>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zamykanie zakładów

raveman 736

raveman

Użytkownik
Chcialem sie dowiedziec jak to jest u Was z zamykaniem zakładów przed czasem. Gram w bet365 i tam jest taka opcja, nie wiem jak u innych buków.

W ostatnich dniach bojąc się ryzyka zamknąłem pare zakładów co potem okazało sie błędem, grałem akurat za większą sume dlatego troszke zdygałem. Postawiłem over 2,5 bramki, do przerwy było 0-0 i oglądałem ten mecz, nic by nie wskazywało na to że coś sie wydarzy, zamknąłem zakład i buk zwrócił mi większą częśc postawionej kasy a tu w 10 minut padły trzy gole i klapa...

Dzisiaj to samo, zagrałem za duzo na over 2,5 w lidze japońskiej 1-1 do 80 minuty, zamknąłem zakład gdyż oferowali mi za to tyle samo co włożyłem, za 2 minuty padł gol....

pech?? brak umiejętności? a moze brak smykałki hazardzisty?

jak myślicie?
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Buk oferując ci zamknięcie zakładu przy niekorzystnym dla ciebie wyniku po prostu wie że coś jest na rzeczy i tnie straty własne. Należy pamiętać o tym że mecz trwa 90 minut. Ja ogólnie nigdy nie zamykam zakładów przed czasem nawet jak większa suma w obrocie. Po prostu jestem gotowy i świadom że mogę to przegrać i tyle.
 
G 27

gumos

Użytkownik
a ja grając na bfie i mogac robić satysfakcjonujacego mnie all greena robię go i uwwazam ze jest to madre rozwiazanie... wole mniej zyskać niż stracić lub czasami tne straty.. ostatnio podczas RG nie zrobilem greena w meczu Lokoliego i troche poplynalem a Lokoli mial 2:0 oraz 4:1 w trzecim secie i wtopil to w sobie chyba tylko znany sposób, takie uroki bukmacherki ;-)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na temat zamykania zakładów musiałby się wypowiedzieć magister ozborn86 koniecznie zaznaczając, że nie pracuje i ciągle wygrywa.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
najlepiej to chyba sobie coś ustalić, albo zamykasz jak Ci sie wydaje to za stosowne albo ustalić ze nie zamykasz nigdy
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
@Muntar,
Bet365 oferuje, podobnie zresztą jak Unibet czy Betfair opcję spieniężenia wszystkich zakładów, a nie tylko tych co do których mają &quot;podejrzenia&quot; więc sam widzisz. Natomiast co do zamykania, można i tak i tak. To indywidualna kwestia typera.
@raveman,
Recepta jest prosta, jednak wymaga pewnego stopnia wtajemniczenia. Dla uproszczenia zarabianie w bukmacherce toczy się wokół value, czyli różnicach między kursami rynkowymi a tymi które faktycznie odpowiadają prawdopodobieństwu. Zakłady warto spieniężać jeśli kurs zwiększył się szybciej niż adekwatnie spadło prawdopodobieństwo jeśli mówimy o grze live. Innymi słowy, przed spieniężeniem zakładu spójrz na aktualny kurs i odpowiedz sobie na pytanie: czy po obecnym kursie nadal zagrałbyś ten typ? Jeśli odpowiedź brzmi tak a kwota nie angażuje całości Twojego budżetu - nie wycofuj zakładu.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Piszę tutaj, żeby niepotrzebnie nie zakładać nowych tematów?
Jakie obecnie bukmachery, oprócz bet365 i unibet oferują opcję zamykania zakładów? Najlepiej jeśli miałby by opcje zamykania zakładów wielokrotnych.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
tz tylko ekspekt i betclick? oczywiście opodatkowanych pomijam
no masz niby na sportingbullu i betrally tylko ze tam to nie na wszystkie rynki i praktycznie ciagle niedostepne, jesli szukasz czegos takiego jak kiedys bylo w bet365 albo betano to nie znajdziesz
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
no lipa bet365 byl najlepszy, gram na razie na betclick, coś tam można wyjąć. raz szkoda że się wyjmie a nie raz np. stawiam na 1 w 80&#39; wyjmuje przy wyniku 1:0 a kończy się 1:2 :p już co najmniej kilka razy tak miałem. dobre do lekkiej progresji jak się ma już sumkę to lepiej wyjąć ????
 
Do góry Bottom