>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak mam rywaliajce z jakas druzyna i ona zagra np. na Mecz Wisla-Legia typ:1 to tez moge obstawiac ten mecz tylko inny typ ?
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
10. Po konsultacji na priv kapitan lub upoważniona osoba z drużyny umieszcza typy na forum w odpowiednim temacie. Typy drużyny umieszczamy w jednym poście!
W jaki sposób będąc kapitanem mogę upoważnić drugą osobę do podania typów. Mam to gdzieś napisać czy jak? Czy osoby które zapisały się w temacie &quot;ZGŁOSZENIA DRUŻYN&quot; nie mogą podawać typów bez względu na to czy są kapitanem czy nie?? Przecież jeśli ktoś stworzył drużynę z własnej woli to zna druga osobą i one chyba sobie ufają, wiec nie będzie tu mowy o żadnej &quot;dyskryminacji&quot; czy czymś takim. Co wtedy gdy z różnych przyczyn losowych kapitan nie będzie mógł podać typów.

Może źle zrozumiałem ten punkt i podanie typów przez osobę, która nie jest kapitanem nie stanowi żadnego problemu? :grin:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Kapitana można zmieniać tylko trzeba o tym napisać ale mam nadzieje że nie będziecie zmieniać kapitana co kolejke to prosba do wszystkich.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@n3r0
Zobacz ile jest osób bez drużyn. Nie wszyscy mają kumpli, przyjaciół na forum, którym można zaufać. Część drużyn będą tworzyć osoby, które się nie znają, ale muszą się poznać do lepszego zrozumienia.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
na jakich zasadach beda tworzone druzyny sposrod zawodnikow rezerwowych? czy to moderatorzy dzialu beda dobierac losowo (lub w jakis inny sposob; jaki???) te zblakane owieczki w pary by stawialy czola teamom doswiadczonych typerow?
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Każda drużyna MUSI przed umieszczeniem typów na forum zrobić screen spotkań wraz z kursami!! W załączniku proszę taki screen umieszczać.
Mógłby mi ktoś rozjaśnić o co z tym konkretniej chodzi?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Robisz screen ekranu z kursami typów , które podajecie w konkursie i załączasz go do postu z tymi typami.Jak nie wiesz jak robi się screena to poszukaj na google.
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Robisz screen ekranu z kursami typów , które podajecie w konkursie i załączasz go do postu z tymi typami.Jak nie wiesz jak robi się screena to poszukaj na google.
Wiem jak się robi screena ;] Jedyne co do czego miałem wątpliwości, to czy wystarczy zrobić screena kursom, czy trzeba puścić takowy kupon w Betssonie i jemu zrobić screena - komplikowałoby to trochę sprawę.

Już zakąsałem, dzięki. Posty oba do kasacji.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
czy mógłby któryś z moderatorów dopisac w moim poście ze zgłoszeniem do konkursu literke c która oznacza kapita?? przepraszam za zaistniały problem ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Drużyna przeciwna nie może podać tego samego spotkania i typu co rywal. Może zagrać, ale musi zmienić typ.
Tutaj na moj chlopski rozum jest neizgodnosc skoro nie mozna wybrac tego samego spotkania co przeciwnik to jak mozna wybrac inny typ ?

czyli jak mozna zmienic typ danego spotkania jak nei mozna wybrac tego samego spotkania?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Trochę dziwnie napisane ale załóżmy że w meczu ManU-Chelsea rywale twojej drużyny dają 1 to ty możesz postawić 1X X 2 X2 under over i zwycięzcę po pierwszej połowie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No to sie domyslam o co chodzi i w zwiazku z tym jeszcze jedno pytanie zaraz bedzie, ale to warto by bylo zmienic skoro nalezy respektowac regulaminu bo pozniej moga byc jakies niezgodnosci.

Jak ktos postawi np : ManU - Chelsea 1 to przeciwnik moze 1x (to samo spotkanie)? bo to nie ten sam typ ale tylko czesciowo ze tak powiem :p
 
beau 1

beau

Forum VIP
Trochę dziwnie napisane ale załóżmy że w meczu ManU-Chelsea rywale twojej drużyny dają 1 to ty możesz postawić 1X X 2 X2 under over i zwycięzcę po pierwszej połowie.
Pisałem wczoraj, że można dać 1X.

Pawlikn zmienione
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Mam pytanie co do nagród... jeśli ktoś wygra to kasę mu wysyłają na konto w betsson, można wypłacić ten hajs? Czy trzeba go obrócić?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nagrody są przyznawane w postaci bonusy więc wymagany jest obrót.Dopiero potem będziesz mógł wypłacić.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
gdy zgłaszałem drożynę przeoczyłem to ze trzeba zaznaczyć kapitana Czy to jest bardzo istotne?????

jesli tak to prosze o edytowanie mojego postu i dopisaniu rangi capitana
drożyna: GTWP&amp;M capitana proszę przypisać zawodnikowi: memfis23
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom