>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2013/2014 - MŚ w lotach Harrachov 13.03-16.03.2014

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP


Przed nami Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich, które zostaną rozegrane w czeskim Harrachovie. Za faworytów konkursu należy uznać przede wszystkim wspaniałą trójkę ostatnich konkursów - Kamila Stocha, Severina Freunda oraz Andersa Bardala.
Obrońca tytułu - Robert Kranjec w konkursie nie wystąpi z powodu kontuzji, której nabawił się podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Plan zawodów:

13 marca:

14:30 MŚ loty Harrachov oficjalny trening
17:00 MŚ loty Harrachov kwalifikacje

14 marca

15:30 MŚ loty Harrachov seria próbna
16:30 MŚ loty Harrachov konkurs - 1 runda
17:30 MŚ loty Harrachov konkurs - 2 runda

15 marca

15:00 MŚ loty Harrachov seria próbna
16:00 MŚ loty Harrachov konkurs - 3 runda
17:30 MŚ loty Harrachov konkurs - finałowa runda

16 marca

12:30 MŚ loty Harrachov seria próbna
14:00 MŚ loty Harrachov konkurs drużynowy​
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Faktycznie informacja o tym, że Robert będzie skakał pojawiła się dopiero po ukazaniu tematu. Fajnie, że Kranjec wraca bo wiadomo jak bardzo zawody na tym zyskają. Jeżeli z formą jest wszystko ok to mamy kolejnego kandydata do medalu.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Napiszę coś w dziale, nie wiem kiedy ostatni raz mi się to zdarzyło ;)
Pierwsza para którą analizuje to Stoch - Kasai. Kamil w treningach i kwalifikacjach bardzo dobre skoki, w okolicach podium. Kasai nie pokazał się na Certaku jeszcze ani razu. Moim zdaniem stawia go to w gorszej sytuacji, mimo jego doświadczenia to trudniej będzie mu bez oddania treningów skakać od razu w zawodach(nie licząc serii próbnej). Kamil w jakiej jest ostatnio formie to każdy wie, Kasai wiadomo, wiecznie młody, ale nie sądzę, żeby wygrał tutaj z Kamilem.
Mój typ : Stoch @ 1,65
Druga para to Freund - Ammann. Severin ostatnio świetna forma na turnieju nordyckim, w Harrachovie na treningach też spisuje się bardzo dobrze(w sumie tak jak i Ammann ;) ). Ja tu opieram swój typ na tym, że Freund będzie równiej skakał, spodziewam się gorszej próby Ammanna w którymś ze skoków gdzie straci trochę punktów. W tym sezonie najbardziej zależało mu na TCS, gdzie wypalił fenomenalny Diethart, więc będzie pewnie chciał sobie powetować tamten turniej, ale moim zdaniem nic z tego nie będzie i po świetnych treningach Ammanna nie będzie na podium tych mistrzostw.
Mój typ : Freund @ 1,78
Ja gram takiego dubla grubo, a za drobne zagram sobie dla emocji Stoch wygra @ 9. Wydaje mi się, że Prevc nie wygra tych mistrzostw, stawiam na Kamila albo Freunda(chciałem nawet zagrać na każdego mocniej singla @9, ale zdecydowałem się pograć na nich w parach).
P.S. przepraszam za jakość analizy, ale nie wiem kiedy ostatnio tak długo uargumentowywałem swój typ :p
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Mnie wpadła w oko jedna para
Neumayer
- Ziobro 1.8⛔lipa
S:80
Pinnacle

Wydaje mi się ze najpewniejszy pojedynek jaki wystawil Pinnacle. W kwalifikacjach Niemiec minimalnie lepszy, 173 metry przy 169,5 Ziobry. Ale Neumayer jest lepszym lotnikiem i ma duże doświadczenie w skakaniu na mamutach. Imponująca życiówka 231m przy 192 metrach Janka...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
były pary w betssonie, ale zniknęły nie wiedzieć czemu. Pewnie wrócą jutro.
Na razie tripelek z STSu, który nie wyobrażam sobie, że nie wszedł, jeżeli nie będzie jakiś jaj z warunkami.
Freund TOP6 + Stoch TOP6 + Prevc TOP3 @ 2,19 STS
Bardzo możliwe, że tak będzie wyglądało podium MŚ. Panowie obecnie są w świetnych dyspozycjach i wyrastają ponad grupę. Kamil i Severin powalczą o pudło z Bardalem, Ammanem i może Kasaim, ale miejsce w 6 to absolutnie minimum dla nich i wręcz obowiązek. Prevc z kolei w treningach tak tu odlatywał, miażdżył konkurencję, że dziś ciężko sobie wyobrazić, żeby nie wygrał. Zagram jednak bezpieczniej na jego podium, gdyby nagle wyskoczył jakiś Filip z konopi ????
 
kjero 31

kjero

Użytkownik
Kranjec - Einar Romoeren @ 1.50 (1 runda) bet365
Tak to ten sam B.E. Romoeren, tylko z tym ,że forma lotnika którą kiedyś posiadał odeszła w niepamięć. Jego dalekie skoki którymi zachwycał się każdy już nie wrócą, Planica ten klimat, do tego Ahonen, Małysz, Matti i to fruwanie. Było minęło ????
Trochę poleciałem ...
Pomimo nieobecności Roberta na ostatnich imprezach to on jest faworytem, i jesli mam ocenić szanse to daje 9/10, bo w skokach niezmiennie od lat liczą się warunki ale jeśli i one będą równe dla wszystkich to nie widzę tam innej możliwości.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ale ofertę przywaliła Fortuna
podoba mi się to:
1.dzien-konkurs-najdluzszy skok w konkursie -/+
7780 Schlierenzauer 195,25 typ: + (więcej) kurs: 1,8

Schlieri zawsze dobrze radził sobie w lotach. Rok temu tutaj miał: 193,5 i 211 w 1.konkursie oraz 197,5 w drugim. Wczoraj w treningach 180 z 8 belki, 191 z 9 belki oraz 190 z 10 belki w kwalach.
Dzisiaj liczę że odbędą się obie serie i skoczy przynajmniej raz w okolicach 200 metrów.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Ja gram grubiej trzy zdarzenia : Kurs na czysto ok 2,00 w Fortunie

Skoki - MS w lotach-1.dzien-konkurs-kto lepszy - Freund S.-Schlierenzauer G.7257
kto lepszy
1 1.25 14.3. 15:30 ✅
-- --
Skoki - MS w lotach-1.dzien-konkurs-kto lepszy - Stoch K.-Kasai N.7261
kto lepszy
1 1.38 14.3. 15:30 ⛔ i znów ten starzec ;D
-- --
Skoki - MS w lotach-kto lepszy w calych mistrzostwach - Bardal A.-Vassiliev D.7814
kto lepszy
1 1.32 14.3. 15:30 ✅
-- --

W przypadku Polaka i Niemca sprawa prosta forma najlepsza i zreszta same kursy mowia kto tu jest faworytem, nie ma co dużo pisać. Bardal i Vassiliev pojedynek dwóch skrajnych zawodników stabliny Norweg kontra Vassiliev jak dobrze pójdzie może pofrunąć w jednej serii i to wszystko na Bardala za mało !
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wszystkie typy z Totomixa tylko na dziś (1 i 2 seria). Jak dla mnie dużo pewniejsze jest stawianie tylko na dziś gdyż warunki mają być w miare wyrownane a na jutro wiadomo jakie są prognozy..
Hajek v Koudelka 2 @1,52 ✅
Jeszcze przed treningami i kwalami stawiałbym raczej na Hajka, bardzo dobry lotnik, ostatnio niezła dyspozycja jednak wszystkie 3 skoki mocno przecietne a ten w kwali fatalny. Koudi bardzo rowno, dużo dalj za każdym razem.
Ammann v Kranjec 1 @1,55 ✅
Obaj to wybitni lotnicy jednak Robi po kontuzji troszke słabszy. Wczoraj 3 razy gorszy od Szwajcara, dodatkowo nie wiadomo jak bedzie z lądowaniem, widać że wyraznie oszczedza kolano ladując na dwie nogi. Fajnie, że zdecydował sie wystapić ale myśle że max na co go stac to TOP 10.
Prevc v Stoch 1 @1,35 ✅
Peter na pewno mocno zmotywowany, wie ze kula juz poza zasiegiem, na IO dwukrotnie gorszy wiec bedzie chciał sobie powetować &#39;porażke&#39; (oczywiście sezon dla Słoweńca znakomity) z Kamilem na MŚ w lotach. Dyspozycja na Certaku wybitna, jedyne co może mu przeszkodzić w zdobyciu złota to - paradoksalnie - bardzo odległe lotyktore Prevc podeprze i straci na notach. Janus to jednak mądry facet i powinien obniżyć swojemu podopiecznemu belke. Kamil fajne loty, powalczy o podium ale z Prevcem dziś przegra.
Freund v Bardal 1 @1,32 ✅
Bardal lata rowno ale bez błysku. Freund z kolei potrafi odpalić tak jak wczoraj w kwalach i na pewno jest kandydatem do medalu. Dla Andersa przewiduje miejsce w okolicach szostki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pogoda dziś jeszcze ma być łaskawa i stabilna dla skoczków, ale od jutra możliwe są mocne podmuchy.
Anders Bardal - Simon Ammann 2,50 Betsson ✅
Norweg ostatnio trzyma dobry poziom. Tu na skoczni także spisuje się pozytywnie. Treningi można uznać za udane i wygrane kwalifikacje. Trochę dziwi mnie taki kurs, ponieważ Ammann nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Rzeczywiście w treningach przed Bardalem. Drugi skok jednak tylko o 0.4 pkt, co na mamucie to jak pierdzenie mrówki po kapuście z grochem. W kwalifikacjach to dla Szwajcara beleczka poszła w górę. Bardal może nie jest specem od lotów ale doświadczony i w formie skoczek moim zdaniem poradzi sobie i pokona Simona.
Kamil Stoch - Simon Ammann 1,82 Betsson ✅
Kamil utrzymuje formę z IO i na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że TOP3 na świecie. Wczoraj ze skoku na skok coraz lepiej. Skoki sprawiają mu frajdę i z pewnością będzie walczył o kolejny medal. Ammann kręcił się w czołówce wczoraj ale no ale nie spodziewałbym się w jego wydaniu jeszcze czegoś lepszego. Przeciwieństwem jest nasz Kamil, który może powalczyć z Prevcem o wygranie Mistrzostw.
(typy na dzisiejszy konkurs)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Koivuranta-Asikainen (po rywalizacji piątkowej) 2 @ 2,55 Unibet ✅ 28-17

W mojej opinii duże value. W kwalifikacjach uzyskali taką sama notę, w pierwszym treningu lepszy Asikainen, w drugim Koivuranta. Koivuranta w Harrachovie bez rewelacji, skoki na 153, 170 i 174, na treningach plasowało to go w czwartej dziesiątce, w kwalifikacjach był 14, ale pierwsza dziesiątka skakała dalej. Asikainen w pierwszym treningu 180 metrów (13 miejsce), w drugim 159 (47 lokata) i w kwalifikacjach tak samo jak Koivuranta. Wydaje się Asikainen, że ma większe możliwości na tej skoczni i jeśli nie zepsuje skoku ma szansę być przed rywalem z tej pary. Na pewno Koivuranta nie jest takim faworytem tej rywalizacji jak to przedstawiają buki.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Stoch - Schlierenzauer @ 1 @ 1,32 ✅
Hajek - Koudelka @ 2 @1,52 ✅
Bardal - Kranjec @ 1 @ 1,52 ✅
Prevc - Tepes @ 1,18
✅
AKO: 3,67 Totolotek

Wszystko tyczy się 1 i 2 serii
Jak dla mnie bardzo mocny kupon. Każdy z zawodników na których tutaj stawiam skacze o niebo lepiej od swoich rywali. Dziś pogoda na Certaku jest stabilna, tak więc dużego kombinowania z belkami nie powinno być. Bardal mimo, że skacze na początku swoje odleci. Widać, że Kranjec odczuwa brak skakania przez co nie lata tutaj daleko. Może jego kolano wciąż odczuwa skutki upadku na IO? Stocha widzę w roli kandydata do medalu. O złoto będzie ciężko bo Prevc póki co miażdży konkurencje, ale 2-3 miejsce jak najbardziej realne. Hajek bez błysku. Owszem latać potrafi,ale tylko w treningach. Kto nie wierzy odsyłam do tematu z ubiegłych lotów kiedy to grając przeciwko Antosiowi sporo zarobiliśmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Stefan Kraft - Jan Ziobro
Typ : Kraft @ 1,86 betsson/betsafe ✅ izi tak jak przypuszczałem
Dla mnie warte z 1,3 max. Ziobro skacze fatalnie, ostatnie konkursy bardzo slabe, nawet miewał takie w których się nie kwalifikował do 50. Kraft równa wysoka forma, świetne kwalifikacje, treningi, ogólnie cały skandynawski tour skacze świetnie plasując się w top10 przeważnie.
Tutaj widzę też go wysoko, a Janek jeżeli uda mu się awansować do 30 to raczej skończy na miejscach 20-30 a Kraft jednak top15 jak dla mnie.

Warto też coś dać przeciwko Ziobro w parach z Neumayerem (wyżej już padła taka propozycja nawet) chociaż tego już tak mocno nie czuję, ale typ bardziej dostępny bo Pinek i ziemniaki tez to dają w ofercie, kurs @1,70 na Neuma znośny.

betsson/betsafe rozdaje dzisiaj ogólnie prezenty bo ja jeszcze pograłem na tyle ile można dwie pary. Też tylko na piątkowy konkurs czyli 1 i 2 serie. DZiś ma byc jeszcze ładna pogoda, a od jutra wietrznie więc nie będe ryzykował.
MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Schlierenzauer - Matura
Typ : Schlieri @ 1,57 betsson/betsfae ⛔ehh brak słów co odwalił Gregor
Grałem to wcześniej po @1,7 co uważam za przesade po prostu. Najpierw zajrzałem do Unibet i miałem tam zamiar zagrać parę Gregor - Diethart 1 @ 1,72, ale patrzyłem dalej i wyczaiłem parę z Maturą więc długo sie nie wahałem. Gregor ma dobrą formę, czasami coś mu nie wyjdze przez warunki, ale ogólnie złapał wiatr pod narty, a jest lotnikiem świetnym. Matura skacze średnio i nigdy lotnikiem dla mnie nie był. A i ostatnia forma Janka przeciętna.
MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Freund - Ammann
Typ : Freund @ 1,72 betsson/betsafe
✅
Freund wyborna forma! Ammann niby dobre loty na trneingach, ale on notami przegra duuużo z Freundem, który obok Stocha jest najlepszym stylistą. Dla mnie Freund top3 a Ammanna tam nie widzę jakoś, poza tym forma przeciętna.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Peter Prevc - lider po 1 dniu rywalizacji 1.80 Bwin ⛔ znowu typ konkursowy w palnik :/
Na dzisiaj wybrałem MŚ w lotach, a dokładniej pozycję lidera po 1 dniu w osobie Petera Prevca. Treningi i kwalifikacje to popis Słoweńca, w każdej z serii nie miał sobie równych. Odległości 212.5m i 214m muszą budzić respekt. Peter ostatnio nie miał szczęścia w PŚ, ale też widać było wyraźnie, że popełnia błędy praktycznie w każdym ze skoków. Jednak skoki, które oddaje w Harrachovie, to zupełnie inna bajka. Słoweńscy skoczkowie od lat liczą się w lotach nawet jeśli cały sezon jest przeciętny. Co do Petera to według mnie jest on murowanym faworytem do złota, bo jak inaczej uważać skoro skacze tutaj po około 10 metrów więcej od najgroźniejszych rywali. Przeszkodzić może mu co najwyżej pogoda. Dzisiaj warunki mają być stabilne, jutro juz nieco gorzej, w związku z czym gram tylko klasyfikację po dzisiejszym dniu, aby do zminimalizować prawdopodobieństwo złych warunków atmosferycznych i loterii w konkursie.

I jeszcze taki zestawik z totolotka (wszystko na 1 i 2 serię dzisiaj):
Freund - Schlierenzauer 1 1.37
Stoch - Prevc 2 1.35
Koudelka - Koivuranta 1 1.45
Kranjec - Ammann 2 1.55

AKO: 4.16 ✅
Pierwsza para to starcie Niemca, który jest w wybornej formie ze Schlierim, który będzie wlaczył, aby coś ugrać w tym sezonie. Uważam jednak, że Niemiec jest w takim gazie, że powalczy o medal, a Austriak znowu obejdzie się smakiem. Gregor skacze solidnie, ale Severin jest po prostu lepszy na chwilę obecną, co potwierdzają także treningi i kwale. Gregor tylko w 2 treningu zbliżył się do Niemca, ale miał dużo lepsze warunki.
Druga para myślę, że wszystko już napisałem wyżej. Według mnie na Petera nie będzie mocnych.
Trzecia para to gra przeciwko Finowi, który mimo że sezon ma przyzwoity tutaj skacze co najwyżej przeciętnie. Za to Koudelka odwrotnie, sezon słaby, ale im bliżej ku końcowi, tym lepiej się prezentuje. Potwierdzają to także treningi i kwale.
No i czwarta para to typ na Simiego, który tutaj prezentuje się bardzo dobrze. Kto wie czy nie powalczy o medal, bo może tutaj sporo namieszać. Taki czarny koń mistrzostw według mnie. A Kranjec po kontuzji słabiej niż można było przewidywać. Owszem wybitny lotnik, ale póki co nie pokazał tutaj tego.
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Stefan Kraft - Jan Ziobro
Typ : Kraft @ 1,86 betsson/betsafe

Dla mnie warte z 1,3 max. Ziobro skacze fatalnie, ostatnie konkursy bardzo slabe, nawet miewał takie w których się nie kwalifikował do 50. Kraft równa wysoka forma, świetne kwalifikacje, treningi, ogólnie cały skandynawski tour skacze świetnie plasując się w top10 przeważnie.
Tutaj widzę też go wysoko, a Janek jeżeli uda mu się awansować do 30 to raczej skończy na miejscach 20-30 a Kraft jednak top15 jak dla mnie.


Warto też coś dać przeciwko Ziobro w parach z Neumayerem (wyżej już padła taka propozycja nawet) chociaż tego już tak mocno nie czuję, ale typ bardziej dostępny bo Pinek i ziemniaki tez to dają w ofercie, kurs @1,70 na Neuma znośny.


betsson/betsafe rozdaje dzisiaj ogólnie prezenty bo ja jeszcze pograłem na tyle ile można dwie pary. Też tylko na piątkowy konkurs czyli 1 i 2 serie. DZiś ma byc jeszcze ładna pogoda, a od jutra wietrznie więc nie będe ryzykował.

MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Schlierenzauer - Matura
Typ : Schlieri @ 1,57 betsson/betsfae

Grałem to wcześniej po @1,7 co uważam za przesade po prostu. Najpierw zajrzałem do Unibet i miałem tam zamiar zagrać parę Gregor - Diethart 1 @ 1,72, ale patrzyłem dalej i wyczaiłem parę z Maturą więc długo sie nie wahałem. Gregor ma dobrą formę, czasami coś mu nie wyjdze przez warunki, ale ogólnie złapał wiatr pod narty, a jest lotnikiem świetnym. Matura skacze średnio i nigdy lotnikiem dla mnie nie był. A i ostatnia forma Janka przeciętna.

MŚ loty Harrachow - tylko 1 i 2 seria czyli konkurs piątek 17:30
Freund - Ammann
Typ : Freund @ 1,72 betsson/betsafe

Freund wyborna forma! Ammann niby dobre loty na trneingach, ale on notami przegra duuużo z Freundem, który obok Stocha jest najlepszym stylistą. Dla mnie Freund top3 a Ammanna tam nie widzę jakoś, poza tym forma przeciętna.
Ziobro skacze fatalnie ? na treningach lepszy od Krafta . Dla mnie to żadna promocja.

Szliri powinien zrobić swoje a Freund Amman to 50 na 50 bo jednak Amman złapał formę nie na Igrzyska ale na loty...
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Na dzisiejszy konkurs, który rozpocznie się za 40 minut widzę dwie ciekawe pary:
B.E. Romoeren - A. Koivuranta 2 2.70 (STS)
Widzę genialne value na Koivurantę, który bardzo dobrze skacze w tym sezonie Pucharu Świata. Może na treningach i w kwalifikacjach nie spisywał się najlepiej, ale dziś na Certaku liczę na jego solindy skok. Romoeren jak wiadomo cały sezon nie startował w PŚ, dopiero przez tygodniem zaliczył występy PK w Zakopanem. Norweg ma najlepsza lata już za sobą i sądzę, że kurs jest warty ryzyka.
J. Tepes - M. Kot 1 1.57 (STS)
Tepes jak reszta Słoweńców jest świetnym lotnikiem. Kot owszem, spisał się dobrze w kwalifikacjach, ale mamuty nigdy nie były jego specjalnością. Wydaje się, że Tepes lubiący polatać powinien być lepszy od naszego reprezentanta.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Po 4 skokach .
Na dziś była tylko 1 seria H2H
Harrachov HS205
Lauri Asikainen - Bjoern Einar Romoeren
Typ: Romoeren
Kurs: 1.86 Buk: Betsson
ZWROT
Betsson jak zawsze wyskoczył szybko z parami i jak zawsze mają według mnie kilka błędów dlatego postaram się je wyłapać . Romoeren powrócił do skoków po bardzo długiej przerwie spowodowanej kontuzją . Lauri zaliczył w tym sezonie 11 występów w których zdobył 77 pkt . Dlaczego Norweg odpowiedz jest prosta . Romoeren jest lepszym zawodnikiem na mamutach , posiada imponujący rekord życiowy 239 metrów osiągnięte w Planicy . W mistrzostwach Świata w lotach :
2004 Słowenia Planica – 6. miejsce
2006 Austria Tauplitz – 10. miejsce
2008 Niemcy Oberstdorf – 4. miejsce
2010 Słowenia Planica – 9. miejsce
2012 Norwegia Vikersund –29. miejsce
Widać że Einar jest typowym lotnikiem kto interesuje się skokami powinnien to wiedzieć . Lauri może pochwalić się rekordem w długości skoku na 187.5 m . Widać który z zawodników jest stworzony do lotów a który nie .
Obaj zawodnicy oddali w Czechach 4 skoki nie licząc dzisiejszego konkursu . W 3 lepszy był Norweg przegrał tylko w pierwszym treningu ale to był jego pierwszy skok od bardzo dawna , w treningach Lauri 13 i 47 , natomiast Romoeren 27 i 8 . W kwalifikacjach Fin 14 , Norweg 9 . Dodam również serię próbną w której lepszy oczywiście był Einar który był 11 , natomiast Lauri 23. W dzisiejszym dniu po 2 skokach lepszy jest Lauri ale ma tylko 1.3 pkt przewagi nad Romoerenem . Po pierwszej serii lepszy był Norweg i po skoku na 179.5 m zajmował 17 miejsce . Lauri po skoku na 170.5 m był dopiero 28 . W drugiej serii obaj skoczyli zupełnie odwrotnie i tak Fin po skoku na 179 m przy 171.5 m Norwega wyprzedził go i jest wyżej w klasyfikacji .
Podsumowując gram Norwega bo poprostu uważam że ten drugi skok to był mały wypadek i jutro udowodni że jest lepszym lotnikiem . Kolejną rzeczą która mnie zachęca jest kurs 1.86 na takiego zawodnika dla którego Mamucie skocznie są najlepsze według mnie nieporozumienie . Ja gram i czekam na jutrzejszy konkurs . Ponadto jutro ma być niekorzystna pogoda dlatego Norweg który jest bardziej doświadczony lepiej poradzi sobie z tymi warunkami .
Noriaki Kasai - Peter Prevc
Typ: Prevc
Kurs: 1.40 Buk: Unibet
ZWROT
Prevc jest jednym z kandydatów do medali narazie zajmuje 3 miejsce traci do drugiego Bardala 4.3 pkt , do Freunda traci bardzo dużo 15.4 pkt jednak jutro wszystko się może zdarzyć jednak według mnie pierwsze miejsce jest już zajęte i Niemiec zdobędzie złoty medal . Prevc ma 1 pkt przewagi nad Kasai zepsuł drugi skok i dlatego po pierwszym świetnym skoku traci bardzo dużo do czołówki. Uważam że Noriaki nie zdoła wyprzedził Prevca który będzie do końca walczył o złoty medal .
Kamil Stoch - Roman Koudelka
Typ: Stoch
Kurs: 1.30 Buk: Unibet
ZWROT
Kurs może nie powala ale według mnie nie ma szans na to aby Czech wyprzedził Kamila . Kamil nie jest typowym lotnikiem ale powinnien poradzić sobie z Koudelką . Owszem Kamil ma tylko 1.2 pkt przewagi nad Romanem ale jutro powinnien odskoczyć trochę dalej i powalczyć o medal będzie bardzo trudno ale brąz jest w zasięgu Kamila.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom