>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SYSTEM JEST GENIALNY!

trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam opracowałem bardzo dochodowy zarazem prosty system który przynosi mi pewne zyski na poziomie 500 zł miesiecznie
Polega on na obstawianiu zdarzenia over 0,5 przy wyniku 0-0 miedzy 60-67 min przy minimum kursie 1,72
Ważne jest to aby kurs wynosił minimum 1,72 im wczesniej osiągniety kurs tym lepiej do tego dożucam stawkowanie (nie gram po 70 minucie )
Stawkowanie 30 , 60 , 90 ,120 ,150 ,180
najdłuzsza seria nie trafionych to 2 zdarzenia
Jeden minus to pasowało by miec dobry telefon i obserwować wyniki , lub grać przez telefon
System czasochłonny ale można ustalić przedział czasowy w którym skupimy sie na grze
 
J 0

jesuswlkp

Użytkownik
To już lepszy zysk będziesz miał na progresji z tematu Hanka, gdzie gramy over 0,5 od początku meczu na kursach 3-4. Progresja przy kursie poniżej 2.0 daleko Cię nie zaprowadzi.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tak mnie rozbawiła nazwa tematu, że aż wszedłem zobaczyć, co będziew środku... nie zawiodłeś mnie ????

powiedz chociaż któy bukmacher pozwala obstawić w ten sposób, że daje Ci opcję over 0,5 w ciągu 7 minut.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam opracowałem bardzo dochodowy zarazem prosty system który przynosi mi pewne zyski na poziomie 500 zł miesiecznie
Polega on na obstawianiu zdarzenia over 0,5 przy wyniku 0-0 miedzy 60-67 min przy minimum kursie 1,72
Ważne jest to aby kurs wynosił minimum 1,72 im wczesniej osiągniety kurs tym lepiej do tego dożucam stawkowanie (nie gram po 70 minucie )
Stawkowanie 30 , 60 , 90 ,120 ,150 ,180
najdłuzsza seria nie trafionych to 2 zdarzenia
Jeden minus to pasowało by miec dobry telefon i obserwować wyniki , lub grać przez telefon
System czasochłonny ale można ustalić przedział czasowy w którym skupimy sie na grze
Tylko że ten system przynosi zysk na pierwszym i drugim poziomie ????

Na pozostałych masz strate i to sporą,weź sobie policz :cool: a co gdy nie trafisz 6 progów ? 630 zł poleci.....Ameryki nie odkryłeś to jedna z setek odmian progresji którą to można stosować na wszelakie opcje w meczu przełamania seri itp...Ale skoro daje zysk poprowadź temat udowodnij ????

pozdrawiam
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Panowie żle mnie zrozumieli gramy na overa 0,5 jeżeli kurs osiągnie wartość min 1,72 a do konca spotkania zostało 25 . 20 minut i jest 0-0 mam nadzieje ze panowie zrozumieli
Sa spotkania gdzie kurs wynosi 1,4 ale i sa takie gdzie wynosi 1,7 ,1,8 np liga polska chinska itd
Dodam ze wczesniej grałem podobnie ale ładowałem co leciało teraz oszacowuje kurs im wczesniej np 1,8 na bramke tym wieksza szansa trafienia
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Panowie Cie dobrze zrozumieli.Coś Ci policze...zakładamy kurs 1,80 i Twoje stawki
30 , 60 , 90 ,120 ,150 ,180 a zatem na poszczególnych poziomach masz taki zysk/strate
1) +24
2)+18
3)-18
4)-84
5)-180
6)-156
Co Ty na to ?
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Jak coś robić to iść na całość albo wcale tego nie ruszać.Polecam stawkowanie
10,30,100,300,600
1) +8
2) +14
3) +40
4) +100
5) +40
 
J 0

jesuswlkp

Użytkownik
Nawet nie zabieraj się na progresję poniżej 2.0, to samobójstwo ???? Jeśli już chcesz grać takimi stawkami to polecam Ci over 0.5 do XX minuty Hanka albo ewentualnie pierwszy numer w 49&#39;s, przy większym budżecie możesz obstawiać więcej numerów co zwiększy prawdopodobieństwo trafienia. Nie życzę Ci źle ale na obecnym systemie wyzerujesz się w mgnieniu oka.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Ja w porównaniu do moich szanownych i wszystko wiedzących kolegów(którzy sami niczego nie wymyślili i tłuką kasę na sposobie @hanka .np dzisiaj na Chelsea-Norwich) udzielających się w każdym niemal temacie powiem Ci że nic nowego nie wymyśliłeś bo sposób stary jak bukmacherka,rozchodzi się tylko o skuteczność
Jeśli mówisz że nigdy nie przekroczyłeś 4 progu to polecam stawkowanie FK sam go kiedyś używałem do kursów @1,80 w temacie &quot;przeciw faworytom&quot; i choć ostatecznie po blisko roku czasu poległem to uważam że nie przez stawkowanie tylko moje do dupy umiejętności typerskie
Podobny sposób do tego co ty proponujesz to granie over 1,5 gola (przy 0:0)w przerwie meczu,kursy podobne(teraz np.Sevilla-Villarreal @1,90) a skuteczność myślę że będzie podobna,bo ktoś to już kiedyś testował ale nie pamiętam kto i jak to się skończyło
Powodzenia i wytrwałości życzę!
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Spoko narazie wchodzi ale po dłuższej seri 8 wygranych pod rzad przyszły same porażki ale przewidziałem to i odpusciłem po 3 porażkach , 4 typ dzisiaj rano comuncioces wszedł jak w masło
 
A 85

aksior

Użytkownik
trutana- z tego co pamiętam, każdy twój topic szybko się kończył niepowodzeniem. w dziale systemy pełno twoich genialnych przemyśleń które kończyły się klapą ???? każdy kto siedzi dłużej na forum, wie że ty ciągle przegrywasz, więc nie pisz bzdur o wygrywaniu i cudownym systemie ????
daj sobie spokój z tym zaśmiecaniem forum i próbą zaimponowania gimbusom ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
trutana- z tego co pamiętam, każdy twój topic szybko się kończył niepowodzeniem. w dziale systemy pełno twoich genialnych przemyśleń które kończyły się klapą ???? każdy kto siedzi dłużej na forum, wie że ty ciągle przegrywasz, więc nie pisz bzdur o wygrywaniu i cudownym systemie ????
daj sobie spokój z tym zaśmiecaniem forum i próbą zaimponowania gimbusom ????
Może zaproponuj coś od siebie? jakiś kolejny sposób związany z abstrakcjami...może ty wygrywasz? więc się podziel swoją wiedzą nie tylko gimbusy skorzystają......&quot;podobno masz szósty zmysł a zwycięstwo podnosi na duchu..&quot; lub &quot;...Metody gry na wysokie wygrane...&quot;-to dwa twoje najważniejsze tematy w jednym poddałeś się po kilku typach....
W drugim napisałeś coś takiego ...&quot;znowu blisko...kurcze niewiele zabrakło..ma ktoś pomysły na wysokie kursy? zazwyczaj szukam i rozbijam na bloki lub puszczam taśmy, jednak zazwyczaj robię na ok 20 meczy 4-5 błędów. Nie mogę tego za cholerę przeskoczyć:smile:..&quot;
To ty sobie daj spokój z zaśmiecaniem forum swoimi postami bo jak widzę minął rok a ty ciągle wygrywasz a nie chcesz się podzielić swoją jakże cenną wiedzą
Ja głupi człowiek jestem i za cholerę tego nie mogę zrozumieć....przeskoczyć....
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie jak piszecie że system do du... to wypadałoby napisać dlaczego a nie tylko, że kolejny temat do bani.

Pierwszą i w sumie wystarczającą do oceny tematu uwagę dał Duży Kermit. Jeśli system przy wygranej na 3 progu przynosi stratę tzn, że nie ma sensu na to dalej patrzeć bo autor nie poświęcił minimum swojego czasu i uwagi na przetestowanie systemu przed umieszczeniem go na forum.

Co do szans to statissimus pokazuje że jeżeli do 70 min było 0-0 to w 55% przypadków kończyło się 0-0. Jeśli chcemy łapać kurs przynajmniej 1.7 to odpadają te mecze z wieksza szansa na bramke czyli załóżmy że w 40% spotkań pada bramka. Po pierwsze to widać że statystycznie bardziej było opłacalne stawiać że nie padnie z wyższym kursem, ale wrócmy do ww. systemu. Masz rozpisanych 6 progów czyli prawdopodobieństwo ciągu 6 porażek wynosi ponad 4.5%.

Reasumując, po analizie systemu widać jak na dłoni, że przedstawiony system jest wybitnie do DU....:zoltakartka:
 
A 85

aksior

Użytkownik
wudar71 - a ty co - obrońca uciśnionych, czy adwokat diabła haha
tak kiedyś prowadziłem tematy na forum, ale co zacząłem podawać publicznie typy to zaraz miałem pecha... nie kontynuowałem z braku czasu(praca). Drugi temat to fakt- była o abstrakcjach która zakończyła się sukcesem, tzn. też urwałem temat na forum z powodu dłuższego wyjazdu. Jednak kontynuowałem grę na bloki typu tercja/ mecz hokej itp. piłkę nożną ht/ft plus overy na blok żeby ako było 6-10 na blok i pewnego dnia za 10.50 trafiłem 8z10 i wpadło 27 tyś. ???? z takim kapitałem gram sobie to co lubię i swoje- zazwyczaj dwa mecze under/over lub ako 2,5-3,5 za większe stawki. Bilans: Od kilku miesięcy inwestuje miesięcznie ok. 2- 3 tyś wygrywam 5 -6 tyś i to mi wystarcza (gra u naziemnych). Nie spinam się spokojnie puszczam kupony i na swoje wychodzę ???? Czemu nie kontynuuję tematów? Raz że nie mam czasu, na forum zaglądam rzadko i na krótko, a dwa może i dlatego, że boję się że jak zacznę podawać typy to znowu dopadnie mnie pech ???? prowadziłem swoje tematy i nie ogłaszałem tego cudnym systemem !
Uważam że powyższy „pseudo system” to shit i tyle. Pyza tym jego twórca i założyciel tematu, miał już sporo takich „zrywów” które były niczym konkretnym, ajk tylko spontanicznymi zrywami wg mnie bez przemyślenia, kalkulacji co wykazuje choćby na to to, że już na 3-4 progu straty przynosi... nie wiem czy on w ogóle nad tym myśli czy gdzieś wyczyta, podpali się i opisuje ???? dla mnie to totalna gimbaza. A uwierz mi w tym „biznesie siedzę już sporo lat” jak i na forum.... ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@aksior &gt;&gt;&gt; gratuluję wygranych - ale skrótem od tysięcy nie jest tyś a tys. ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Koniec, nie ma z kim nawet polemizować....
Ktoś kto nie umie nawet przepisać czyjegoś nicku,wygrywa po 5 tys.miesięcznie,chodzi do pracy i siedzi w tym biznesie już tyle lat-wybacz ale nie nie dorastam Ci do pięt i nie jestem godzien twojej uwagi...
Ja również gratuluje wygranej,trzep dalej kasę to i państwo się wzbogaci(gra u naziemnych)
Aha, i nie podaj broń boże czasem jakiegoś typu na forum bo faktycznie może się twoja passa odwrócić
Eh to przeklęte forum....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom