>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Klasa okręgowa - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Takiego działu na forum jeszcze nie było. Nie znaczy to jednak, że nie można go założyć, skoro wynajduje się w ofercie bukmacherów oferty i na takie rozgrywki :spokodfhgfh:

Mam świadomość, że będzie to chyba najniższa klasa rozgrywkowa na forum (V) ale wierzę, że można zarobić również na spotkaniach na takim szczeblu.



GKS Mierzyn @ 2.2 etoto ✅✅✅ 0-5, miazga, dali zarobić ładnie.
W tym spotkaniu zwycięzcę jest wskazać bardzo trudno, widać to zresztą po kursach wystawionych przez bukmachera. Ja jednak wierzę w sukces przyjezdnych w 25. serii gier. Kasta ma spokojne utrzymanie, mimo że jest ostatnią &#39;bezpieczną&#39; drużyną, siedem punktów przewagi nad strefą spadkową i raczej bezpieczne przeskoczenie Chlebowa i rezerw klubu z Polic. Ostatnio Kasta przegrała 5-1 (!) z czerwoną latarnią ligi - Chemik II Police właśnie. Wcześniej szczęśliwa wygrana z rezerwami Błękitnych, porażki z Tanowią i Spartą. Fakt, w międzyczasie wygrali młodym składem z Wybrzeżem, ale jeżeli nie zaprezentują podobnych umiejętności jak w tym spotkaniu (a nie powinni) to przyjezdni z Mierzyna powinni odnieść sukces. Dodam tylko, że Mierzyn niepokonany od czterech gier i nie powinien mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik

REMIS @ 5.0 etoto ⛔ goście totalnie odpuścili sezon już
Nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu PRZECIWKO Kaście. Rozumiem wszystko, że punkty potrzebne jak tlen itp, ale na pewno nie można dawać na gospodarzy kursu takiego, jaki wystawiło etoto. Mecz sąsiadów w tabeli, ale tylko teoretycznie. Wszak Rolpol okupuje miejsce w strefie spadkowej z przygnębiającą liczbą piętnastu oczek, natomiast Kasta ma aż dziesięć punktów więcej, a mimo to jest na miejscu barażowym. O grę w barażach (a raczej ucieczkę przed koniecznością takiej gry) walczą trzy ekipy, w tym właśnie Kasta Majowe. Po trzech porażkach (w tym przegrana z Mierzynem, o której pisałem w poście wyżej) przyszła pora na remis i przełamanie w ostatniej kolejce. Ja jednak jestem negatywnie nastawiony do tej ekipy, a Rolpol to także bardzo słaba drużyna. Ostatnio non stop przegrywa, ostatni remis bardzo dawno temu i tu upatruję ich szansę. Jak to mówią każda seria się kiedyś kończy i warto spróbować podziału punktów w tej konfrontacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom