>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Betsson. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Betsson.
Co sądzicie o Betsson?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Więcej niż dobra firma.Szybki miły support po Polsku.Bardzo miłe panie ???? ciekawe bonusy.Zakłady na kwalifikacje i wyścigi F1 są.Kursy są nie najgorsze.Zakłady live na najciekawsze spotkania.Dużym problemem może być obrócenie kwoty bonusy.Szczerze polecam tego buka :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bardzo moge pochwalić tego bkmachera,naprawde bardzo miło mi sie w nim grało , dobra oferta , bukmacher pewny , moge polecic.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ogolnie wszystko ok, ale:
- na mniej popularne sporty kursy pojawiaja sie dosc pozno (8-10 godz przed darzeniem)
- live jednak troche slabe, malo opcji
- trudno obrocic bonusa (jak juz pisal Beau)
reszta super i wg mnie warto
pozdrawiam
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Czy ja wiem? Jeden dobry zakład :)))
Jeżeli grasz kupony za stawkę 1300zł, to rzeczywiście nie problem...????

Jeżeli chodzi o samego buka, to na plus w przypadku zakładów na piłkę nożną jak dla mnie jest duża ilość różnych rodzajów typów na dane spotkanie.
Niestety często na te różne typy są jakieś chore limity stawek na zakłady - i to śmieszne limity, bo często to jest 10-20zł, a spotkałem się nawet z limitem 8zł. Jak dla mnie takie niskie limity to jakaś błazenada i w ten sposób się ośmieszają tylko.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Piszecie ze obsluga klienta wzorowa ? moim zdanie jedna z gorszych. czat nigdy nie dziala odpowiedz na emaile po dwoch dniach tak jak w expekt. Czyli slabo. Jedynie ratuje telefon ale nie zawsze jest w jezyku polki,m
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wlasnie trwaja w najlepsze mecze eliminacji Mistrzostw Europy, tymczasem serwis Betssona... nie dziala ???? Probuje juz sie zalogowac od ponad pol godziny, a strona nawet sie nie laduje... A szkoda, ze takie rzeczy sie dzieja, bo o firmie mam jak dotychczas bardzo dobre zdanie...
 
abruzzi 0

abruzzi

Użytkownik
Wiecie może czy w dalszym ciągu działa promocja 100% od pierwszego depozytu dokonanego na tym buku? Z tego co wyczytałem to do konca wrzesnia byłA ta promocja była, ale cały czas widze banery, które chyba nie kłamią.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Jeżeli grasz kupony za stawkę 1300zł, to rzeczywiście nie problem...????
Minimalne stawki wypłacania są tak niskie, że wystarczy obstawić 1 średni mecz żeby móc wypłacić to 80 zł. Nie przesadzajmy z tymi sumami! ;-)
Wiecie może czy w dalszym ciągu działa promocja 100% od pierwszegodepozytu dokonanego na tym buku? Z tego co wyczytałem to do koncawrzesnia byłA ta promocja była, ale cały czas widze banery, które chybanie kłamią.
Właśnie mi odpisano, że jeszcze działa ????
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Minimalne stawki wypłacania są tak niskie, że wystarczy obstawić 1 średni mecz żeby móc wypłacić to 80 zł. Nie przesadzajmy z tymi sumami! ;-)
A co ma piernik??
Najpierw piszesz, że obrót bonusem to nie problem i wystarczy jeden zakład (a wymagany obrót, to właśnie powyżej 1300zł), a teraz o minimalnej kwocie wypłaty... A wystarczy najpierw przeczytać ze zrozumieniem, a później odpowiadać :spokodfhgfh:
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Co tu duzo pisac ten buk napewno nie zalicza sie do czolowki,typowy sredniak,ladnie oprawiony i nic po zatym,srednie kursy,support na livie raz jest raz go niema,a na odp emaile nie raz sie czeka 1 lub 2 dni,jeden z trudniejszych bonusow do wyrobienia
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
To samo co poprzednik ???? Fajna grafika chociaz w tych zaklaach ten zielony kolor jest brzydki :p kursy srednie nic wielkiego, oblusga klienta odpisuje po dwoch dnia, czat nigdy w PL nie dziala.
Nie wiem o co chodzi. Wole expa chociaz ze nei ma telefonu...
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Co tu duzo pisac ten buk napewno nie zalicza sie do czolowki,typowy sredniak
Z tego co się orientuje to bukmacherzy.com uznali Betsson za jeden z bardziej rozwojowych w Polsce. A tacy nie są zaliczani do typowych średniaków.
A co ma piernik??
Sorry, pierwsze słysze o jakiejś sumie 1300 zł. Jeśli taka jest - sorry za moje niedopatrzenie, nie będę się w to jednak zagłębiał.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
ja po ostatniej przygodzie rezygnuje z usług Betsson.
wykryłem błąd, dali w ofercie mecz, który odbył się dzień wcześniej.
zagrałem na ten mecz i wygrałem, wygraną dostałem, troszeczkę złotych przegrałem i przedwczoraj przyszedł mail, że anulowali zakład i mam stan konta minusowy.
Spotkało Może Też Kogoś Takie Coś ?? Można Takie Coś Robić ?? Pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Dużym problemem może być obrócenie kwoty bonusy.
witam, skorzystalem z oferty betsson, skorzystalem z bonusu i ...
w zakldce aktywne bonusy mialem taki &quot;pasek postepu&quot;, chodzilo o to ile mi zostalo do wykonania bonusa, wplaciclem 99zł, tyle samo bylo bonusa wiec musialem postawic za laczna sume 1188zl zeby moc wyplacic bonus...
ale niespodzianka, w momencie gdy postawilem za laczna sume 198zł (czyli depozyt + bonus) ten &quot;pasek postepu&quot; jest zapelniony i bonus ma status &quot;wykonany&quot;!
nie probowalem jeszcze wyplacac tej kasy, gram sobie dalej, na pewno nie mam jeszcze 1188zł obrotu, ale bonus widnieje jako wykonany, nie wiem o co chodzi, czy to ich pomylka czy co?
mial ktos cos takiego? czy mozna teraz bez problemu wyplacic kase z bonusem czy zostanie mi on anulowany?
pozdrawiam
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Tez to mialem ale dawno temu... Pisalem do supportu z zapytaniem jak oni to licza bo moim zdaniem komputer nei liczy tak jak podane jest to w regulaminie promnmocji.
 
Do góry Bottom