>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bundesliga 07/08

Status
Zamknięty.
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
SC Magdeburg 24 : 29 HSV Hamburg


Gladiatorzy w tym sezonie naprawdę osłabieni, kluczowi zawodnicy odeszli do innych zespołów została tylko garstka z zeszło rocznego składu, żadnych poważnych wzmocnień w przerwie. Myślę, że SC Magdeburg to zespół który w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie, głównym tego powodem jest tak jak w/w brak równej dobrej 14 graczy. Wypadnie np. Tkaczyk (kontuzja, gradacja kar) i kto poprowadzi grę?. Natomiast Hamburczycy już w zeszłym sezonie pokazali że maja chęć i co najważniejsze możliwości na walkę o mistrza. Dodatkowo wzmocnili się, chociażby świetnym bramkarzem, reprezentantem swojego kraju Johannesem Bitterem (przyszedł właśnie z Magdeburga). Szczerze się zastanawiam nad grą na HSV. Gladiatorzy u siebie w hali jak zawsze nieobliczalni. Magdeburg jak do tej pory 3/3 undery, HSV 2/2 overy ale ja proponuje tutaj (Sam tak będę próbował) delikatnie zagrać na under 61,5 na expekcie po kursie 1,95. ✅ under :spokodfhgfh:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zakładanie oddzielnych tematów na każdą kolejkę jest chore.Piłką ręczną mało kto się interesuje i nie ma w tym dziale zagorzałej dyskusji.Załóż jeden temat i tam pisz po jednej analizie na kolejkę. :zoltakartka:
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Rhein-Neckar Löwen 25 : 26 THW Kiel


Jest to chyba najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia. Oby dwa zespoły będę się liczyć w walce o mistrza Bundesligi. Można się spotkać z głosami, że to właśnie Rhein-Neckar juz w tym sezonie stworzył zespół na miarę mistrzostwa. Gospodarze w zeszłym sezonie tylko raz dopuścili do over&#39;a (64.5) w swojej hali (grali przeciwko VfL Gummersbach)! W obecnych rozgrywkach 1 mecz 1 under (33 : 28) natomiast THW w jedynym meczu wyjazdowym przeciwko dość przeciętnemu TV Grosswallstadt uzyskał over (26 : 40). Mecz o trzy ważne punkty! będzie twarda obrona, co za tym idzie jak najmniejsza strata bramek. Wątpię, żeby poszli na wymianę - nie te dwa zespoły, za wysoki poziom. Gram średnio na under w expekcie za 2.15 :wowsdf: . ✅ under :spokodfhgfh:
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
HSG Nordhorn vs. MT Melsungen ✅

total: +58,5
kurs Bwin: 1,85

Gospodarze są zdecydowanym faworytem, dlatego kurs na ich zwyciestwo nie zachwyca.
Warto więc postawic cos bardziej wyszukanego. Melsungen dużo traci goli [przeciętnie 34 gole], a Nordhorn dużo rzuca. Sprawa prosta. Mysle ze Melsungen nie rzuci więcej jak 28 goli, a mimimum bramek dla Nordhorn to 32. Goście nawet z silnymi drużynami rzucają ok. 28 pktow wiec over bardzo prawdopodobny.

pzdr.

edit// weszło :spokodfhgfh:
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Po krótkiej nieobecności powracam następującą:

HSG D/M Wetzlar -- : -- TuS-N-Lübbecke


Meczyk z serii piątkowych dreszczowców, a to dlatego, że oba zespoły są na równym dość średnim poziomie. Drużyny te walczą od dobrych paru sezonów o górną część środka tabeli. Ten mecz jako 1 2 no bet, skłaniałbym się ku rozpisowi z X ma ten mecz. Przejdźmy to meritum, to jaką linie wystawiły tutaj buki jest zaskakująca.. rozpościera się od 53.5 (pinnacle) do 56.5 (profesionał). Ja osobiście uderzam za 3/4 swoich funduszy na over 53.5 (pinnacle 1.95) dlaczego? chociażby dlatego, że w ostatnich latach w spotkaniach tych zespołów padały over 58, a TuS w tym sezonie nie zaliczył jeszcze ani jedno undera. Dodatkowo należy pamiętać że są to zespoły które &quot;idą na żywioł&quot; tzn. nie skupiają się na obronie - nawet jeśli się skupią to tak jak powyżej pisałem są mocno przeciętni w tym co robią, co za tym idzie liczę tutaj na dużo bramek w granicach 55-60. Nie miałem środków na expekcie a zagrałbym over 54.5 po kursie 2.00.

edit! Przecieram oczy ze zdumienia! 25-22 uaaaa ⛔ ⛔ ⛔
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
zebedebe dobry typ :spokodfhgfh:

Ja spróbuje:

GWD Minden vs. HSV Hamburg -5,5 ⛔ hsv wygralo 4 bramkami. [29:33]

Typ: handicap na HSV
Bwin: 1.70

Minden zajmuje przed ostatnią pozycję w tabeli i rzuca naprawdę mało goli - najmniej w lidze [114]. Mniej ma Wetzlar ale rozegrali jeden mecz mniej. HSV rzuca dużo - zapewnia im to Pascal Hens, Jansen, bracia Gille...

pzdr.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
zebedebe dobry typ :spokodfhgfh:

Ja spróbuje:

GWD Minden vs. HSV Hamburg -5,5

Typ: handicap na HSV
Bwin: 1.70

Minden zajmuje przed ostatnią pozycję w tabeli i rzuca naprawdę mało goli - najmniej w lidze [114]. Mniej ma Wetzlar ale rozegrali jeden mecz mniej. HSV rzuca dużo - zapewnia im to Pascal Hens, Jansen, bracia Gille...

pzdr.
HSV idzie jak burza w tym sezonie to prawda.. ale boję się o ten handi, bo trzeba pamiętać że GWD w swojej hali nie odpuszcza, wynik na styk z Gumisiami, wygrana z TuS to musi budzić jakieś domysły. A Hamburg teraz ma taką pakę, że ciężko będzie ich zatrzymać jak się rozkręcą... narazie niestety, choć wygrali 3/4 meczy, nie zachywacją. Jak dla mnie no bet na taki handi, ale mogę się mylić (ludzka rzecz). Mam nadzieje, że nie będziesz tutaj potrzebował szczęścia. Pzdr :spokodfhgfh:
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
TuSEM Essen -- : -- VFL Gummersbach


Wtorek a tu już takie emocje, uważam że jest to najciekawszy mecz tej kolejki! Świetnie dysponowany beniaminek z Essen który ogrywa u siebie w hali pretendentów do korony mistrza kraju pięcioma bramkami. Sami musicie przyznać, że to budzi respekt a na dokładkę dodam, że w tej samej hali tydzień temu zremisowali z wielki Flensburgiem (wielkie szczęście gości). Jak patrzy się na ty wyniki to automatycznie chce się spróbować zagrać 1 za kuszący kurs 3.25. Gumisie jak do tej pory zgubili tylko jeden punkt na wyjazdach z drugim obok TuS beniaminkiem z Berlina. Jeżeli Schmetz i Klesniks będą rzucać tak jak do tej pory to jestem spokojny o wyniki, dodatkowo nie wiem jak jest dokładnie w Gumisiów z powrotem do obrony, ale jezeli nie jest najlepiej to skrzydłowy TuS - Casanova (wyśmienicie zaczął sezon) skarci ich okrutnie. Gospodarze tak właśnie ograli Reicken-Lowen , świetną postawą Eijlers&#39;a w bramce i szybką kontrą (Casanova i Katzirz ok. 22 z 35 bramek rzucili). Już dziś o 20:15 zaczyna się to cudowne widowisko!
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
Tusem Essen - VFL Gummersbach 30:36

P.S/ Gdzie można oglądać na żywo w tv mecze lig zagranicznych? Wiem że na Eurosporcie 2, ale takiego programu nie ma w mojej kablówce. Może jakos przez internet ktoś tu na forum ogląda handballa?
 
domel 49

domel

Forum VIP
Tusem Essen - VFL Gummersbach 30:36
P.S/ Gdzie można oglądać na żywo w tv mecze lig zagranicznych? Wiem że na Eurosporcie 2, ale takiego programu nie ma w mojej kablówce. Może jakos przez internet ktoś tu na forum ogląda handballa?
DSF - bardzo czesto jest jakas transmisja moze tez leciec na ZDF ARD ????
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
THW Kiel v HBW Balingen-Weilstetten
14/10/2007 godz 15:00
Ma ktoś jakieś propozycje co do tego meczu? Handicap -8,5 na THW troche wysoki. Jakby było 6,5 to bym gral pewnie.
Bwin (-8,5) kurs 1,85
Sportingbet (-8,5) kurs 2,075
Wygrana Kiel pewna, ale chcialoby sie zarobić ;) a kurs 1.01 nie zacheca ???? pzdr
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
THW Kiel v HBW Balingen-Weilstetten
14/10/2007 godz 15:00
Ma ktoś jakieś propozycje co do tego meczu? Handicap -8,5 na THW troche wysoki. Jakby było 6,5 to bym gral pewnie.
Bwin (-8,5) kurs 1,85
Sportingbet (-8,5) kurs 2,075
Wygrana Kiel pewna, ale chcialoby sie zarobić ;) a kurs 1.01 nie zacheca ???? pzdr
THW najprawdopodobniej bez Karabaticia i Zeitza! &lt;- nie sprawdzone na 100% info / uważałbym na ten handi..
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
Co sie z nimi dzieje nie wiesz? Z Gummersbach [31:33 dla Kiel] tez nie grali.
Zdecydowałem się na NO BET.
pzdr.
Kiel v HBW 36:21 (15:7) [-15]
Można było grać ]:-&gt; bywa...
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Co sie z nimi dzieje nie wiesz? Z Gummersbach [31:33 dla Kiel] tez nie grali.
Zdecydowałem się na NO BET.
pzdr.
Kiel v HBW 36:21 (15:7) [-15]
Można było grać ]:-&gt; bywa...
Chyba kontuzja ich meczy nadal. Z niemieckiego orzeł nie jestem i tak na czuja sobie przetłumaczyłem z ich stronki że Karabatic wrzuci dopiero w grudniu. Na szczęście dla Zebr teraz przerwa miesięczna w lidze mistrzów.
Zobaczcie sobie ten meczyk:
Wilhelmshavener HV -- : -- Füchse Berlin
1.5 na 1 &lt;- ciekawy kurs zważywszy, że Berlińczycy mają za mało atutów zeby ograć HV. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat kontuzji w HV. Atakuje 1.5 może jakiś handi.
PS. Jutro na eurosporcie o 17 nie lada gratka dla fanów handballu live ze Slowenii Pivovarna Lasko - Magdeburg ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
na dziś polecam Gummerbach! Z Magdeburga odeszli nasi rozgrywający Tkaczyk i Bielecki ???? od tego momentu &quot;Gladiatorzy&quot; nie spisują sie najlepiej, klub ma problemy finansowe ???? Za to Gummerbach podnosi się z nizin i pnie się w górę tabeli ???? 6 ostatnich meczy to 5 wygranych 1 remis ????
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
Füchse Berlin - TUS N Lübbecke
TYP: Füchse Berlin
Kurs : 1,40
Buk : STS

Dwaj najlepsi zawodnicy opuszczają Zagłębie Lubin! Michał Kubisztal i Bartłomiej Jaszka podpisali kontrakty z Fuechse i w grudniu zadebiutują w Bundeslidze – informował pod koniec listopada Przegląd Sportowy.

Obaj piłkarze ręczni mieli w kontraktach klauzule, umożliwiające wcześniejsze odejście. Pozostali w Zagłębiu do 16. kolejki, czyli do 15 grudnia.
Michał Kubisztal i Bartek Jaszka zagrają w meczu przeciwko Lubbecke !!! Mysle, że dołożą te pare bramek i wygrają berlinczycy rożnicą 3 bramek ( 29:26).


Michał Jurecki, Reprezentant Polski zmieni barwy klubowe. Polski rozgrywający związał się umową z Lubbecke do lata 2010 roku. Niewykluczone, że po sezonie w tym samym zespole zagra jego brat, Bartosz.

Michał Jurecki ma w Hamburgu sporo problemów. Ciężko mu się załapać nawet na ławkę rezerwowych, wskoczyć do meczowej &quot;14&quot; drużyny. W dodatku działacze HSV będą sprowadzać do swojego zespołu Arne Niemeyerema- reprezentanta Niemiec, czołowego strzelca Bundesligi- on podobnie jak Pascal Hens gra na lewym rozegraniu- tu gdzie Michał. Dla Michała Jureckiego brak gry to problem, bo może go wykluczyć z Reprezentacji Polski. Trener Bogdan Wenta mu ufa, ale wiadomo- zawodnik, który nie gra nie zyskuje na umiejętnościach. W Bundeslidze Polak zdobył 14 bramek w 19 spotkaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom