>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W tym temacie wrzucamy wszystkie typy z zawodów indywidualnych typu IMP, drużynowych np. 1st International Pre-season Speedway Cup, czy zawodów towarzyskich - Polska vs. Reszta Świata itd. Otworzymy odrębne tematy na Speedway Best Pairs, SEC czy IMŚJ.
Na początek ruszymy z Elite Riders Championship. Oto oferta z B365 na zwycięzcę, wszyscy mamy nadzieję, że pojawią się też zakłady H2H.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jeśli ktoś zainteresowany to drobną ofertę wystawił naziemny STS. Kusi Under 10.5 Jonssona @ 1,9.
Zmienił tunera przesiadł się z silników Anderssona na Johnsa. Zmiana nastąpiła już pod koniec ubiegłego sezonu ale jak wiemy po kontuzji ciężko było zauważyć większa różnice, na pewno był trochę szybszy. Do tego ważnym aspektem może być to, że AJ chyba nie jeździł nigdy w Elite League jeśli mnie pamięć nie myli ;) wystawiony pod numerem 4 dziś trudne biegi przeplatał będzie z łatwiejszymi.
5: Iversen, Protasiewicz, Bjerre, Jonsson
7: Porsing, Jonsson, Kerr, Jabłoński
11: Woffinden, Hampel, Bjerre, Jonsson
14: Jonsson, Schlein, Jabłoński, Kerr.
W 7 i 14 może zdobyć 3 pkt ale w 5 i 11 bardzo trudno będzie o jakiekolwiek punkty. Wiadomo, że to pierwsze zawody i ciężko coś wyrokować jak z formą ale mimo wszystko jakiś prestiż te zawody mają więc jakiegoś większego odpuszczania chyba nie będzie. Pogoda dopisuję więc testy poszczególnych silników czołówka na pewno zrobiła i zdążyła porobić kilka treningowych kółek. Myślę, że po takim kursie warto zagrać. Szkoda, że ucinają złodzieje podatek ale w żadnym internetowym buku nie widziałem ;)
Edit: &quot;Adrenalina&quot; nie jedzie. Będzie zwrot. Kurde szkoda. Ostatni raz SF przeglądałem o 12.30 więc informacji jeszcze wtedy nie było :wink: trzeba więc poczekać z obstawką i napisaniem czegoś do Elite Riders Championship i Speedway Best Pairs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aikman 460

aikman

Użytkownik
No to zaczynamy jazde.Wielu kibiców na ten moment czekało tak jak i ja.Moim skromnym zdaniem obstawiania tego turnieju kto wygra graniczy z cudem.Jak widać bet365 wystawił kursy faworyzujace Warda,Woffiego oraz Puka można sie z tym zgodzic jednak nie koniecznie.To początek sezonu wiec zawodnicy nie są dobrze jeszcze obyci z torem wiec błędy przytrafić sie mogą przy tak doborowej stawce.Tak jak kolega wyżej napisał lepiej poczekać na 2h2 wtedy o ile bedzie a myśle ze bedą pary to i bet zarobi.Ja zwyciescy nie typuje No stawka niezwykle wyrównana lecz do niedzieli juz pare chwil zostało.
Powodzenia w typowaniu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Hampel under 11,5 1,80 STS✅

Po odliczeniu podatku kurs niższy żebyście się poźniej nie zdziwili. Wysoka ta linia jak na zawody towarzyskie. Rywale są mocni bo Iversen, Woffinden , Bjerre potrafią na owalach angielskich bardzo dużo. Do tego Porsing czy Schlein to też nie ogórki. Lekko bo to początek sezonu ale zagrać uważam,że warto.

King&#39;s Lynn wygra 1,70 STS⛔:grin:

Brak AJ w jego miejsce prawdopodobnie junior przez co ZG traci sporo. Tak jak pisałem gospodarze na swoim owalu spasowani więc dodatkowe handi dla nich. Ze stawka nie ma co szaleć jednak nei wydaje mi się aby Falubaz mógł zagrozić gospodarzą.

Coś musiałem pograć bo to było silniejsze ode mnie;)
Pozdro!

Aaaa no i na zawody w Birmingham pograłem:
Nermark - Proctor 1 1,40 ✅
Kildemand - Barker 1 1,35 ✅

Kurs 1,89✅

Proctor jak narazie słabo w meczach więc gram przeciwko niemu.
Kildemand lata na torach i liczę na to samo dzisiaj.

Wszystko STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 0

kutagawa

Użytkownik
Ja dziś skupie się na indywidualnych zawodach w Birmingham, ostatnio przykuła moją uwage dobra skuteczność jazdy w treningach oraz 2 turniejach Petera Kildemanda

Peter Kildemand - Kind G [1.50]✅
Chris Harris - Kind G [1.42]⛔

Oraz mecz Gwiazd z Falubazem

Niels Kristian Iversen TYP over 10.5 pkt [1.70]⛔
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
W środę 19 marca o 20:30 w Birmingham odbędzie się Selco Cup. W zawodach wezmą udział uczestnicy cyklu Grand Prix Chris Harris i Fredrik Lindgren, zawodnicy miejscowych Brummies, a także Adam Skórnicki czy Peter Kildemand.

Genialnie na treningach i turniejach rozpoczynających sezon spisuje się Kildemand, który zajął trzecie miejsce w Banks&#39;s Olympique w Wolverhampton oraz zdobył 11 oczek na 12 możliwych w Testimonialu Madsa Korneliussena.
Daniel King wystąpił natomiast w meczu Wielka Brytania kontra Reszta Świata, wywalczył tam 5 oczek, a zawody w Wolverhampton ukończył na dwunastej pozycji. Ben Barker nie zaprezentował się jeszcze w żadnej rywalizacji.
P. Kildemand - D. King @1.50 ✅
Wynik: 15 punktów - 5 punktów
P. Kildemand - B. Barker @1.35 ✅
Wynik: 15 punktów - 7 punktów
Edward Kennett, zawodnik miejscowych, bardzo dobrze rozpoczął sezon w barwach Rye House Rockets, którzy wygrali 46:44 w Peterborough w ramach spotkania Pucharu Ligi. Brytyjczyk zdobył 13 oczek, a przez sts został zestawiony w parze z Joshem Autym, który nie osiąga wielu sukcesów w &quot;czarnym sporcie&quot;.
Edward Kennett - Josh Auty @1.50 ✅
Wynik: 9 punktów - 2 punkty
Prześladowany w sezonie 2013 przez kontuzje Daniel Nermark nie powienien mieć wielu problemów z pokonaniem zawodnika Wolverhampton Ty Proctora, który w spotkaniu Wielka Brytania - Reszta Świata zdobył 3 punkty, testimonial Korneliussena zakończył bez żadnego oczka, a turniej w Wolverhampton ukończył na 15 pozycji. Jedynym minusem Szweda jest brak startów w tym sezonie.
Daniel Nermark - Ty Proctor @1.40 ✅
Wynik: 9 punktów - 3 punkty
W środę w meczu sparingowym zmierzą się także Kings Lynn Stars i SPAR Falubaz Zielona Góra. Klub z zachodu Polski w Wielkiej Brytanii będzie musiał radzić sobie bez Andreasa Jonssona co w roli faworytów stawia gospodarzy mających do dyspozycji m.in. Taia Woffindena, Nielsa Kristiana Iversena i Kennetha Bjerre. DMP może natomiast postraszyć rywali takimi nazwiskami jak: Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz oraz Patryk Dudek.
Kings Lynn - Zielona Góra @1.70 ⛔
Wynik: 40:52
Wszystkie typy: STS
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bardzo cieszy taki ruch kursów w sts. Jeżeli za awizowanego AJ wskoczy junior pod czwórkę to będzie idealnie, dlaczego? Strzelec i Jabłoński pod rezerwą mają dwa biegi z Kerrem i Rosem. Warunki w Polsce i Anglii różnią się diametralnie i ci zawodnicy nie powinni nawet powąchać w/w Polaków. Wątpie żeby Zgardziński jechał wszystkie biegi i zerował, chociaż i on z rezerwowymi KL nie jest na straconej pozycji. Mecz w TV, ZG powinna spokojnie przegrać niżej niż 8 punktami i to też gram. Hampel, Pepe i Dudek koło 30tki zrobić powinni, a Krzysiek dorzuci istotne punkty i gotowe.
KL - Falubaz (+8.5) @ 1.8
STS
Do dubla polecam Kinga ze Skórnickim po 1.47. Bardzo fajnie to wygląda... ????
King u siebie, Skóra fatalnie i ten sezon również wróżę mu bez sukcesów. Daniel u siebie regularny i dziś spokojnie Polaka powinien przeskoczyć.
AKO: 2.33 (po odliczeniu podatku), wg mnie bomba ;)
oficjalny skład Falu po zmianach:

Ostateczny skład naszej drużyny:
1. Jarosław Hampel
2. Mikkel Bech Jensen
3. Piotr Protasiewicz
4. Adam Strzelec
5. Patryk Dudek
6. Krzysztof Jabłoński
7. Kamil Adamczewski

Jabłko zostaje na rezerwie czyli ma łatwe biegi, potencjał nieporównywalny do pozycji 6 i 7 u gospodarzy. Jeśli nie będzie sprzętowych problemów to bardzo spokojnie handi siedzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
I ja też coś zagram. To także jest silniejsze ode mnie jak widzę pierwsze zawody do stawiania. Na początku dużo myślałem czy postawić na over 10.5 PUKa czy under 10.5 AJ. Za Jonssona zwrot ale teraz coś można dograć za Szweda.

Niels Kristian Iversen over 10.5 @ 1,6
⛔ 8 pkt. oj Iversen, Iversen.. tylko jedna wygrana u siebie ????
Na całe pozostałe Trio kursy strasznie poleciały jeszcze jak pisałem to było 1,7 teraz 1,6. Na Hampela i Tajskiego też spore spadki.
Duńczyk na swoim domowym torze w Kings Lynn jest piekielnie szybki i zawsze świetnie przygotowany. Wg rozpiski 3 razy jedzie z pola A więc tylko wygrać moment startowy i rura do przodu. W tym 2 razy ma obok siebie Hampela w biegu 1 i 13. Szczególnie w 1 biegu pierwsze pole będzie kluczowe. Jak widać współpraca z niemieckim tunerem Antonem Nischlerem układa się wzorowo. Kto by pomyślał, że PUK po delikatnie mówiąc przeciętnej jeździe w Zielonej Górze w Gorzowie będzie liderem w swojej ekipie na 12 pkt w meczu? także to, że będzie w samej czołówce punktujących całej ligi. Po bardzo dobrym sezonie 2012, Iversen w roku 2013 był jeszcze lepszy - wszędzie gdzie startował. Brąz w GP i równa jazda przez cały cykl też budzą podziw i mówią same za siebie. Po 2 tak świetnych sezonach nie sądzę aby Duńczyk stracił na swojej wartości a dziś na swoim torze na którym wręcz lata na pewno będzie chciał dokopać Falubazowi. W końcu jest on zawodnikiem Gorzowa. Niby tutaj to nie Stal i to nie derby ale sam ostatnio w wywiadzie mówił, że przez tyle lat zdążył już poznać smak derbów i wie, że przeciw Zielonej Górze zawsze trzeba jechać na 100% :wink:
I jako ciekawostka od pana redaktora Ostafińskiego z Przeglądu Sportowego: W sezonie 2013 Niels Kristian Iversen (tuner Nischler) miał sprzęt, dzięki któremu szybko rozpędzał się po wyjściu z łuku.
I tak jak RADULA i poprzednicy ta para od razu mi wpadła w oko:
Kildemand - Barker 1 @ 1,35 ✅ izzi. Pająk na razie świetna jazda.
&quot;Człowiek pająk&quot; lata po szerokiej aż miło się to ogląda idealny na tor w Częstochowie. No ale dobra na Cze-we przyjdzie czas teraz mamy Anglię. Sprawdziłem jak Duńczyk radził sobie na torze w Birmingham do tej pory i zawsze wychodziło to bardzo fajnie. W każdym praktycznie meczu był liderem &quot;Rudzików&quot; ze Swindon. Nie wydaje mi się aby Peter stracił formę z tamtego sezonu a wręcz przeciwnie zrobił postępy teraz szczebel wyżej - Ekstraliga i tam trzeba pokazać swoją wartość. Zawody rozpoznawcze ale przeciwnik w tym h2h mimo znajomości toru przeciętny. Powinno być izzi. Kurs nie powala ale można dołożyć do dubla z wyżej opisanym PUK-iem lub też z typem RADULI under Jarka Hampela ✅ 7 pkt. którego też popieram i także pobieram ale kurs już mocno poleciał ;) wszyscy spragnieni żużla i rzucili się do STS bo tylko tu zakłady ????
Pozdrawiam i do usłyszenia. Oby dziś już wszystkim tutaj bukmacherom posiadało na dobry start długo oczekiwanego sezonu! :smile:
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Pierwszy żużel do obstawiania w tym roku ???? ????


Turniej Selco Classic w Birmingham

Harris - Lindgren 1 @ 1.60 ⛔ :;/:

Wielka niewiadoma kto lepszy kto gorszy na początek sezonu.Jednak skłaniam się ku Harrisowi.Lindgren w pierwszych swoich meczach nie imponował formą lepiej było z Harrisem dlatego stawiam na Bombera.

Kildemand - Barker @ 1.35 ✅

Podobnie jak wyżej wydaję się dobry start Kildemanda w rozgrywkach i wysokie miejsce w ostatnim turnieju.WG kursu niby pewniak ale czy aby na pewno.

First International Pre-season Speedway Cup: Kings Lynn Stars - SPAR Falubaz Zielona Góra
Kings Lynn - Zielona Góra - J.Hampel (- 11,5) ✅

Dobre zawodny w KL się szykują.W parze Hampel ma M.B Jensena i myślę że ktoś z zawodników takich jak PUK,Tajski,Kenio i może Rory Schlein urwą Jarkowi te 4 oczka.Jak będzie powyżej to się nie zdziwię ????
Wierzę w formę Jarka jednak w tym meczu 10-11 pkt upatruję :razz:

pOwO
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Testimonial M. Risagera w Ipswich, Anglia - Sobota 22.03.2014

Oferta STS wystawiona, i widze niezły kurs na Iversena i myślę że trzeba skorzystać bo jak dla mnie prawdopodobienstwo że typ wejdzie jest bardzo duże,
we wczorajszym sparingu z Włókniarzem PUK prezentował wysoki poziom, jednak jesli chodzi o obsade to poziom nie był dla niego jakiś bardzo wygórowany, rywalizował z takimi zawodnikami jak Grzesiu Walasek oraz Peter Kildemand, i radził sobie na torze ponad przeciętnie.

Niels Kristian Iversen 3,3,3,3,1 [13] w tym że w ostatnim biegu coś kombinował ze zmianą motocykla, dlatego zapewne urwał tylko 1 oczko.

H2H Niels Kristian Iversen - Kenneth Bjerre TYP 1 [1.80]✅✅ (7-6)

Ponadto jeśli chodzi o Testimonial J. Kylmaekorpiego w Eastbourne

Uważam że warto zagrać również oferte stsu, która daje nam mozliwosc zagrania h2h Fredke Lindgrena oraz Chrisa Harrisa który ostatnio w turnieju w Birmingham pokazal ze jego forma i przygotowanie sprzętowe daleko odbiega od ideału, pozniej niby cos tam pozmieniał i zrobił 5 pkt w 2 biegach, natomiast uważam ze musi jeszcze popracować nad swoimi ustawieniami, Fredka wygrał w swietnym stylu turniej w Birmingham i uważam że dziś w bezposredniej rywalizacji z Chrisem będzie znacznie lepszy ????

1. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 14 (3,3,3,3,2) + 1. miejsce w finale
2. Ryan Fisher (USA) - 11 (2,3,1,2,3) + 2. miejsce w finale
3. Edward Kennett (Wielka Brytania) - 9 (3,2,2,1,1) + 3. miejsce w finale
4. Peter Kildemand (Dania) - 15 (3,3,3,3,3) + upadek miejsce w finale
5. Daniel Nermark (Szwecja) - 9 (2,2,2,1,2)
6. Adam Skórnicki (Polska) - 7 (0,1,2,1,3)
7. Ben Barker (Wielka Brytania) - 7 (1,2,1,2,1)
8. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (d,0,d,3,2)
9. Daniel King (Wielka Brytania) - 5 (u,1,3,0,1)
10. Adam Roynon (Wielka Brytania) - 3 (2,1,0,0,0)
11. Tyron Proctor (Australia) - 3 (1,d,0,0,2)
12. Josh Auty (Wielka Brytania) - 2 (1,d,1,w,0)
Bieg po biegu:

F.Lindgren - Chris Harris TYP 1 [1.50]✅✅ 10-9
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vogel22 @ Co powiesz o wczorajszych wynikach testimonialu Havelock&#39;a?
2. Chris Harris - 7+1 (3,2,u,2*)
5. Fredrik Lindgren - 3 (0,1,2,0)
Jak więc widzisz jedna jaskołka wiosny nie czyni, jak to mówią i forma obu zawodników jest na dobrą sprawę niewiadomą. Poza tym co do wczorajszych zawodów, to Harris jechał 3x z Holderem, a Lindgren 3x jechał z rezerwowymi(Proctor, Worrall), a więc różnica dość znacząca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zagar - Kildemand 2 2,70 Betsafe


Przesadzili z tym kursem. Przecież Kildemand w tym sezonie jak narazie świetne wyniki. Gdzie nie jedzie tam wysoko punktuje. Zagara w tym sezonie jeszcze nie widzielismy. Jak dla mnie to jest para z tych 50/50 a tu taki kurs?! Wchodzę w to śmiało.

Z oferty STS wybrałem tripelka:

P.Karlsson - A.Skórnicki 1 1,50 ⛔

Peter w zawodych które objechał w tym sezonie pokazał mega formę. Adaś dość słabo jak narazie wygląda i nie sądzę aby mógł rywalizować z Peterem.

Iversen - Schlein 1 1,30 ⛔

Iversen wiadomo jak jeździ i od początku tego sezonu potwierdza to o czym się mowiło że kolejny sezon i znowu będzie groźny dla wszystkich. Schlein jak narazie przeciętnie wystąpił w dwóch turniejach i zdobył 4 oraz 6 pkt. Na PUKA zdecydowanie za słaby.

K.Bjerre - S.Nicholls 1 1,50 ⛔


Nicholls do tej pory 2 turnieje i zdobył 5 oraz 11pkt Kenio natomiast 8 i 12. Stawiam na Duńczyka bo mi się tak widzi;)

AKO=2,58
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
W niedzielę na torze w Coventry odbędą się IM Elite League. Zawody zostaną rozegrane na torze miejscowych Bees, których barw w tym sezonie będą bronić Chris Harrs (występował także w 2004-10 i 2012 roku) oraz Hans Andersen (dotychczas w barwach Coventry występował w roku 2008 i częściowo w 2011). Wspomniani zawodnicy sezon 2013 zakończyli odpowiednio z 29. i 6. średnią biegopunktową w lidze. Bardzo dobry rok zanotował w Peterborough także Kenneth Bjerre (8. średnia biegopunktowa), któremu w tym sezonie przyjdzie reprezentować klub z King&#39;s Lynn.
Duńczyk został zestawiony przez betsafe/betssona w parze z Jasonem Doylem. Australijczyk zakończył rozgrywki z 20. średnią biegopunktową i zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest doświadczony Bjerre.
Wspomniany bukmacher dość mocno faworyzuje w tym turnieju Troya Batchelora (12. śr. bieg/pkt), przede wszystkim w rywalizacji z Chrisem Harrisem. Na pierwszy rzut oka wyniki Brytyjczyka na początku tego sezonu nie są dobre, jednak wiele punktów zostało utracone przez problemy ze sprzętem. Dodatkowym handicapem dla zawodników Coventry Bees będzie objeżdżenie, ponieważ obaj startowali już w kilku zawodach, a Australijczycy ścigali się jedynie w IM swojego kraju. Doyle był o włos od zdobycia tytułu, natomiast Batchelor zajął 10. miejsce, jednak nie wystąpił w ostatniej rundzie zawodów.
Kenneth Bjerre - Jason Doyle
Kurs: 1.75
Chris Harris - Troy Batchelor
Kurs: 2.40
Hans Andersen - Troy Batchelor
Kurs: 2.11
Dodatkowo można spróbować gry na Petera Karlssona, który dobrze wszedł w sezon, a także Bjarne Pedersena. Duńczyk powinien okazać się o wiele lepszy od Rory Schleina i Daniela Kinga.
Bjarne Pedersen - Daniel King
Kurs: 1.70
Bjarne Pedersen - Rory Schlein
Kurs: 1.85
Peter Karlsson - Rory Schlein
Kurs: 1.60
Peter Karlsson - Jason Doyle
Kurs: 1.90
Wszystko betsafe betsson
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Chris Harris - Kenneth Bjerre 1 @ 2,09 Betsson

Bardzo bogata oferta Betsson na zakłady h2h ale dlatego, że wystawili ofertę bardzo wcześnie kursy bardzo poleciały jak na pojedynek opisany przez RADULE Zagar - Kildemand. Na Petera na starcie 2,7 teraz już około 1,44 i to on już jest dużym faworytem w tej parze wg kursów. Wybrałem ten trudny pojedynek bo jako jedna nieliczny par jest jakiś dobry kurs do zagrania.
Można pomyśleć zwariowałem, że gram tutaj na Brytyjczyka ale ja tu widzę lekkie value. Chris słaby startowiec ale kapitalny walczak. Bomber na razie jedzie gorzej niż Bjerre i ma gorsze wyniki ale Duńczyk też jedzie bez rewelacji - obaj w kratkę. M.in. Chris równo ale za każdy razem jest to około 7 pkt. Bjerre z Falubazem 12+1 ale przykładowo wczoraj w turnieju Risagera tylko 6 punktów w bardzo średniej obsadzie. To tylko sparingi lub różne jubileuszowe turnieje zawodników i wszyscy na pewno szukają różnych ustawień i tych najlepszych silników. Pierwszy taki poważny indywidualny test już dziś w Elite Riders Championship więc pora pokazać wreszcie fajny speedway w poważnym turnieju. Harris jak to Harris słabo w GP, nieźle w Elitserien, nasza liga dobrze ale to tylko w 1 lidze, Anglia - zawsze bardzo dobrze. Wyjątkiem ubiegły sezon gdzie Bomber w barwach Birmingham zaliczył delikatnie mówiąc średni sezon. Teraz wraca do zespołu &quot;Pszczół&quot; z Coventry.
Bardzo ważnym aspektem do tego typu jest to, że właśnie dzisiejsza impreza odbędzie się na stadionie w Coventry gdzie Harris spędził łącznie 11 lat i zdobywał z tą ekipą kilka razy mistrzostwo Anglii. Tor zna doskonale i na pewno na tym torze odbył kilka treningów już w tym roku. Myślę, że w tej parze warto przeznaczyć pieniądze na Brytyjczyka ale ze stawką na pewno nie ma co szaleć bo to dopiero pierwsze poważne ściganie indywidualne a Harris potrafi być strasznie nierówny ;)
A na koniec Chris Harris - człowiek ze stali czyli finał Elite League 2010 Coventry Bees - Poole Pirates i kapitalna jazda Chrisa &quot;Bombera&quot; Harrisa ????
http://www.youtube.com/watch?v=ff1XQE_8WOE
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Witam.Jakaś transmisja TV w necie z Coventry będzie ? ????
Drugie pytanie.. jakas oferte na jutro na spotkanie Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies mozna u jakiegos buka znalezc ? ????
EDIT.
Jeśli chodzi o dzis to ciezko powiedziec kto od będzie lepszy.Np taki Schlein wygrał Testimonial Mortena Risagera w Ipswich i moze sprawic niespodzianke.To samo King który w tych zawodach był tóż za Schleinem.Stawka tego turnieju jest bardzo mocna wiec ciezko cokolwiek przewidziec ale postaram sie dzis cos wybrac ciekawego ???? Niewiadomą napewno jest Zagar który jakoś objezdzony narazie nie jest.Napewno o miejsce na pudle będą walczyc Woffi Iversen Ward i Harris,Andersen poczatek sezonu tez ma swietny wiec raczej obstawiał będę na tych zawodnikow H2H przeciwko tym slabiej sie spisujacym.Napewno nie postawie nie wiadomo ile,to jest początek sezonu i nic nie wiadomo jak to sie zakonczy.Napewno bedzie ciekawie i bacznie bede sledzil dzisiejsze zawody.Kusi mnie kurs H2H na Betsafe Andersen - Harris .Postawilbym na Harrisa po kursie 2,03 ale musze to przemyslec.Jak narazie poczatek sezonu lepszy ma Andersen a kurs na niego tez jest dobry bo 1,55 ???? Poskladam to w calosc i zaprezentuje tu do poludnia swoje typy.Postawiam dzis na Betsafe cos i moze jakies dwa typy na ako na Bet-At-Home które do poludnia ma wystawic swoja oferte.
&quot;
W niedzielę na torze w Coventry rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Elite League. Na liście startowej tych prestiżowych zawodów jest ośmiu uczestników cyklu Grand Prix.
Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii z reguły odbywał się pod koniec sezonu, lecz władze brytyjskiego żużla przystała na propozycję żużlowców i finał mistrzostw rozegrany zostanie już w marcu. - Zawodnicy apelowali o zmianę daty na wcześniejszą. Wtedy będą mogli być bardziej zaangażowani w ten turniej. Po wysłuchaniu ich prośby uznaliśmy, że warto rozegrać ten turniej przed startem lig w Europie - powiedział David Hoggart z brytyjskiej federacji.
Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Rory Schlein, który w ubiegłym roku na torze w Swindon pokonał w decydującym wyścigu Nielsa Kristiana Iversena, Craiga Cooka i Hansa Andersena. Cała czwórka weźmie udział w tegorocznej edycji IM Elite League. Oprócz &quot;PUK-a&quot; w zawodach wystąpi jeszcze siedmiu uczestników cyklu Grand Prix. Będą Troy Batchelor, Matej Zagar, Fredrik Lindgren, Darcy Ward, Chris Harris, Kenneth Bjerre i Tai Woffinden.
Do faworytów zawodów zaliczani są Harris i Woffinden. Pierwszy z nich doskonale zna obiekt w Coventry. Z kolei dla mistrza świata start w finale Indywidualnych Mistrzostw Elite League ma być sprawdzianem przed inauguracją zmagań w Grand Prix. - Dla mnie to świetna okazja, by jak najlepiej przygotować się do turnieju Grand Prix w Nowej Zelandii. Fajnie byłoby rozpocząć sezon w dobrej formie, więc chciałbym wygrać ten turniej, by zyskać pewność siebie - powiedział Woffinden.&quot;
Żródło : Sportowefakty.pl
No więc faworytami są tak jak od początku uwazam Harris i Woffi.Schlein będzie bronił tytułu.Ciekawe zawody sie zapowiadaja ????
Poki co taki kuponik:
Batchelor - Harris 2,10
Iversen - Zagar 1,20
AKO:2,52
I jeszcze taki:
Tai Woffinden - Matej Zagar 1.35
Fredrik Lindgren - Peter Kildemand 1.45
Troy Batchelor - Chris Harris 2.10
AKO:4.11
EDIT2
Jeszcze jeden kuponik wystawie na Bet-At-Home jesli pojawi sie oferta ????
Napewno postawie na Karlsson - Schlein i cos do tego dorzuce.
Podobno na stronie sportlemon ma byc transmisja dzis ????
Na Sky Sports 2 bedzie transmisja.Link do transmisji :
http://www.stream2watch.me/live-tv/sky-sports-2-live-stream
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Początek sezonu, pierwszy turniej o stawkę w Anglii, a tu proszę takie kursy!?
To jest dopiero start, zawodnicy będą kombinować, znalazłem sporo value w tym turnieju.
Woffinden - Ward @2,95
Sorry bardzo kursy 2,10 - 1,70 bym zrozumiał, tym bardziej że Ward jest po kontuzji łękotki?
Hansio - Bjerre @2,30
Wczoraj Hans wygrał w Anglii wcale nie jest gorszy, ani lepszy od Kenia kursy powinny być po równo
Schlein - Karlsson @2,50
Jedna wygrana Karlssona w Wolver i zaraz takie kursy? Dziadzek ma tyle lat można spróbować przeciwko niemy zagrać.
Lindgren - kildemand @2,5
Znowu widzę tu 50/50 a kursy faworyzują młodego Duńczyka, to pierwszy taki turniej o stawkę, a Fredka w Anglii umie jechać
Wszystkie kursy betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom