>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Czy Wy też dzisiaj dostaliście limity u tego buka? Bo wydawało mi się, że tam zawsze można pograć za te kilkadziesiąt euro, bez problemów a tu dziś limity po kilka euro, i nie wiem czy to sprawa indywidualna czy Wy też tak macie?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wh limituje graczy, ale jest to bardzo indywidualna sprawa - kilka lat temu jak zalozylem konto i troche pogralem to mialem limity rzedu kilku/kilkunastu euro.
na troche czasu odpuscilem u nich gre, z ciekawosci pogralem pare zakladow i okazalo sie ze limity sie zwiekszyly - jesli jest to popularne zdarzenie to limity sa wieksze, czasem zaklady sa wysylane do tradera ; na mecz otwarcia MS gdzie dali kurs na brazylie 2.0 mialem limit 6eu, ale pozniejsze mecze gralem po 30-50 euro bez problemu, na wyscigi konne ascot zaklady za 100-120 euro rowniez przechodzily normalnie.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Oczywiście że limitują, a jak chwilę pograsz na limitach to otrzymasz w prezencie: Witam!
Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill. Piszę w celu poinformowania, że zgodnie z decyzją Zarządu, po przejrzeniu aktywności dalsze przyjmowanie Pańskich zakładów nie jest dla nas ekonomicznie opłacalne. W związku z tym restrykcje narzucone na konto pozostaną w sile. Oznacza to, że konto w dziale sportowym pozostanie zamknięte. Jakkolwiek, pozostałe produkty na stronie są nadal dostępne.
Mamy nadzieję, że w pełni odpowiedzieliśmy na zadane pytanie.
Z poważaniem
Bartek
Poza tym mogę polecić na chwilę w sam raz, problemów z wypłatą nie robili a i kursy sympatyczne.
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
A można wiedzieć po czym poznać że się dostało limit? Mnie ostatnio wyskakuje informacja o akceptowaniu zakładu, ale to na niższe ligi, może to normalne?
 
drif 14K

drif

Użytkownik
Czy ktos gral u tego buka za stawke 1000k funtow na pojedynczy zaklad. Np zdarzenie 0-0 dokladny wynik do przerwy.
I czy te limity o ktorych tutaj piszecie byly narzucane na graczy zarejestrowanych pod adresem uk czy polskim. Moze ktos napisac cos wiecej jesli ktos mial taki przypadek w uk.
Thx!
 
H 0

hally

Użytkownik
ja gralem stawkami 1000 funtow( kursy 1,5-1,8 - jeden mecz) ale to bylo juz pare lat temu - 7 lat temu - nie mialem zadnych problemow z limitami i nawet nie wiedzialem ze takie cos jest... Na Hillu zarejestrowalem sie jak pracowalem w anglii i kraj zamieszkania mam UK
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Nie gram surebetów, gram głównie siatkówkę, wtedy europejskie puchary za kilkanaście, czasem kilkadziesiąt euro i limity mnie dopadły mimo że jakichś spektakularnych sukcesów nie miałem
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Ja dostałem mega limity na tenisa przez to, ze wygralem lacznie 26 euro netto na okolo 10 kuponach przy stawkach 5 euro. Smieszniutki ten bukmacher, Teraz zamiast 5 euro na tenis moge postawic maksymalnie 1.41 euro, zenujace. Lacze sie w bolu z ludzmi, ktorzy probuja grac za wyzsze stawki niz 5 euro.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Śmieszy mnie, gdy ktoś skarży się na limity.
1. Nawet jeśli jakiś bukmacher limituje, to TYM SAMYM wyświadcza wam przysługę. Bo zamiast wtopić 1000 Euro, przegracie 25 Euro, więc zysk jest kolosalny!
2. I druga sprawa. Większość skarżących się na limity, to zwykłe kalafiory, co grają za 2 złote, bo już dawno zostali ogoleni przez buków. Teraz udają rekiny i ekspertów, pisząc że bukmacher z d..y, bo zlimitował do złotówki. Przestańcie się ośmieszać!!!
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Sorki za wyrazenie, ale co Ty pieprzysz teraz ? Przeciez to jest zenujace zeby dawac limity, bo ktos taki jak ja wygral jakies marne 26 euro na czysto i nie moze obstawic za marne 5 euro. Przeciez to jest kabaret. Jakbym chcial obstawiac za 1000 czy 100 euro to bym to dawno zrobil, ale stawiam za 5 euro, a pomimo tego i tka mam limity jakbym nie wiadomo ile wygrywal. Nie uwazam sie za jakiegos eksperta, bo ja sam o tym pisze, ze jest to smieszne, bo wygrywam smieszne pieniadze, a pomimo tego mam limity. To jest ten William&amp;Hill ? Czuje sie jakbym gral na jakims mayplayu czy innym comeonie.
 
Do góry Bottom