>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia Pierwsza Liga / Dywizja 1 (2014)

yurand 230

yurand

Użytkownik
Skoro już rozpoczęłem temat zacznę pierwszy typowanie, ponieważ wzięłem już pod lupę kilka spotkań. Otóż bardzo pilnie śledziłem całą ligę irlandzką w poprzednim sezonie (bardziej pierwszą ligę). Znam możliwości poszczególnych drużyn i często można złapac naprawdę ładne kursy w tej lidze. Mam nadzieję, że w tym sezonie również będę miał tak wysoką skutecznosc typowania jak w poprzednim ????
Przejdźmy jednak do typów i krótkich analiz.
Pierwsze co wpadło mi w oko to spotkanie:
UC Dublin - Bohemians
TYP: BTS - KURS: 1,80 ⛔ UCD bez pojęcia... Fatalna defensywa, trzeba będzie grac przeciwko ;)
BUK: MILENIUM

Zacznijmy od tego, że w tamtym sezonie defensywa UC Dublin to była jedna z najgorszych defensyw ligi... Prawie w każdym meczu tracili bramkę, szczególnie w spotkaniach wyjazdowych tracili ich bardzo wiele (po 2-3 na mecz), u siebie trochę lepiej to wyglądało ale również różowo nie było. Ciekawe jest to, że UCD u siebie często strzelało bramki. Spójrzmy teraz na drużynę Bohemians. To bowiem drużyna, która również nie grzeszyła jeśli chodzi o defensywę. W zeszłym sezonie obie drużyny broniły się przed spadkiem. W tym sezonie może byc podobnie, dlatego zwyciętwo którejś z drużyn może się okazac na wagę złota. Ja osobiście stawiałbym na UCD, które powinno skromnie wygrac 2-1. Biorąc pod uwagę problemy w defensywach obu drużyn, BTS jest na wyciągnięcie ręki. Ja pobieram, oby moja wiedza z poprzedniego sezonu mnie nie zawiodła. Polecam!


Cork City - St. Patricks
TYP: BTS - KURS: 2,00 ✅
BUK: MILENIUM

Nie wiem skąd taki kurs wzięli na to zdarzenie... St. Patricks to drużyna własnego boiska. Tam zawsze trzepali wszystkich. Na wyjazdach idzie im w kratkę, czasem porażka, jakiś remis... Cork za to u siebie bardzo dobrze gra, W każdym meczu bramka... Siata dla St. Patricks jest praktycznie pewna. Typowałbym tu wynik 1-2, bo St. Patricks na pewno będzie celował w mistrzowstwo i pewnie tylko Sligo i Dundalk może powalczyc z nimi o to trofeum. Jednak Cork to drużyna solidna i wierzę, że ustrzelą jakiegoś gola ????


Drogheda - Dundalk
TYP: BTS - KURS: 1,80 ✅
BUK: MILENIUM

Uparłem się na te BTS-y :p Ale jakoś czuję, że będą dzisiaj ciosac, tak na inaugurację ;)
Bardzo mocne drużyny. W tamtym sezonie odpowiednio drugie miejsce (Dundalk) i czwarte miejsce (Drogheda). Obie drużyny ofensywne, będą celowały w europejskie puchary, tak jak w poprzednim sezonie. Co ciekawe te drużyny grały dokładnie miesiąc temu ze sobą towarzysko. Wtedy padł remis 1-1 (Drogheda wygrała 5-4 w karnych). Liczę na remis w tym meczu. Polecam i pozdrawiam!
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Sligo - Athlone
TYP: Sligo (-1,5) - KURS: 1,90 ⛔ Prawie, prawie! Pierwsze koty za płoty! Czekamy na 2. kolejkę!
BUK: MILENIUM

Kontynuujemy pierwszą kolejkę w irlandzkiej Premier League. Dzisiaj gra Sligo Rovers, które aspiruje do wygrania ligi. St. Patricks wczoraj się uwaliło, ale mieli ciężkiego rywala, bo grali w Cork, więc Sligo będzie chciało dzisiaj za wszelką cenę wygrac ten mecz, żeby zacząc sobie tworzyc mala przewage nad głównym rywalem. Athlone to beniaminek, nie wiem jak będzie grał w pierwszej lidze. W Dywizji 1 wyjazdy mieli bardzo udane. Ja stawiam dzisiaj na Sligo, bo u siebie są mocni. W poprzednim sezonie Sligo u siebie miało bardzo dobry bilans 10-5-1 (29:8). Jeżeli chcą byc mistrzem kraju, takie mecze muszą po prostu wygrywac. Stawiam na 3-1. Polecam.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Shamrock Rovers -0,5 1,77 Sbobet 2/10 - Drogheda over 2,25 1,93
Atlone to druzyna bardzo slaba myslauem kto bede -0,75 a u Drogheda linea over 2,5 a nie 2,25

IRE PR FT Athlone Town
1-4 (0-2) Shamrock Rovers
RE PR FT Bohemians FC
2-2 (2-1) Drogheda Utd
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
St. Patricks - UC Dublin
TYP: St. Patricks (-1,5) - KURS: 1,55 ⛔ WYNIK: 3-2
BUK: MILENIUM

Zaczynamy drugą kolejkę irlandzkiej Premier League. Na jutro absolutny pewniak po całkiem ładnie wyglądającym kursie. Pewniak, ponieważ ekipa St. Patricks aspiruje do mistrzostwa w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu potknęli się na ciężkim terenie w Cork (1-1), jutro będą podejmowac UC Dublin, które jest bez pojęcia w defensywie. Dwie ostatnie porażki ze słabym Bohemiansem (najpierw w lidze 0-2 i w tym tygodniu w pucharze 0-3). Fatalnie zaczęli sezon i pewnie znów będą walczyc przed spadkiem do Dywizji 1. Przemawia również statystyka za moim typem, ponieważ St. Patricks na ostatnie 4 mecze u siebie z UCD pokrył handicapy w cuglach (4-0, 5-0, 5-0 i 2-0). Wiadomo, że liczy się obecna forma obu ekip, jednak ta forma to przepasc, UCD wydaje się jeszcze słabsze niż w poprzednim sezonie. Dla odważnych polecam handi -2,5 w stronę St. Patricks, bo liczę jutro na pogrom, a połowiczne pomnożenie sumy to pewniak. Dla mnie 1,55 za darmo i to jutro pobieram. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Irlandia
14.03.2014 20:45
St. Patricks - UC Dublin
Typ: EH(0:1) 1
Kurs: 1.55
Betsson

Spotkanie drugiej kolejki Irlandzkiej Premier League. Mistrz kraju, aspirujący do obrony tytułu zagra z zespołem typowanym w tym sezonie do spadku. St.Patricks rozpoczęli ligowy sezon od wyjazdowego remisu z Cork, lekkie rozczarowanie, ale to zawsze był trudny teren. Jednak w Setanta Cup pokazali, że stać ich na wiele i bez problemu rozgromili 5:0 Ballinamallard u siebie. Natomiast UC Dublin rozpoczęli sezon fatalnie od dwóch porażek po 0:3 u siebie z Bohemians w lidze i pucharze ligi. Zaprezentowali się w nich bardzo słabo a przecież to nie jest rywal z najwyższej półki, dziś dopiero można spodziewać się sromotnej porażki. W ekipie gospodarzy nadal brakuje Brennana, ale nie jest to wielki problem z takim rywalem, spokojnie będzie kim go zastąpić. W poprzednich latach w bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami praktycznie zawsze wygrywali piłkarze St.Patricks, ciężko UC Dublin o zdobycie w meczach z tym rywalem choć bramki, a ostatnie trzy spotkania u siebie to wyniki 5:0 5:0 4:0, dwa razy w lidze a raz w pucharze Irlandii. Dzisiaj gospodarze wygrają bardzo pewnie, o 3-bramkową wygraną jestem spokojny, ale i wyższy wynik jest możliwy, bo goście wydają się bardzo słabi na początku tego sezonu.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Galway-Shamrock 2 TYP 1 kurs 1,57 6/10 g.20.45
PS: Różnica dwóch klas. Czas chyba na zwycięstwo gospodarzy zwłaszcza że mają dzisiaj naprawdę przeciętną drużynę. W Irlandii od początku sezonu sporo niespodzianek ale brak trzech punktów Shams w dzisiejszej potyczce uznam za sensację.
Wexford-Longford TYP 2 kurs 1,52 5/10 g.21.00
PS: Ten mecz ma również zdecydowanego faworyta. Goście po dobrym początku zaliczyli wpadkę dla mnie ze słabym w tym sezonie Shelbourne. Dzisiaj powinni zrehabilitować się i pewnie wygrać.
UC Dublin-Atlone TYP BTS kurs 1,75 4/10 g.20.45
PS: Dwie ekipy ze słabą obroną i o wiele lepszym atakiem. Grają praktycznie bez absencji, w Athlone nie zagra tylko A. Collins który jest obrońcą. Ostatnie ich dwa towarzyskie mecze w 2012 i 2013 to 10 goli. Dzisiaj będzie walka o opuszczenie czerwonej latarni i sporo goli. tak przynajmniej uważam.
 
Ostatnia edycja:
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Cobh Ramblers - Longford (http://www.livesports.pl/mecz/vqu0podA/#h2h;overall)
Proponuje każdemu zerknąć w historie spotkań tych drużyn, cztery ostatnie mecze to naprawdę ciekawe wyniki. Ostatni mecz to 7-2 dla Longford, wcześniej 4-3 dla Cobh, zresztą...co ja wam będę mówił. Zerknijcie dokładnie na każde z tych spotkań. I sami zobaczycie, że wygląda to dziwnie. Śmierdzą mi te spotkania na kilometr. I ja osobiście próbuje:
Cobh Ramblers/Longford @ 29 (MarathonBet)
Longford/Cobh Ramblers @ 101 (Oddsring)
i jakiś overek od 2.5 w górę @ 1.75 +
Rekreacyjnie, ale są argumenty by próbować.
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Irlandia, Pilka Nozna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock - UC Dublin
Typ: obie druzyny strzelą w pierwszej połowie
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Shamrock jest faworytem ale zbyt przecenianym jak na moj gust i poszuklabym czegos ekstra w tym meczu. UC Dublin to druzyna graja radosny futbol i jak narazie im to wychodzi na dobre. Po 5 meczach maja trzeci wynik jasli chodzi o strzelone bramki a lepsze sa od nich tylko dwie pierwsze ekpiy Cork i Drogheda. Z kolei obrone mimo wysokiego bo 5 miejsca w tabeli maja obok ostatniej druzyny najgorsza. Sprawia to ze latwo sie domyslic iz ich mecze obfituja w bramki. Pierwsze polowy to w ich wykonaniu dobre zaskoczenia przeciwnika w postaci szybkich brameczek, jednak im dalej w mecz tym gorzej i jesli strzela pierwsi w pierwszej polowie to mozna byc pewnym ze straca jeszcze w pierwszej polowie. Tak bylo kiedy grali przeci St. Patricks (3-2 i 1-2 do przerwy), Bray (3-5 2-1 do przerwy). Ten wynik z St. Patricks gdzie gospodarze byli faworytem po kursie 1.13 to dla mnie kluczowy przyklad poniewaz uwazam ze Shamrock to podobna druzyna ktora rowniez lubi sobie i postrzelac i potracic z takimi ekipami jak UC Dublin. Dla przykladu podam m.in ich mecz w Setanta Cup gdzie jako faworyt 1.29 wygrali 5-1 z Glentoran rowniez po bramkach z obydwu stron w pierwszej polowie, w towarzyskim przeciw Cliftonville rowniez jako faworyt 1.33 postrzelali 3-1 gdzie bylo 1-1 do przerwy. I tak oto uklada mi sie ten mecz w taki scenariusz ze to druzyna gosci szybko obejmie prowadzenie dzieki swojej odwaznej grze do przodu ktora im sie na poczatku sezonu jak widac oplaca, jednak kilka akcji dalej i Shamrock spokojnie to wyrowna. Szanse sa dosc wysokie jak na taki kursi trzeba to sprobowac.
 
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Sligo - Drogheda
Witam, wiadomo coś odnośnie tego meczu? Sligo zaczęło sezon katastrofalnie, a Drogheda jest na 2 pozycji... a kursy wyglądają zdumiewająco jak dla mnie...
1,57 na Sligo i 6 na Droghede. Kusi zagrać x2 za 2,4...
Absencji w Droghedzie nie odnotowałem...
Ma ktoś jakieś sprawdzone info skąd takie kursy?

edit: pierwsza minuta i już sligo prowadzi!!!
Przepraszam za zaśmiecanie!!!
do usunięcia!!!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
UC Dublin - Cork City 2 (-1; -1,5) @ 1,9
Niestety czerwona kartka dla Cork już w pierwszej połowie przy stanie 0-1 i tak się utrzymało do końca.
POŁOWA ZWROT, POŁOWA PRZEGRANA ; 0-1
Dublin bez:
Douglas m5/0 w Poprzednim sezonie 24/2 (19 w podstawowym składzie)
Boyle d8/1 w poprzednim sezonie 19/0 (15 w podstawowym składzie)
Clarke f6/1 - w poprzednim sezonie 30/8 (26 w podstawowym składzie)
Ben Mohamed m5/1 - 20 latek, ale występujący w podstawowym składzie w tym sezonie
Niepewny Ryan d4/0 w poprzednim sezonie w Shelbourne 25/1 (24 w podstawowym składzie)
Dublin 7 punktów na 8 meczów, co daje im przedostatnie miejsce.
Tą fatalną grę przynieśli z końcówki poprzedniego sezonu. Cudem udało im się utrzymać w lidze, bo w ostatniej kolejce grali z najsłabszą drużyną ligi, która nie miała już szans na pozostanie).
Cork to obecnie lider.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Waterford United - Shelbourne 2 1.92 pinnacle✅ 0:1
Taki maly one-liner bo w zyciu nie ogladalem tej ligi ani tez za czesto nie typowalem. Waterford ponoc z duzymi klopotami finansowymi i prawdopodobnie beda rozwiazywane kontrakty z zawodnikami. Shelbourne wrecz przeciwnie, ostatnio ograli glownego rywala do awansu i maja przewage 4 punktow nad reszta. Pod wzgledem sportowym patrzac na tabele tez wydaje sie, ze goscie maja duza przewage.Po takim kursie moim zdaniem warto sprobowac.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork C.-Athlone
Typ: 2DNB
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betfair
Analiza: Postanowiłem się przyjrzeć bliżej temu spotkaniu bo kurs na zwycięstwo Cork jest zbyt wysoki. Bukmacherzy dobrze wiedzą że rynek napędzają amatorzy którzy grają niskie kursy i dlatego dodają takie spotkania jak to do superofert. W składzie Cork mamy mały szpital nie zobaczymy dzisiaj na boisku aż 6 zawodników! Danny Morrissey, Michael Rafter, Darren Murphy, Liam Kearney, Darren Dennehy i Billy Dennehy. Wypadło aż pięcu z podstawowego składu. John Caulfield ma poważny problem z załataniem braków i możliwe że zagra dwóch juniorów. W Athlone sytuacja jest wręcz wymarzona na zwycięstwo. Jest tylko jedna ważna kontuzja, nie zagra O&#39;Brien ale on nie grał już od paru meczy. W dodatku w ekipie pozytywne nastroje po ostatnim zwycięstwie nad UC Dublin. Szanse widzę następująco 20% 40% 40% Myślę też nad X2 bo kurs jeszcze w okolicach 2,90. Powodzenia
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
1) Drogheda - Sligo Rovers | 1X @ 3.00 Bet365 ⛔
vs

- gospodarze; bez A. McNally 15/0, C. McGuigan 14/0. - goście; bez E. McMillan 15/2, E. Odhiambo 13/2, J. Henderson 14/0, J. Ndo 7/0, A. Keane 12/2, G. Peers 0/0.
- obie drużyny dla mnie szału nie robią, pomimo tego że faworytem jest tu Sligo i w h2h najczęściej to oni wygrywają
plus raz za czas wpadnie remis i na to licze w tym spotkaniu.
źródło: http://www.droghedaunited.ie/fixtures/event.php?event=2014-06-27-drogheda-united-v-sligo-rovers 2) Derry City - Dundalk | 2 @ 1.73 Bet365 ⛔
vs

- gospodarze; brak informacji.
- goście; bez S. O&#39;Donnell 8/1 (długoterminowe), K. Ward 1/0, P. Hoban 16/9, D. McMillan 15/4 (zawieszony).
- cztery ostatnie bezpośrednie spotkania wygrał Dundalk
- Dundalk nie przegrali od ośmiu spotkań

źródło: http://www.dundalkfc.com/derry-city-preview/ 3) Cork City - Limerick | 1 @ 1.75 Bet365 ✅
vs

- gospodarze; M. Rafter 0/0, Darren Murphy 4/0, B. Dennehy 15/9. - goście; J. McGrath 9/1.
- Cork wygrali ostatnie dwa bezpośrednie spotkania
- Są vice liderem ligi Irlandzkiej
- nie przegrali od sześciu spotkań, gdzie w roli gospodarzy nie przegrali od 18 spotkań.
źródło: http://www.limerickfc.ie/preview-well-use-the-atmosphere-as-a-positive-taylor
źródło: http://www.corkcityfc.ie/home/2014/06/26/team-news-for-limerick-game-9/ 4) St Patricks - Bray | 1 @ 1.20 Bet365 ✅
vs

- gospodarze; K. Oman 5/0, K. Browne 15/1 (zawieszeni), S. Hoare 12/1 (jego wystep stoi pod znakiem zapytania). - goście; bez S. Redmond 5/0 (zawieszony), D. O&#39;Connor 2/0 (koniec kariery), A. Mitchell 12/0, E. McGill 6/0, D. Scully 14/4.
- od pięciu spotkan bez porażki, gdzie na swoim boisku nie przegrali od 7 spotkań
- w historii spotkań z Bray wygrali 5 razy z rzędu
źródło: http://www.stpatsfc.com/news.php?id=6252#.U60uZ0BXrAg
źródło: http://www.braywanderers.ie/home/latest-news/
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, 1. Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wexford Youths FC - Cobh Ramblers
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W 16 serii spotkań irlandzkiej 1. Division, czyli rozgrywek zaplecza ekstraklasy, piąta w tabeli drużyna Wexford Youths FC podejmie u siebie outsidera ligi, czyli drużynę Cobh Rambers. Warto wspomnieć, że liga ma tylko 8 drużyn, a właściwie 7, bo jedna się wycofała. Z tego też powodu, mogłoby się wydawać, że rywalizacja będzie dość wyrównana. Nic bardziej mylnego. Zacznę od gospodarzy. Wexford w 14 meczach, zgormadził 20 punktów (seria 6-2-6, więc teoretycznie nienajgorzej). Dla porównania Cobh, w 15 spotkaniach zgromadził tylko 7 punktów. Warto wspomnieć, co jest kluczowe dla tej analizy, że wszystkie na własnym boisku. We wszystkich 7 dotychczasowych meczach wyjazdowych Cobh zaliczyło komplet porażek, z fatalnym bilansem bramkowym 3:23. Patrząc na gospodarzy, zobaczymy, że nie jest tak źle. Wexford u siebie ma serię 3-1-3 i bramki 10:11. Ponadto ostatnie 4 mecze między tymi drużynami, to 4 zwycięstwa drużyny Wexford. Nie mam wątpliwości, że Wexford jako zdecydowany faworyt da z siebie wszystko, by pokonać Cobh i wskoczyć miejsce wyżej kosztem Waterford United. Dziś mi się udało z meczem FC Basel z Wacker Innsbruck, myślę, że jutro też nie powinno być inaczej
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Shamrock 2 – Shelbourne
Typ: Shelbourne |1.53| / 0:2 ✅
Bet365 !


Dziś postanowiłem zagrać na zespół gości , którzy zajmują 2 miejsce w swojej lidze z stratą czterech oczek do lidera. Shelbourne w dotychczasowych 17 meczach przegrali tylko trzy razy i to z liderem ligi oraz z drużyną z 3 miejsca , a tak to zanotowali pięć remisów i wygrali dziewięciokrotnie. Historia spotkań pomiędzy ekipami jest na remis , bo dwukrotnie nie wyłowiono zwycięscy tych spotkań bo padł remis bramkowy 1:1 oraz bezbramkowy , ale dziś uważam inaczej , że goście przełamią tą passę i pokonają zespół drugi Shamrock. Drużyna gospodarzy fatalnie się spisuje w lidze , gdzie zajmują przed ostatnie miejsce i w ostatnim czasie wszystko co się da to przegrywa. Jakąś nie sądzę , że vice lider straci punkty tutaj i mam nadzieję , że zgarną pełną pulę przybliżając się do lidera.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam:
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4.
Shamrock Rovers-Cork City TYP 1 kurs 2,20 4/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: Początkowo miałem grać tylko awans (kursy w granicach 1,65) ale do odważnych świat należy. Dlaczego gram The Hoops ?
1. To obrońcy tego Pucharu z 2013 roku.
2. W półfinale czeka już Bohemians Dublin, czyli zespół słabszy niż taki Dundalk który jest w &quot;drugiej połówce&quot;.
3. 13.06.14, Shamrock Rovers-Cork City 0 : 2
Ostatni ligowy mecz, jedną z bramek strzelił wtedy pomocnik Gearóid Morrissey który dzisiaj nie zagra. Abstrahując to dobra okazja do rewanżu.
4. Gospodarze w ostatnich dwóch latach to taki klub że co roku plany mają arcy mocarstwowe a miejsce końcowe kończy się poza strefą pucharową Ligi Europy. Pozostaje im jak zwykle &quot;prestiżowy&quot; Puchar Ligi.
5. Cork pierwszy raz od 9 lat ma szansę zdobyć mistrza. Zakusy ma również Dundalk który na to trofeum czeka już 19 lat. Także moim zdaniem ten Puchar to &quot; zło konieczne&quot; i goście oleją to spotkanie.
6. Patrząc na punkt 5 &quot;olać&quot; znaczy nie wystawić do pierwszego składu paru najlepszych zawodników w odróżnieniu do Shamrock gdzie zagrają najlepsi zawodnicy.
7. A to co powiedział pan który trenuję Cork: “We will make changes. To be fair to quite a few of the guys, they need games. The priority for us is to qualify for Europe, and while it is a quarter final and we want to give it our best shot, there are guys on the bench who need games. Also, some of the guys find it hard to play three games in a week, and we have another huge game against Bohemians next Friday night.”
8. Atut własnego boiska.
PS: Nie wiedzieć czemu kursy od rana podskoczyły z 1,67 na 2,20. Dobrze, niedobrze ? Okaże się wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Athlone – St Patricks
Typ: Patricks -1 |2.2| / 0:2 ✅
Bet365 !

Tak już po LM dla zespołu St Patricks na rzecz polskiej Legi , ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem czas na ligę. Zespół Patricks walczy dzielnie w swojej lidze zajmują aktualnie czwarte miejsce , choć rozegrali jedno spotkanie mniej i tracą do podium jedynie trzy punkty. Dziś rywal mało wymagający , bo najgorszy w lidze z dorobkiem tylko jedenastu punktów no i na 20 spotkań aż piętnaście porażek. Plama z eliminacji ligi mistrzów najlepiej dziś zmazać efektownie właśnie pokonując wyrażnie zespół gospodarzy , a jest dobra okazja na to by wbić na trzecie miejsce. Ostatni raz grali ze sobą w kwietniu tego roku i łatwo pokonali zespół Athlone 4:0. Dziś oczekuję podobnego widowiska.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Irlandia;1 sierpnia, godz 20:45
Bray - Athlone 2 dnb @ 1,85 3/10

Bray ma problemy jakieś od kilku meczów. Wystawiają trochę rezerwowy skład. Obrona wygląda najsłabiej; na bramce brakuje podstawowego bramkarza; w pomocy też nie wszyscy są.
3-4 podstawowych graczy siedzi na ławce. Coś jest nie tak.
Athlone wreszcie zaczęło coś grać po 16 meczach bez zwycięstwa i w ostatnich 9 meczach 3 raz wygrali, 2 razy remisowali, a przegrywali 5 razy (z liderem, 2 miejscem, 3 i 6 oraz w pucharze grając rezerwowym składem
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Limerick 37-Shamrock TYP BTS kurs 1,82 6/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Widzę tu dużą wartość i niezły kurs dla mego betu.
Po pierwsze to gospodarze przegrali już 4 mecze z rzędu i dzisiaj zrobią wszystko żeby wygrać.
Po drugie od 6 meczów u siebie zawsze strzelali gola i to nie takim tuzom jak The Hoops:
04.07.14 PIE Limerick Bohemians 1 : 2
13.06.14 PIE Limerick UC Dublin 2 : 1
07.06.14 FAI Limerick Bohemians 1 : 2
23.05.14 PIE Limerick St. Patricks 2 : 0
20.05.14 PIE Limerick Cork City 1 : 2
16.05.14 PIE Limerick Dundalk 1 : 2
Po trzecie Limerick na własnych śmieciach jakoś potrafi zawsze grać z Shamrock:
24.09.13 PIE Limerick Shamrock Rovers 2 : 0
02.04.13 PIE Limerick Shamrock Rovers 1 : 1
Po czwarte goście po porażce u siebie z Drogsami są w trudnej sytuacji. Ucieka czołówka. Dzisiaj zaatakują i o to się nie martwię.
Po piąte Limerick w lipcu grał tylko 3 razy a Shamrock aż 9
Licząc różnego rodzaju puchary i mecze towarzyskie. Patrząc więc z perspektywy że The Hoops są faworytami bardzo mi to pasuje.
Po szóste absencje Limerick to brak Ndo (a szkoda..) i Murphy. Można napisać zatem że tylko brak dwóch zawodników. W Shamrock pauzuje Cornwall. Reszta do dyspozycji trenera.
Po siódme...goście nieźle łupią na wyjazdach:
18.07.14 PIE Bray Shamrock Rovers 0 : 3
27.06.14 PIE UC Dublin Shamrock Rovers 0 : 2
07.06.14 FAI Sheriff YC Shamrock Rovers 0 : 4
01.06.14 PIE Sligo Rovers Shamrock Rovers 0 : 1
09.05.14 PIE Derry City Shamrock Rovers 0 : 1
05.05.14 PUC Drogheda Shamrock Rovers 1 : 2
25.04.14 PIE Drogheda Shamrock Rovers 2 : 3
18.04.14 PIE Dundalk Shamrock Rovers 2 : 2
Powodzenia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom