>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie :!:
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dostep do internetu mam tylko z komorki na ta chwile, nie moge dostac sie w zaden sposob na kursy w Unibet (wchodze na ta strone: https://touch.unibet.com/ wybieram zakladke &quot;Zaklady bukmacherskie&quot; i pasek laduje sie tylko do ok. 1/4, dalej juz nie - tak jest za kazdym razem). Mam Dolphine Browser lecz nie moge znalezc Flash Playera do tej przegladarki.
Czy ktos moglby mi wysylac na PM lub wklejacw tym temacie screeny z ofertami na poszczegolne dni w Unibecie? Chcialbym miec mozliwosc typowania jak pozostali. Moge brac kursy od tych osob ktore juz wkleily swoje typy, ale moga sie one zmienic (spasc) w Unibet i mialbym problem, ze oszukuje (zawyzam kursy np.).
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Jak wejdziesz w mecz Dinga z Wasleyem to masz taką zakładkę jak &quot;Alternatywna suma w meczu&quot;. Tam jest Under 13.5 na który w tej chwili wisi kurs 3.40.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Takie cos mozna podawac w konkursie? W regulaminie nie jest to zaznaczone w rozpisce zakladow z ktorych mozna podawac kursy. Rozumiem ze alternatywna linie tez mozna grac w takim razie - prosze kogos pewnego o potwierdzenie ze taki typ bedzie poprawny.
Przydaloby sie zaznaczyc, czy mozna grac under/over tylko 2-drogowe czy rowniez 3-drogowe (domyslam sie, ze tylko 2-drogowe ale ktos sie moze pomylic - Ja poki co bede patrzyl tylko na 2-drogowe).
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Takie cos mozna podawac w konkursie? W regulaminie nie jest to zaznaczone w rozpisce zakladow z ktorych mozna podawac kursy. Rozumiem ze alternatywna linie tez mozna grac w takim razie - prosze kogos pewnego o potwierdzenie ze taki typ bedzie poprawny.
Przydaloby sie zaznaczyc, czy mozna grac under/over tylko 2-drogowe czy rowniez 3-drogowe (domyslam sie, ze tylko 2-drogowe ale ktos sie moze pomylic - Ja poki co bede patrzyl tylko na 2-drogowe).
Nie sądziłem, że ktoś w ogóle będzie miał problem z tymi zapisami...
O pcje obstawiania typów codziennych:
Zwycięzca meczu (1 2); Suma frejmów w meczu (Powyżej/Poniżej) ;
Zakłady na handicap ;
Wynik po 4 frejmach (1X2) ;
Zwycięzca 1. frejma ;
Dokładny wynik meczu (DW);
Najwyższy break meczu ;
Centuries w meczu (2-drogowo) ;
Centuries gracza (2-drogowo) ;
Oczywiście, że można dawać różne linie, wszystkie te które są w ofercie obu dozwolonych buków, przecież wiadomo, że kurs zależy od linii, więc to zawsze jakieś poszerzenie opcji obstawiania.
Suma frejmów w meczu (Powyżej/Poniżej) ;
Wystarczy uważniej czytać Regulamin. Suma frejmów ma podane w nawiasie (Powyżej/Poniżej), czyli wiadomo, że chodzi o zakłady dwudrogowe, bo gdyby były w zamyśle trzydrogowe, to między Powyżej a Poniżej dopisany byłby jeszcze Remis (Tak jak np w przypadku Wynik po 4 frejmach).
To chyba wszystko.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Coś z tym Unibetem jest na rzeczy - postawiłem na drugi dzień wedle wskazań bukmachera mecz: Maguire - Day a tu niespodzianka - mecz zaczął się dziś....
Nie wiem jak teraz mam ten mecz rozliczyć??
Wszystkie mecze będą rozliczone tak jak postawiliście, bo faktycznie unibet ma zwichrowane terminy meczów (godziny się zgadzają, tylko dni nie bardzo). Więc nie wierzyć we wszystko na słowo tylko sprawdzać w dobrym źródle, bo większość pomyłek łatwo wychwycić. Przecież kazdego dnia są 3 sesje z dwoma stołami, wiec dziennie jest co najmniej 3-5 meczy rozgrywanych, więc siłą rzeczy nie będą tylko 2 mecze w sobotę jak w ofercie unibetu.
Najlepiej posiłkować się oficjalną stroną mistrzostw, tu macie wszystkie mecze z datami i godzinami (czas brytyjski)
http://livescores.worldsnookerdata.com/SessionList/Tournament/13681
albo terminarzem np bet365
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mam mały problem dziś przy podawaniu typów.
typowałem na zwycięstwo Dohertyego po kursie 5.0 z Binghamem jednak omyłkowo nie dopisałem wyniku po wczorajszym dniu było 5-4 dla Binghama. Teraz patrzę że Doherty prowadzi 8-5 . Czy w przypadku zwycięstwa Dohertyego mam rozliczyć jako wygraną .
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam mały problem dziś przy podawaniu typów.
typowałem na zwycięstwo Dohertyego po kursie 5.0 z Binghamem jednak omyłkowo nie dopisałem wyniku po wczorajszym dniu było 5-4 dla Binghama. Teraz patrzę że Doherty prowadzi 8-5 . Czy w przypadku zwycięstwa Dohertyego mam rozliczyć jako wygraną .
Nie ma problemu, dla mnie to ewidentna literówka, o czym świadczy choćby to, że przy drugim typie wynik po pierwszej sesji jest dodany.
http://forum.bukmacherskie.com/f450/dzien-2-20-04-niedziela-106562-2.html#post4422672
Na przyszłość tylko prosiłbym o uwagę przy typach na wznowione mecze.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Panowie, nie wiem jak i czy jest to do zrobienia, ale może stworzycie odpowiedni temat z możliwością edycji postu, tak, ażeby każdy z uczestników mógł dodawać mecze do swojego bilansu w jednym poście? Wydaje mi się, że mogłoby by to zdać egzamin, ułatwić uczestnikom trochę sprawę a Wam jako organizatorom ewentualne liczenie.

Jak myślicie?

Pozdrawiam i życzę udanych typów! ;)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie, nie wiem jak i czy jest to do zrobienia, ale może stworzycie odpowiedni temat z możliwością edycji postu, tak, ażeby każdy z uczestników mógł dodawać mecze do swojego bilansu w jednym poście? Wydaje mi się, że mogłoby by to zdać egzamin, ułatwić uczestnikom trochę sprawę a Wam jako organizatorom ewentualne liczenie.
Jak myślicie?
Pozdrawiam i życzę udanych typów! ;)
Pomysł może i ciekawy, ale technicznie chyba niewykonalny, żeby w temacie konkursowym bez edycji postów jeden temat był edytowalny.
Więc chyba musi pozostać tak jak jest, czyli po prostu przenosić bilans z poprzedniego dnia do następnego, doliczać punkty z tego dnia i doliczać do bilansu po następnym dniu.
Poza tym przewidujemy 2 albo i 3 aktualizacje tabeli, więc będziecie mieli jakiś ogląd klasyfikacji.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Pomysł może i ciekawy, ale technicznie chyba niewykonalny, żeby w temacie konkursowym bez edycji postów jeden temat był edytowalny.

Więc chyba musi pozostać tak jak jest, czyli po prostu przenosić bilans z poprzedniego dnia do następnego, doliczać punkty z tego dnia i doliczać do bilansu po następnym dniu.

Poza tym przewidujemy 2 albo i 3 aktualizacje tabeli, więc będziecie mieli jakiś ogląd klasyfikacji.
W porządku, dlatego wolałem zapytać i może przy okazji następnego turnieju uda się coś takiego zrobić. Albo przynajmniej coś podobnego. Dzięki za odpowiedź ;)
 
Do góry Bottom