>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

33. kolejka Eredivisie / Jupiler Pro League - Play-off (25.04-27.04.2014)

Status
Zamknięty.
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Jupiler League - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waregem - Genk
Typ: Waregem 1.72 Bet365
Wystarczy spojrzeć o co kto walczy. Zulte w 10 ostatnich meczach u siebie niepokonane. 6 Zwycięstw 4 Remisy. Genk na wyjazdach za dobrze nie gra. Zulte ze stratą 2 pkt do premiowanego miejsca w kwalifikacjach LM. No u siebie z takim przeciwnikiem to trzeba wygrywać takie mecze!
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Przedostatnie kolejka Eredivisie i coraz mniej niewiadomych.
Roda - Groningen
Roda to ciekawy przypadek balansowania na krawędzi spadku i baraży już od kilku lat. W zeszłym sezonie po golu w samej końcówce ostatniego meczu udało im się utrzymać. Na tym limit szczęścia moim zdaniem już wykorzystali i w tym sezonie chyba tylko cud mógłby im pomóc. Są najgorszą drużyną eredivisie i jakoś nie chce mi sie wierzyć w ich zryw w ostatnich dwóch kolejkach. Na dole ligi holenderskiej myślę że pozostanie tak jak jest teraz: Roda spada a NEC zagra w barażach.
Groningen DNB kurs 2,0 ( dla odważnych Groningen kurs 2,75 )
Groningen x2 kurs 1,48
wynik 1:2

NEC - Twente
Twente kurs 1,67 wynik 2:5

Na górze tabeli w większości już karty rozdane...Po mocnym prztyczku w noc w finale pucharu krajowego Ajax powinien zewrzeć poślady i dołożyć ostatnią cegiełkę do ligowych potyczek. Teoretycznie starczy im 1 punkt aby zostać mistrzem ale nie chce mi się wierzyć aby zagrali to na remis. Tak przy okazji myślę że całej ekipie z Amsterdamu ten krajowy puchar będzie się odbijał czkawką..
Ajax + Feyenooord kurs łączny 1,95
wynik Feyenoord 5:1 Heracles Ajax 1:1
Jeden suchar
Breda dnb kurs 1,40 wynik 1:1 Zwrot
Wszystkie kursy z STS-u
PSV mnie nie przekonuje są na miejscu wyższym niż na to zasłużyli, więc ich odpuszczam...
Jeżeli analiza się przydała kliknij dzięki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Roda vs. Groningen gospodarze o1.5 gola, 1.73 Unibet 1/10 ⛔ 1:2 - farsa ze strony Górników. Oddali punkty w fatalnym stylu.
Zgadzam się z Baltazarem, że Górnicy to najgorsza drużyna. Niemniej nie pozostało im nic innego jak szaleńczy zryw w dzisiejszym spotkaniu na własnej murawie z Groningen. Gospodarze wywalczyli zaledwie jedno oczko w pięciu ostatnich kolejkach. To niezwykle mizerny wynik - szczególnie na ekipę broniącą się przed spadkiem. Potrafili jednak zremisować (2:2) z AZ Alkmaar. Dzisiaj muszą walczyć o trzy oczka. Stąd też pomysł na ten zakład. Muszą postawić wszystko na jedną kartę. Co prawda nie zagra Demouge (17/1), czy też Kali (28/1), ale w napadzie wciąż powinni brylować tacy kopacze jak Nemeth (23/8) i Hupperts (32/9). Goście już raczej na pewno zagrają w barażach o Ligę Europy. Zwolle nie powinno im zagrozić, szczególnie, że ci grając w finale pucharu Holandii (który zresztą zdobyli), mają już gwarantowany występ w LE. Groningen zagra bez Magnasco (12/0). Nie jest to jakaś spora absencja, ale mimo wszystko to brak defensora. Goście grają ostatnio znakomicie, ale w tym spotkaniu spodziewam się sporo walki i ostatecznie co najmniej dwóch bramek od Górników. Kurs niezły, zatem trzeba go pobrać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiaj kompletnie nie poszło. Szczególnie zawiedziony jestem postawą Rody, no ale trudno. Idę jeszcze w ostatni mecz JPL w ten weekend.
Anderlecht Bruksela vs. Standard Liege o2.5, 1.90 Unibet 2/10 ✅ 2:1 - pozytywny akcent na koniec dnia.
Pojawiły się składy i stąd ten bet. Obie ekipy zagrają najsilniejszymi składami. Po jednej stronie genialny Mitrovic, a z drugiej Batshuayi. Spotkanie to powinno być niezwykle emocjonujące. Bowiem Club Brugge wyprzedził słabo grający Standard i ci będą chcieli powrócić na tron. Fiołki natomiast w przypadku porażki mogą zapomnieć o tytule. Ostatnio stracone oczka z Genkiem były bardzo zaskakujące. Zatem teraz mają mecz ostatniej szansy. Wiem, że jeszcze kilka kolejek do końca, ale porażka to aż siedem punktów straty. Zatem gospodarze będą musieli cisnąć od początku. Moc napadów z obu stron jest niezwykła. W ostatnim czasie co prawda coś się zawiesiło w drużynie Anderlechtu, ale dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na brak skuteczności. Sądzę, że trzy bramki powinny dzisiaj paść w stolicy Belgii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom