>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

$$ SPEEDWAY - FOOTBALL - ANALIZY - SELEKCJA - TYPY FURMAN19 $$

furman19 928

furman19

Użytkownik
Witam ,to już mój drugi temat .Wiele się zmieniło od pewnego czasu w sposobie mojej gry.Zawsze odkąd pamiętam grałem kilka zdarzeń na jednym kuponie za niskie stawki ,jednak wyszedłem z założenia aby grać co najwyżej 2 zdarzenia na jednym kuponie ale za większą stawkę i muszę przyznać ,że zaczęło to przynosić efekty.Często pobieram ofert z azjanami zwrotnymi w razie zabezpieczenia ,wychodzę z założenia iż nawet zwrot jest dla mnie wygranym kuponem .Duża ilość kuponów mnie prześladowała ,co wygrałem to na siłę zaraz chciałem grać kolejne typy .Udało mi się z tym poradzić ,może to głupie ale zacząłem stosować metodę( jeśli tak można to nazwać). Otóż aby ograniczyć ilość typów i wzbudzić (załączyć) ostrożność w umyśle po wygranej tzn. uzbieraniu kilkuset złotych (200-300zł) wypłacam od razu aby nie kusić losu i nie stawiać na szybko kolejnych zakładów .Może to śmieszne ale ja tak mam gdy miałem ugrane 700zł to grałem dalej bo przecież mogę sobie na to pozwolić ! ha i nie wszedł kupon jest 650zł jeszcze i od razu chęć odegrania się załącza i co się dzieje? Wychodzę na zero albo na minus, dlatego zostawiam sobie na konie zawsze ok. 300zł i jakoś łatwiej mi się powstrzymać .Ryzykuje bo gram zawsze za ok.50-100zł nawet mając te 300zł ale większą uwagę przywiązuje do typu.

Co będę stawiał ? Najważniejsze dla mnie i pewnie dla wielu graczy/kibiców ,że za &quot;chwile&quot; rusza nasz kochany speedway .Więc speedway staje się dla mnie numerem 1 .Oczywiście lubię bardzo najlepsze Ligi świata w piłkę ,hiszpańska ,angielska ,włoska i czasem niemiecka i nasza zaskakująca ekstraklasa.

Będę grał na pewno : kartki ,ah te kartki ,uwielbiam na to grać ostatnio ,a jest tu wielu &quot;szpeców&quot; i zawsze z niecierpliwością czekam aż w końcu coś zaproponują, a dodatkowo rzuty rożne ,ilość bramek w meczu, wyniki końcowe .

Jest na tym forum wielu bardzo dobrych graczy i duża część typów to właśnie typy kolegów z forum ,bardzo fajnie niektórzy opisują zdarzenia, dlatego warto przeglądać i czytać.

Wystarczy już,pisania ,zapraszam po typy ,przepraszam za typy;D
Zapraszam do komentowania ,sezon żużlowy z nowym polskim tłumikiem uważam za otwarty. ???? .

Przepraszam za błędy w tekście i proszę adminów o usunięcie mojego starego tematu .

Ulubiony bukmacher : bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
furman19 928

furman19

Użytkownik
Liga Europejska
Real Betis v Sevilla Sevilla -0.5 1.650 ✅
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
FC Salzburg v Basel FC Salzburg -2.5 1.850 ✅
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
Stawka:25
Ako:3,05
Wygrana:76,31
Bet365


Sevilla będzie zapewne dominowała i na pewno nie odpuszczą ,wczoraj manchester pokazał ,że można odrobić stratę.Derby, więc wyjdą podwójnie zmotywowani ,liczę na dominację i ataki co będzie skutkowało na większą ilość rożnych .Betis mając 2:0 powinni nastawić się na kontry.
Chciałem początkowo grać Salzburg powyżej 5,5( Ramzes fajnie opisał w dziale) jednak podnieśli linie ,wiec decyduje się na handi. w pierwszym meczu 11-2 dla salzburga co może wskazywać większe natarcie salzburga i tak było, raziła nieskuteczność i tyle u siebie powinni załatwić sprawę.Wynik 0;0 więc sprawa otwarta ,dlatego gospodarze będą napierać i oczywiście liczę ,że znowu nabiją więcej rożnych.Stawka niska bo nie lubię grać ligi europy.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Na szybko bez analiz bo zaraz trzeba do pracy leciec.
Powyzej 5 kartek 1.850 ⛔
suma azjatycka.
Ako:1.850
Stawka :100.
Wygrana: 185
Bet365


Chelsea vs Arsenal - derby+ walka o Mistrza+Mourinho = Spora ilosc kartek.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Piast Gliwice vs Legia Warszawa Legia win ✅
Stawka :100
Ako:1.8
Wygrana :180zł
bet365


Męczarnie ,tak jednym słowem można nazwać grę Legi. Ten Ojaama to ma klapy na oczach głowa w dół i leci ...Żyro zajebista technika tak nieprzyjemnie mi się ich oglądało .Kosecki więcej w 7 minut zrobił niż oni dwaj w całym meczu .
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Borussia Dortmund v Schalke Powyżej 4 1.775 zwrot
(Suma kartek (azjany))
Man Utd v Man City Powyżej 5.5 1.83 ⛔
(Ilość kartek)
Ako:3.25
Stawka: 200zł
Wygrana :650,83zł

Bet365

Nad meczem drużyn angielskich nie zastanawiałem się długo , powinno być bardzo ale to bardzo ostro ,zresztą nie ma sensu pisać analizy w dziale, wszystko ładnie Panowie opisali tylko pobierać.Drugi mecz i też derby ,sędzia skłonny pokazać kilka kartek ,więc na pewno warto ,typ znowu oparty na kolegach z działu.
Liczę na kolorowe derby!
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Rayo Vallecano powyzej 3.5 rzutow roznych ✅:grin:
Ako: 1.72.
Bet365

Jak dla mnie typ wart gry .Rayo prwezrntuje sie ostatnio wybornie wygrywaja mecze nie sa w strefie spadkowej .Sytuacja diametralnie bardzo ulegla zmianie na plus .Kazdy wie jedno oni nigdy nie odpuszczaja! Zawsze gra na maxa i za to uwielbiam ta druzyne.W kazdym meczu nabijaja sporo roznych,potencjal i gra bardzo ofensywna powinna pozwolic na ugranie 4 roznych.Pisze z komy pozniej poprawie.To tak na szybko ,jutro poprawię .
Polecam .
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Legia Warszawa vs Lech Poznan win Legia ✅
Crystal Palace vs Chealsea win Chealsea. ⛔
Stawka :75zl. Ako :2.73

Bet365
Gram na Legie ,disiaj powinno rozstrzygnac sie mistrzostwo ,wygrywajac meccz przewaga wyniesie az 10 pkt co oznacza dla mnie &quot;pozamiatane&quot; .Wazne ze kosecki gra od poczatku , robi duza roznice .Lech oslabiony ,slabo na wyjazdach. Opinia wlasna ale i korzystam z opini kolegow z dzialu. Zas poprawie z komy napisane .
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Sunderland Vs West Ham Sunderland powyżej 1.5 kartek ✅
Stawka:30 zł
Wygrana:57.27zł

Ako:1.9
Bet365


Sunderland bardzo często łapie kartki i to prawie w każdym meczu. Czasem zdarza się złapać nawet z 5 .Linia 1.5 jak na tą drużynę za niska i kurs dość zadowalający.
Polecam
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Sunderland v West Ham Sunderland -1.0✅ 8:3
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
Ako:1.83
Stawka; 30zł
Wygrana:54.75zł

Bet365

Sunderland będzie atakował ,nie ma innego wyjscia .Muszą za wszelką cenę zdobywać punkty na własnym terenie. Myślę ze goscie nastawią się na kontry. Sunderland powinien nabic wiecej kornerów .Powinno to wynikac z przebiegu meczu.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Man Utd v Bayern Monachium Man Utd - Powyżej 2.5 ⛔
(Drużyna - kartki)
Barcelona v Atletico Madryt Win Barcelona ⛔
(Wynik końcowy)
Ako: 2.79
Stawka: 97,80zł
Wygrana:274,93zł
Bet365



No to zaczynamy znowu z LM ,mam nadzieje ,że w końcu szczęśliwie .
Diabełki dzisiaj powinny dostać srogie lanie.Ich obrona zostanie dziś według mnie rozmontowana .Zastanawiam się czy nie zagrać handi-3 .Przecież Manchester tracił bramki z bardzo słabymi drużynami ,a tu przyjeżdza GIGANT .Czuję ,że będzie wielkie lanie. Kartki mi się podobają 2.5 po kursie 1.83 mnie zadowala.

Co do 2 meczu to też nie powinno być niespodzianek ,barcelona w niezłym gazie ,u siebie powinni załatwić sprawę awansu dlatego gram bo jestem przekonany ,że będą chcieli juz po tym meczy myśleć z kim zagrają w półfinale .

Polecam.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Man Utd v Bayern Monachium Bayern Monachium -1.0 (1.700) ✅
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
Man Utd v Bayern Monachium Man Utd 0.0 (1.9) ⛔????
(Handicap - kartki)
Barcelona v Atletico Madryt Atletico Madryt -2.0 (2.62) ✅
(Dodatkowy handicap - kartki)
Ako: 8,51
Stawka:40zł
Wygrana:340,77

Zdarzenie 1.
Bayern będzie atakował ,większe posiadanie piłki,niemoc gospodarzy.Jak dla mnie warto ,częsciej rożne będą wykonywać niemcy.
Zdarzenie 2.
Tu nie ma co komentować.To raczej jasne.
Zdarzenie3.
Tutaj ryzykuje ,Barcelona nie łapie u siebie duzej ilosci kartek.Atletico nie będzie sobie radziło ,jest messi ,neymar ma kto szaleć , powinni teoretycznie mieć kilka więcej kartek.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Real Madryt v Borussia Dortmund Real Madryt -1.0 ✅
(Dodatkowy handicap azjatycki)
PSG v Chelsea PSG -1.0 ✅
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
Ako:2.82
Stawka:57,50zł
Wygrana:162,22zł


Początkowo chciałem grać tylko rogi jednak ostatni raz zaryzykuje i dodałem Real, który powinien wygrać .W przypadku wygranej 1 bramką zwrot jednak myślę ,że będą chcieli mieć lepszą zaliczkę .
PSG jeśli chce awansować muszą u siebie zaatakować i to pewnie od początku ruszą.Mourinho zapewne skupi się przede wszystkim na obronie, remis go zadowoli .PSG ma bardzo duży potencjał w ofensywie liczę na to ,że nabiją więcej rogów niż Anglicy .Jak mi dzisiaj to nie wejdzie zaczynam grać same single.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Elite League 02/04 - Danny King Powyżej 5 ⛔
(Suma punktów zawodnika)
ako:1.72
Stawka:70zł
Wygrana:120,90zł
Bet365


Typ podał kolega Radula i w pełni go popieram linia niska ,za niska . Na swoim torze poradzi sobie i zdobędzie więcej niż 5 pkt.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Elite League 04/04 - Lakeside v Leicester
(Zawodnicy – H2H)
Mads Korneliussen 0 ( - Lewis Bridger 0) win Mads ✅
Ako:1.90
Stawka:31,50zł
Wygrana:61,13zł

Bet365

Szykuje się niezły łomot ,jednak ja wybieram pojedynek zawodników ,mads powinien być liderem gosci, prawdopodobny start w 15 wyscigu .Bridge zakonczy start raczej po 4 .Szanse są spore polecam ,zaraz zamykają .
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Malaga v Granada Malaga -0.5 ✅;)
(Handicap azjatycki - Rzuty rożne)
Ako:1.875
Stawka:40zł
Wygrana:75zł
Bet365


Podoba mi się ten zakład ,Malaga powinna przeważać w tym meczu, pkt. są potrzebne ,przegrali ostatnio 2 mecze u siebie ,wyjdą mocno zmobilizowani .Myślę ,że spokojnie powinni mieć jeden korner więcej .
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Everton v Arsenal Powyżej 4.0 ⛔ trochę szkoda.
(Suma kartek (azjany))
Legia Warszawa v Zawisza Bydgoszcz Legia win ✅
Ako:2.62
Stawka:45zł
Wygrana:118.45zł
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Chelsea v PSG Powyżej 5.0 ✅ :grin: Jutro PLAN KARTKI! :grin:
(Suma kartek (azjany))
Ako:1.950
Stawka:181zł
Wygrana: 352,95


Linia ustawiono 4.5 po kursie 1.66 , za chwilę pewnie podskoczy do 5,5 dlatego zachęcam brać już teraz.Jednego jestem pewny, będzie ostro nie będzie kalkulacji .To są ćwiercfinały LM ,pierwszy mecz a dokładnie wynik spowoduje ,dużą presję na jednych i drugich ,jak wiemy odpadnięcie Chealsea było by niespodzianką ,u siebie grają bardzo dobrze ,jednak wynik nie jest korzystny i mają co odrabiać.PSG ma dobrą zaliczkę i za wszelką cenę będą bronili wyniku, Spodziewam się dominacjii chelsea i ostrej gry ze strony PSG.W pierwszy meczu padlo 6 kartek! ,w tym spodziewam się większej ilości .Wyczytałem na forum ,że sędzia spotkania Proenca pokazuję dość często kartki ,dlatego warto jak najbardziej wejsc w to grubo.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico Madryt v Barcelona [B]Atletico Madryt -0.5 1.800
(Handicap azjatycki - kartki)

Bayern Monachium - Powyżej 1.5 kartki
ako:3.60
Wygrana:459,47
Stawka:127,63
bet365



Dzisiaj będzie 2 bitwa która rozstrzygnie wynik wojny. Jednego czego jestem pewien nie obejdzie się bez rozlewu krwi.Dzisiaj w 2 meczach ćwierćfinałowych padło łącznie 15 kartek.Jutro spodziewam się również podobnego rezultatu.Pierwsze mecze nie dały nam odpowiedzi kto awansuje a nawet nie powiedział dużo kto ma większe szanse na awans, może w przypadku Bayernu jest to jasne ale wlaśnie ktoś przypuszczał taki obrót sprawy ? większosć przekonana ,że bayern rozniesie kolegów z Anglii byłem podobnego zdania, to wydawało się logiczne. Manchester potrafił przeciwstawić się Bayernowi ,dlatego zrobią wszystko aby zwycięzyć nic im nie pozostało, nie będzie miało znaczenia czy zostaną ukarani kartką czy też nie.Liczę ,że Manchester pokaże pazur i parę razy zagrozi gospodarzą .Linia jest niska ,podkreślić jeszcze raz należy to LM , a 2 kartki to pikuś przy takiej stawce.Tą pewność do grania nabrałem po rozmowie z bo86bo ,który jak wiemy ma niezłego nosa do kartek.
Dlatego uważam że warto .

Atletico VS Barcelona
Także na kartki ale już inna opcja .Myślę ,żę mecz może wyglądać podobnie do pierwszego.Wysoki presing ze strony gospodarzy ,brak miejsca do gry dla barcelony.Ataki przerywane często ostrymi wejsciami. Jedna kartka więcej dla gospodarzy ,wydaje mi się bardzo realne ,w pierwszym meczu stosunek kartek 6;2 dla ekipy z Madrytu. Tu także powinno być ostro ,zawodnicy gospodarzy często łapią kartki ,mecz zapewne rozkręci się na maxa w 2 połowie ,Barcelona powinna coraz bardziej przeważać stwarzać sobie więcej dogodnych sytuacji ,przewiduje podobny przebieg meczu do pierwszego .
 
Do góry Bottom