>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafecard - wypłata

C 0

cmentarz11

Użytkownik
Witam ????
Posiadam środki PSC na ten moment to 30 zł lecz na pewno będę miał więcej. Czy można je w jakiś sposób wypłacić na konto bankowe korzystając z jakiejś strony bukmacherskiej lub innej ? I jakie są prowizje od takich wypłat bądź wpłat aby potem je wypłacić ?
Bardzo proszę o pomoc !!
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam ????

Posiadam środki PSC na ten moment to 30 zł lecz na pewno będę miał więcej. Czy można je w jakiś sposób wypłacić na konto bankowe korzystając z jakiejś strony bukmacherskiej lub innej ? I jakie są prowizje od takich wypłat bądź wpłat aby potem je wypłacić ?

Bardzo proszę o pomoc !!
Z każdej?Nie powinno być żadnych opłat o ile się orientuję.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak z tym że najczęściej wpłacając musimy obrócić depozyt 1x. Czasem tylko bukmacher &quot;przymyka oko&quot;. W niektórych bukach jest też opłata za wpłatę z paysafecard.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Z każdej?Nie powinno być żadnych opłat o ile się orientuję.
Chyba nigdy nie korzystałeś z paysafecard.
Jest spora grupa bukmacherów którzy pobierają opłatę za wpłaty paysafecard np
unibet, doxxbet.
Są też bukmacherzy do których za darmo wpłacisz np bah bet365 tipico.
Istnieje również możliwość wpłaty paysafecard do portfela skrill.
Nie chcew mi się sprawdzać i wypisywać którzy bukmacherzy pozwalają za darmo wpłacać ale ja na twoim miejscu wpłaciłbym do bah albo bet365. Trzeba pamiętać że po depozycie należny obrócić środki co najmniej raz w przeciwnym razie bukmacher może nie zrealizować wypłaty albo pobrać prowizje.
 
C 0

cmentarz11

Użytkownik
Chyba nigdy nie korzystałeś z paysafecard.
Jest spora grupa bukmacherów którzy pobierają opłatę za wpłaty paysafecard np
unibet, doxxbet.
Są też bukmacherzy do których za darmo wpłacisz np bah bet365 tipico.
Istnieje również możliwość wpłaty paysafecard do portfela skrill.
Nie chcew mi się sprawdzać i wypisywać którzy bukmacherzy pozwalają za darmo wpłacać ale ja na twoim miejscu wpłaciłbym do bah albo bet365. Trzeba pamiętać że po depozycie należny obrócić środki co najmniej raz w przeciwnym razie bukmacher może nie zrealizować wypłaty albo pobrać prowizje.
Okej a czy jak wpłacę 30 zł np. na Bet365 to mogę postawić na coś tylko 1 zł i potem wypłacić na konto bankowe ?
A co do skrill to mogę wpłacić 30 zł przez psc i od razu wypłacić na konto bankowe ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tylko,że na skrill będziesz miał po pierwsze prowizję od wpłaty a po drugie prowizję od wypłaty,więc raczej nie kombinuj z tymi 30 zł,tylko lepiej idź gdzieś do roboty skoro musisz się tak natrudzić żeby nie stracić paru groszy.
 
C 0

cmentarz11

Użytkownik
Tylko,że na skrill będziesz miał po pierwsze prowizję od wpłaty a po drugie prowizję od wypłaty,więc raczej nie kombinuj z tymi 30 zł,tylko lepiej idź gdzieś do roboty skoro musisz się tak natrudzić żeby nie stracić paru groszy.
Okej rozumiem . A jak jest z tym Bet365? Mogę wpłacić 30 zł obstawić z 2 zł i np. jak przegram lub wygram to mogę wypłacić od razu na konto bankowe ??
Pozdrawiam.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Okej rozumiem . A jak jest z tym Bet365? Mogę wpłacić 30 zł obstawić z 2 zł i np. jak przegram lub wygram to mogę wypłacić od razu na konto bankowe ??
Pozdrawiam.
Nie, musisz obrócić cały depozyt x1, czyli zagrać za 30zł, nawet po kursie 1,01. Inna sprawa, że w bet365 nie zrobisz takiego manewru z tak małą sumą, bo tam wypłaty na konto bankowe są bodajże od 200zł, czy jakoś tak - w każdym bądź razie wysoki próg minimalnej wypłaty do banku jest.
 
C 0

cmentarz11

Użytkownik
Nie, musisz obrócić cały depozyt x1, czyli zagrać za 30zł, nawet po kursie 1,01. Inna sprawa, że w bet365 nie zrobisz takiego manewru z tak małą sumą, bo tam wypłaty na konto bankowe są bodajże od 200zł, czy jakoś tak - w każdym bądź razie wysoki próg minimalnej wypłaty do banku jest.
Kurde.. A jakiś inny buk albo stronka gdzie wpłacę paysafecard i wypłacę ? Tylko, żeby wypłaty były bez prowizji a wpłaty to już bez znaczenia.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Betclic ma też niskie minimalne wypłaty na konto. Wpłatę paysafecard także mają. Z tym że przed wypłatą będą raczej weryfikować. Chociaż betclic ma zakład bez ryzyka, szkoda go marnować takim manewrem.
 
C 0

cmentarz11

Użytkownik
A czy jeżeli chodzi o Skrill to mogę tam wpłacić np. 300 zł przez paysafecard i bez problemu od razu wypłacić na konto bankowe? Wiem , że są opłaty ale chce wiedzieć czy bez problemu jak wpłacę psc to mogę wypłacić na konto bankowe ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A czy jeżeli chodzi o Skrill to mogę tam wpłacić np. 300 zł przez paysafecard i bez problemu od razu wypłacić na konto bankowe? Wiem , że są opłaty ale chce wiedzieć czy bez problemu jak wpłacę psc to mogę wypłacić na konto bankowe ????
Tak możesz stracisz na tym 5.5% od wpłaty oraz 12 zł za wypłatę ze skrill.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Tak jak ktoś napisał załaduj do Bet at home obróć po kursie 1.01 i wypłać na przykład przez western union.
 
F 0

fexarek

Użytkownik
Przepraszam, że odświeżam temat... ale mam podobny problem, na forum trafiłem przez google.
Posiadam na PSC 300 zł i chciałbym je wypłacić, aby to zrobić oficjalnie, trzeba podać PIN&#39;y PSC + 3 tygodnie czekania. Problem w tym, że kodów PSC nie posiadam, bo po doładowywaniu je poprostu wyrzacałem.
Nie mogę tego zrobić w inny sposób? Prowizja niech sobie nawet będzie do 10/20 zł.
Średnio rozumiem to, co tu pisaliście, więc można jaśniej? ????
Jeśli dobrze rozumiem, przez jedną z kilku wymienionych wyżej stronek mogę przelać peniądze na swoje konto? A coś więcej o tym?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Przepraszam, że odświeżam temat... ale mam podobny problem, na forum trafiłem przez google.
Posiadam na PSC 300 zł i chciałbym je wypłacić, aby to zrobić oficjalnie, trzeba podać PIN&#39;y PSC + 3 tygodnie czekania. Problem w tym, że kodów PSC nie posiadam, bo po doładowywaniu je poprostu wyrzacałem.
Nie mogę tego zrobić w inny sposób? Prowizja niech sobie nawet będzie do 10/20 zł.
Średnio rozumiem to, co tu pisaliście, więc można jaśniej? ????
Jeśli dobrze rozumiem, przez jedną z kilku wymienionych wyżej stronek mogę przelać peniądze na swoje konto? A coś więcej o tym?
Moj kolega ostatnio wpłacał za pomocą PSC, a wypłacał za pomocą przelewu bankowego. Chyba że nie do końca o to chodzi
 
F 0

fexarek

Użytkownik
Tylko, żeby wypłacić pieniądze przez PSC, trzebe podać:
Twoje dane konta bankowego (nr banku, nr konta, nazwa banku, nazwisko właściciela konta, numer IBAN i BIC)
Twoje pełne imię i nazwisko,
kopię PIN-ów paysafecard
numery serii PIN-ów
kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. paszportu, prawa jazdy lub dowodu osobistego, przednia i tylna strona)
A problem w tym, że nie mam PIN&#39;ów, gdyż, ponieważ, te 300 zł pochodzi z 15 PCS po 20 zł. I teraz pytanie, czy za pomocą którejś z wyżej wymienionych stronek można wypłacić pieniądze z PSC? Prowizja może być nawet do 20 zł.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Czyli masz tą kasę na mypaysefcard tak? Otwierasz konto np.na Betathome wpłacasz , stawiasz jakiś zakład po niskim kursie i wyplacasz na konto bankowe.Bez prowizji i jeszcze z jakimś tam plusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Innymi słowy żeby wypłacić przez bukmachera, musisz wpłaconą kwotę 1x obrócić. Jest to konieczne, bo bukmacher służy do gry. Nie do transferu pieniędzy. Jeśli nie chcesz nic tracić, to najbezpieczniej będzie obstawić coś w miarę pewnego. Np. jakiś dowolny mecz piłki nożnej, grając na żywo. Podaje ci przykład. Wynik meczu to 2:0 dla jednej z drużyn, 80 minuta. I w tym momencie kurs na wygrywającego wynosi 1,01. Obstawiasz to za 300zł. Jeśli wynik się nie zmieni lub wygrywający strzeli więcej lub przegrywający strzeli tylko 1 bramkę. To po 10-15 minutach (w zależności ile się mecz przedłuży) masz 303zł i wypłacasz bez problemu. Ale jeśli przegrywający strzeli te 2 bramki lub więcej w te 10 minut, to tracisz swoje 300zł. I tu jest twoje ryzyko. Oczywiście ten mecz to tylko przykład, możesz grać cokolwiek innego. Obrót można też wykonać z niewielką stratą ale BEZ RYZYKA na ruletce. Jest to bardzo proste, stawiamy zarówno na czerwone czarne i zero. Trochę tracimy, ale nie ryzykujemy. Wybór należy do ciebie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom