>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

nieaktywne konto

kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
witam,
dostałem dzisiaj takiego meila:
&quot;Chcemy poinformować, że Twoje konto w Unibet jest nieaktywne od 12 miesięcy. Zgodnie z naszym Regulaminem naliczymy opłatę utrzymania w kwocie 5 euro miesięcznie, która zostanie naliczona za każdy miesiąc nieaktywności, po okresie 12 miesięcy.&quot;
Co się dzieje gdy na koncie nie ma żadnych środków? Będę miał kwotę ujemną??
co z tym zrobić? miał już ktoś taki przypadek?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dostałem takiego maila:
Twoje nieaktywne konto może zostać obciążone
Dzień dobry S.....,

Twoje Unibet konto było nieaktywne przez co najmniej 12 kolejnych miesięcy i zgodnie z naszymi Zasadami i Dyrektywą organizacji MGA będzie podlegało miesięcznej opłacie w wysokości 20 zł. Opłata będzie pobierana tylko wtedy, gdy na koncie dostępne są środki.

Jak uniknąć dodatkowych opłat

Aktywuj konto w ciągu miesiąca od otrzymania tej wiadomości, by uniknąć opłaty. Możesz zrobić to w prosty sposób, logując się — kliknij łącze „Nie pamiętasz hasła?”, jeśli nie pamiętasz swojego hasła.

Jeśli nie aktywujesz konta

Zgodnie z naszymi Zasadami konto nie może pozostawać nieaktywne przez więcej niż 30 miesięcy. Po tym czasie zostanie ono nieodwracalnie zamknięte, a łączna opłata nie przekroczy 360 zł. Po zamknięciu konta pozostałe saldo konta zostanie przekazane organizacji Malta Gaming Authority. Środków przekazanych do MGA nie można odzyskać.

Mamy nadzieję, że niedługo do nas wrócisz.

Zespół Unibet

Więcej informacji na temat nieaktywnych kont można znaleźć w naszych Zasadach.
..............................................................................................................................................
Rozumiem że jesli nie mam nic na koncie to tej opłaty 20 PLN miesięcznie nie będą pobierać, ale zainteresował mnie 2 punkt, czyli jeśli nie aktywuje konta w 30 miesięcy, zostanie ono zamknięte, ale czy będę musiał płacić jakieś 360 zł? i skąd ta kwota, czy jesli nie bede mial nic na koncie unibet to nic nie zapłace? pytam dla pewności?
 
Do góry Bottom