>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia (Veikkausliiga | Ykkonen) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
bmth 28

bmth

Użytkownik
FC Kuopio ₋ Mariehamn | 1 @ 2.00 Bet365 ⛔
- ostatnie dwa bezpośrednie spotkania wygrała drużyna Kups, gdzie wygrali 3:2, oraz 4:0. Mało tego Kups od pięciu
spotkań jest niepokonane, a od 4 kolejek u siebie niezwyciężone. Mariehamn od pięciu spotkań na wyjeździe
rozgrywanych przywieźli tylko 1 punkt, tak więc licze w tym spotkaniu na podobny przebieg zdarzeń.
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Lahti ₋ Jaro | 1 @ 1.85 Bet365 ✅
- od początku sezonu Lahti zaliczyli tylko trzy porażki, a obecnie od siedmiu kolejek są niepokonani. Dziś goście osłabieni
w sześciu zawodników, w tym trzech bardzo ważnych. W tabeli obie ekipy różni tylko jeden punkt różnicy, gdzie h2h idzie
całkowicie na ich niekorzyść, lecz obecna forma Lahti, a zwłaszcza ostatnie spotkania podpowiadają mi że warto na nich
zagrać. Lahti w roli gospodarza 4/3/0.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Bukmacher: Expekt
Typ: FC KTP - FC Viikingit 1 do przerwy
Kurs: 1.55
W 2 lidze Finlandzkiej dojdzie do spotkania 1 zespołu z ostatnim. Lider KTP po rozegraniu 11 meczy ma na koncie 27 pkt. 8 zwycięstw i 3 remisy. Bilans bramkowy to 30-11. KTP ze wszystkich zespołów strzeliło dotychczas najwięcej goli. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z zespołem z najgorszą obroną. W 11 meczach FC Viikingit straciło aż 27 bramek. Sądzę że liderzy urządzą sobie spore strzelanie, a okazja jest przeogromna. Dlatego mój typ to prowadzenie KTP do przerwy.
Liczę na to, że nie zlekceważą przeciwników i wyjdą zmotywowani i zaczną grać swoje od początku meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFinlandia Veikkausliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Seinajoen JK – IFK Mariehamn (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W środę (2 lipca) w siedemnastej serii spotkań fińskiej ekstraklasy, trzecia w tabeli ekipa SJK podejmie u siebie dziesiąte IFK Mariehamn. Różnica poziomów pomiędzy obiema drużynami jest dość spora. SJK to ekipa, która jest w znakomitej formie, bo jak inaczej określić drużynę, która wygrywa sześć meczów ligowych z rzędu, niezależnie czy gra u siebie, czy na wyjeździe. Nie można tego powiedzieć o drużynie gości, która w ostatnich sześciu spotkaniach przeplotła 2 zwycięstwa i 4 porażki. Gospodarze będą walczyć o europejskie puchary, a kto wie, czy pomimo dużej straty (12 punktów, ale 2 mecze mniej, w tym jutrzejszy) nie będą starali się dogonić wyraźnie jednak odstającej z przodu drużynie HJK Helsinki. Na tę chwilę wydaje się, że SJK będzie walczyć z FC Lahti o drugą pozycję w tabeli. Być może wygrane gospodarzy nie są przekonujące, bo ostatnie 4 spotkania, to wygrane jednobramkowe, ale zwycięzców rozlicza się z punktów, a nie z przewag bramkowych. Ostatnio obie drużyny spotkały się w lidze 17 maja bieżącego roku, wtedy również gospodarzem była drużyna SJK i gospodarze pewnie pokonali IFK w stosunku 3:0. Moim zdaniem kurs 2,15 to prezent od bukmachera i mimo, że nie do końca rozumiem, gdzie może być haczyk, to zamierzam spróbować, bo wygląda jak prezent, patrząc na to, że ekipa walcząca o puchary bądź nawet mistrzostwo podejmuje u siebie drużynę, która będzie raczej bronić się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej.
Chciałem obstawić czystą &quot; 1 &quot;, ale kolega wyżej mnie uprzedził o 15 min, więc zaryzykuję wygraną dwubramkową lub wyższą. Pomimo tego, że jak pisałem wcześniej gospodarze wygrali ostatnie 4 spotkanie jedną bramką, to są &quot; w gazie &quot; i myślę, że może się udać wygrać tym razem wyżej
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Spotkanie: Inter Turku – TPS Turku
Typ: Obie strzelą / 3:2 ✅
Kurs: 2
Bet365

W środku tygodnia na Veritas stadion dojdzie do derbów dwóch drużyn z południowo-zachodniej Finlandii w najwyższej lidze fińskiej. W ostatnich dziesięciu meczach , aż dziewięciokrotnie padały wysokie wyniki i derby kończyły się ,że dwa zespoły potrafili pokonać bramkarzy przeciwnej drużyny. Zespoły są na dole tabeli i pewnie już tak będzie do końca , ale każdy wie , że derby mają swoje prawa i nikt nogi nie odpuści , a każda z drużyn będzie chciała strzelić bramkę. Ostatni pojedynek tych drużyn odbył się nie dawno , bo 08 czerwca i wtedy padł wynik 2:1 dla Interu. Trener Interu Dragtsma powiedział , że nie można lekceważyć drużyny TPS i trzeba docenić ich umiejętności choć ja w tym zespole żadnych nie widzę. Podsumowując mecz dziewiątego i ostatniego dwunastego zespołu powinien stać na poziomie derbowym i uhonorować to bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
V 17

viptipvip

Użytkownik
Spotkanie: IFC Jazz-JJK
Typ: JJK 0 , -0.5
Kurs: 1,74
PINNACLE SPORTS
FC Jazz-JJK
Drużyna gospodarzy FC Jazz z Fińskiej Kakkonen (niższej ligi) po ostatnim sezonie awansowali szczebel wyżej lecz ich gra nie powala na kolana , ich skład jest bez żadnych doświadczonych ludzi nie ma w nim jakości ani zaangażowania....Mają bardzo trudno w tej lidze, ale i tak jak na takich zawodników cos tam urywali niektórym statystyki ich przedstawiają się tak : 2-5-7/gole 15-21 i co warto podkreślić u siebie 0-3-4/gole: 5 -10.
Dzisiaj natomiast będzie im cieżko wywalczyć jakis punkcik ponieważ braki kadrowe są znaczące : pomocnik ToniJunnila (12/1), w ostatnim meczu pierwszej połowie kontuzjowany najlepszy strzelec Alekou (13/6).
Goście JJK spadli w ostatnim sezonie z fińskiej Veikkausliigi dlatego też kilku zawodników odeszło ...
W każdym bądź razie ich skład jest teraz o wiele bardziej młodszy i niedoświadczony udało się im też zatrzymać kilka bardzo doświadczonych graczy jak obronca Janne
Korhonen, obrońca Josh Van Gelderen, pomocnik Mikko Manninen, napastnicy Tommi Kari i młody utalentowany Antti Hilska którzy strzelił 5 goli w tym sezonie.Brak dzisiaj ważnych osłabień. JJK jest ostatnio w świetnej formie wygrali nawet z dwoma najlepszymi zespołami w lidze, takich jak HIFK i KPT więc morale drużyny są znakomite .
FC Jazz brakuje kluczowych graczy dzisiaj więc spodziewam się kolejnej wygranej drużyny w dobrej formie czyli gości tutaj jednak podpieram sie remisem na wszelki wypadek bo wiadomo to tylko niska liga finska moze na live jeszcze sie ukuje coś przy dobrym kursie jakby stracili gola Smile
Powodzenia Smile
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Nie wiem jak można pisać, że liga jest już przez HJK wygrana na 11 kolejek przed końcem. Proszę patrzeć na tabele ze zrozumieniem. A co do spotkania to na pewno go nie odpuszczą bo niby dlaczego mieli by to robić? spotkanie eliminacyjne do LM grają dopiero w środę czyli za ponad 3 dni więc będzie sporo czasu na przygotowanie. Mój typ to HJK wygra po fajny - 1.85 kursie w PinnacleSports.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Inter Turku - HJK Helsinki
Typ: Powyżej 2.5 bramki |2.05| / 3:3 ✅
Bet365

Ja w tym meczu idę na over 2.5 bramki. Jak wiemy lider HJK zdecydowanie prowadzi w tabeli i ma aż dziewięć oczek więcej od drugiego Lahti. Drużyna HJK jak wiemy gra w środę mecz w LM z Apoelem , więc dziś liczę na ich skuteczność , aby dobrze się zaprezentować przed lm. Zespół gospodarzy do potęg fińskich nie należy , ale myślę , że są w stanie strzelić HJK bramkę , a już to pokazywali z tą drużyną między innymi taki wynikami: (1:1 , 1:3 , 2:2) Dziś uważam , że drużyny potrafią strzelać i to udowodnią dlatego typ idzie na bramki.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lahti-VPS
Lahti 1.66 bet365
✅
VPS dzisiaj bez pierwszego i drugiego bramkarza, czyli po raz kolejny zagra pewnie młody Erikson, który jak do tej pory w dwóch (w zasadzie niecałych) meczach puścił 4 bramki.
Nie zagrają również obrońcy Simpson (18/3), Lahti (9/0) i podstawowy w poprzednim sezonie Uimaniemi, zabraknie także napastnika Parikka (11/1).
Lahti bez obrońcy Karkainena (19/0) i pomocnika Korte (13/0).
Przed tygodniem grali między sobą na stadionie Vaasy i wygrało Lahti 3-1.
Gospodarze w super formie, cztery zwycięstwa z rzędu, u siebie solidny bilans 6-4-1, VPS z kolei z dwiema porażkami z rzędu, na wyjazdach 3-4-3.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Finlandia / Veikkausliiga
Godzina:
16:30
Spotkanie: Kups - Mypa
Typ:
1
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dawno już Kups nie wygrali z drużyną Mypa.. W dzisiejszym spotkaniu goście bez trójki
zawodników jakimi są Sihvola (19/7), Anttilainen (4/0), Vesala (8/2). Mypa na wyjeździe nie wygrała
od dziesięciu spotkań. Przegrali swoje ostatnie spotkanie 1:0 z HJK, gdzie Kups z kolei swoje ostatnie
spotkanie wygrali z Rops.

- zaliczony ✅ !

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 31

odorf

Użytkownik
Spróbuję trochę rozruszać ten wątek umieszczając moje typy przed każdą kolejką Veikkausliigi, Ykkonen i z pojedynczych meczy w Kakkonen. Postaram się za każdym razem wyróżniać spotkanie, w którym widzę największe value. Analizy będą zwięzłe, a każdy post podsumowany. Wszystkie zakłady będą z Bet365.
Veikkausliiga, 24-25.08
RoPS:Mariehamn, 17:30
Typ: 1 [2.20] ⛔
Typ dodatkowy: over 3.5 [2.62] ✅ /Edit: niestety, mecz potoczył się zupełnie innymi ścieżkami, niż myślałem, ale over w ostatniej minucie pokryty./
Mecz, w którym może paść dużo bramek. Obie ekipy złapały formę, ale to gospodarze z Rovaniemi w świetnym stylu pokonali ostatnio na wyjeździe Lahti, a z ostatnich pięciu spotkań u siebie zgromadzili 10 oczek. Mariehamn nieco słabiej radzi sobie na wyjazdach, łapiąc 7 punktów w ostatnich pięciu kolejkach. Nie tak dawno mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się wynikiem 2:4 dla RoPS. Liczę, że dziś może być podobnie, dlatego nieśmiało proponuję też over 3.5.
Jaro:Honka, 17:30
Typ: 1 [1.57] ⛔ /Edit: czerwona kartka w 21 minucie dla Jaro, no i pierwsza połowa 0:3. Taki prezent dla gości. Jednak druga połowa pokazała, że gracze z Honki naprawdę mają słaby sezon, a gospodarze pazur - wynik 3:3./
Honka jest w zdecydowanym dołku (osiem porażek na wyjazdach z rzędu), i choć ostatnie pięć meczy gospodarzy u siebie też nie wygląda imponująco (trzy remisy i dwie porażki), to trzeba przyznać, że przeciwników mieli nieco trudniejszych, więc w rezultacie, w moich oczach, wyglądają lepiej. Kilka kolejek temu Jaro rozbiło ponadto Honkę aż 5:0; prawdopodobnie dziś już nie zobaczymy tylu bramek, ale zwycięstwo Jaro, mam nadzieję, już tak.
SJK:HJK, 17:30
Typ: 1X [1.61] ✅
Typ dodatkowy: under 2.5 [1.50] ✅ /Edit: wszystko zgodnie z planem./
Goście z Helsinek mają na tyle spokojną sytuacją w tabeli, że jestem przekonany, iż nieco spuszczą z tonu, oszczędzając się na mecz rewanżowy z Rapidem Wiedeń w Lidze UEFA, który zagrają na wyjeździe. Nie oznacza to co prawda, że od razu muszą przegrać, ale typuję tutaj 0:0, lub jedną-dwie bramki, które co prawda mogą paść z obu stron, ale mam nadzieję, że jednak tylko ze strony gospodarzy, bowiem SJK radzi sobie wyśmienicie w swoim pierwszym sezonie w najwyższej lidze fińskiej. Ponadto raz już wygrali z HJK (co prawda tylko w pucharze) i zremisowali (towarzysko), ale wierzę, że dziś nie odpuszczą, chcąc utrzymać znakomite trzecie miejsce w tabeli, a może i wskoczyć na drugie.
MyPa:Lahti, 17:30
Typ: X2 [1.35] ✅ /Edit: ostatnie 10 minut było dość nerwowe, ze spokojnego 0:2 zrobiło się 2:2, ale zakład trafiony./
Lahti miało świetną passę pięciu zwycięstw z rzędu, w dodatku w tym sezonie nie zdarzyło im się stracić więcej niż 2 bramki w meczu, co pozwalało im szczycić się najlepszą defensywą w lidze. Ostatni mecz z RoPS okazał się jednak przełomowy - 3:4 to wynik, którego raczej nikt się nie spodziewał. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i Lahti wróci do swojej żelaznej obrony i niewysokich zwycięstw. W pięciu ostatnich ligowych spotkaniach pomiędzy tymi ekipami tylko raz wygrała MyPa, trzy razy goście a raz padł remis. Dla pewności: podpórka z remisem i wrzucam do AKO razem z underem w meczu SJK:HJK.
MyPa:Lahti, X2
SJK:HJK, under 2.5
AKO: 2.02 ✅
✅ 1.25
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
SJK:HJK, 17:30
Typ: 1X [1.61]
Typ dodatkowy: under 2.5 [1.50]
Goście z Helsinek mają na tyle spokojną sytuacją w tabeli, że jestem przekonany, iż nieco spuszczą z tonu, oszczędzając się na mecz rewanżowy z Rapidem Wiedeń w Lidze UEFA, który zagrają na wyjeździe. Nie oznacza to co prawda, że od razu muszą przegrać, ale typuję tutaj 0:0, lub jedną-dwie bramki, które co prawda mogą paść z obu stron, ale mam nadzieję, że jednak tylko ze strony gospodarzy, bowiem SJK radzi sobie wyśmienicie w swoim pierwszym sezonie w najwyższej lidze fińskiej. Ponadto raz już wygrali z HJK (co prawda tylko w pucharze) i zremisowali (towarzysko), ale wierzę, że dziś nie odpuszczą, chcąc utrzymać znakomite trzecie miejsce w tabeli, a może i wskoczyć na drugie.
W składzie HJK ogromne zmiany. Praktycznie cały pierwszy skład odpoczywa.
Ja tutaj widzę value w DBV 1 tym bardziej, że jak widzę gospodarze solidny sezon i mimo, że fińska piłka raczej nie jest moją mocną stroną to w wypadku takich osłabień kurs wygląda rewelacyjnie.
Seinajoen JK (0) - HJK Helsinki 2,03 ✅ 2:0 iiiiiiiiiziiiiiiiii takie value to lubię
 
O 31

odorf

Użytkownik
Veikkausliiga, 25.08
Inter Turku:KuPS, 17:30
Typ: over 2.5 [1.80] ⛔
Obie ekipy w przyzwoitej formie, szanse na zwycięstwo porównywalne, jednak goście zdecydowanie lepiej radzą sobie u siebie, niż na wyjazdach, więc minimalnie skłaniałbym się ku gospodarzom, których ostatnie pięć spotkań robi dobre wrażenie. Nie będę jednak podążał w tę stronę, a zaproponuję typ na over, który w czterech z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami został pokryty.
Ykkonen, 25.08
JJK:Jazz, 17:30
Typ: 1 [1.50] ⛔
Gospodarze mają świetną passę, nie przegrali od 10 spotkań. Goście okupują przedostatnie miejsce w tabeli, i choć przed spadkiem może się uchronią, to na pewno nie za sprawą tego meczu. Kurs nie powala, więc wrzucam do AKO z poniższym typem.
Kakkonen East (Ita), 25.08
Atlantis:Keski Uusimaa, 17:30
Typ: 1 [1.33] ✅
Dwanaście wygranych z rzędu. Tyle w zasadzie wystarczy. Atlantis to dla mnie praktycznie pewniak do awansu do Ykkonen (dwie ekipy spośród zwycięzców każdej z czterech lig Kakkonen). Goście nie mają nic, czym mogliby się przeciwstawić. Wędruje do AKO.

JJK:Jazz, 1
Atlantis:Keski Uusimaa, 1
AKO: 2.00 ⛔

⛔ 2
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Viikkarit- Kultsu FC 1X 1,42( bwin)
Kakkonen Itainen
Gospodarze to ostatnia drużyna ligi. Bilans 3-5-15. W ostatnich 3 meczach ugrali remis z 4. w tabeli PKKU( 1-1), przegrali z wiceliderem MP( 1-4) a tydzień temu wygrali na wyjeździe z 8. KuFu-98( 1-0).
Goście zajmują 3. miejsce, jednak grają bardzo w kratkę o czym świadczy fakt aż 9 porażek w tym sezonie. W ostatnich meczach przegrali u siebie z dużo niżej notowanymi rywalami: KuFu-98( 0-2) oraz z Myllypuro( 0-2).
Najważniejszym jednak faktem jest to, że w najbliższych dwóch spotkaniach zabraknie 3 najlepszych zawodników gości: Juan Coca( 17/1), Alex Oikkonen( 17/3) i Joseph Marrero( 17/6). Są to bowiem trzej reprezentanci Portoryko, powołani na rozpoczynające się 3 września Copa Centroamericana, którzy po ubiegłotygodniowym meczu wyjechali na zgrupowanie kadry.

http://futisforum2.org/index.php?topic=164666.msg8813598#msg8813598
http://futbolboricua.co/kultsu-fc-se-refuerza-con-otro-boricua/

EDIT: 1-1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 31

odorf

Użytkownik
Veikkausliiga, 31.08
Jaro:HJK, 17:30
Typ: 2 [1.83] ✅
Goście z Helsinek wracają z Wiednia, gdzie rozegrali świetny mecz z Rapidem zakończony 3:3 (przy okazji, dla tych, którzy nie widzieli, polecam kapitalną bramkę z rzutu wolnego Nikolaia Alho - niestety nie mogę wkleić linku), w znakomitych humorach. Przypuszczam, że świętowanie historycznego awansu do fazy grupowej LE mogło jeszcze się nie skończyć, jednak goście już teraz będą chcieli umocnić się na pozycji lidera, żeby potem skupić się wyłącznie na LE, tym bardziej, że ostatnio odpuścili mecz i przegrali z SJK 0:2. Przyglądając się Jaro, trzeba podnieść, że choć ich forma zwyżkuje, to na ostatnie 12 spotkań w lidze wygrali tylko raz (z Honką 5:0). Na ostatnie dziesięć bezpośrednich spotkań goście byli górą ośmiokrotnie, dwa razy padł remis, wiedzą więc, jak grać z Jaro.
Mariehamn:MyPa, 17:30
Typ: 1 [1.80] ✅
Typ dodatkowy: 1 i over 2.5 [2.50] ✅
Mecz pomiędzy 5 w tabeli ekipą Mariehamn, a 9 MyPą. Goście na wyjeździe grają słabo, 2/1/8 i bilans bramkowy zaledwie 5:21 - to nie wygląda dobrze. Gospodarze za to są w gazie, 13 punktów z ostatnich pięciu meczy, znakomity bilans bramkowy 11:4 (średnia na mecz: trzy bramki) i choć do miejsc gwarantujących kwalifikacje do LE daleko, to na pewno będzie im zależało, by nie skończyć rozgrywek niżej niż w poprzednim sezonie (czwarte miejsce).
Oprócz tego, bez analizy, próbuję lekko następujące AKO z Ykkonen i Kakkonen:
PK-35:FC Viikingit, 1 [1.14] ✅
AC Kajaani:KPV, 1X [1.14] ✅
Futura:Atlantis, 2 [1.44] ✅
MP:Myllypuro, 1 [1.36] ⛔
AKO: 2.55 ⛔ /Czemu to zawsze musi być jeden mecz?/
✅ 2.13
 
O 31

odorf

Użytkownik
Fińska pierwsza liga ma przerwę reprezentacyjną, w Ykonnen też ciężko coś dziś wytypować, więc spoglądam niżej.
Kakkonen Północ 7.09.2014,

OLS:YPA, 17:30
Typ: 2 [1.29] ✅
O gościach już kiedyś pisałem w typach dnia, znakomita forma w ostatnim czasie, na pięć ostatnich spotkań pięć zwycięstw, bilans bramkowy 15:1, strata do lidera trzy punkty. Motywacja jest, z sezonu na sezon prezentują się co raz lepiej, w ostatnim zakończyli rozgrywki na drugim miejscu i mają potencjał by przebić się wyżej. Ostatnie spotkanie zagrają właśnie z liderującym Kemi, więc nadzieja jest i na potknięcia nie mogą sobie pozwolić. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, 2/4/16, bilans 13:41. YPA nie ma innego wyjścia jak zgarnąc trzy punkty.

Kakkonen Wschód 7.09.2014,
Atlantis:Kultsu, 15:00
Typ: 1 [1.17] ✅
Można mieć passę 14 zwycięstw z rzędu? Można - gospodarze są tego przykładem. Pozycja lidera niezagrożona, ale myślę, że meczu nie odpuszczą. W końcu piętnaście zwycięstw z rzędu jest lepsze niż czternaście, a po wygraniu ligi są jeszcze play-offy o awans, więc respekt trzeba wzbudzać. Goście zanotowali ostatnio remis z ostatnią drużyną w tabeli i porażkę z przedostatnią. Szkoda, że nie ma typu na zwycięstwo i liczbę strzelonych bramek, bo może ich paść sporo.
Kursy niskie, więc oba typy do AKO:
OLS:YPA; 2
Atlantis:Kultsu; 1
AKO: 1.50 ✅
Kakkonen Wschód 7.09.2014,
Myllypuro:Viikkarit, 16:00
Typ: 1 [1.50] ✅
Całkiem fajny kurs na gospodarzy (7/4/11, bb 39:47), zajmujących obecnie przedostatnią pozycję w tabeli, którzy zmierzą się z drużyną okupującą jej ostatnie miejsce (3/6/13; bb 24:46). W dolnej części tabeli Kakkonen East jest jednak naprawdę ciasno, różnica pomiędzy dziewiątymi gosparzami a szóstą ekipą Futury to zaledwie cztery punkty. Przyglądając się bilansowi bramek gospodarzy można zauważyć dwie rzeczy: mają najbardziej dziurawą obronę i całkiem niezłą chęć strzelania bramek - więcej goli zdobyła tylko pierwsza trójka tabeli. Jak bardzo zależy im na utrzymaniu pokazują dwa ostatnie mecze: zwycięstwo z drugą ekipą Mikeli (5:4 sic!) i z piątym Kultsu 0:2. Goście nie wyróżnili się niczym szczególnym, a patrząc na ostatnie budujące występy gospodarzy śmiało gram w ich stronę.
✅ 1
 
T 6

ted-bundy

Użytkownik
Witam na forum!
Jako, że ligi skandynawskie to moje ulubione(szczególnie norweska oraz islandzka), nie obejdzie się i dzisiaj bez grania spotkań z tychże lig.
W większości typuje live, lecz dzisiaj postanowiłem zagrac mała tasiemkę, a mianowicie.
1.
07/09/14 15:00
Finlandia/Kakkonen/Itainen
Atlantis - Kultsu
TYP: over2.5 @1.33 ⛔2:0
2.
07/09/14 15:00
Finlandia/Kakkonen/Lantinen
Narpes Kraft - Sporting Kristina
TYP: over2.5 @1.3 ✅7:0
3.
07/09/14
Finlandia/Kakkonen/Lantinen 17:30
P-Irot - Masku
TYP: over2.5 @1.4 ⛔2:0
Niestety nie mam za bardzo czasu by teraz napisać jakąś krótką analizę, ale w następnych przypadkach postaram się to zrobić.Powodzenia.
 
O 31

odorf

Użytkownik
Wraca Veikkausliiga i od razu taka zagwozdka:
HJK:KUPS, 17:30
Typ: X2 [3.40] ✅ /No proszę, 2:2, a bałem się, że nie będzie komu strzelać... Choć do 67 minuty było 0:1 dla gości a bramki dla gospodarzy zdobył obrońca./

Normalnie bez wahania wskazałbym na gospodarzy. U siebie są szelenie mocni, 9/2/1, choć trzeba przyznać, że wpadki im się zdarzają: porażka z TPS (0:1) czy remis z Honką (2:2). Dodatkowo ostatnie pięć spotkań u siebie, to cztery zwycięstwa i remis, bilans bramek 12:0. W tabeli przodują, mają przewagę siedmiu punktów mimo zaległego spotkania. Ale, teraz zaczynają się schody. Tego lata klub opuścił najlepszy strzelec, Mikael Forssell (meczy/bramek: 17/7). Niedostępni będą także Konan (18/4) czy świetny młody Fin Alho (19/6). Wciąż w odwodzie pozostaje para Savage-Kandji, która też jest w niezłej dyspozycji (po bramce z Rapidem Wiedeń), ale to już nie to. Z drugiej strony goście, znajdujący się na co prawda niezłym czwartym miejscu, ale do trzeciego tracą osiem punktów, i ani trzecie Lahti ani drugie SJK raczej nie odda miejsc gwarantujących kwalifikacje do LE, więc tak naprawdę nie bardzo jest o co grać. Chyba, że można urwać punkty liderowi i utrzymać przewagę nad goniącym Mariehamn. Dodatkowo ostatnio grają całkiem uważnie w defensywie, ostatnie cztery spotkania to 2/2 i bilans bramek 2:0. Tak naprawdę mecz powinien być &quot;no betem&quot;, ale przy takim kursie X2 warto bardzo delikatnie spróbować. Czuję, że tu może być 0:0.
✅ 2.40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom