>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

porady dla nowicjusza

Status
Zamknięty.
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Siema,
jestem tu nowy i mam pare pytań.
Ostatnio zacząłem (dobre słowo ;) ) grać. To wyglądało mniej więcej tak. Wzięłem 20zł, rozpisałem 13 meczy na 4 kupony (każdy kupon z kursem ok 2.30), liczyłem że podwoje hajs, ale sie przeliczłem ;) Nie siadły 3 mecze i akurat na trzech kuponyach także zgarnąłem dyche więc byłem w sumie dyche w plecy. Potem postawiłem dyche na 3 mecze, 1 nie siadł więc znowu w plecy. Doszedłem do wnisku że to nie takie łatwe na jakie wyglądało ;). Teraz chce zacząć tak grać, żeby cały czas wychodzić na plus, a nie trafiać jeden na 20 kuponów. Może jakieś rady dla nowicjusza który ma mało gotówki, a chce powoli zacząć zarabiać. Żeby nie było nie licze na to że po pół roku grania bede zgarniał pare stówek co miesiąc. A swoją drogą ile musiałbym grać żeby co miesąc zarabiać na tym jakieś niezłe pieniądze? (tak, tak, pytanie z czystej ciekawości ;) ).
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witaj

To jest właśnie bukmacherka, dzisiaj jesteś na kilka stów na + a jutro na - ...
Trzeba odpowiednio dobierać stawki ???? Możesz grać single lub duble za grubszą kasę,albo puszczać tasiemce za grosze i liczyć że jeden wejdzie na 30 ...

ile musiałbym grać żeby co miesąc zarabiać na tym jakieś niezłe pieniądze?
doświadczenie w tych sprawach ma duże znaczenie... ale wszystko zależy od Ciebie, jak sie do tego przyłożysz i do odpowiednio dobranych analiz do typów...Bo wiadomo nie ma co typowac na pałe,czy typować to co inni bez większego przekonania,bo pozniej są pretensje...Musisz liczyć na siebie :wink: Ważne jest opanowanie, gdy np. jakiś typ Ci nie siądzie i stracisz troche kasy, to żeby nie grać typu na siłę i na odegranie sie bo wtedy można stracić więcej...

pozdro
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Ok. Ale macie może jakieś rady na początek? Jak stawiać? Jakie stawki? itp.

A właśnie. Trzeba być pełnoletnim żeby założyć konto na jakimś internetowym buku? Bo niechce mi sie latać stawiac po 2zł 5x w tyg do stsu ? ;)
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
A właśnie. Trzeba być pełnoletnim żeby założyć konto na jakimś internetowym buku? Bo niechce mi sie latać stawiac po 2zł 5x w tyg do stsu ? ;)
lepiej tak...jak nie masz jeszcze 18 lat, załóż konto na rodzica- unikniesz zbędnego stresu :jupi:

Ale macie może jakieś rady na początek? Jak stawiać? Jakie stawki?
▶ Dokładnie analizuj każdy mecz,
▶ nie stawiaj za cały kapitał
▶ nie raj tasiemców- 2-3 meczy na kupon w zupełności wystarczy
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
A właśnie. Trzeba być pełnoletnim żeby założyć konto na jakimś internetowym buku?
Wiadoma sprawa przecież ;-) Musisz być pełnoletni.

Jak stawiać? Jakie stawki? itp.
Tematy tego typu były już wałkowane na tym forum.

Zajrzyj do tego Tematu

Szczególnie polecam przeczytać bardzo wartościową lekturę Szkoła Gry Coś pięknego :wink:


A wystarczyło trochę dać od siebie i użyć opcji Szukaj...

Zamykam,gdyż nie ma sensu w kółko drążyć tych samych tematów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom