>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rivalo

M 3

matur

Użytkownik
Rivalo
Gram u nowego buka - Rivalo
Macie jakies opinie? Maja strone w jezyku polskim i 100% bonus od depozytu do 200 PLN.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Oferta taka sama jak tipico.
Patrzac na to, ze tipico lubi limitowac wiec przydalaby sie jakas alternatywa dla tego buka.
Pytanie jak z wyplatami i limitami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
damianres 170

damianres

Użytkownik
moze ktos napisac cos wiecej o tym buku ? bo promocja fajna w sumie, tylko jak tam jest z wyplatami ? nie robia problemow ? no i jak wyglada weryfikacja ? bardzo prosze aby ktos kto tam gra napisal cos wiecej o tym buku.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jak narazie to wziąłem bonus i go wyrabiam, więc nie wiem jak z wypłatami jeszcze nie weryfikowałem się poczekam do momentu wypłaty po obróceniu bonusu. Kursy bardzo fajne strona też niezła jest fajna opcja niespotykana u innych buków przy każdej ofercie zakładu jest możliwość sprawdzenia &quot;jak obstawiali nasi klienci&quot;
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Jak narazie to wziąłem bonus i go wyrabiam, więc nie wiem jak z wypłatami jeszcze nie weryfikowałem się poczekam do momentu wypłaty po obróceniu bonusu. Kursy bardzo fajne strona też niezła jest fajna opcja niespotykana u innych buków przy każdej ofercie zakładu jest możliwość sprawdzenia &quot;jak obstawiali nasi klienci&quot;
ten obrot to 5x 400pln czyli 2000 PLN tak ? i AKO 2.00, jest jakis minimalny kurs jaki musi byc w tym AKO ? czy moge nawet z 1.01 zrobic AKO 2.00 i liczy sie do obrotu? a i robiles juz weryfikacje ? jak tak to jak wygladala ?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
ten obrot to 5x 400pln czyli 2000 PLN tak ? i AKO 2.00, jest jakis minimalny kurs jaki musi byc w tym AKO ? czy moge nawet z 1.01 zrobic AKO 2.00 i liczy sie do obrotu? a i robiles juz weryfikacje ? jak tak to jak wygladala ?
Tak 2000 zł obrotu, ja gram przeważnie single ale może być i z 1,01 ale takich taśm nie polecam :) przy złożeniu każdego zakładu pojawia się informacja że ten kupon spełnia warunki bonusu i podliczona jest kwota ile już obróciłeś fajne to jest u wielu buków trzeba samemu liczyć. Jeszcze nie robiłem weryfikacji
 
M 3

matur

Użytkownik
moze ktos napisac cos wiecej o tym buku ? bo promocja fajna w sumie, tylko jak tam jest z wyplatami ? nie robia problemow ? no i jak wyglada weryfikacja ? bardzo prosze aby ktos kto tam gra napisal cos wiecej o tym buku.
Robiłem już wypłatę u tego buka. Chcieli dowód osobisty, potwierdzenie adresu i dowód wpłaty. Reszta poszła gładko, a kasa na koncie :smile:
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Robiłem już wypłatę u tego buka. Chcieli dowód osobisty, potwierdzenie adresu i dowód wpłaty. Reszta poszła gładko, a kasa na koncie :smile:
ok to dzieki za info, widze ze weryfikacja dosyc wymagajac no ale mam akurat fakture vat ???? wiec jest ok, jeszcze raz thx za info ????
 
K 3

kapturek

Użytkownik
Gralem u tego booka I z wyplata sie nie ociagali. Standardowa procedura weryfikacji - dowod I rachunek za prad przeslalem. I nim sie obejzalem pieniadze byly juz przelane na konto. Takie traktowanie klienta to ja lubie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 115

matlaurent

Użytkownik
Jeszcze nie po rejestracji, ale widzę, że bez logowania widoczne są dostępne limity: maksymalnie 500 PLN, reszta ewentualnie do akceptacji. Czy po rejestracji są zwiększone, czy takowe pozostają? Pytanie do osób, co są już zarejestrowani.
 
Do góry Bottom