>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dojazd i transport

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie możecie pisać i dogadywać się w sprawach dojazdu na zlot. Kto jedzie autem, to zawsze może kogoś zabrać po drodze
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bandeo ze mną jadą dwie osoby jeszcze. Zatem 3 osoby z Wrocławia dotrą do Rawicza, gdzie nas odbierzesz. Pasuje :?: ????
 
89fanatyk 52

89fanatyk

Użytkownik
W tym temacie możecie pisać i dogadywać się w sprawach dojazdu na zlot. Kto jedzie autem, to zawsze może kogoś zabrać po drodze
Jedziesz autem? chętnie bym się przybrał, do Wodzisławia mam kawałeczek Zebrzydowice/Jastrzębie
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja będę śmigać ciuchcią ???? Jak ktoś z grupy Północ chętny to zapraszam, trzeźwi na zlot nie traficie xD Dojazd do Gniezna z Elbląga mam szybki 4 godziny, potem półtorej czekania na pks w Gnieźnie i 14.10 melduje się na Skorzęcińskiej plaży ????
Mniej więcej to wygląda tak:
Elbląg 7,55
Tczew 8,46
Pół godziny czekania:
Tczew start : 9,17 (o 8,49 jest ten pociąg w Gdansku głównym)
Bydgoszcz: 10,39
Gniezno 11,51
Pks Gniezno - Skorzęcin --&gt; 13,30
14,10 w Skorzęcinie ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie chce nic obiecywać, ale pewnie z Gdanska na moto rusze. Jakby był ktoś chętny żeby się dołączyć nawet po drodze, to szanse na wyjazd rosną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Walbrzych/ Wroclaw/ Dolnoslaskie ktos rusza z tyvh rejonow i ma dwa miejsca wolne??
Ja ruszam z Wrocławia do Rawicza z dwójką kompanów. Potem wsiadamy do samochodu Bandeo i lecimy do Skorzęcina. Zagadaj do niego czy pomieści łącznie z nim 6 osób - choć wątpię niestety.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
noo wiec lipa chyba bede zdany na pociag zwlaszcza ze jeszcze kolezanke chce wziac jesli jest taka mozliwosc zaraz bede rozmawaila z administracja pozdro ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ktoś rusza z Mazowsza?
Napisałem Ci już wcześniej na FB, ale nie przeczytałeś jeszcze.

Ja ruszam i moja trasa( kto jedzie dłużej i pokonuje większa ilośc km niech się pochwali :grin ???? wygląda tak:

10 lipca pobudka 4:00.

Łomża - Warszawa 5:20 ( 140km, autobus Żak Express 2h podróży)

W Warszawie przemieszczam się na Dworzec Centralny a dalej:

Wsiadam o 8:50 na Centralnym w pociąg TLK relacji Lublin - Świnoujście i jadę( więc jak ktoś ze Wschodnich rejonów Polski chętnie bym się do kogoś dosiadł już w WWA z ekipy ;) ( 350km)




W Poznaniu chwila przerwy na zmianę peronu i jedziemy dalej.(50km)




W Gnieźnie jesteśmy 12:57, gdzie znajduje się świetny bar kuchni azjatyckiej Ha Long, przystępne ceny, oraz bardzo dobre dania które polecam. Czekamy popijając zimny browar 30 min a next to już ostatnia podróż 30 min autobusem do Skorzęcina który wyrusza z Gniezna o 13:30


Na miejscu melduję się o godz. 14:10. Ktoś chętny na wspólną wyprawę? Jak tak to PW.

Podsumowując 9h w podróży do Skorzęcina, i jakieś 570km do pokonania. Jak co roku mam daleko, tylko do Przysuchy miałem blisko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rumak57 271

rumak57

Coach
a mzoe jest w takim razie ktos kto bedzie ruszal z okolic ZIelonej Gory i ma 3 miejsca wolne bo chyba tam wystartuje dzien przed zlotem ??
 
simons 646

simons

Forum VIP
tylko trzeba wziąć poprawkę na bagaż.. Szymon jak to Szymon jednak koszulka, jeden sweterek, resztę pożyczy i na te 3 dni starczy ????
Nawet jakbym miał więcej to bym nie wykorzystał, więc po co się trudzić ????
No i jeszcze jedne okulary xD
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
a mzoe jest w takim razie ktos kto bedzie ruszal z okolic ZIelonej Gory i ma 3 miejsca wolne bo chyba tam wystartuje dzien przed zlotem ??
Rumak to jak w końcu jedziecie :?: Bo u nas nieco plany się pozmieniały i jedziemy pociągiem z Wrocławia ????
 
Do góry Bottom