>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Od momentu kiedy się zapisałeś masz 40 dni by dokonać depozytu, aby później odebrać ewentualną nagrodę.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Termin zapisów do konkursu zostaje przedłużony do przyszłej niedzieli lub momentu w, którym zostanie zapisanych 128 graczy.
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Przy zapisach strzeliłem gafę i poproszę o usunięcie postu w którym nie dodałem mojego nicku.
Ja bym nie czekał do 128 , tylko ustalił tak drabinkę ze w poszczególnych rundach tak do 1/8 przechodzili by najlepsi przegrany.
Jeśli chodzi o depozyt żeby odebrać nagrodę nie ma o tym w regulaminie,
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jutro rano ogarne cały podział 1/64. Już teraz informuje, że w przypadku braku pełnej liczby zapisanych automatyczny awans do kolejnej rundy uzyskają najwyżej sklasyfikowani użytkownicy z ubiegłej edycji.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Dostałem wolny los w 1/64 czyli mam zapewniony awans do 1/32 bez walki. Czy mogę podawać swoje typy, chodzi mi o ewentualną nagrodę za największy bilans w całym konkursie ?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Jezeli rywal z pary nie wytypuje zadnego lub wymaganej liczby typow i wyjdzie mu bilans na plusie np. +200j a Ja wytypuje wszystkie 5 i na zakonczenie tygodnia bede mial bilans na minusie - np. -350j - to kto w takiej sytuacji awansuje z pary?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dostałem wolny los w 1/64 czyli mam zapewniony awans do 1/32 bez walki. Czy mogę podawać swoje typy, chodzi mi o ewentualną nagrodę za największy bilans w całym konkursie ?
No właśnie...Ciekawa uwaga i pytanie...Jestem w takiej samej pozycji i wydaje mi się, źe ,oemy nawet musimy podawac jesli chcemy sie liczyc w bilansie ogolnym...
 
Do góry Bottom