Zamieszczam temat, w którym zachęcam was to dzielenia się typami, pomysłami, statystykami itp.

S 72

siargiej

To ja zaczne: 1. Vestja - Aarhus (1 liga dunska)
2. Helsingborg - Malmo (1liga szwecka)

Mysle, ze nie powinno byc problemow. Zastanawiam sie nad graniem bramki dla gosp. O ile kursy beda zadowalajace

Otrzymane punkty reputacji: +1
orinar 18

orinar

Proponuje żeby każdy z nas pisał jaką lige grał. ;) Ułatwi to wyszukiwanie meczy na przyszłość.

ekaga 238

ekaga

HJK - Mariehamn -&gt; Finlandia o ile będzie dostępne to myślę, że warto. Goście jakby popatrzeć na tabelę ostatniego sezonu to strasznie dużo tracą, ale i dużo strzelają.

orinar 18

orinar

Też miałem pograć ale niestety brakuje w ofercie ????

S 72

siargiej

Livesports.pl jesli przy meczu jest kamerka, to bedzie oferta na 10minutowki. Proste

kecaj14 14

kecaj14

Nie musi być kamerka na livesports żeby było można grać tą metodą ;)
Przykład z dzisiaj FC Barasov 1 liga rumuńska nie ma kamerki a dało rade grać 10 minutówki ;)

S 72

siargiej

chodzilo mi o te mniej popularne ligi jak finska, szkocka itp. W ligach takich jak rumunska sa wszystkie mecze

kecaj14 14

kecaj14

Spoko ????
Ja dzisiaj polecam Halmstad szwedzka liga oczywiście granie max do 1 bramki

C 3

cris1980

Ja zaczynam dzisiaj od Graafschap - RKC na stały zysk 40j na próg. (z wyjątkiem 1 bo tu kurs większy niż przeze mnie wyczekiwany 3)

crazyiwan 55

crazyiwan

jaki sens ma granie na staly zysk w takiej progresji jak rownie dobrze mozna over 0.5 zagrac przed meczem? nie o to w tym chyba chodzi

C 3

cris1980

Taki, że tu w każdej chwili mogę się wycofać i ew. stracić mniej niż jakbym zagrał przed meczem. Np w tym meczu na over 0.5 było 1.04 i chcąc zarobić 40j musiałbym przed meczem postawić 1000j. Tu mam szansę przy słabym meczu wycofać się na np 7 progu tracąc tylko (w porównaniu do 1000j) 643j. Mnie to odpowiada Tobie nie musi.
Druga sprawa to przy odpowiednim zbiegu okoliczności (wiem że to rzadko możliwe ale jednak) jest szansa na trafienie x2 zakładanego zysku tak jak w tym meczu w 15:23 już jest kurs 3 na kolejny próg przy obstawieniu i bramce np w 18 minucie zarabiam 80j co wymagałoby postawienia 2000j przed meczem.

kecaj14 14

kecaj14

Tu jest dział przeznaczony do grania za pomocą systemu Hanka a nie granie na over 0,5 i to w 80min ;)

E 9

edhansoft

Przeczekałem cały system Hanka ???? , dodałem wszystkie stawki i poszedł zakład na over 0.5 O co Wam chodzi ? Typ był podany wyżej. ????

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kilka dzisiejszych meczów, mających w H2H serie z bramką zdobywaną w zakresie czasu 1. połowy:

22.12.12 Fenerbahce - Karabukspor 1:3 (0:2) -
31.10.11 Fenerbahce - Karabukspor 1:0 (1:0) +
05.12.10 Fenerbahce - Karabukspor 2:1 (2:0) +