>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jupiler Pro League - Play-off (15.04-17.04.2014)

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
Anderlecht - Zulte Waregem

Bardzo ważny mecz dla Anderlechtu. Przy wygranej przeskakują dzisiejszych rywali i zrównują się punktami ze Standardem. Klub z Anderlechtu, mający najmłodszy kadrowo skład w całej Jupiler Pro League był już w pewny okresie sezonu spisywany na straty w kontekście walki o mistrzostwo. Jednak dzięki podziałowi punktów i słabej formy Standardu przed tą kolejką są już tylko trzy punkty przewagi i siedem meczów do rozegrania. Podopieczni Hasiego, który miesiąc temu zastąpił na tym stanowisku van den Broma prezentują bardzo dobrą formę na własnym boisku, notując bilans 13-1-2. Spośród tych szesnastu meczów, aż w trzynastu strzelali przynajmniej dwie bramki. To pokazuje, że Anderlecht naprawdę dużo strzela na Stade Constant Vanden Stock i nie zadowala się minimalnym zwycięstwem. To grą na wyjazdach klub z Anderlechtu stracił większą część punktów, co doskonale pokazuje ujemny bilans 7-2-8.

Jeśli napisać o tym, że bolączką jest gra Anderlechtu na wyjazdach, to Zulte Waregem prezentuje się w nich jeszcze gorzej. Bilans 4-7-5 mówi sam za siebie. W delegacjach jest to zupełnie inna drużyna, niż na Regenboogstadion gdzie ma wspaniały bilans 13-4-0.

Obie drużyny posiadają bardzo dobrych graczy z przodu.
W Anderlechcie wspomnieć można o Mitroviciu, którego już obserwują największe klubu Starego Kontynentu, będącym ostatnio w dobrej formie Cyriacu czy Bruno.
W Zulte główną gwiazdą jest młodszy brat Edena Hazarda, Thorgan. Jednak oprócz niego są jeszcze tacy zawodnicy jak Habibou czy Naessens.
Zamiast czystej 1 na Anderlecht wolę iść w kierunku ich bramek. Tylko jeden domowy mecz w tym sezonie wygrali 1-0 i było to omen nomem z Zulte, więc nie przypuszczam żeby tu się skończyło na 1-0.
Liczę dzisiaj na szybki, dobry mecz, z kilkoma bramkami, w tym przynajmniej dwoma po stronie Anderlechtu.
Mecz o 20:30 w SportKlubie.

Anderlecht over 1,5 @ 1,58 Uniibet ⛔ duża wtopa
 
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Club Brugge - Genk
Typ: 1 @1,65 William Hill ✅ 2-0
W czwartej kolejce po zakończeniu sezonu zasadniczego piłkarze zespołu z Brugii podejmą na własnym boisku zespół z Genk. Gospodarze obecnie zajmują czwarte miejsce dające szansę na kwalifikacje do Ligi Europy i mają aż 8 punktów przewagi nad piątym Lokeren. Goście natomiast zajmują ostatnie, szóste miejsce, w grupie mistrzowskiej z dorobkiem zaledwie 25 punktów. W takiej sytuacji piłkarze Genk praktycznie mogą się pożegnać ze startem w europejskich pucharach w następnym sezonie.
W ostatnich 5 meczach Club Brugge zaliczył 2 wygrane, remis i 2 porażki. Jednakże u siebie piłkarze z Brugii wygrali 5 ostatnich spotkań. Genk natomiast w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 6 punktów. Wygrali jedynie mecz z walczącym o utrzymanie Mons, zaliczyli 3 remisy i porażkę.
Brugge stać w tym meczu na zwycięstwo, przy wygranej wyprzedzą Anderlecht i znajdą się na 3. miejscu dającym bezpośredni start w kwalifikacjach LE. Genk natomiast w końcówce sezonu spisuje się słabo, w tym meczu nie grają już praktycznie o nic.
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Club Brugge 1,57 Bet365 ✅

Zgadzam się z kolegą powyżej ale dodam jeszcze parę informacji od siebie:

Club Brugge jest przede wszystkim drużyną własnego boiska, w ostatnim czasie, w ciągu pięciu zwycięstw na szczególną uwagę zasługuje to nad Standardem, wywalczone po ciężkim meczu.

Genk z kolei nie gra już praktycznie o nic, wyżej wspomniany Standard Liege potrafił strzelić im gola w 10 na wyjeździe. Myślę iż pokazuje to że Genk nie jest w najwyższej formie, na potwierdzenie tej tezy można przytoczyć ich serię 4 meczów bez zwycięstwa (tak jak wspominał kolega wyżej ostatni wygrany mecz to ów z Mons, drużyną z dołu tabeli, warto dodać iż dzięki temu zwycięstwu awansowali do grupy mistrzowskiej).

Poniżej lista kontuzjowanych graczy:
Club Brugge: Mechele (22/0 d)
Genk: De Ceulaer (23/1 f), Ojo (7/0 f)

Tak więc obie drużyny praktycznie w pełnych składach co również powinno sprzyjać typowi.

I najważniejsza myślę informacja- jeśli Club Brugge wygra dzisiejszy mecz to przeskoczy w tabeli zarówno Anderlecht jak i Zulte i zrówna się punktami ze Standardem który swój mecz gra jutro, więc przed kolejną kolejką byliby na drugim miejscu także dla nich to jest po prostu &quot;must win&quot;.
Na koniec dodam że jeśli dobrze kojarzę to Genk ma problemy finansowe więc o motywację graczy może być trudno.
Wszystko sprzyja zwycięstwu Bruggi więc mam nadzieję że zrobią to co do nich należy ;)
Powodzenia!
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
O dzisiejszym meczu zostało już chyba wszystko napisane. Ja dodam od siebie typ na to, że gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie. Uważam, że przy takim układzie tabeli zawodnicy Bruggi od początku będą chcieli &quot;usiąść&quot; na ekipie Genku i zdobyć szybko gola. Przy obecnej dyspozycji gości jest to bardzo możliwe. Wczoraj mecz Anderlechtu zawiódł bo bramki nie padły, więc dziś powinno coś wlecieć, szczególnie do bramki gości. Kurs mały ale odpowiedni do jakiegoś ako. Przepraszam, ze znów piszę na ostatnią chwilę, ale dopiero z roboty wróciłem, powodzenia ????
▶ Club Brugge strzeli gola w pierwszej połowie @1,57 Bet365 ⛔
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Wczorajszy dzień bardzo słaby jeśli chodzi o moją skuteczność. Trochę zawiódł mnie Club Brugge, więc mam nadzieje, że dziś mi da zarobić ich bezpośredni rywal w walce o tytuł, czyli Standard Liege. Obecny wicelider podejmuje dziś u siebie Lokeren, które zajmuje na ten moment zajmuje 5 miejsce z małymi szansami na przejście Anderlechtu. Zaś Standard walczy o majstra. Ma tyle samo punktów co Club Brugge. W przypadku wygranej wyprzedzą ich o 3 punkty. Biorąc pod uwagę, że czekają mecze z mocniejszymi rywalami dzisiejsza wygrana jest obowiązkowa. Myślę, że dziś Standard pewnie wygra u siebie ze zdecydowanie słabszym Lokeren. Na wygraną gospodarzy nie stawiam bo za mały kurs, ale over 2.5 już bardziej zachęca do inwestycji. Do tego dokładam zakład na gola Standardu w pierwszej połowie. Co się odwlecze to nie uciecze ;) Kurs znów mały, ale do dubelka się nadaje.
▶ Standard strzeli gola w pierwszej połowie @1,53 Bet365 ⛔
▶ over 2.5 @1,73 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Standard Liege - Lokeren
Typ: Standard Liege wygra 2. połowę @1,75 WilliamHill ✅ 2-1 w 2. połowie


Dziś ostatni mecz 4. kolejki belgijskiej ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. W tym spotkaniu zmierzą się ze sobą zespoły z przeciwległych krańców tabeli. Gospodarze zajmują 2. miejsce w tabeli, z pierwszym Zulte-Waregem przegrywają jedynie gorszym bilansem bramek. Goście zajmują 5. lokatę i tracą aż 9 pkt do 4. miejsca dającego nadzieję na start w kwalifikacjach Ligi Europy.

Drużyna Standardu bardzo często strzela bramki w 2. połowie meczu. Ponadto, w obecnym sezonie ligowym zespół z Liege wygrywał drugą połowę aż 19 razy na 33 rozegrane spotkania. W ostatnich 3 spotkaniach Standard nie wygrywał drugiej połowy, co zdarza się bardzo rzadko (zazwyczaj jest to 1, góra 2 mecze). Myślę więc, że to odpowiedni moment na przełamanie.

Przewidywane składy:

Standard Liege: Eiji Kawashima, Dino Arslanagic, Laurent Ciman, Daniel Opare, Jelle Van Damme, Julien De Sart, Paul José Mpoku, Geoffrey Mujangi Bia, William Vainqueur, Michy Batshuayi, Imoh Ezekiel

Lokeren: Davino Verhulst, Mijat Maric, Gregory Mertens, Denis Odoi, Alexander Scholz, Nill De Pauw, Ayanda Patosi, Koen Persoons, Hans Vanaken, Junior Dutra, Hamdi Harbaoui
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom