>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraże w niższych ligach

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozpoczynają się już baraże.
Manchester - Ashton ----&gt; 1 @@ 1.72 ⛔
Gospodarze przegrali awans o jeden punt natomiast goście ledwo co weszli do baraży grali ostatnio bardzo słabo trzy porażki i dwie wygrane, Grają z Manchesterem który u siebie jest bardzo mocny i z reguły nie przegrywa, natomiast wyjazdy Ashton wychodzą średnio.Zespół gospodarzy utworzony w 2005 roku sponsorowany przez tajemniczego sponsora z dużą ilościa pieniędzy ile w tym prawdy wie tylko internet ale forma jaką prezentowali przez cały sezon jest na prawdę dobra i gdyby dziś przegrali baraże to byłaby katastrofa.
Chesham - Stourbrdige ----&gt; 1 @@ 2.05 ✅ ✅
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Grimsby - Gateshead
Pierwszy z dwóch meczu , pomiędzy tymi zespołami w walce o awans do League Two. Wygrany z tej pary awansuje dalej i będzie grał finał z Halifax/Cambridge Utd. Nie wiem jak podchodzą oba zespoły do spotkania ale nie wydaję mi się aby zespoły odpuściły walkę o awans do wyższej ligi a za tym kryją się większe kontrakty dla zawodników trenerów , i większe pieniądze dla klubu. Postanowiłem w tym meczu zagrał kartki za sprawą sędziego jak i wagi spotkania. Sędziował będzie pan Chris Kavanagh ,który prowadził spotkania ,głównie w lidze której występowały oba zespoły jak i klasę wyżej. Na trzy ostatnie spotkania pokazał odpowiednio 5,4 i 4 żółte kartki a jego średnia na mecz to 4 kartki. Linia w tym spotkaniu ustawiona na 3,5 kartki. Dodatkowo w tym roku , w meczu pomiędzy tymi zespołami padło 5 żółtych kartek.
TYP:
over 3,5 kartki | 1,90 bet365
✅✅ 4 kartki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Preston - Rotherham ------&gt; 1 @@ 2.15 ⛔ Tyle sytuacji wyjazd będzie ciężki ....
Dzisiaj Preston podejmie Rotherham w pierwszym z dwumeczów, Deepdale Stadium świetna seria gospodarzy na własnym stadionie nie przegrali od 9 spotkań, obie drużyny na koniec sezonu dzielił 1pkt. na korzyść gości jednak Preston na dobre rozkręcił się w końcówce. do składu gospodarzy wraca Clarke, Wiseman również jest zdrów chodź po ostatnim ligowym spotkaniu wiele sie mówiło że baraże ma z głowy. W ekipie gości będzie praktycznie pełny skład jedynie pauzujący za kartki Smallwood nie wystąpi. Pozostaje tylko walka i walka ja sądzę że gospodarze są faworytem.
York - Fleetwood
x2 @@ 1.35 ZWROTKA
Wygrana Fleetwood @@ 2.65 ZWROTKA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom