>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo! NFL 2014

Status
Zamknięty.
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Liga odnowiona , zaproszenia wysłane.
Jakieś wstepne propozcyje na zmiany ?
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku ekipy futbolu amerykańskiego , której skład wybieramy w drafcie i zarządzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawodnik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec możemy mieć w swym składzie Toma Bradego , Ryana Granta , DeSeana Jacksona czy Nnamadiego Asomughe przy odrobinie szczęścia
Zawodnicy rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości TD passes , Yardach , rzuconych INT , sackach , field goalach , fumbles itp. itd.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Można by dodać jakieś utrudnienia typu brak IR,2 miejsca na benchu czy 5 picków z waiversów na sezon i temu podobne oczywiście nie aż tak kołujące prowadzenie zespołu bo gra w fantasy football sprowadzi się trochę do wystawienia składu w niedziele i picku najlepszego grajka z waivers w środę.Nie ma już tej satysfakcji z kombinowania czy wystawienia Michaela Vicka który po wyjściu z więzienia gdy nikt się tego nie spodziewał rozwalił cały fantasy football kilka lat temu.Można by np wprowadzić -10 punktów za pick 6 dla quarterbacków czy jakieś punkty z game winning TD.Jak na razie do sezonu daleko i to tylko propozycje więc można coś rozkminić do tego czasu.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dodajmy dwa zespoły do playoffs. 4 z 14 to trochę mało. Niech będzie 6 i dwa pierwsze mają bye w pierwszej rundzie. Tak jak w NFL
Edit: w baseballu mamy 6 z 12 więc tutaj tym bardziej 6 z 14 a nie tylko cztery
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Panowie czas po mału myśleć o drafcie.
Ja od razu mówię że nie ma mnie 25-31 sierpnia
Mi każda data pasuje jak coś, co do draftu to można go zrobić 1-3 września. Najlepiej zaraz przed rozpoczęciem sezonu.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jeśli jest ktoś chętny do ligi dynasty to mam 5 wolnych miejsc...drugi sezon będziemy grać..PW

ktoś chętny na 12/14 osobową ligę pre-preseason?
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Grzesio Bengals - pasują obydwa
Lupus Patriots
Lucky&#39;s Team- pasują obydwa
TheDon Liners
Michael Ellis Freaks - pasują obydwa
Odisio Wild
Skiper Chiefs
Bzyku Warriors- pasują obydwa
Jasper Texans- pasują obydwa
JuanAntonio Cowgirls - pasują obydwa
Ghosts
Shen Raiders
zaszkins Panthers - &quot; nie ma mnie 25-31 sierpnia &quot;
TeddyEndżels - pasują obydwa

---------
Każdy niech się wyrazi jasno kiedy mu pasuje Draft
Draft przy tworzeniu ligi ustawiłem od razu na 31. Sierpnia na 20:00

Ew. alternatywny termin to Poniedziałek 1. Września około 21-22.
&gt;BRAK MIEJSC DLA NOWYCH USERÓW
Zresztą i tak uważam , że 14 osób to już tłok i później zostaje sporo ochłapu na FA
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Pisałem już ale nikt się nie odniósł do tego.
Jestem mocno za tym by do playoffs weszło 6 zespołów a nie tylko 4 i dwa będą miały bye. Cztery to zdecydowanie za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak dwa mają mieć bye, to niech wchodzi 8 zespołów i niech zabawa będzie do końca...fifty fifty...im więcej ekip w playoffach, tym większa szansa na rywalizację do końca

Plus, proponuje wprowadzić FAAB czyli Free Agent Aquisation Budget (ok 100$), zawsze to jakieś urozmaicenie gry - ślepa licytacja free agenta - wystawiasz swoją kwotę, ktoś inny swoją, wygrywa ten który wystawi większą, a jeśli kwoty są takie same to zastosowanie mają reguły ogólne.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Granie w week17 jest mało interesujące, więc 2kolejkowe PO to max wg mnie.
Najrozsądniej byłoby grać bez playoffow, lub tak jak jest 4drużynowo - mniejsza loteryjność w PO.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Spróbujmy w tym sezonie zagrać bez playoffs. Może nam się spodoba takie rozwiązanie. Zawsze jest z tym problem, bo playoffs przypadają na najmniej przewidywalną i miarodajną część sezonu. Wiadomo o co chodzi, jeśli mam w swoim składzie gości z ekipy, która ma awans, zawsze sobie odpuszczają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom