>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.06.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
keyst 149

keyst

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 12. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Chorwacja powyżej 0.5 [email protected]
Kurs: 2.30
Bukmacher: Comeon
Analiza:
Spotkanie gospodarzy turnieju Brazylii z Chorwacją zainauguruje XX mistrzostwa świata w piłce nożnej. Po raz drugi w historii największe święto piłki nożnej zagości w Brazylii. Pierwszy turniej w tym kraju odbył się w 1950 r , w którym to gospodarze zdobyli wicemistrzostwo tuż za Urugwajem. Tamten turniej był wielkim zawodem dla wszystkich kibiców Brazylii,a drużyna zdobyła przecież wicemistrzostwo obecnie przed drużyną L. F. Scolariego stawiam się ten sam cel co 64 lata zdobyć mistrzostwo świata. Nim jednak gospodarze turnieju będą myśleć o tytule najpierw muszę wyjść z grupy. Pierwszym rywalem &quot;Canarinhos&quot; w grupę A będzie sklasyfikowana na 18 miejscu w rankingu Fifa reprezentacja Chorwacji. Od października 2013r drużynę prowadzi legenda chorwackiej piłki N. Kovać. Obie drużyny spotkał się dotychczas dwa razy.
Dotychczasowe mecze:
17.08.2005, Split (Chorwacja), Chorwacja - Brazylia 1:1 (1:1), mecz towarzyski
13.06.2006, Berlin (Niemcy), Brazylia - Chorwacja 1:0 (1:0), finały MŚ - faza grupowa
Bilans meczów Brazylia - Chorwacja: 1-1-0 (2:1).
Brazylia z racji bycia gospodarzem miał zapewniony start w imprezie i grał jedynie w meczach towarzyskich, natomiast Chorwacja w eliminacjach w grupie A zajęła drugie miejsca za świetną Belgię i musiał walczyć o awans do mundialu w barażach z Islandią, którą to pokonała w dwumeczu 2-0.
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Brazylia, myślę jednak, Chorwacja nie stoi na przegranej pozycji. Po pierwsze siła zespołu. Brazylię reprezentrują zawodnicy z takich zespołów jak Barcelona, Real Madryt, PSG czy Chelsea - klasa światowa, tylko że w Chorwacji nie gra byle kto Modrić - Real Madryt, Rakitić - Sevilla(bliski przenosin do Barcelony po świetnym sezonie), Kovacić - Inter Mediolan, I. Olić - Wolfsburg (wcześniej Bayern M.), także reprezentację Chorwacji reprezentują zawodnicy o klasie światowej. Po drugie obie reprezentację zmierzyły się, ze sobą tylko dwa razy, ale oba te mecze były wyrównane. Po trzecie na drużynie gospodarzy ciąży ogromna presja wyniku, wszyscy w Brazylii liczą na szósty tytuł z kolei jeśli Chorwacja polegnie w pierwszym meczu nikt nie będzie miał im tego za złe, a jeśli uda im się chociażby zremisować będzie to wielkim sukcesem. Dlatego tez satwiam że Chorwację będzie stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki.

Przewidywane składy:
Brazylia: Julio Cesar - Dani Alves, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo - Paulinho, Luiz Gustavo - Neymar, Oscar, Hulk - Fred
Chorwacja: Pletikos - Srna, Corluka, Lovren, Vrsaljko - Modrić, Rakitić - Eduardo, Kovacić, Perisić - Jelavić
✅130
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mundial 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Handi 0:1 Remis
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expekt
Oto nadszedł dzień, na który czekała cały piłkarski świat – rozpoczęcie Mundialu, który tym razem zostanie rozegrany na boiskach w Brazylii. Na początek, jak to zawsze bywa, mecz Gospodarzy przeciwko drużynie Chorwacji. Zacznę może od drużyny z Europy. Jest to bardzo solidny zespół, mający w składzie kilku ciekawych zawodników (Modrić, Rakitić, Mandźukić, Olić). W pierwszym meczu nie zobaczymy niestety napastnika Bayernu Monachium – Mandżukicia ze względu na czerwoną kartkę, którą dostał w spotkaniu barażowym. Chorwaci grają ciekawy football oparty w dużej mierze na dwóch bardzo kreatywnych piłkarzach z ligi hiszpańskiej – Mordić i Rakitić. W obronie zdarzają im się wpadki ale nie są one jakiegoś wielkiego formatu. Gospodarzy – Brazylijczyków nikomu chyba za bardzo nie trzeba przedstawiać. Zespół naszpikowany gwiazdami, który w zeszłym roku wygrał puchar Konfederacji w finale pokonując Hiszpanów 3:0. Jeśli chodzi o typ to opieram się tutaj głownie na wynikach poprzednich Mundiali. Brazylijczycy w ostatnich 4 imprezach tego typu mecz otwarcia wygrywali zaledwie 1 bramką:
1998 r. – Brazylia 2:1 Szkocja
2002 r. – Brazylia 2:1 Turcja
2006 r. – Brazylia 1:0 Chorwacja
2010 r. – Brazylia 2:1 Korea Płd.
Jak widać przeciwnicy nie z najwyższej półki, a mimo to brak przekonujących wygranych. Myślę, że w tym przypadku może być podobnie. Gospodarze mogą do tego meczu podejść z przekonaniem, że to oni są faworytem mistrzostw i czeka ich 7 ciężkich spotkań w drodze po tytuł najlepszej drużyny świata przez co w nie będą na siłę dążyć do pogromu swoich rywali. Oczywiście mecz będzie wyglądał tak, że Brazylia będzie częściej przy piłce, a Chorwaci będą szukali kontrataków. Mój typ to 2:1 dla zespołu z „kraju kawy”.
Przewidywane składy:
Brazylia: Julio Cesar - Dani Alves, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo - Paulinho, Luiz Gustavo - Neymar, Oscar, Hulk - Fred
Chorwacja: Pletikos - Srna, Corluka, Lovren, Vrsaljko - Modrić, Rakitić - Eduardo, Kovacić, Perisić - Jelavić
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ktp-Jippo
Typ: gospodarze wygrają jednym golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam , wybrałem spotkanie z drugiej ligi fińskiej w którym lider rozgrywek podejmię przed własną publicznością zespół , który aktualnie znajduję się na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji. Różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami jest spora, ponieważ gospodarze do tej pory zgromadzili 20 punktów, goście natomiast zaledwie 7 oczek. Na własnym stadionie drużyny KTP rozegrała 4 spotkania i wszystkie zakończyła zwycięstwami, goscie na wyjazdach zagrali też 4 razy ,ale z odmiennym rezultatem, poniewaz tylko raz udało im się zremisować reszta spotkań to ich porażki. Uważam że typ na wygraną zespołu gospodarzy jednym golem ma sens , ponieważ w ostatnich spotkaniach tych druzyn KTP szło cięzko i wygrali 2 razy po 1:0 i raz zremisowali bezbramkowy, więc dla nich może być to po prostu ciężki przeciwnik , pomimo tego że aktualnie nie zajmuję wysokiej pozycji w ligowej klasyfikacji.. Stawiam tutaj na wygraną 1:0 lub 2:1 zespołu gospodarzy, myślę że goście będą w stanie strzelić tutaj gola.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 22:00
spotkanie: Brazylia - Chorwacja
typ: under 2,5
kurs: 1,78
bukmacher: Oddsring
analiza:
12 czerwca 2014 początek zmagań o Mistrzostwo Świata w piłce nożnej. Dzień zaznaczony symbolicznym iksem w kalendarzu nadszedł. Czeka nas miesiąc wieczornego i nocnego śledzenia poczynań najlepszych drużyn globu. Zaczyna jak zawsze gospodarz, którym w tym roku jest Brazylia, a jej przeciwnikiem Chorwacja. Czy Chorwacja jest w stanie ugrać punkty w tym spotkaniu? Maksymalnie jeden, ale i tak jest to mocno wątpliwe. Chodzi mi po głowie bezbramkowy remis. Mocno faworyzowana Brazylia może nie sprostać zadaniu strzeleniu bramek, ale niemal na pewno nie straci. Canarinhos na każdym Mundialu wygrywali rywalizację w swojej grupie, toteż szanse na wygraną Chorwacji spadają prawie do zera. Mecze otwarcia nie obfitują w strzelanie goli, a mianowicie 12 spośród 19 Mistrzostw Świata od 1930 kończyło się underem 2,5 co daje 63%. Każda akcja meczu drużyny gospodarzy będzie kończyła się gromkimi brawami, nawet jeśli piłka minie bramkę o kilkadziesiąt metrów. Z każdą minutą będzie narastał stres i o gola będzie trudniej. Brazylia wygrać musi, a Chorwacja tylko może, oni bezbramkowy remis braliby w ciemno, a na tak ofensywnie nastawionego rywala( Neymar, Hulk, Fred) nie można się odsłonić, zapewne zaczną mocną defensywą i sporadycznymi kontrami. Zdarzyć może się wiele, ale futbol skłania się ostatnio ku grze obronnej nad zdobywaniem bramek i w meczu otwarcia spodziewam się undera.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rangers- Kings
Typ: Rangers 1 bramką ML
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

POPRZEDNIO:
Chłopaki wcześniej już przeanalizowali ten mecz. Od siebie powiem tak. Rangersi w obu meczach wychodzili na prowadzenia, więc chętnie postawiłbym tu ich gola jako pierwszego, lub prowadzenie po pierwszej tercji. Co więcej? W drugim meczu Kings dostali 2 prezenty od sędziów z czego skorzystali i wyrównali stan meczu na 4-4, później go wygrywając. Spokojnie ten mecz Rangersi powinni wygrać. Z resztą ten pierwszy też nie układał się im źle do 3 tercji. Obie wygrane jednym golem i czy będzie trzeci remis z rzędu? To bardzo duży zarobek dla ludzi, którzy grają progresją na remis w hokeju, ale czy trzy razy? Trzy remisy i trzy wygrane LA? Nie będzie lepszej okazji do wygranej Rangersów jak dziś i jeśli regulaminowy czas gry to i pusta bramka, więc wygrana wyżej niż golem...
I zaskoczenie. LA wygrało. Finał do 4 meczów. 4 meczu z rzędu wygrane i to 3 naprawde szczęśliwe. Ostatni mecz 0-3 przy strzałach 32-15. Nawet w 3 tercji druzyna z NY 5 minut grała bez bramkarza i gole nie padły. Rangersi nie byli gorsi w tych meczach. Skutecznosc szwankuje podobnie jak w serii z Penguins, ale tam jak zaczeli grać to ładnie odrobili potrafiąc wygrywać wysoko.
Mysle, ze jest nawet szansa na wygraną wyżej niż bramką, ale Kings lubią bardzo doprowadzać do dogrywek...
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka,Hiszpania; ACB Play-Off
Godzina: 22:00
Spotkanie: Barcelona-Valencia
Typ: Barcelona/Barcelona (HT/FT)
Kurs: 1,65
Bukmacher: WilliamHill
Czwarte półfinałowe spotkanie PO w hiszpańskiej koszykówce.W serii Barcelona prowadzi 2-1.W ostatnim spotkaniu Barca ładnie wygrywała do polowy różnicą 10pkt by ostatecznie przegrać 70-74. Chłopaki już myśleli o awansie do finału a tu Valencia spięła tyłki i skutecznie ich przyblokowali. Dziś już powinno odbyć się bez niespodzianek i podejrzewam spokojne prowadzenie od początku do końca. Myślę,ze Valencia wycisnęła w tym spotkaniu ostatnie siły,a wiadomo ich ławka nie wygląda dobrze.Nie zagrają Dublejevic,Aguilar i najprawdopodobniej Sato
Pzdr
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mundial 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
A więc rozpoczynamy. Jak się bawić to się bawić. Mecz otwarcia Mundialu w którym gospodarze podejmą Chorwacje. Na wypełnionym po brzegi stadionie Corinthians Sao Paolo możemy spodziewać się niezłej wrzawy. Jeden z ,,najgorętszych&#39;&#39; obiektów Brazylii gwarantuje nam niesamowitą atmosferę meczu otwarcia.
Będą emocje, doping dla Canarinhos, ale też niezwykła presja z którą poradzić sobie muszą gracze Brazylii. Nie będzie to spacerek dla podopiecznych Scolariego. Na przeciw graczom z kraju kawy stanie solidna europejska reprezentacja. Najważniejszym zadaniem Brazylijczyków będzie neutralizacja linii pomocy Hrvatskiej, zwłaszcza Rakiticia i Modricia, którzy jednym prostopadłym podaniem mogą obsłużyć Mandzukicia. Ten już wie doskonale co robić w polu karnym rywali.
Z drugiej jednak strony, kochający ofensywny futbol Brazylijczycy, doczekali się solidnej fomacji defensywnej w której brylują gracze najlepszych europejskich drużyn: David Luiz, Thiago Silva, Dani Alves czy Marcelo. Kierowani przez doswiadczonego Julio Cesara są w stanie zachować czyste konto w każdym meczu.
Nikt nie ma wątpliwości że Brazylia walczy o mundialowe złoto. Poprzednie wygrane Mistrzostwa Świata w 2002 roku, też pod wodzą Scolariego, w Korei i Japonii, Canarinhos rozpoczynali od meczu z drużyną z Europy. Wtedy pokonali Turcję 2-1. Dziś wierze że zachowają czyste konto.
Nie spodziewałbym się w tym meczu hurraoptymistycznych ataków i pięknej gry, raczej stresu, emocji i licznych błędów. Myślę że tą próbę nerwów wygrają, wspierani przez fanatycznych kibiców, Brazylijczycy.
2-0 dla Brazylii za drobne.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Play-Offy
Godzina: 02:00
Spotkanie: Aurora - Petrolero de Yacuiba
Typ: x/1
Kurs: 4.00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie na neutralnym boisku. Ostatnie 5 spotkań zespołu Aurora to 3 remisy( wszystkie po 1:1), 1 zwycięstwo i jedna porażka. Petrolero de Yacuiba na 5 ostatnich spotkań zremisował 4 (3 razy 1:1 i raz 2:2) i przegrał jedno. W dwumeczu mamy wynik 2:2 i myślę, że trzecie spotkanie do przerwy również nie będzie miało rozstrzygnięcia. Swój ostatni dwumecz Petrolero de Yacuiba ze Sport Boys również zremisowali a w trzecim meczu ulegli 2:0. Aurora z 10 ostatnich spotkań przegrało tylko jedno, a pięć zwyciężyło także forma zdecydowanie lepsza od rywala, który zwyciężył 2 z 10 ostatnich meczy(3 porażki). Dzisiaj typuje remis do przerwy i zwycięstwo w całym spotkaniu drużyny Aurora
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: Rangers wygra 1 tercje
Kurs: 2,6
Buk: Sportingbet
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL a dokładniej pojedynek pomiędzy New York Rangers a Los Angeles Kings. W finale play off jest wynik 3-0 dla gości , czyli gospodarze mają dzisiaj ostatni gwizdek na wygraną ( mecz o wszystko) .. bo jak nie dziś to nie wiadomo kiedy teraz taka okazja sie przytrafi. Dwa pierwsze mecze przegrali pomimo świetnej 1 tercji, dlatego mój typ własnie dzisiaj idzie w tym kierunku , i typuje zwycięstwo Rangers po 1 tercji po fajnym kursie 2,6. W dwóch pierwszych pojedynkach ten typ wszedł pomimo porażki i wydaje mi się ze dziś również będzie zwycięstwo gospodarzy po 1 tercji gdyż początki meczu mają oni świetne lecz później się rozluźniają i opadają z sil . Pomimo tego ze kibicuje LA, dzisiaj myślę realnie i spodziewam się wygranej gospodarzy, tym bardziej ze goście maja już przewagę 3 wygranych i spokojnie zmierzają po Puchar .
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: dokładny wynik po pierwszej tercji : 1:0 dla New York Rangers
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Być może to już ostatnie spotkanie w tym sezonie, gdyż Los Angeles Kings prowadzą 3:0 w finale. Na pewno jednak New York Rangers zrobią wszystko, by chociaż wygrać ten jeden mecz. Czy im się to uda, to trudno powiedzieć. Na pewno jednak są faworytem do wygrania pierwszej tercji. Gdyby mecz składał się tylko z jednej tercji, to Rangers by byli faworytami. To jak New York Rangers grają w pierwszych tercjach budzi respekt. Od dłuższego czasu prawie każda pierwsza tercja jest przez nich wygrana. Tak też było w dwóch pierwszych meczach z Los Angeles Kings. W trzecim meczu co prawda przegrali pierwszą tercję 0:1 po stracie bramki na sekundę czy dwie przed końcem, ale chwilę wcześniej nie wykorzystali oni mega sytuacji do strzelenia bramki, gdzie jeden z graczy nie trafił do pustej bramki z odległości paru centymetrów. Tak ta seria wygląda, że Rangers są dużo lepsi na początku, a im dłużej mecz trwa tym grają gorzej, a Kings lepiej. Zapoluję tutaj na dokładny wynik w tej pierwszej tercji i wydaje mi się, że 1:0 dla Rangers jest tutaj bardzo możliwe. Mam nadzieję, że pierwsza tecja skończy się 1:0 dla Rangers, ale cały mecz wygrają jednak Kings zgarniając puchar już tej nocy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dundersztyc 66

dundersztyc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MLS
Godzina: 4:00
Spotkanie: Portland - Dallas
Typ: Remis
Kurs: 3.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj postanowiłem skupić się na amerykańskiej piłce, a dokładnie na lidze MLS, gdzie dojdzie do konfrontacji ekip Portland i Dallas. Myślałem nad jakimś overem, jak patrzyłem w statystki zawsze podczas meczu obu tych drużyn padała bramka, tutaj też zapewne tak będzie. Jednakże jest to sinusoida, może paść jedna bramka, może paść ich cztery, więc postanowiłem, że odpuszczę i pójdę w inną stronę - wytypuję zwycięzcę, a raczej jego brak. W ostatnich pięciu meczach, w którym te drużyny grały ze sobą padł tylko jeden remis, tylko jeden mecz wygrało Dallas, trzy ich przeciwnik. Portland w ośmiu meczach, które rozegrało na własnym boisku zremisowało ich aż sześć. Dallas na wyjazdach w siedmiu meczach zdobyło tylko pięć punktów, doznali czterech porażek, dwa razy zremisowali, raz wyjeżdżali z kompletem punktów. Dwóch najlepiej bramkostrzelnych piłkarzy Portland siedzi na ławce, więc Dallas może to wykorzystać na swoją korzyść. Są to drużyny zbliżone do siebie poziomem, myślę, że mecz będzie wyrównany, a całe spotkanie zakończy się podziałem punktów.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata w Brazylii
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Under 1,5 - Pierwsza Połowa
Kurs: 1.47
Bukmacher: Bet-at-home
Na dziś wypatrzyłem perełkę na mistrzostwa świata, co by tu nie mówić w pierwszych połowach ze względu na prestiż turnieju zazwyczaj pada mała liczba bramek, dlatego chcę to wykorzystać i proponuje dla was typ poniżej 1,5 bramki w pierwszej połowie. Jak wiadomo faworytem tego meczu są Brazylijczycy grają przed własną publicznością, a mi się wydaję, że przez pierwsze 15 minut będzie samo rozgrywanie piłki, akcje takie poważne zaczną się dopiero w 30 minucie. Myślę, że jeżeli Chorwaci nie strzelą bramki w pierwszej połowie nasz typ ma ogromne szanse na wejście, można by go również zamknąć jeżeli ktoś posiada konto na bet365. Moim podstawowym argumentem jest to, że jest to mecz inauguracyjny, w którym pada mało bramek, najczęściej kończy się tylko na jednej.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: wygra Chorwacja
Kurs: 13,00
Bukmacher: bet365
Dzisiaj wszyscy zastanawiają się iloma bramkami Brazylia wygra? Czy da Chorwatom strzelić honorową bramkę ? Nikt lub mało, kto zakłada, że to przecież Chorwaci mogą zdobyć 3 pkt. I tym sposobem zapisać się w historii piłki nożnej złotymi literami. Czy jest to rzecz z cyklu „science fiction” ?? Nie zdecydowanie NIE. Przecież mówimy o profesjonalnych piłkarzach nie o dzieciakach z podwórka gdzie w jednej drużynie grają „starsi” a w drugiej przedszkolaki. Często formułowane zdanie mecz otwarcia- Brazylia będąc gospodarzem po prostu musi wygrać. No tak tylko Chorwacja będąc uczestnikiem MŚ2014 nie jest tam dla ozdoby. I jak historia Mistrzostw Świata uczy nie jednokrotnie drużyna z góry skazana na porażkę potrafiła pokazać pazur ( 3 miejsce Chorwacji na MŚ 1998 r.) . Brazylia na swoich plecach niesie niesamowity ciężar „koniecznego sukcesu”. Bo już nie chodzi tylko o wygrywanie, ale nastroje społeczne w Brazylii wokół mundialu są delikatnie mówiąc kiepskie a co będzie w przypadku gdy Ich reprezentacja nie spełni oczekiwań ?? Więc pytam czy młodziutki Naymer który na razie nie jest wiodąca postacią w swoim klubie będzie nią w reprezentacji ?? zgodnie z oczekiwaniami kibiców. Moim zdaniem stres mu zwiąże nogi. Chorwaci natomiast mogą, ale w sumie to nic nie muszą, co pozwala na pewną swobodę a co za tym idzie na sprawianie niespodzianki. Mario Mandžukić nie zagra w pierwszym meczu, nie robiłbym z tego powodu wielkiego halo gdyż trener i tak znając życie zagra jednym napastnikiem a tu ma przecież jeszcze Ivica Olić, który pamięta jak się strzela bramki dla Wolsburga w tym sezonie strzelił ich łącznie we wszystkich rozgrywkach 17. W pomocy mamy ciekawe nazwiska Luka Modrić, Ivan Perlić, Danijel Pranjić czy Ivan Rakitić nie są to piłkarze, którzy czuli by respekt przeciwko gwiazdom Brazylii. Reasumując Chorwaci to silna drużyna, która nie będzie się biernie przyglądać temu, co się dzieje tylko spróbuje zagarnąć całą stawkę meczu ( 3 pkt.). Brazylia, tak wiem i nie zaprzeczam ani nie próbuje wchodzi w jakąś nie potrzebną dyskusje są silną reprezentacją. Szanse Chorwatów jednak oceniam 1 do 3 a więc przy takim kursie ryzykuje i dzisiaj kibicuje Chorwatom.
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Godzina 22.00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Wynik/BTS: Brazylia i Tak
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami mecz otwarcia tegorocznego Mundialu. Brazylia gospodarz i jeden z głównych faworytów do wygrania turnieju, stanie naprzeciwko walecznej i nieoblicznalnej Chorwacji. Brazylia ostatnio nie zachwyciła, w towarzyskim meczu przeciwko Serbii została wygwizdana, a gola na wagę zwycięstwa strzelil w drugiej połowie Fred. Chorwacja musi sobie poradzić w pierwszym meczu bez swojej gwiazdy Mario Mandzukica, który będzie pauzować za czerwoną kartkę. Brazylia jest bramkostrzelną drużyną w ostatnich 12 meczach aż 10 razy padł over 2.5 gola. Brazylia nie powinna w meczu otwarcia zawieść swoich kibiców, Chorwacja jest zbyt mocna by przegrać do zera z faworyzowaną Brazylią. Spodziewam się kilku bramek i wygranej Canarinhos.
Składy:
Brazylia: César Marcelo Silva Luiz Alves Paulinho Gustavo Neymar Oscar Hulk Fred
Chorwacja: Pletikosa Pranjic Corluka Lovren Srna Modric Vukojevic Kovacic Rakitic Perisic Olic
✅300
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Brazylia - 1,5
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie otwierające tegoroczny mundial. Gospodarze zagrają w nim z Chorwatami. Mój typ na to spotkanie to wygrana Brazylii nawet po odjęciu im 1,5 bramki. Canarinhos niesamowicie mocno są zmobilizowani na ten turniej, ich głównym i jedynym celem jest wygrana, każdy inny wynik będzie uznany za porażką na otwarcie turnieju zagrają z bardzo trudnym rywalem jakim są Chorwaci. Mają oni w swoim składzie zawodników takich jak Modrić, Rakitić, Eduardo. Spotkanie to na pewno nie będzie dla Brazylii łatwe ale mimo to stawiam takie handi. Przed rozpocząciem się turnieju gospodarze wygrali 1-0 z Serbią i 4-0 z Panamą. Ostatnie cztery swoje spotkania na otwarcie MŚ wygrywali zawsze jedną bramką ( np. z Chorwacją w 2006r ) lecz dziś są gospodarzami, cały stadion będzie za nimi. Ważne jest aby szybko strzelili bramkę tak aby otworzyć spotkanie. Uważam, że są w stanie tego dokonać dlatego podaje taki typ.
✅102
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mundial
Spotkanie: Brazylia- Chorwacja
Typ: Powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Dziś w końcu początek imprezy, na którą czekał cały świat przez 4 lata.
Nie będę tutaj zbytnio się rozpisywał bo właściwie ten mecz był już analizowany pod różnymi kątami, wszystko już zostało powiedziane. Ja ze swojej strony chcę jedynie przywołać/powielić jeden z pewniejszych typów na to spotkanie, mianowicie typ na ilość rzutów rożnych. Dlaczego warto zagrać ten zakład? A no choćby dlatego, że to mecz inauguracyjny i grunt to nie stracić głupio bramki. Nie warto więc na siłę szukać sposobu na rozegranie piłki we własnym polu karnym będąc jednocześnie pod silnym pressingiem. Lepiej ją wybić za linię końcową. Taką sytuację widzę znacznie częściej po stronie ekipy z Europy. Wiadomo, że pójście na wymianę ciosów z Brazylia nie wyjdzie na dobre Chorwacji. Canarinhos właściwie &quot;tylko&quot; w pomocy mogą ustąpić Chorwatom.
A dokładniej to na środku pomocy gdzie grają Modrić i Rakitić.
Skrzydła na duży plus dla gospodarzy. Hulk i Neymar powinni siać sporo zamieszania w szeregach gości. Z drugiej strony taki Perisić, który zaliczył udany sezon w Wolfsburgu czy Kovacić mogą też się pokusić o niebezpieczne kontry i przy odrobinie szczęścia rogi jakieś ugrają,
pozdrawiam
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Filipiny UFL
Godzina: 11:15
Spotkanie: Kaya vs Pasargad FC
Typ: azjatycka suma goli over 4.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

OMG włażę sobie szukając jakiegoś ciekawego typu na rano, a ty wszyscy walą w mecz otwarcia :?
To pogrzebałem i wygrzebałem meczyk swojej ulubionej ostatnio ligi filipińskiej ;)
Kaya to wicelider ligi. Odstająca troszkę od lidera, z którym szans nikt w lidze nie ma, ale też jest to ekipa mega overowa.
Dzisiaj zagra u siebie z największymi ogórami w lidze. Pisałem ostatnio że trzy ostatnie drużyny w tabeli to mięso armatnie, które zdobywa pkt tylko w meczach rozgrywanych między sobą. Od innych dostają regularnie lanie. Raz mniejsze raz większe. Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że będą tęgie baty.
Kaya ostatnio u siebie z drużynami pokroju dzisiejszego ogórka (a trzeba zaznaczyć, że jest to najsłabszy z trzech ligowych ogórków) wygrywała 9:1, 4:2, 5:1. Ostatnie H2H to wygrana Kaya na wyjeździe 9:0 w marcu!
Wiadomo, że to liga filipińska więc ryzyko z uwagi na egzotykę i różne machloje jest, ale mam spore podstawy by liczyć dzisiaj na grad goli.
⛔100
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 22:00
spotkanie: Brazylia - Chorwacja
typ: połowa/koniec spotkania typ X/2
kurs: 18,5
bukmacher: Bwin
analiza:
Juz wszyscy wszystko napisali o tym meczu więc dalsze wywody raczej nie maja sensu, ja tylko dodam od siebie, że napewno Brazylia pod presja wyniku, jest to pierwszy mecz i wiadomo nikt takiego meczu nie chce przegrać i jest to mecz otwarcia każdy chce się pokazać dodatkowo z dobrej strony . Chorwaci to bardzo uzdolniony piłkarsko naród, waleczny i ambitny i napewno postawia się Brazyli. Myslę, że w pierwszej połowie będą liczne ataki na bramke Chorwatów, ja jednak myślę, że wytrzymają tą nawałnice Brazylijczyków niesionych dodatkowo przez fanatycznych kibiców a w drugiej połowie Chorwaci zagraja śmielej i jakaś kontra wyjdzie a strzelać mają kim. Kurs warty zagrania a i mozliwy do zrealizowania, dodam tylko że taki sam typ we Fortunie jest po kursie 29 i własnie tam to zagram.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP HALLE
Godzina:
13:30
Spotkanie: Lu - Karlovic
Typ: over 23.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Nie co się za dużo rozpisywać. Ivo doprowadził do stanu wrzenia głowę &quot;generała&quot; Youzhnego dwa dni temu posyłając mu między innymi 8 asów z rzędu !!!. Forma Karlovica od kilku tyg bez zarzutu. Gwarancja TB w meczach z jego udziałem jest niemal równa gwarancji tego, że jutro też wzejdzie słońce. Na trawie to prawdopodobieństwo jest jeszcze wyższe. Więc o niego nie musimy się martwić. Dzisiejszy rywal L, który mimo że wyglądem przypomina zapitego od 3 tyg alkoholika to naprawdę potrafi uprzykrzyć życie na korcie nie jednemu graczowi z topu ATP. Z uwagi na jego styl grania i operowanie &quot;płaską&quot; piłką bardzo dobrze się go ogląda. Do tego Lu w przeciwieństwie do Youzhnego nie jest na korcie niezrównoważonym &quot;psychopatą&quot; i liczę, że będzie po prostu robił swoje. Serwis ma, jego płaskie granie nie będzie zbyt przyjemne dla ruszającego się jak &quot;wóz z węglem&quot; Karlovica, którego wystarczy max 2 razy rzucić po korcie kątową piłką by otrzymać gratis pkt. Z podobnym &quot;młotkiem&quot; jak Ivo, czyli Pavicem rundę wcześniej Lu rozegrał 3 sety wszystkie zakończone TB. Liczę na to, że dziś będzie podobnie. Jako ciekawostkę dodam, że raz już się mierzyli między sobą na trawie. Wynik ? 6-7 7-6 7-6 Lu ;). Myślę, że nic tu nie trzeba dodawać i wierzyć, że dziś żadnego z nich nie dopadnie jakaś serwisowa &quot;zapaść&quot;.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom