>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gramy sobie tak

astana 439

astana

Użytkownik
Mały zakład z kolegą zmobilizował mnie do bardziej aktywnej gry,moim zadaniem jest ugrać w skali miesiąca 300e,startuje z kapitaem 150e,postaram się w miarę szybko załatwić sprawę,aby trunek nie zwietrzał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,zdecydowałem się na aktywną grę, póki co wyniki są dobre ,na 33 rynki mam 3 wtopy,rekordowa -35e na Galacie,reszta na plus,łącznie zarobione przez 2 dni ponad 100e.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na pewno nie zachęciz nikogo, pokazując mu tylko statystyki i wyniki ;)
równie dobrze mogę pokazać że wygrałem 6 w lotka i na tej samej zasadzie zachęcać kogoś do gry.
Także prowadź dziennik, jeśli tak.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Na pewno nie zachęciz nikogo, pokazując mu tylko statystyki i wyniki ;)
równie dobrze mogę pokazać że wygrałem 6 w lotka i na tej samej zasadzie zachęcać kogoś do gry.
Także prowadź dziennik, jeśli tak.
A ja myślę, że statystyki i wyniki są jedynymi elementami które mogą kogokolwiek zachęcić ;)
Przecież jak chodzisz w nowy biznes, pytasz się ile możesz zarobić, no a jak wiadomo (albo i nie) każdego to interesuje na wstępie
Aco do sposobu gry, może warto napisać na priv? Być może się człowiek więcej w ten sposób dowie
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na takiej zasadzie to działają bukmacherzy i kasyna właśnie. Pokazując ile można zarobić, niekoniecznie pokazując jak, ile będziemy musieli zainwestować w naukę, aby zacząć osiągaćtakie rezultaty ;)
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Na takiej zasadzie to działają bukmacherzy i kasyna właśnie. Pokazując ile można zarobić, niekoniecznie pokazując jak, ile będziemy musieli zainwestować w naukę, aby zacząć osiągaćtakie rezultaty ;)
A czy Ty napisałeś o tym jak grać? Czy o tym by zainteresować kogoś? Odnoszę się do tego co napisałeś ???? Takie screeny właśnie wzbudzają zainteresowanie.
A nauka oczywiście musi kosztować, jednego mniej, drugiego więcej, zależy od osoby
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
gratuluję argumentów na poziomie &quot;to zrób lepiej&quot;, żegnam ;)
autorowi życzę powodzenia, ale wątpię żeby to kogoś zaciekawiło szczególnie, skoro widzi tylko zysk, ale nie wiadomo co sie dzieje po drodze ;)
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
gratuluję argumentów na poziomie &quot;to zrób lepiej&quot;, żegnam ;)

autorowi życzę powodzenia, ale wątpię żeby to kogoś zaciekawiło szczególnie, skoro widzi tylko zysk, ale nie wiadomo co sie dzieje po drodze ;)

Nie zrozumieliśmy się ???? nie chciałem, byś Ty coś napisał co zaciekawi. Nieważne, astana prowadzi blog jak chce, a jak ktoś chce się nauczyć grać, to w googlach znajdzie, albo bezpośrednio myślę na priv u astany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,całkowicie się zgadzam z Sikorrrem,teraz biorę się za naukę o konikach,ciekawą sprawą jest ustalenie dla mnie nowych wyzwań,bo w zasadzie to nie wiem co chcę osiągnąć,a bez tego to ani rusz.Pozdrawiam,jak doszkolę się w końskim temacie to coś nowego napiszę.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,początek nowego półrocza niejako zmusił mnie do zastanowienia się nad własną grą,postanowiłem nieco zmienić zasady,priorytetem będzie stopniowe budowanie kapitału,w założeniach chcę sprawdzić jak będzie to wyglądało w dłuższym okresie czasu.Analiza wyników w pierwszym półroczu dowodzi,iż niestety nie dorosłem do tenisa,muszę tutaj dużo zmienić lub zrezygnować ,inne rynki wyglądają zadowalająco.
 
Do góry Bottom