>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '14 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wimbledon 2014

Turniej główny kobiet



Miejsce: Londyn (Wielka Brytania)
Data: 23.06.2014-05.07.2014
Nawierzchnia: Grass
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/en_GB/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/wd/index.html
Plan meczów na dany dzień: http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
Historia Wimbledonu: http://en.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_Championships


Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym (BetCity):





Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

Zhang S. (Chn) - Suarez Navarro C. (Esp)
Typ. Suarez Navarro 1.57 Bet365✅

No i rozpoczynamy kolejny, już 3 w tym roku turniej Wielkiego Szlema. Na pewno ciężko będzie utrzymać tak dobrą passę z Paryża, ale przynamniej będę próbował i życzę wszystkim szczęścia. Krótko i na temat pierwszego spotkania. Bet365 jeszcze śpi, bo kurs na zwycięstwo Hiszpanki w moim odczuciu mocno przesadzony, i zamierzam z tego skorzystać, bo do poniedziałku na pewno poleci w dół i nei będzie już aż tak opłacalny. Hiszpanka przed Wimbledonem oswajała się na trawie w Holandi, gdzie wygrała jedno spotkanie i skreczowała w drugim, ale nie odnosząc żadnego urazu, po prostu moim zdaniem priorytetem dla niej jest Wimbledon, bo dosyć sporo pkt do obrony, bo w tamtym roku dotarła tutaj do 4 rundy. Oczywiście Suarez Navarro preferuje gre głównie na mączce, ale ostatnio osiąga dobre wyniki również na szybkich nawierzchniach. W tym roku jeden wygrany turniej w Portugalii na Clayu, forma bardzo stabilna, ogladałem jej kilka spotkań i na prawdę jej gra wygląda bardzo dobrze. Chinka również przyzwoity sezon i wyniki jak na jej możliwości, awans ostatnio na 33 miejsce w rankingu, ale to może być za mało na dobrze dysponowaną rywalkę. Zhang zaskoczyła przed Wimbledonem, gdzie dotarła do półfinału w Birmingham i odpadła z Ivanovic. Jedyna niespodzianką, którą tam sprawiła była gładka wygrana ze Stephens, która można śmiało napisać gra mocno w kratkę w takich zawodach, raz jej sie chce, raz nie, co było widać w spotkaniu z Chinką. Z Ivanovic już nie miała nic do powiedzenia i gładko przegrała. Podobnie może być i tym razem, dobre zawody w Birmingham podwyższyły nieco kurs na Suarez Navarro z czego bardzo się cieszę, bo mimo wszystko forma, doświadczenie po stronie Hiszpanki, sporo pkt do obrony, a w przypadku Zhang zero. Na pewno Chinka się postawi, spróbuje powalczyć, ale o wygranej może chyba zapomnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Paszek - Flipkens 1 @ 2,37
Jak dla mnie lekkie value po stronie Austriaczki, rozumiem, że tutaj Flipkens broni półfinału, ale obecnie to jest cień zawodniczki z przed roku i nie ma szans moim zdaniem na powtórzenie tego sukcesu. Co więcej moim zdaniem nie zamelduje się nawet w drugiej rundzie, gdyż Paszek na trawie jest bardzo groźna i nie takim zawodniczkom jak Flipkens stawiała duży opór. Belgijka gra nierówno, w tym roku na trawie po meczu, czy dwóch dobrych meczach następny okazywał się znacznie słabszy, do tego widać sporo niepewności w grze Kirsten i jak dla mnie wcale nie jest taką faworytką jak obrazują to kursy. Myślę, że warto tak na początek ????
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
???? Brown - Baghdatis 2 1.65
Bagieta dostaje w 1 rundzie Jamajczyka z Niemiec, a my dobry kurs do pogrania na Cypryjczyka. Wygrał w tym roku w Nottingham, pokonując po drodze solidnych zawodników, nie widzę podstaw ku temu żeby miał nie przejść 1 rundy Wimbledonu. Gracz doświadczony, ograny w turniejach wielkoszlemowych. Bardzo dobry kurs na sam początek turnieju.
EDIT: Moda prosiłbym o przeniesienie wpisu do działu ATP
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Johanna Konta-Shuai Peng

Shuai Peng 2,25 bet365 ✅✅✅

Witam wszytkich Wimbledon rusza pelna para wiec na sam poczatek proponuje spotkanie pomiedzy gospodynia Konta a Chinka Shuai Peng.Nie zamierzam szukac pewniakow kursach 1.20-1.70 &#39; gdyz nie ma to najmniejszego sensu to jest turniej w ktorym bedziemy swiadkami wielu niespodzianek jak co roku .... licze na szybkie odpadniecie Lisicki,Azarenki,Ivanovic,Na Li i Radwanskiej a nawet Sereny Williams ktora sobie toszeczke bimba w tym sezonie.... tylko nie koniecznie na tym etapie maja szczescie gwiazdeczki z pierwszej 10 ze trafily na totalne kelnerki w 1 rundzie ???? wracamy do mojego meczu Chinka gra w kratke ostatnio licze ze na wimbledon szykuje forme bo doswiadczeniem i umiejetnosciami bije na glowe mloda i troszeczke jeszcze NO NAME konta,Brytyjka ostatnio calkiem calkiem na trawie sobie poczyna ale jak na tak wielki turniej to jeszcze za wczesnie dla niej nie rozumie dlaczego jest delikatna faworytka chyba tylko dlatego ze gra u siebie sezon bardz przecietny w jej wykonaniu gdy dochodzi do konfronatcji z pierwsza 50 rankingu to nie ma za bardzo argumentow ,Shuai Peng swietna deblistka ,14 w rankingu singlowym bywala ,bagaz doswiadczen jesli chodzi o tak duze imprezy i wymeczy awans do 2 rundy niewatpliwie dziekuje za 2,25 kurs bardzo mnie satysfakcjonuje.

Przepraszam bez anazlizy Aleksandra Wozniak 2.62 mysle ze takze spore value stoi po stronie kanadyjki slowaczka Cibulkova od fianlu w Autsralian Open zapomniala jak sie gra w tenisa jesli bedzie stream video do tego spotkania wchodze grubo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Może ktoś kumaty wypowiedzieć się czemu na Azarenkę przeciw Lucic jest aż 1.12, a nie typu 1.03 jak Radwańską Agę lub Na Li?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może ktoś kumaty wypowiedzieć się czemu na Azarenkę przeciw Lucic jest aż 1.12, a nie typu 1.03 jak Radwańską Agę lub Na Li?
Bo wróciła dopiero co po kontuzji i nie gra za pewnie ? Ogladałem jej mecz po powrocie teraz z Giorgi i widać po prostu, że miała przerwę.
 
W 0

wyluwak

Użytkownik
Sara Errani - Caroline Garcia
Caroline Garcia | 2.20 Pinnacle
Nie od dziś wiadomo, że Włoszka asem na trawie nie jest. Słabe wyniki na przestrzeni ostatnich lat, ujemny bilans. W tym roku jeden turniej, w Eastbourne, gdzie uległa w pierwszej rundzie Lauren Davis. Fakt, że 20letnia Amerykanka jak na razie wykręca niezłe wyniki na grassie, jednak za wiele Sara do zaoferowania w tym meczu nie miała. Grass to nie jej nawierzchnia, a na Wimbledonie od dwóch lat nie może przebić się przez pierwszą rundę. Caroline co prawda nie weszła w ten sezon trawiasty za dobrze, dwie przegrane; w Eastbourne i Birmingham, aczkolwiek trafiała na przeciwniki będące w świetnej formie. Garcia zagrozi Sarze, szczególnie na trawie ma bardzo duże szanse na jej pokonanie, wygrana Francuzki jest bardzo możliwa. H2H 1-0 na korzyść Caroline, która w tym roku pokonała Włoszkę w Madrycie, co prawda na cegle, ale gdzie Sara może być groźniejsza, jak nie tam. Kurs bardzo fajny, warty pogrania, przynajmniej za małe pieniądze.
Ana Konjuh - Marina Erakovic
Marina Erakovic | 1.59 Pinnacle
Kurs na Nowo Zelandkę bardzo atrakcyjny i chętnie go zagram. Marina to solidna tenisistka, która z młodziutką Chorwatką powinna się uwinąć całkiem szybko. Na trawie gra przecież bardzo dobry tenis. W tym sezonie dwa turnieje; w Birmingham przegrana z Babos, a w Hertogenbosch z Vandeweghe, która wygrała ten turniej. Marina była blisko wyeliminowania Coco, jednak w tie breaku Amerykanka była lepsza. 16letnia Ana rozpoczęła Wimbledon od kwalifikacji, wcześniej zawodny w Nottingham, gdzie w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej przegrała z Japonką, Misą Eguchi. Konjuh gra całkiem dobrze, ale myślę, że jeszcze za wcześnie na tak prestiżowe imprezy i Erakovic powinna bez problemu rozprawić się z tą tenisistką. Chorwatka ma niewątpliwie potencjał, ale ma jeszcze czas, pierwsza runda to całkiem niezłe osiągnięcie, ale górą z tego spotkania wyjdzie Nowo Zelandka.
Naomi Broady - Timea Babos
Timea Babos | 1.53 Pinnacle
H2H 2-0 na korzyść Węgierki, która umiejętnościami przewyższa Brytyjkę. Nieźle weszła w sezon trawiasty Broady, acz te wygrane nazbierane w Japonii, gdzie przeciwniczki, bądźmy szczerzy, co najmniej z niżej półki... No, może Pliskova. Później turnieje w Nottingham, Birmingham i Eastbourne, gdzie od razu ulegała swoim rywalkom. Babos również zagościła w Birmingham, odprawiła takie zawodniczki jak Erakovic czy Keys, która na holenderskim turnieju triumfowała we finale pokonując Angelique Kerber. Patrząc na bilans na nawierzchni trawiastej, Naomi gorsza od Timey, w rankingu też niżej notowana. Broady gra u siebie, ale nie sądzę, aby Babos dała jej jakieś szanse. Gra naprawdę nieźle i powinna przejść pierwszą rundę wygrywając z tenisistką gospodarzy.
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Madison Keys -vs- Monica Puig Typ1 @1.43 (Pinnacle Sports)✅
Młoda Madison jest stworzona do gry na trawie. Potężny serwis i potężny forehand to wymarzona kombinacja na tej specyficznej nawierzchni. Wygrana w Eastbourne tylko doda jej skrzydeł. Prognozuje, że może daleko zajść w tym roku na trawiastych kortach Wimbledonu. Dla mnie pewniak.
 
D 0

dejva199292

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczow! od dziś zaczynam swoja przygodę z forum i w związku z tym mam do Was pytanie. Mam kilka typow na mecze 1 rundy Wimbledonu, chciałbym, abyście ewentualnie się do nich odnieśli i dali mi jakiś wskazówki. Z góry dziękuje za pomoc i wyrozumialosc. Oto typy, które chciałbym zagrac :

Makarova E-Date Krumm K. 1
Stosur S.-Wickmayer Y. 1
Davis L.-Kleybanova A. 1
Pennetta F.-Cepelova J. 1
Barthel M.-Oprandi R. 1
Dellacqua C.-Kontaveit A. 1
McHale Ch.-Scheepers Ch. 1
Flipkens K.-Paszek T. 1
Keys M.-Puig M. 1

Sporo tych typow, ale oczywiście wszystkich nie zagram. Proszę o pomoc i sugestie, pozdrawiam !
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Makarova E-Date Krumm K. 1Date Krumm na trawie najgrozniejsza, ale Kasia powinna sobie poradzic, kurs nie zacheca

Stosur S.-Wickmayer Y. 1Stosur juz miała dziwne porażki na Wimbledonie, np z Rus. Wickmayer w tragicznej formie. Australijka na 70 procent, kurs za mały.

Davis L.-Kleybanova A. 1Tu mecz z cyklu 50 na 50 z kursami 1,36-3,0. Kleybanova jak zaskoczy serwisem to z Lauren nie będzie co zbierać przy jej warunkach fizycznych.

Pennetta F.-Cepelova J. 1Obie od marca/kwietnia grają fatalnie. Pennetta od IW porażka za porażką. Cepelova to samo od wygrania z Sereną. Wszystko może się zdarzyć

Barthel M.-Oprandi R. 1Grać na Barthel to niczym skok z bungee bez zabezpieczeń, z inną szaloną Oprandi. Crazy match

Dellacqua C.-Kontaveit A. 1Tutaj typuję przeciwnie! Kurs 3,0 na największy talent WTA wśród 18-latek? Zawodniczkę, która wygrała najwięcej meczów na trawie ze wszystkich? Dellacqua poza Australią wszystko traci. Kontaveit ma spore szanse na zwycięstwo. Nawet myślę, że sprawi problemy Radwańskiej jeśli przejdzie Dellacqua.

McHale Ch.-Scheepers Ch. 1Tu chcialem grac na Krystynkę, ale kurs 1,2? Liczyłem na 1,4, dlatego nie gram.

Flipkens K.-Paszek T. 1Paszek czyli Grasszek, trawa to jej dom. Flipkens gra tragicznie, do tej pory pamietam jej mecz z RG i kabaret z Glushko. Jak na kogos grać to na Paszek

Keys M.-Puig M. 1 Madison po zwycieskim turnieju czyli logika wskazuje ze przejedzie sie po Puig, ale roznie to bywa z młodymi i ja tu widzę walkę na całego. Puig rok temu ograła Errani na Wimbledonie.



Sporo tych typow, ale oczywiście wszystkich nie zagram. Proszę o pomoc i sugestie, pozdrawiam !
To znów ja coś Ci napisałem, pozdrowienia!

A ja po przejrzeniu kursów polecam:

Muguruza 1,7 Bet-at-home⛔Zacytuję Fogniniego z dzisiaj komentarz o trawie: Fognini at the changeover:&quot;I don&#39;t care,You s**t,piece of s**t,i don&#39;t care&quot;

Garbine zmierzy się z Coco Vandeveghe czyli Ivo Karloviciem w spódnicy. Nie oszukujmy się, amerykanka to tylko i wyłącznie serwis. Nic więcej. Na trawie często to wystarcza stąd wygrany turniej w Holandii.

Co ciekawe w drodze po tytuł ograła własnie Garbine. Tam był kurs 1,3 na Muguruzę, a teraz 1,7. Tak naprawdę w tym przegranym meczu zadecydowały detale, Garbine miała 5-2, nawet piłkę setową. Dziś motywacja będzie 100 razy większa. Analizując wyniki Garbine dochodzę do wniosku, że w mniejszych turniejach gra na pół gwizdka. Porażki ze Schiavone, Date-Krumm czy właśnie Vandeveghe. Za to w Wielkich Szlemach wygrane z Woźniacką, Kanepi, Williams czy wygrany set z Sharapovą 6-1. W Wielkich Szlemach Garbine robi furorę, a Amerykanka nigdy nie błyszczała.

Ponadto Garbine miala wiecej czasu by oswoić się z Londyńskimi kortami, a zmęczona Vandeveghe z marszu przystąpi do tego meczu. Poza tym ile razy może mieć serwisowy dzień konia? Jak nie ma serwisu, nie ma Coco.

Ponadto gram to w dublu z Eliną Svitoliną 1,35 bet-at-home⛔No i zaczęło się, wimbledon to zawsze cyrki, niespodzianki i nawet najbardziej racjonalne zakłady nie mają prawa bytu

defox opisał już ten mecz, ja dodam od siebie, że Doi na trawie na 10 ostatnich meczów tylko 2 zwycięstwa. Zawodniczka z serwisem gorszym od Sary Errani, to wiele tłumaczy.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy przeczytali wszystko co napisałem ????
 
D 319

defox

Użytkownik
Misaki Doi - Elina Svitolina @ 1.38 Betsson

Przeglądając ofertę, w oczy rzucił mi się ten mecz. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki tych zawodniczek, jak i ich umiejętności kurs wydaje się być naprawdę bardzo atrakcyjny i polecam go do jakiegoś dubelka.
Svitolina - młoda utalentowana Ukrainka ostatnio zaprezentowała się z dobrej strony pokonując Karumi Nara oraz Flipkens w S-Hertogenbosch. Osobiście widziałem ten drugi mecz i to co pokazała Ukrainka mogło się podobać. Dobry serwis, uderzenia kątowe pozwoliły jej odnieść zwycięstwo. Należy tutaj podkreślić, że Flipkens mimo porażki zagrała naprawdę dobre spotkanie.
Elena przegrała w końcu z Zheng, finalistką tego turnieju. Meczu niestety nie widziałem. Warto dodać, że Svitolina w przeciwieństwie do swojej przecwniczki regularnie grywa w turniejach WTA tour.
Misaki Doi to tenisitka notująca ostatnio bardzo słabe wyniki. W tym roku na trawie wygrała tylko 1 na 3 rozegrane mecze, ze Szwedką Arvidsson która ma chyba jakiś kryzys, bo udało jej się przegrać z młodziutką Taylor 0:2.
Nawierzchnia trawiasta nie jest na pewno ulubioną nawierzchnią tych dwóch tenisistek, jednak biorąc pod uwagę umiejętności oraz ostatnie wyniki przewiduję łatwy mecz dla Ukrainki.

Date-Krumm - Makarova @ 1.21 Betsson

Myślę, że tych dwóch zawodniczek przedstawiać nie trzeba. Date-Krumm jest już w baaardzo zaawansowanym wieku jak na tenisistkę, a styl gry Makarovej zmusza rywalki do biegania. Abstrahując od wieku, Makarova dysponuje większymi umiejętnościami tenisowymi. Japonka gra dość archaiczny tenis, który nie pozwoli jej wypracować jakiejkolwiek przewagi w dzisiejszym meczu.
Radzę nie sugerować się ostatnią gładką jak może się wydawać po wyniku porażką Makarovej. W meczu z Kerber prowadziła zacięte wymiany, miała dużo bp jednak zawsze zabrakło wygrania punktu w ważnym momencie.
Japonka ostatnio nie najgorzej, jednak rywalki zdecydowanie niższego kalibru.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja dzisiaj u kobit widzę przede wszystkim dwa dobre typy...
Safarova - Goerges powyżej 2,5 seta 2.50 bet365, ew. over 20,5 gema 1.80 betgun
Lucie potrafi grać nierówno jak mało kto inny, podobne zwroty akcji ma też Kvitova, zeszłoroczna mistrzyni wygrywania 2:1. Na trawie w tym sezonie dwa mecze Lucie i dwie trzysetówki, przegrane. Zwroty akcji oczywiście. Na Wimbledonie trafia na Goerges, potrafiącą grać mocno, nieźle serwującą Niemkę. Przy zestawieniu tych dwóch tenisistek jak nic wychodzą mi dziś trzy sety.
Stephens- Kirilenko DW 2:0 1.65 Betsson ⛔
Typ przeciw Kirilenko, która rozpoczęła sezon dopiero w kwietniu i jest on fatalny. Przegrywa wszystko, często bez podejmowania walki. Trudno się spodziewać by tu nagle coś miało się ruszyć. Stephens będzie grała swój tenis, jak nie wstała lewą nogą i obędzie się bez &quot;kontuzji mózgu&quot; powinno to dać wygraną w dwóch setach.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Yanina Wickmayer - Samantha Stosur
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2,75
Data i godzina: 23.06.2014 12:30
Bukmacher: bet365
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Yaniną Wickmayer a Samanthą Stosur. Najlepszy wynik Yaniny Wickmayer (WTA 54) w Wimbledonie to IV runda z 2011 roku. Samancie Stosur (WTA 17) na trawie zawsze grało się fatalnie. W Londynie najdalej dotarła do III rundy. Australijka wygrała z Belgijka trzy z czterech meczów, ale dwa zwycięstwa odniosła po trzysetowych bojach. Stosur miała niezły sezon na mączce, choć w poprzednich latach grała lepiej, ale wtedy była generalnie w wyższej dyspozycji. Przed Wimbledonem wystąpiła w dwóch turniejach i łącznie wygrała jeden mecz. W Birmingham po zwycięstwie nad Christiną McHale, uległa Casey Dellacqua, a w Eastbourne w I rundzie przegrała z Caroline Wozniacki. Wickmayer wystąpiła w Birmingham i Den Bosch. Rezultat był taki sam, czyli jeden wygrany mecz. W Birmingham pokonała Bojanę Jovanovski, by następnie przegrać z Coco Vandeweghe, a w Den Bosch w I rundzie okazała się słabsza od Andrei Petković. Gdyby Belgijka była w wyższej formie można by śmiało typować jej zwycięstwo, ale ma spore wahania, więc radzę stawiać na over setowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Kimiko Date-Krumm - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 4,33
Data i godzina: 23.06.2014 12:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Kimiko Date-Krumm a Ekateriną Makarovą. Kimiko Date-Krumm (WTA 68) potrafi być wyjątkowo niewygodną rywalką w pierwszych rundach dużych turniejów, a przy jej technicznych możliwościach, na trawie stać ją na pokazanie bardzo dobrego tenisa. Japońska półfinalistka Wimbledonu 1996, przed rokiem doszła w Londynie do III rundy. W 2009 roku urwała seta Caroline Wozniacki, a trzy lata temu w II rundzie stoczyła zażarty bój z Venus Williams (8:6 w III secie dla Amerykanki). Ekaterinie Makarowej (WTA 22) dobrze gra się w Eastbourne (na siedem startów sześć razy doszła do ćwierćfinału, w tym tytuł w 2010 roku), ale w Wimbledonie już tak dobrze się jej nie powodzi - najlepszy wynik to III runda z ubiegłego sezonu. W lutym w Pattaya City Date-Krumm urwała Makarowej seta. Moim zdaniem na trawie bardzo dobrze czująca grę na tej nawierzchni Japonka ma spore szanse na zwycięstwo. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Jana Cepelova - Flavia Pennetta
Typ: 1
Kurs: 4,90
Data i godzina: 23.06.2014 16:00
Bukmacher: unibet
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Janą Cepelovą a Flavią Pennettą. 32-letnia Flavia Pennetta (WTA 12) ma świetną technikę, a w Wimbledonie trzy razy udało się jej dojść do ćwierćfinału, w tym w ubiegłym sezonie. Włoszka ostatnio jednak nie grała tak dobrze, jak na początku roku, gdy doszła do ćwierćfinału Australian Open i zdobyła tytuł w Indian Wells. Z Rolanda Garrosa w II rundzie wyeliminowała ją Johanna Larsson, a w jedynej próbie na trawie, w Eastbourne, również odpadła w II rundzie po porażce z Heather Watson. Jana Cepelova (WTA 62) po osiągnięciu finału w Charleston (tam po drodze pokonała Serenę Williams), później nie wygrała ani jednego meczu w głównym cyklu. Poniosła dwie porażki w Pucharze Federacji w meczu z Kanadą, nie przeszła eliminacji w Madrycie i Rzymie, a następnie odpadła w I rundzie z trzech turniejów (Norymberga, Roland Garros i na trawie Den Bosch). Słowaczka ma jednak duży potencjał i również na trawie grać potrafi. Dwa lata temu jako kwalifikantka doszła do III rundy Wimbledonu. Pennetta ostatnio nie zachwyca i moim zdaniem Cepelova może ją pokonać. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 16:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Victoria Azarenka - Mirjana Lucic-Baroni
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 3,50
Data i godzina: 23.06.2014 14:00
Bukmacher: bet365
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Victorią Azarenką a Mirjaną Lucic-Baroni. Victoria Azarenka (WTA 8) wróciła do gry po wielomiesięcznej nieobecności i w Eastbourne w I rundzie przegrała z Camilą Giorgi. Trudno się spodziewać, by Białorusinka wiele zwojowała na tak wymagającej nawierzchni, jak trawa. Jej pierwszą rywalką w Wimbledonie będzie Mirjana Lucić-Baroni (WTA 108), która na tej nawierzchni jest bardzo groźna. Cztery lata temu obie zawodniczki spotkały się tutaj w I rundzie i wtedy Białorusinka wygrała 6:3, 6:3. Teraz spodziewam się zaciętego pojedynku. Azarence brak ogrania i raczej będzie miała spore wahania, tak jak to było w meczu z Giorgi. Lucić-Baroni to półfinalistka Wimbledonu z 1999 roku, a dwa lata temu jako kwalifikantka doszła do III rundy, eliminując po drodze Marion Bartoli. Chorwatka gra agresywny tenis z głębi kortu, ale nie boi się chodzić do siatki, przy której potrafi skończyć pewnym wolejem starannie przygotowaną akcję. Ma też dobry serwis i return. Moim zdaniem Azarenka może być w sporych opałach. Radzę więc stawiać na over setowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Maria-Teresa Torro-Flor - Venus Williams
Typ: 1
Kurs: 6,12
Data i godzina: 23.06.2014 14:00
Bukmacher: comeon
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Marią-Teresą Torro-Flor a Venus Williams. Dwa lata temu Venus Williams (WTA 30) odpadła w Londynie w I rundzie, a w ubiegłym sezonie w ogóle nie zagrała z powodu kontuzji pleców. Targana kontuzjami i chorobą Amerykanka w pojedynczych turniejach jest w stanie pokazać bardzo dobry tenis. W tym sezonie zaliczyła finał w Auckland i zdobyła tytuł w Dubaju, ale w Australian Open i Rolandzie Garrosie wygrała łącznie jeden mecz. W Londynie jej pierwszą rywalką będzie Maria-Teresa Torro-Flor (WTA 53), która ostatnio w Paryżu doszła do III rundy. Utalentowana Hiszpanka może być niebezpieczna również na trawie, potrafi grać szybki tenis i nie stroni od wycieczek do siatki. Moim zdaniem Torro-Flor może pokonać Venus Williams, która od 2012 roku aż z trzech wielkoszlemowych turniejów odpadła w I rundzie. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon​


Spotkanie: Sara Errani - Caroline Garcia
Typ: 2
Kurs: 2,10
Data i godzina: 23.06.2014 18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Sarą Errani a Caroline Garcią. Sara Errani (WTA 14) świetnie gra na kortach ziemnych (dwa lata temu finał Rolanda Garros, przed rokiem półfinał, a w tym sezonie ćwierćfinał) i nawet radzi sobie na kortach twardych (ćwierćfinał Australian Open 2012, półfinał US Open 2012), ale trawa zdecydowanie jej nie odpowiada. Jej najlepszy wynik w Wimbledonie to III runda. Forhendowy topspin Włoszki na tej nawierzchni nie robi kompletnie najmniejszego wrażenie, a do tego nie może rywalek postraszyć serwisem, bo nie ma go najlepszego. Do tego potrzebuje długo rozgrywać punkty, a na trawie serwis i return są szczególnie ważne. I jedno i drugie zagranie u Włoszki pozostawia sporo do życzenia. Caroline Garcia (WTA 46) w tym sezonie pokonała Errani na korcie ziemnym w Madrycie. Francuzka miała okres świetnej gry na mączce, gdy imponowała potężnymi ciosami z głębi kortu, a że i przy siatce ma dobre czucie to na trawie również może odnosić sukcesy. Garcia dysponuje dobrym returnem i jeśli szybko złapie rytm Errani może mieć problem. Moim zdaniem Francuzka awansuje do II rundy.Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 18:00.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie zapominaj kolego ze Kirilenko uwielbia grac na trawce ????
tak, ale jak nie ma formy, a nie ma to to, że coś lubi nic nie pomoże.
lucas podał typ na Date Krumm i ja się z nim zgadzam, spotkanie właśnie się rozpoczęło, jeszcze jest 3.75 na babcie, warto spróbować bo Makarova to nie jest wielka specjalistka od gry na trawie, potrafi wtopić głową mecze, a Kimiko to zawsze ciężka rywalka.
-----------------
jednak okazuje się, że forma Kirilenko jest i jedzie ze Stephens jak chce.
jednak można jeszcze zarobić na tym meczu, skoro forma jest warto wejść zdecydowanie w wygraną drugiego seta przez Kirilenko, ja złapałem 2.05, gdy jest w formie to faktycznie jest niezła na kortach trawiastych, a po 2,5 miesiąca ciągłych porażek, chyba wraca do dawnej formy.
edit:
wygrała w dwóch ✅ :grin:
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

Beck A. (Ger) - Zheng J. (Chn)
Typ. Beck (+1.5) sets 1.73 Unibet (typ główny)⛔
Beck 2.95 Unibet⛔ Walczymy dalej​

Tym razem poszukamy niespodzianki, przynajmniej wg bukmacherów, bo moim zdaniem kursy mocno przesadzone na Chinkę, a mecz typowy 50/50. Zheng bardzo dobrze w tym roku zaklimatyzowała się na trawie, czego dowodem były udane dla niej zawody w Holandii, gdzie niespodziewanie dotarła do finału i przegrała dopiero z rewelacyjnie grającą ostatnio Vandeweghe. Gdyby nie udany dla Chinki turniej w Hertogenbosch kursy wyglądałyby zupełnie inaczej i faworytką prawdopodobnie byłaby Niemka. A tak można się z tego powodu cieszyć, bo nie wierzę, że Chinka utrzyma tak dobrą i stabilną formę w jutrzejszym spotkaniu, bo oprócz Holandii w tym roku słabe wyniki, i po tak mizernym kursie zupełnie nie opłaca się inwestować pieniędzy w tą zawodniczkę. Oprócz Suarez Navarro, która poddała mecz w 2 secie, Chinka nie sprawiła jakiejś wielkiej niespodzianki i nie wygrywała z czołową zawodniczką, tylko typowymi średniakami. Jutro przed nią ciężkie zadanie, może i Beck jest jeszcze młoda i niedoświadczona, gra ostatnio w kratkę, ale wiele razy w tym sezonie pokazywała się z dobrej strony, rozgrywając fajne spotkania. Jest typowym walczakiem, nie odpuszcza, gra do samego końca i spokojnie stac ją jutro na podjęcie walki z Chinką, moim zdaniem jest duża szansa na wygraną Beck, bo Chinka może i rozegrała dobre zawody w Holandii, ale ile razy już widzieliśmy, że zawodniczka wygrywająca lub docierająca do finału, w następnych zawodach odpada w pierwszych fazach turnieju. Tak może być i tym razem, Chinka ma już 30 na karku, może w pewnym czasie nie wytrzymać kondycyjnie, w przeciwieństwie do młodziutkiej Niemki, która miała sporo czasu na przygotowanie się do Wimbledonu. Tak jak mówiłem, moim zdaniem mecz 50/50, widze jutro szanse dla Beck, przynajmniej na ugranie seta, a nawet całego spotkania. Po takim kursie na prawdę warto spróbować. Powodzenia
Bez Analizy: Tomljanovic +1.5 sets 1.61 Unibet
 
Z 2,5K

zajazdowicz

Użytkownik
Cześć mam do zamknięcia zakład za dobre pieniązki (jak dla mnie).

Został mi mecz:

Kuzniecowa-De Brito. Postawiłem na Rosjankę.

Teraz kurs wynosi 1,53.

Co sądzicie o tym meczu? Ja po obejrzeniu 3 gemów zaczynam powątpiewać.

Co myślicie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakieś opinie na temat Koukalovej z Townsend ? Na Koukalovą 1,40. Szczerze nie wyobrażam sobie grubiutkiej Townsend na trawie :| Widział ją ktoś jak gra na trawie ? Daje radę ? Bo Klara ostatnie wyniki bardzo przyzwoite na tej nawierzchni.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
@Dawczan
Rzeczywiście Koukalova wyniki dobre, ale Townsend mimo tego że wygląda jakby sponsorowało ją KFC jest w miarę zwrotna. Co prawda nie rozegrała nic na trawie przed Wimbledonem ale tutaj +1,5 seta minimum widzę, siłę ma, potrafi czasami zagrać mocno dobrą piłkę na linie także może to wejść.
Mnie bardziej interesuje typ na na Tomlajnovic, kursy wystawili bardzo solidne do pogrania jak dla mnie.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Anna-Karolina Schmiedlova - Alize Cornet
Typ: 1
Kurs: 4,30
Data i godzina: 24.06.2014 12:30
Bukmacher: pinnacle
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Anną Karoliną Schmiedlovą a Alize Cornet. Alize Cornet (WTA 25) przed Wimbledonem nie zagrała w żadnym turnieju na trawie. Ostatni mecz jako rozegrała to ten przegrany z Taylor Townsend w II rundzie Rolanda Garrosa. Francuzka po triumfie w Katowicach zgasła. Wygrała tylko dwa z siedmiu ostatnio rozegranych meczów. W Wimbledonie nigdy nie grało się jej łatwo. Na siedem występów cztery razy odpadła w I rundzie. Anna Karolina Schmiedlova (WTA 56) doszła do III rundy Rolanda Garrosa, eliminując po drodze Venus Williams, a na trawie odpadła w I rundzie w Birmingham oraz nie przeszła eliminacji w Eastbourne. Słowaczka zdecydowanie lepiej spisuje się w cyklu ITF (w tym sezonie dwa tytuły i jeden finał). W WTA Tour gra się jej niełatwo, ale w pięciu dotychczasowych startach w wielkoszlemowych turniejach tylko raz odpadła w I rundzie (Wimbledon 2013). Moim zdaniem Schmiedlova nie jest bez szans na pokonanie Cornet. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon


Spotkanie: Katarzyna Piter - Andrea Petkovic
Typ: 1
Kurs: 9,69
Data i godzina: 24.06.2014 12:30
Bukmacher: comeon
Analiza:​
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Katarzyną Piter a Andreą Petkovic. Andrea Petković (WTA 20) jest świeżo po osiągnięciu największego sukcesu w wielkoszlemowym turnieju (półfinał Rolanda Garrosa). Jednak trawa Wimbledonu ma to do siebie, że lubi sprowadzać na ziemię zawodniczki, które zaliczyły znakomity start w Paryżu. Jedyną próbę przed Wimbledonem Niemka miała w Den Bosch, gdzie w II rundzie przegrała z Magdaleną Rybarikovą. Jest ona finalistką tej holenderskiej imprezy z 2010 roku, ale trawa nie jest nawierzchnią, na której czuje się najlepiej. W All England Club do tej pory wystąpiła tylko trzy razy i jej najlepszy rezultat to III runda z 2011 roku. Katarzyna Piter (WTA 101) w ubiegłym tygodniu nie przeszła kwalifikacji w Eastbourne, ale przyszło się jej zmierzyć z utalentowaną Anną Schmiedlovą. Polka w tym sezonie zanotowała dwa występy w wielkoszlemowych turniejach i z obu odpadła w I rundzie. W Australian Open została rozbita przez Simonę Halep, a w Rolandzie Garrosie rozegrała niezły mecz z Angelique Kerber. Teraz jej rywalką będzie kolejna Niemka i moim zdaniem poznanianka jest w stanie odnieść zwycięstwo. Petković w Paryżu w pełni wykorzystała korzystną drabinkę, ale rozegrała tam trzy - trzysetowe mecze. Niemka lepiej jednak grała w kwietniu, gdy zdobyła tytuł w Charleston. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom