>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

S 59

s1xteen

Użytkownik
czy przypadkiem nie wkradl sie blad do regulaminu konkursu? wg mnie maxymalnie do zdobycia jest 20pktow dziennie a nie 16.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, dobrze zauważyłeś.
W trakcie pisania regulaminu doszedł punkt numer 8, w którym można zdobyć dodatkowe 2 punkty/mecz. Ostatecznie można zdobyć 20 punktów.
Zostało to poprawione.
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
W zapisie widnieje następujący zapis: (1pkt - kupon za 10-50zł 1pkt, powyżej 50zł 2pkt). I tutaj chciałbym od razu wyjaśnić, ponieważ William Hill nie oferuje gry w złotówkach. Czy będzie brany pod uwagę kurs dnia z danych NBP czy przyjmujemy stały przelicznik np 1€=4zł?
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
W regulaminie mamy, że przy podawaniu typów do konkursu jest tam opcjonalnie dodanie screena lub numeru kuponu. Czy zawieranie zakładu musi być za min 10zł aby typ liczył się do konkursu?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kiedy pojawi się jakaś lista kto został dopuszczony do konkursu a kto nie? Już jutro pierwszy mecz.
Żadnej listy zapewne nie będzie. Dopuszczeni są wszyscy którzy spełniają warunki z regulaminu:
Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, pod warunkiem, że mają konto w William Hill
Aby otrzymać nagrodę trzeba zająć miejsce premiujące oraz udzielać się metytorycznie w działach.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Co chcesz grać z podpórką? Czytałeś regulamin?
Chyba miał na myśli kupon z tym meczem u bukmachera a nie pytania konkursowe.
Żadnej listy zapewne nie będzie. Dopuszczeni są wszyscy którzy spełniają warunki z regulaminu. Aby otrzymać nagrodę trzeba zająć miejsce premiujące oraz udzielać się metytorycznie w działach.
Poprzednia zacytowana przeze mnie wypowiedź moderatora trochę temu przeczy. Ten zapis o wykluczeniu pozostawia duże pole do interpretacji. Może jakiś moderator mógłby go tu trochę sprecyzować. Mogę dostać zapewnienie że nie zostanę nagle pozbawiony nagrody na końcu konkursu bo np. nie mam 1000 postów na forum?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogę dostać zapewnienie że nie zostanę nagle pozbawiony nagrody na końcu konkursu bo np. nie mam 1000 postów na forum?
Takiego zapewnienia nikt Ci nie może zagwarantować. Tylko aktywność merytoryczna na forum może Ci zapewnić nagrodę, czyli Ty sam.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Czyli mimo aktywności merytorycznej mogę zostać &quot;pozbawiony nagrody na końcu konkursu bo np. nie mam 1000 postów na forum?&quot; ;)
 
Do góry Bottom