>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Brazylia - Chile [sobota 18:00]

M 125

max-payne

Użytkownik
CHILE STRZELI BRAMKĘ 1,57 - Fortuna✅
Brazylia mnie nie przekonuje. Grają u siebie, oczekiwania są spore, trafi do średnio wymagającej grupy, a nie grają nic ciekawego. Wygrana z Chorwacją po karnym z kapelusza, remis 0-0 z Meksykiem i przeciętny wbrew pozorom mecz z Kamerunem. Niby wygrana 4-1, ale w pierwszej połowie nie było widać żadnej różnicy klas między tymi drużynami, a trzecia bramka dla Brazylijczyków, która &quot;zabiła&quot; mecz była ze spalonego. Nie trzeba nikomu przypominać jaki poziom Kamerun prezentuje na tych mistrzostwach, a mimo to postawił się Brazylii.
Chile trafiło do grupy gdzie były dwie drużyny ze ścisłej światowej czołówki i awansowali. Można pisać o tym jacy Hiszpanie byli słabi, ale mimo wszystko - pokonanie mistrzów Świata i Europy 2-0 budzi respekt.
Nie wiem czy Chile jest na tyle mocne żeby wyrzucić Brazylię z mistrzostw, ale raczej jest w stanie coś ustrzelić.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja w tym meczu liczę,że w końcu zamknę jakiś blok na kartkę dla zawodników. Moim faworyci zawodzą Sergio Busquets nie złapał kartki i będzie trzeba przenieść progresję na innego zawodnika. Zainwestowane mam w Alvesa (35zł) w Medela (30zł), w zależności od kursu zobaczę ile wyłożę ale myślę,że spokojnie podwóje stawki ;) powinno być ostro
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja czuję że padnie mało bramek, jedna, może dwie, więc under 2,5 po kursie @2 sobie spróbuję ✅. Tutaj już nie będzie miejsca na kalkulacje, jest jeden mecz i przegrany odpada więc pełna koncentracja. Faworytem Brazylia, ale Chile to bardzo niewygodny przeciwnik. Presja na Canarinhos ogromna. Zdaję sobie sprawę że mistrzostwa raczej overowe, ale wkraczamy w fazę pucharową, gdzie przede wszystkim trzeba będzie grać na zero z tyłu.
Kto wie czy nie będzie dogrywki czy karnych.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A więc zaczyna się faza pucharowa.Zacznę od tego że Brazylia mnie nie zachwyca mają swój styl ale jak dla mnie to nie jest drużyna która zdobędzie mistrzostwo świata.Barbarzyństwo w meczu z Chorwacją sędziego mało mnie nie przyprawiło o wymioty.Brazylijczycy mają jeden atut w postaci Neymara który jest świetnym piłkarzem i potrafi przechylić szalę meczu na korzyść zespołu w którym występuje.Jednak teraz Canarinhos czeka trudny sprawdzian w postaci zespołu Chile.Zespół wygląda znakomicie oglądałem cały ich mecz z Hiszpanami i nie mogłem się nadziwić zaangażowaniu walce ambicji.Vidal w środku Sanchez i Vargas z przodu,świetne ofensywne skrzydła Isla i Meno pokazują że ten zespół ma bardzo duży potencjał w ofensywie.Gorzej to wyglądało w obronie ale bramkarz Bravo potrafi naprawić błędy kolegów.Nie widziałem meczu z Holandią więc się nie wypowiem ale każdy wie jakim potencjałem dysponuje holenderska maszyna. Myślę tak sobie że Chilijczycy chcieli trafić na Brazylię bo wiedzą że nie taki rywal straszny jak go malują.Jedyne co może zepsuć mój typ na ten mecz to sędzia bo wiadomo jak to jest z gospodarzem turnieju.Mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez wałka a jeśli nawet nie to mój typ wejdzie a mianowicie:
Chile +1.5 handicap Pinnacle 1.495 ✅ ✅ szkoda ze nie zagralem przed meczem bo był lepszy kurs... Tak swoją droga przereklamowana ta Brazylia tak jak mówiłem.
Jak powiedziałby znany i lubiany komentator z TVP:
Czi czi le le VIVA CHILE!
Powodzenia
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Myślę, że wielkim ekspertem nie trzeba być by stwierdzić &quot;ogólną&quot; niechęć do Brazylii i gloryfikowania Chile w tym mecz po fazie grupowej. Moim zdaniem jest to złudna prawda.
Brazylia przynajmniej w mojej opinii wykonała w 100% plan w fazie grupowej. Nie przegrali meczu, zajęli 1 miejsce w grupie, Neymar ma na koncie 4 bramki, wszystko na minimalistycznym podejściu, więc czego chcieć więcej? Przepraszam bardzo to jest mundial i nie oczekujcie w każdym meczu od faworytów wyników typu 3:0.
Chile ok, fajnie grają. Pokonali Australijczyków i rozbitych, wypalonych kompletnie Hiszpanów którym dwa mistrzostwa Europy i mistrzostwo świata + finały LM wyszły mocno bokiem co było widać na boisku. Z ofensywnie grającą Holandią już przegrali tracąc 2 bramki (swoją drogą to bardzo ciekawie zapowiada się mecz złotych medalistów olimpijskich z Holandią w 1/8, chyba najciekawsza para) .
Pamiętajcie, że Brazylia ma trzy dodatkowe &quot;handicapy&quot;, a mniej więcej chodzi mi o fakt taki:
- Grają u siebie
- Kibice niosą ich dopingiem
- Sędziowie (Tak! Tak! Nie zapominajcie wziąć tego pod uwagę w swoich analizach. Niesłusznie podyktowany rzut karny, puszczanie spalonych to też należy brać pod uwagę.)
Porażka w 1/8 finale to dla &quot;kanarków&quot; kompromitacja, dla nich liczy się tylko złoto. Czasami jest tak, że wszystkie analizy i obiektywne spojrzenie na mecz idą do piachu po jakimś karnym czy czerwonej kartce dla zawodnika. Myślę, że Brazylia nie pokazała jeszcze tego na co ją stać, bo nie odsłania się od razu wszystkich kart na raz. W meczu z Meksykiem spodobało mi się jak bodajże siedzieli około 10 minut na połowie przeciwników i co chwile dochodzili do groźnej sytuacji, było tak mniej więcej w 60-70 minucie meczu. Jeżeli zagrają tak przez większość meczów to myślę, że spokojnie te 2:0 wymęczą, a później będą kontrolować mecz.
W skrócie: Brazylia win! ;)
Żeby nie było tak słodko to w Brazylii nie podoba mi się:
- Oscar, zbyt dużo robi &quot;kwiki&quot; z których nic nie wynika, albo traci piłkę.
- Neymar, gra jakby zrobiony był ze słomy, co kontakt z przeciwnikiem się wywraca i szuka u sędziego faulu.
- Myślę, że Ramires powinien częściej wychodzić w 1 składzie.


AKA SHAKAL - nie czepiam się typu, ani analizy, ale tego zdania nie rozumiem.
&quot;Chile ok, fajnie grają. Pokonali Australijczyków i rozbitych, wypalonych kompletnie Hiszpanów którym dwa mistrzostwa Europy i mistrzostwo świata + finały LM wyszły mocno bokiem co było widać na boisku. Z ofensywnie grającą Holandią już przegrali tracąc 2 bramki&quot;
Żaden ze mnie fan Hiszpanii, pewnie że są wypaleni i rozbici, ale jak dwa tytuły ME i wygranie MŚ mogą wyjść bokiem ? :smile:
@Edit: Zawodnicy mogą czuć się wypaleni, mniejszy głód sukcesu gdy wygrało się już wszystko ???? . Do tego lata robią swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
edyp 186

edyp

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej. Niby Brazylia gra bez szału ale swój plan wykonali w 100%. Nie mówię, że handicapy w stronę Chile to zły pomysł, bo mecz jak najbardziej powinien być na styku. Ale wyobrażacie sobie odpadnięcie Brazylii już w 1/8? Ja sobie NIE wyobrażam. Awans Brazylii mizerne kursy, czysty win troszkę ryzykowny, bo może być dogrywka. Więc stawianie grubych stawek na ten mecz ogólnie odradzam. Ale typ, który wydaje mi się najbardziej prawdopodobny to Brazylia wygra dokładnie 1 golem. @3,75 w betsson. Myślę, że nieduże pieniądze jest to najlepszy typ na ten mecz. Poziom sportowy bardzo wyrównany z niewielkim wskazaniem na Brazylię. No i poziom poza sportowy (FIFA, sędziowie, doping) zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Więc widzę tutaj wygraną Brazylii 1 golem. Pytanie tylko czy wygrają w 90 min, czy będą potrzebowali dogrywki. Oby rozstrzygnęli w regulaminowym czasie ????
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Ciekawostką jest to , że Brazylia już dwukrotnie spotykała się z Chile w ostatnich czterech mundialach i to w tych samych etapach czyli w 1/8 tak samo jak teraz.
W obu przypadkach zwyciężając trzema bramkami - France 98 4-1 i RPA 3-0.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ciekawostką jest to , że Brazylia już dwukrotnie spotykała się z Chile w ostatnich czterech mundialach i to w tych samych etapach czyli w 1/8 tak samo jak teraz.
W obu przypadkach zwyciężając trzema bramkami - France 98 4-1 i RPA 3-0.
Moim zdaniem obecnej ekipy Canarinhos nawet nie ma co porównywać do tych drużyn.Dziwie sie tez ze piszecie ze Brazylia wcale nie grała zle ze wykonała plan minimum.Zwyciestwo z Chorwacja to farsa bo tam Brazylia nie miała prawa zdobyć 3 punktów.Remis z Meksykiem pokazał juz prawdziwe oblicze tej drużyny a wygrana z drużyna z Afryki nawet taka wysoka na mnie nie robi żadnego wrażenia.W czym Chile jest słabsze od Chorwacji czy Meksyku? Mysle ze Chilijczycy są w stanie sprawić niespodziankę ale czy Fifa na to pozwoli? Śmiem wątpić...Handicap +1.5 moim zdaniem jak najbardziej do grania bo ta Brazylia to nie jest drużyna która bedzie rozbijać rywali.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
AKA SHAKAL - nie czepiam się typu, ani analizy, ale tego zdania nie rozumiem.
&quot;Chile ok, fajnie grają. Pokonali Australijczyków i rozbitych, wypalonych kompletnie Hiszpanów którym dwa mistrzostwa Europy i mistrzostwo świata + finały LM wyszły mocno bokiem co było widać na boisku. Z ofensywnie grającą Holandią już przegrali tracąc 2 bramki&quot;
Żaden ze mnie fan Hiszpanii, pewnie że są wypaleni i rozbici, ale jak dwa tytuły ME i wygranie MŚ mogą wyjść bokiem ? ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Zwyciestwo z Chorwacja to farsa bo tam Brazylia nie miała prawa zdobyć 3 punktów.
A jak Brazylijczycy wygrają z Chile po karnym z kapelusza, golu ze spalonego lub innym błędzie sędziego? To bukmacher nie wypłaci Ci wygranej? Sam sobie odpowiedz i sam jeszcze raz przeanalizuj czy warto grać przeciwko gospodarzom...
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Brazylia - Chile
Typ: 1

Kurs: 1.62
Buk: bet365
Najlepszy kurs na ten mecz mamy u bukmachera bet365.
Dla mnie sprawa jest prosta - Brazylia ma duzo mocniejszy sklad, owszem Chile swietnie sie zaprezentowalo, ale te zespoly w porownaniu to niebo i ziemia. Sam Neymar potrafi pociagnac gre, strzelic kilka bramek i wygrac mecz kiedy kolegom nie idzie. Fakt, ze graja u Siebie dodatkowo przemawia na ich korzysc. W tej fazie turnieju koncza sie zarty i spodziewam sie pewnej wygranej Brazylijczykow. Brazylia bez powaznych oslabien, Chile raczej rowniez.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko pragnę przestrzec wszystkich forumowiczów szczególnie nie doświadczonych przed stawianiem od tej 1/8 na czyste zwycięstwa. Pamiętajmy, że stawka jest wysoka, a jak mecz się nie będzie układał to od 70 min będą grali na przetrzymanie i dogrywkę lub karne. Lepiej stawiać po niższych kursach na awans lub w opcjach DNB lub podw. szansa. Nie dotyczy to tylko tego meczu. Tak na szybko bo jeszcze dokładnie nie analizowałem tego to czystą 1 gram w meczu Niemców z Algierią, tu lepiej zamiast brać 1,60 na Brazylię trochę stracić, ale bezpieczniej pograć awans po 1,30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majkel 0

majkel

Użytkownik
Ja tylko pragnę przestrzec wszystkich forumowiczów szczególnie nie doświadczonych przed stawianiem od tej 1/8 na czyste zwycięstwa. Pamiętajmy, że stawka jest wysoka, a jak mecz się nie będzie układał to od 70 min będą grali na przetrzymanie i dogrywkę lub karne. Lepiej stawiać po niższych kursach na awans lub w opcjach DNB lub podw. szansa. Nie dotyczy to tylko tego meczu. Tak na szybko bo jeszcze dokładnie nie analizowałem tego to czystą 1 gram w meczu Niemców z Algierią, tu lepiej zamiast brać 1,60 na Brazylię trochę stracić, ale bezpieczniej pograć awans po 1,30.
Też tak myślę, ale każdy gra co chce ????

Co do mojego typu na ten mecz to tak samo jak w spotkaniu Kolumbia-Urugwaj idę w stronę kary indywidualnej. Graczem, który wpadł mi w oko jest Gary Medel, który o dziwo kartki jeszcze w tym turnieju nie dostał, ale moim zdaniem to kwestia czasu. Tym razem partner jest idealny. Błyskotliwy Neymar, kiwający się sam ze sobą Oscar, czołg w postaci Hulka, czy nawet bardzo szybki Willian pewnie będą idealnym kąskiem na jakiś ostry wślizg dla Garego Medela. Jeżeli Brazylia obejmie prowadzenie, co jest bardzo możliwe Chile nie będzie miało nic do stracenia. Brak kalkulacji powinien spowodować kilka fauli z jego strony. Po takim kursie z chęcią zagram.

Gary Medel żółta kartka @3,25 Betsson
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

BrazyliaChile
Wreszcie wkraczamy w fazę pucharową mistrzostw, gdzie każdy mecz jest tym decydującym. Oby bramek było tyle co do tej pory, a emocji jeszcze więcej. Na pierwszy mecz zapraszają gospodarze, którzy podejmują Chilijczyków.
Brazylijczycy, zgodnie z przewidywaniami, poradzili sobie w grupie i awansowali z pierwszego miejsca. Jedyne problemy sprawili im Meksykanie, którzy bohatersko bronili dostępu do własnej bramki. Kluczem do remisu był tam Ochoa. Oprócz tego wygrana z Chorwacją po kontrowersjach oraz Kamerunem. Canarinhos jednak swoją grą wcale nie zachwycają. W obronie gra wygląda dobrze choć potrafią popełniać pomyłki jak choćby przy bramce Kameruńczyków. Z przodu jednak jest większy problem, bo ta reprezentacja bez Neymara miałaby straszne kłopoty. Fred mało widoczny, Hulk raz jest raz go nie ma a piłkarze typu Bernard czy Jo to jednak trochę niższy poziom.
Chile mogło się podobać w dwóch pierwszych spotkaniach. Z Australią bardzo szybko wyszli na prowadzenie i spokojnie mogli kontrolować mecz chociaż bywały sytuacje, kiedy piłkarze z kraju kangurów mocniej potrafili przycisnąć. Szczególnie dośrodkowania sprawiały duże kłopoty, bo Chilijczycy do olbrzymów nie należą. Mecz z Hiszpanią udał im się dobrze. Z Holandią brakowało pomysłu na zakończenie akcji ale na pewno wynik 0-2 był trochę niesprawiedliwy. Grę z przodu nakręca oczywiście Alexis Sanchez wspomagany przez Vidala. W spotkaniu z Australią grał jeszcze Valdivia ale grali systemem 4-4-2. W kolejnych meczach już było to 3-5-2 i miejsca dla niego brakowało, bo oprócz Vidala środek pola trzymają Diaz i Aranguiz. Jutro też pewnie trener Sampaoli zagra tą taktyką bardziej ostrożną.
Faworytem oczywiście jest ekipa Scolariego i co do tego nie ma wątpliwości ale nie wydaje mi się, żeby miał to być spacerek dla nich. Alexis i spółka grają bardzo pomysłowo w ataku i pewnie sporo krwi napsują jutro swoim rywalom. Liczę na bramki z jednej jak i drugiej strony. Brazylia ma mocną linię obrony ale błędy czasem się im zdarzają, szczególnie Alvesowi może być trudno, jeśli zaczną atakować raz po raz jego stroną.

Moje typy:
Obie strzelą: TAK 1,83 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Już jutro wracamy do kolejnych spotkań MŚ po jednodniowym odpoczynku. Wydaję mi się, zapewne jak i większości tutaj osób, że Brazylia bez większego problemu awansuje do kolejnej rundy. Kilka propozycji na jutrzejsze spotkanie:
1. Brazylia więcej strzałów celnych (-2,5) - TAK @ 1.65 ✅

Patrząc na suche statystyki, oto strzały celne Brazylii w pierwszych trzech spotkaniach: 9 z Chorwacją, 8 z Meksykiem oraz 18 z Kamerunem. Jeżeli chodzi o Chile: 9 z Australią, 4 z Hiszpanią i 1 z Holandią. Chile jedynie z Australią potrafiło oddać więcej celnych strzałów pomijając sam fakt, że Australia zdołała oddać 6 celnych strzałów na bramkę Chile. Holandia oddała ich np 8, Hiszpania 9. Brazylia powinna bez problemu pokryć tą różnicę.

2. Powyżej 30,5 fauli @ 1.75
✅
Tutaj dobry pomysł zapodał Levy. Sędziował będzie Webb, który jakby nie patrzeć lubi czasem puścić ostrzejszą grę, ale myślę, że nawet i on nie przeszkodzi w tym. A nie daj Boże będzie remis, to już w ogóle izzunia, ponieważ dogrywa również jest liczona. Pomijając jednak dogrywkę; W spotkaniu Brazyli z Chorwacją 26 fauli, Brazylia - Meksyk 31, Brazylia - Kamerun 33. Jeżeli chodzi o Chile to: 27 z Australią, 29 z Hiszpanią i 39 z Holandią. Jak widać wszystkie te liczby są w okolicy linii a jutro będzie walka o wszystko, faule się posypią.
To i to grane w Unibet
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brazylia - Chile mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Gdyby był prowadzony w &quot;czystych&quot; warunkach stawiałbym na Chile, ale wiemy jak jest. Gospodarz, presja ludzi na wynik itp. Postanowiłem, więc zagrać dwa typy. Czerwona kartka oraz karny, bo na pewno sędzia coś wydrukuje, gdy Brasiliańcom nie będzie szło a jest to wielce prawdopodobne. Gram w Totomixie. Kursów na te zdarzenia na razie nie ma, więc ich nie podaję.
 
Do góry Bottom