>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niepoprawnie rozliczony zakład

D 224

dboniem

Użytkownik
Postawiłem typ DNB - 2 w meczu Slutsk - Soligorsk z Ligi Białoruskiej, mecz zakończył się wynikem 0-1, natomiast BWIN rozliczył mi zakład jako wygrana Slutsk.

Właśnie napisałem do nich maila z informacją, że się pomylili.

Czy narazie czekać na ich odpowiedź, czy coś jeszcze można zrobić w sytuacji gdyby nie chicieli poprawić swojego błędu? albo może po ponownym rozpatrzeniu mojego wyniku zmienią moje saldo na poprawne.

Dotychczas nie miałem z BWIN podobnej sytuacji, lecz gdzieś już czytałem, że jeśli buk się uprze może odrzucać moje żądania zmiany salda.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Bwin rozliczył mi źle zakład. Napisałem do nich maila w tej sprawie. Jaka jest szansa na korektę i poprawne rozliczenie ? Do wygrania mam aby 305 zł z 40zł.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Szansa jest 100% jeżeli rzeczywiście źle rozliczyli, inna sprawa to tempo korekty bo support bwin lekko mówiąc do najszybszych nie należy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6

soshyman

Użytkownik
Czy ma ktoś problem ze źle rozliczonym zakładem z wczoraj Polska-Francja z koszykówki kobiet ? Bwin walnął gafę i wystawił handi na polki +220,5 (wynik 70-49) zakład nie był anulowany przed rozpoczęciem spotkania. Natomiast po jest rozliczony jako przegrany z handi -20,5 w stronę Francji. Napisałem i dzwoniłem do nich to mi przysłali maila z wytłumaczeniem jak się liczy handi, przy czym na wartości 20,5 gdzie ja grałem 220,5.
Wiem, że to ewidentny błąd buka, ale wg. mojej opinii zakład powinien być rozliczony jak wygrany. Miał ktoś kiedyś podobny problem, jak się to skończyło i jaki był okres oczekiwania na decyzję ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Czy ma ktoś problem ze źle rozliczonym zakładem z wczoraj Polska-Francja z koszykówki kobiet ? Bwin walnął gafę i wystawił handi na polki +220,5 (wynik 70-49) zakład nie był anulowany przed rozpoczęciem spotkania. Natomiast po jest rozliczony jako przegrany z handi -20,5 w stronę Francji. Napisałem i dzwoniłem do nich to mi przysłali maila z wytłumaczeniem jak się liczy handi, przy czym na wartości 20,5 gdzie ja grałem 220,5.
Wiem, że to ewidentny błąd buka, ale wg. mojej opinii zakład powinien być rozliczony jak wygrany. Miał ktoś kiedyś podobny problem, jak się to skończyło i jaki był okres oczekiwania na decyzję ?
Powinien byc zwrot za wystawienie blednego kusru, w zadnym wypadku przegrana, sami sobie wymyslili handi. Przeciez moglo byc o uznane jako +22 i wtedy bys wygral. Pisz do nich zeby robili zwrot.;)
 
R 0

ramed

Użytkownik
U mnie rówmniez nastąpiło złe rozliczenie zakładu ale LIVE. Postawiłem wynik Więcej niż 48,5 bramek w całym meczu a po kilku minutach jego trwania zakład uznano za przegrany :] Na szczęscie jakoś poprawili mi ten zakład i uznali jako wygrany jeszcze w trakcie meczu (pod koniec).
Napisałem do obsługi ale odpisali dzień później, gdy już była sprawa załatwiona.
Pozdro!
 
Do góry Bottom