>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym temacie proszę o pisanie różnych niezgodności w konkursie bądź jakichś propozycji czy innych pytań :!:

pzDr ;)


Sponsorem konkursu jest firma Bet-at-home

]

Jeżeli nie masz konta w Bet-at-home, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz z poniższego linku

Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona bet-at-home

Rejestracja z tego linku upoważnia każdą osobę do otrzymania bonusu w wysokości 77zł przy pierwszej wpłacie. Dodatkowo osoby zarejestrowane z tego linku mają szansę otrzymać co dziennie 50 euro.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Witam, przeczytałrm regulamin ale mam jedną nie jasność. Na kuponie może być max 5 typów. Jeśli typ nietrafiony poprostu typ nie jest liczony a kupon dalej jest w grze czy tak? W meczu między typerami wygrywa ten który trafi wyższe AKO??
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Jeżeli nietrafisz to będzie ako mnieszje , kupon jest dalej licozny oczywscie ale z mniejezyzm ako za reszte meczy
 
zany 0

zany

Użytkownik
Odnosnie listy uczestników to trzeba sie dotego konkursu jakos zapisac?? Jesli tak to jak sie mozna zapisac?
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
takie pytanko male :p Czy jako obrońca tytulu (wygrana w pierwszej edycji Hokey Cup) moge startowac od razu z fazy grupowej ?? pomijajac udzial w 1/256 oraz 1/128. Wedlug mnie pierwsza trojka z poprzedniego konkursu powinna byc rozstawiona odrazu do fazy grupowej :p

PS. W wielu turniejach sportowych np MS w pilce noznej czy turnieje tenisowe , obroncy tytulu dostaja sie bez eliminacji lub staruja dopiero w pozniejszych fazach turnieju ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No chodzi o to że mogą się okazać za dobrzy na fazę 1/128 i 1/64... Przychylam się do pomusłu by startowali od fazy grupowej aby ustrzec się finałowych rozgrywek już w pierwszych meczach turnieju. Gdyby zaczynali od fazy grupowej byłoby sprawiedliwiej...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hmmmm... Już druga osoba daje ten pomysł...

Przemyślimy to z ekipą ;)

EDIT: Czołowa trójka konkursu tj. Dominic, fox71 i Benek_17 będzie rozstawiona w eliminacjach. Tzn. że trafią na rywali, którzy mają liczbę postów od 1 do 10.

pzDr ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
EDIT: Czołowa trójka konkursu tj. Dominic, fox71 i Benek_17 będzie rozstawiona w eliminacjach. Tzn. że trafią na rywali, którzy mają liczbę postów od 1 do 10.
heh nie wiem po co tak kombinowac ????
a po2 co ma liczba postow do umiejetnosci typowania, bede sie smial jak jeszcze odpadna z tymi 10-postowcami ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
EDIT: Czołowa trójka konkursu tj. Dominic, fox71 i Benek_17 będzie rozstawiona w eliminacjach. Tzn. że trafią na rywali, którzy mają liczbę postów od 1 do 10.
heh nie wiem po co tak kombinowac ????
a po2 co ma liczba postow do umiejetnosci typowania, bede sie smial jak jeszcze odpadna z tymi 10-postowcami ????
A poco komentować tę sytuację? Poprostu tak zostało zarządzone i tyle
 
Do góry Bottom