierw Holendrów:
Jedna z najmłodszych lini defensywnych turnieju, brak doświadczenia w ważnych turniejach sugeruje błędy w meczu o stawkę, lecz: Cały blok defensywy jest ze sobą niesamowicie zgrany. Van Gaal poukładał młodych zawodników grających od kilku lat ze sobą w Ajaxie i Feyenordzie, i konsekwentnie na nich stawia. Młodość podparta jest doświadczonym Vlaarem. Nie wiem co z Martinsem Indi, ale nawet bez niego Holandia bez problemu wygrała z Chile bez straty gola. Nie wliczając meczu z Australią, który był rozgrywany jeszcze w atmosferze pogromu Hiszpanii, cała defensywa spisuje się znakomicie.
Co do Meksyku, statystyki mówią same za siebie. Meksyk stracił tylko jedną bramkę w turnieju, która z resztą padła przy wyniku 3:0 dla Meksyku, gdzie piłkarze byli już myślami w szatni. Brak straconej bramki przeciwko Brazylii? Fakt każdy może powiedzieć, że drugi taki dzień Ochoi się nie powtórzy, ale jednak w spotkaniu z Chorwacją kilka razy musiał stanąć na wysokości zadania. Całość trzymana jest przez nieśmiertelnego Marqueza, oraz charyzmatycznego trenera, który wyciągnął Meksyk z kompletnego dołka i awansował na MŚ.
Na koniec przypominam. To jest mecz fazy pucharowej. Nikt nie będzie musiał ryzykować bez potrzeby, bo konsekwencje są ogromne.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Holandia - Meksyk 1 @ 2,1 [Bwin]
Oba zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze w fazie grupowej. Pomarańczowi wygrali 3 mecze, grając z polotem i fantazją. Zaś drużyna z Ameryki Północnej wygrała 2 mecze oraz zanotowała 1 remiz z gospodarzami turnieju - Brazylią.
Będzie to 5 spotkanie pomiędzy tymi drużynami, dotychczasowy bilans wynosi: 3 wygrane Holandii i 1 remis.
Nie zapowiada się na poprawienie tego bilansu dla Meksyku. Nie dość, że Pomarańczowi to ekipa, która jest jednym z głównych faworytów całych mistrzostw to Meksykanie będą musieli poradzić sobie bez lidera środka pola Vazqueza.
Zaś Holandia zagra w najmocniejszym zestawieniu, bo po drobnym urazie wraca Bruno Martins Indi i po zawieszeniu Robin van Persie.
Moim zdaniem Holandia powinna awansować do ćwierćfinału bez większych problemów. Na pewno będą chcieli za wszelką cenę uniknąć dogrywki, a tym bardziej rzutów karnych. Myślę, że w 90 minutach rozstrzygną ten mecz na swoją korzyść.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Obstawiłbym Holandię, ale mam obawy ze to jest zbyt pewne... Chociaż kurs tego nie potwierdza... Jak coś to zobaczę pierwsze minuty meczu i zagram live. Moze Holandia nie strzeli do 10 minuty meczu ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Holandia gra z kontry, 5 obrońców, szybkie kontry na Robbena i RVP, Meksyk to jednak latynowska krew, w pewnym momencie się otworzą, co Holandia wykorzysta. Mecz zacząłby się tylko wtedy jeśli to Meksyk strzeliłby pierwszy, bo Holandia w ataku pozycyjnym nie zachwyca. Generalnie zachwyty nad nimi są mocno przesadzone, z Australią mieli dominować i widać było że ciężko im prowadzić grę, to Australia miała większą kontrolę piłki, a Holandia kontrowała.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Holandia - Meksyk typ 1 kurs 2.09 Pinnacle✅2-1
Według mnie dziś zwycięży drużyna europejska , której po cichu kibicuje. Trener Van Gaal stworzył bardzo ciekawy zespół mieszankę rutyny z młodością. Holendrzy bardzo dobrze potrafią grać z kontry maja Robbena. Nie rozumiem krytyki Holandii za styl gry przecież zagrali świetny mecz z Hiszpanią pewnie ograli Chile , które wczoraj powinno ograć Brazylię. Kibicuję Holandii trzy razy w finałach i trzy porażki pechowe 1974 prowadzenie z Niemcami wtedy RFN 1-0 i porażka 1-2. 1978 koncówka regulaminowego czasu w meczu z Argentyną 1-1 i słupek Rensenbrinka po dogrywce 1-3. 2010 wszyscy pamiętają pechowa przegrana w dogrywce. Może do czterech razy sztuka. Szansa jest poziom Mistrzostw wyrównany nie ma wyraźnego faworyta.
Czyżby szczęście było tym razem po stronie Holandii !
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holandia - Meksyk (handicap 0-1)
Typ: Meksyk
Kurs: 1,83
bwin​
Pierwszym dzisiejszym pojedynkiem w 1/8 Mistrzostw Świata będzie pojedynek reprezentacji Holandii z Meksykiem. Zarówno jedni jak i drudzy w fazie grupowej grali bardzo dobrze. Holendrzy w pierwszym swoim spotkaniu wręcz zdemolowali mistrzów Świata i Europy pięć do jednego tracąc jako pierwsi bramkę. Potem była wygrana trzy do dwóch z Australią W tym spotkanie także już przegrywali tym razem jeden do dwóch aby w końcu wygrać jednym golem. W ostatnim pojedynku pokonali Chilijczyków dwa do zera. Podopieczni Va Gaala w tych potyczkach grali doskonale z kontry. Najlepszym strzelcem zespołu na tych mistrzostwach jest Robie Van Persie który to pauzował za kartki w meczu z Chile i dzisiaj wraca do jedenastki ma na koncie trzy trafienia zaś Arjen Robben dwukrotnie trafiał do siatki. Meksykanie też zrobili dobre wrażenie. Zajęli druga pozycje tuż za gospodarzami. Pierwszy mecz wygrali jeden do zera ale mogło być więcej lecz sędzia nie uznał mi dwóch trafień prawidłowo zdobytych. W drugim pojedynku zremisowali bezbramkowo z Brazylią, punkt zawdzięczają bramkarzowi który dwoił się i troił w bramce na koniec natomiast pokazali kto zasługuję na wyjście z grupy wygrywając z Chorwatami. Moim zdaniem nie jest wcale tak łatwo wytypować zwycięzce tego meczu. Kontry holenderskie są wyjątkowo zabójcze a podopieczni Miguela Herrery potrafią przeprowadzać naprawdę groźne i zorganizowane ataki. Jedynym jego bólem głowy jest brak pomocnika Jose Vasqueza który nie zagra za kartki. Zarówno jedni i drudzy nie będą chcieli się za bardzo odkryć bo może zaowocować to utratą bramki. Może się okazać że o rozstrzygnięciu zadecyduje dogrywka a może i nawet karne. Ja osobiście wolał bym żeby sukces w tym meczu odnieśli Latynosi zrobili oni na mnie większe wrażenie niż Oranjes.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Meksyk
Typ: Awans Holandii / 2:1 ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365

Na dziś wybrałem spotkanie 1/8 finału Brazylijskich mistrzostw świata w którym na przeciwko siebie staną ekipy Holandii, oraz Meksyku . Faworytem przed rozpoczęciem tego spotkania jest drużyna z Europy , która w grupie zdobyła komplet punktów wygrywając 1:5 z jeszcze aktualnym mistrzem świata czyli Hiszpanią , Australii dali sobie strzelić dwie bramy ale zdobyli trzy no i na końcu dobrze dysponującą w fazie grupowej reprezentację Chile 2:0. Meksyk wyszedł z grupy ciężkiej wygrywając 1:0 z Kamerunem , remisując z Brazylią 0:0 oraz wygraną nad Chorwacją w niezłym stylu 3:1. Meksyk jest solidny, ale jednak brak Holandii będącej w tak doskonałej formie w ćwierćfinale by było ogromnym zaskoczeniem, a nawet dobra postawa graczy w defensywie Meksyku raczej nie sprosta sile Oranje w której na czele stoi Robben i RvP. Typuję za ten awans Holandii choć uważam , że w regulaminowym czasie gry już powinni dać radę.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sędzią meczu Portugalczyk Proenca. 24 mecze i 135 żółtych i 13 czerwonych kartek. Na tym mundialu gwizdał dwa mecze: Kamerunu z Chorwacją i Japonii z Kolumbią. Pokazał w tych 2 meczach 3 żółte i 1 czerwona kartkę.
Dziś myślę,że warto pograć kartki na zawodników:
van Persie kartka TAK 5.50 Unibet 2/10
Robin wyczyścił się, czysto to on nie gra a jak wynik będzie nie po nosie Holendrom to uaktywni się wariat.
de Jong żółta kartka TAK 3.25 Betsafe 1/10
Dla porównania w Unibet typ na to,że Nigel dostanie kartkę jest 2.40. Z tym,że jeżeli wyłapie bezpośrednio czerwoną to w Unibet wchodzi ale w Betsafe nie.
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Holandia - Meksyk
BTS @ 1.80 WilliamHill
✅
Szykuje się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Meksyk po słabiutkich eliminacjach gdzie cudem dostali się na mundial tutaj grają zaskakująco dobrze i pokazują naprawdę kawał dobrego futbolu. Gładka wygrana z Kamerunem (byłoby wyżej gdyby sędzie uznał dwie prawidłowo zdobyte bramki), rozbicie Chorwacji, bezbramkowy remis z Brazylią, ale po naprawdę dobrym meczu. Holandia 3 mecze wygrane, ale dla mnie są trochę przeceniani, bo o ile z Hiszpanią zaprezentowali się świetnie tak z Australią czy Chile pomimo zwycięstw mocno się męczyli i nie grali nic nadzwyczajnego. Jednakże mając taką siłę w ataku jak: Robben czy Van Persie gol dla Holandii to pewniak. Pozostaje więc liczyć na gol Meksykanów co moim zdaniem jest całkiem prawdopodobne patrząc na to jak dobry turniej rozgrywa drużyna z Ameryki Środkowej. Ponadto Holendrzy też mają luki w obronie i nie są nie do przejścia. Australia potrafiła władować im dwie bramki, Meksyk moim zdaniem też jedną przynajmniej ukłuje.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Holandia - Meksyk
TYP : Holandia over 1,5 gola ++++++++++++++ ( cudem, ale weszlo )
Kurs 2,10 , Bet365

Te ekipy grały ze sobą 3 razy. Dwa razy było 2:1 dla Holandii i raz padł remis 2:2.
Przeglądając statystycznie ostatnie mecze widać, że Holendrzy w roku 2014 mają średnią na mecz równą 2,00 !
Zastanawiałem się co dzisiaj pograć w tym meczu i prawdę mówiąc wydaje mi sie, że ten over dziś siądzie.
Meksyk jest dryżuną z wielkim charakterem, pokazali na tych Mistrzostwach, że im się chce.
Jestem zdania, że dziś będą bardzo mocno walczyć, ale czy dadza rade Holandii?
Stawiam over 1,5 gola Oranje, bo patrząc na całokształt Holendrów to uważam, że są mega ofensywną ekipą, która w każdym meczu na tych mistrzostwach ten over pokrywała, a dzisiejsza defensywa meksyku jest według mnie słabsza od defensywy Chile i Hiszpanii.
Dodatkowo dorzucam też zakład na BTS po kursie 1,83 ! +++++++++++++
 
L 88

lenny

Użytkownik
Mundial przeszedł już do tej ciekawszej fazy, więc oczekuję coraz lepszych meczy. Wczoraj Kolumbia idealnie sobie poradziła to dziś kolejne mecze 1/8 finału. Przyglądam się ofercie i kurs na Holandię na serio super. Nie spodziewałem się, że będą aż tak mocni. Z kolei Meksyk jak zawsze od 1994 roku wychodzi z grupy. Co ciekawe zawsze wychodzą i swoją przygodę kończą na czwartym meczu. Tą kadrę fajnie się ogląda. Awans zawdzięczają w dużej mierze bramkarzowi Ochoa, którego chętnie widziałbym w Milanie lub Juventusie. Ale niestety w meczu z Holandią nie mogę im przyznać roli faworyta. Dlatego podaje swój pierwszy typ:

Holandia - Meksyk: 1 @2.05 Bet365 ✅

Nie spodziewam się tutaj rewelacji. Holandia ma lepszą kadrę, są w formie i pokazali, ze potrafią pogromić najlepszych. Nie umniejszając chwały Meksykanom uważam, że zakończą swój udział w turnieju właśnie dziś. Podam jeszcze kilka innych typów na dziś:

Wynik do przerwy: remis @2.10 Bet365 ✅

Zakład na wynik do przerwy podaję dlatego, że na tym turnieju Holandia wszystkie rozegrane mecze remisowała do przerwy. Ponadto, myślę że pierwsza połowa to będzie raczej spokój i badanie rywala niż ostra walka. Dlatego typ na remis do przerwy jest całkiem niezły

Zakwalifikuje się: Holandia @1.55 Bet365 ✅

Ten typ to potwierdzenie mojego pierwszego typu. Meksyk od 1994 odpada w czwartym meczu, a Holandia na pewno będzie chciała jak najszybciej i najpewniej awansować dalej

No to powodzenia
 
frem 59

frem

Użytkownik
Panowie, masówka na Holandię idzie, ale tutaj się nie dziwię. Lepszym zespołem jest Holandia, Meksyk już mi wygrał parę zł i podziwiam ten zespół. Mimo to tylko jedna drużyna idzie dalej i będzie nią Holandia z Robbenem na czele, który umie pobiec do bramki 37 km/h bijąc rekord prędkości na boisku.
Holandia WIN, ale ma nadzieje, że Meksyk pokaże klasę.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Uni bet ma zakłady na ilość fauli poszczególnych drużyn z handicapem.
Holandia (-1,5) - Meksyk 1 @ 1,67

Holandia jest jedną z najczęściej faulujących drużyn w turnieju. Dotychczasowe mecze wyglądały tak:
Holandia - Chile 25:14
Holandia - Australia 25:18
Holandia - Hiszpania 18:5

Meksyk z kolei:
Meksyk - Chorwacja 12:18
Meksyk - Brazylia 18:13
Meksyk - Kamerun 11:12

Różnica widoczna na pierwszy rzut oka. Mam nadzieję, że to nie zmieni się i dziś, bo stawka jest wysoka.

e: 8:12 nagle Holandia zaczęła grać bardzo ostrożnie, za to Meksyk musiał często nieprzepisowo powstrzymywać rywali
 
Do góry Bottom