>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

prof (Pokerstars + FTP)

prof 4,9K

prof

Użytkownik
Zainspirowany wypowiedziami niektorych uzytkownikow w dziale dla poczatkujacych , pomyslaem ze zaloze &quot;bloga&quot; i bede opisywal moje poczynania z gry. Tym bardziej ze ten dzial jest martwy wiec przy okazji moze kogos innego zainspiruje do prowadzenia &quot;bloga&quot;

Hazard nie zależy od gry, a od grającego. Jak ktoś idzie na całość to prędzej czy później go wyczyszczą w każdej grze.

Mnie poker nie przekonuje, bo to taka gra gdzie na dłuższą metę wygrywa ten bogatszy. Jak ktoś nie dysponuje dużymi funduszami, to nie powinien przystępować do tej gry, bo bogatszy nie będzie, a szybko go wyczyszczą i napiszą by się... poduczył
Chce pokazac ze zaczynajac od &quot;zera&quot; mozna zrobic szybko fajna kase. Wiadome ze napoczatku bywa czasami mordenga ale odpowiednie podejscie i nastawienie pozwoli przelamac wszelkie przeszkody. Zaznaczam ze nie jestem pro tylko zwykly przecietny fiszak i tez czasami potrafie zagrac jak totalny retard.

Bankroll 4$ , zaczalem jakos 2h temu. Gram tylko i wylacznie na Pokerstars i Full Tilt poker.

Na stolach mozna mnie spotkac pod nickiem: profek20. Sledzic mnie w przeszlosci tze mozna (jestem odkryty) jak bym kiedys gral jakis ciekawy turniej ktorego bym deepowal.



zaczynam od turkow sit n go za 0.10 , 0.25$ zeby nie zaliczyc przypadkowej torby. Bankroll managementu przestegac niemam zamiaru i nawet kiedy bede mial jedynie te 20-50$ bede shotowal turki za 2-3$.

Na gowno stawkach nie trzeba myslec wiec gram na zasadzie ze samo sie gra i siedze bardzo duzo na youtubie badz ogladam jakis film czy mecz. Ostatnio obejrzalem caly serial Lost zagubieni w tle.

Pare dni temu na Pokerstars byl turniej Rekord Guinessa gdzie gralo okolo 220 tys ludzi. Zdeepowalem go odpadajac dopiero na 1.7k miejscu AJ &lt; K8 pula polmiliona all in pre , K na turnie wiec niestety zgarnalem marne 10$ zamiast 25 tys za 1 miejsce. Moze innym razem ;)

Czesto tez slucham muzyki podczas gry ktora pozwala mi wejsc w odpowiedni trans.

Najczesciej tego

http://www.youtube.com/watch?v=Who0mLHnGNs

Moim zdaniem najlepszy set z ubieglegorocznego Tomorrowlandu. Najlepszy fragment 40m do 1h 20 ~~


Gram NL Holdem , Omaha i Omaha high low. To tyle narazie. Za jakies 2h zaktualizuje stan konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Powodzenia bede sledzil temat ???? Samemu ugralem z 10$ jakies 400$ w tydzien ???? Takze spokojnie sie da. Z fartem!
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Wczoraj wrzucilem podsumowanie dnia ale forum tak mulilo ze widze ze moj post nie przeszedl.
Wczoraj rozegralem kilkadziesiat turniejow si n go za 0.10$ 360 osobowe , bylo jedno 1 miejsce , jedno 2 miejsce i jakies dalsze pozycje. Z poczatkowych 4$ jest ponad 12$ a wiec idziemy do przodu.

.
Skonczyl mi sie abonament na sharkscope a Huda narazie na gownostawkach nie uzywam wiec wykresow narazie nie bedzie. Dzisiaj juz sobie cos shotne na FTP. O 7:40 jest turniej super turbo za 0.50$ + rebuye , zagram go prawdodobnie.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Dzisiaj fatalny dzien. Zapominajac ze fishe na gownostawkach potrafia callowac zbyt szeroko , zbyt luzno pushowalem z dosc wczesnych pozycji przez co zrypalem pewnie troche kilka turkow. Oczywisacie moje pushe byly na ogol dobre ale nie na tych stawkach., Czasem o tym zapominam wiec przy zlej serii niepotrzebnie downswinga pprzedluzam. Dodatkowo gralem jakos zdekoncerrtowany ze zdazylo mi sie kilka mniejszych bledow popelnic a raz zaliczylem misslclicka i callnalem typka z 32 ;d
Pewnie bym teraz pod wieczor nadgonil i odrobil wiekszosc strat ale gdy konczylem ostatnia serie turkow jakies 15 turniejow naraz , brat przyszedl pijany czy nacpany ze mialem znim taka awanture ze doszlo nawet do bojki przez co moje turnieje byly bez opieki jakies 20 pare minut. Mialem kilka deepow , w niektorych moje stacki stracily mocno na wartosci a jak wrocilem to ciezko bylo wyporstowac sytuacje. Dokonaczalem te resztki turniejow wiec mocno wytracony z rownowagi i ciezko bylo sie skucpic na grze. Staralem sie jakos uratowac sytuacje na stolach po powrocie i na jednym udalo sie dojsc na 3 miejsce.
Pozazdroscic powalonego brata ???? Mimo ze starszy o rok to z bojki udalo mi sie wyjsc zwyciezko ze az wyszedl z domu. chociaz tyle dobrego :p
Niema co sie usprawiedliwac czasami tak jest ze oprocz slabej gry rowniez czynniki zewnetrzne powoduja utrate kasy w pokerku ;p W padzierniku jak gralem jeszcze na ipoker padl mi prad na finalowym stole turka z pula 2k gdzie bylem 1 of 9. Jak wrocilem to miaelm 1 bb i skonczylem 4 :]

Tak jak pisalem shotnalem sobie rano za 0.50$ super turbo z rebuyami na ktoreog wydalem lacznie 2.5$ ale nieudalo sie dojsc do kasy. Post chaotaczny czyli w moim stylu ale co tam. Przepraszam ze nie nie stosuje polskich znakow w pisowni jak ó itp. ale tak mi wygodnie.
W nastepnych dniach bedzie lepiej :]
Jestem zmeczony wiec pod prysznic i spac.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Po co sobie ulatwiac. 50$ to bede miec niedlugo.
Dzisiaj nie bylo czolowych miejsc wiec bankroll jakos mega znaczaco nie podrosl. Zdazyl sie jeden blad na ft z A3 kiedy niepotrzebnie wrzucilem stacka kiedy mnie icm lapal przy 5 left. Narazie dalej gram te 0.10 i shotowac czegos innego narazie niemoge.

jutro kolejny raport
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Mikro Ship.







Final hand:



14 bb , wiadome push nie jest zly ale kuzwa lepiej mini reisnac :x Jak bym mial te 10-12&lt; bb to juz zawsze wrzutka. Zreszat to juz nie pierwszy raz kiedy gram na przekor sobie :] Mysle wiem ze znajda sie lepsze rozwizania ale i tak samego siebie nie slucham ;p Ciezko sie tego czasami wyzbyc ;p

Wiadome przeciez ze rzadko mnie cos tu gorszego sprawdzi wiec albo bede mial praktycznie flipa na 22,33,44,55,66 albo bede w pizdeee na 77+, AT+. Czesto tez ukradne ta pule ale co z tego jak to sie nie kalkuluje , na dluzsza mete lepiej mini reisnac i stracic te 3k po 3becie , czasem ukrasc jednak nie tak czesto jak przy al linie z wiadomych wzgledow .


Podsumowujac push jest dobry ale miniraise jezscze lepszy. Bylem 3 of 6 zawzse w kolejnych rozdaniach moglem zlapac cos lepszego a i ktos mogl jeszcze wyleciec przede mna i w mojej sytuacji to za takie 4 miejsce - 20$ to znaczacy boost do obecnego bankrolla.


Bankrolll 16$



Nie zagralem zle wiec niema co plakac.
Shotne sobie The Hota 2.20$

Wiadome bankrollu na to kompletnie nie mam tym bardziej ze bedzie gralo z 4k ludzi ,ale to jest turniej z serii donkmania (plaga debilow w to gra) gdzie tak bardzo duzej wariancji niema i dosyc czesto mozna go mini zcashowac zeby chociaz zwrot bi byl.

Do tego typu turniejow zaliczam.

The Hot 2.20$
The Hot 3.30$
The Hot 4.40$

Turbo Knockout 1.35$
Turbo Knockout 2.70$


Wiadome jest ich wiecej , ale te sa najpopularniejsze na mikro.

Jedziemy dalej. Potem byc moze kolejny raport albo wieczorem podsumowanko dnia.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Nic nie pisalem bo na 0.10 pierwszy raz mam taka serie ze przegrywam wszystko jak leci. Nie spodziewalem sie ze w turniejach dla debili jest to mozliwe ale jednak wariancja to wariancja. Stracilem jednym ciagiem -13$ :eek: Ciagle nadziewalem sei na krole Asy, przegrywanie 80% flipow czy sytuacje AK vs AQ i tez czasami slabsza gra poprzez flustracje wiec dolozylem tez troche od siebie. Troche to spowolnilo plany o bardzo szybkim budowaniu pokerowej fortuny. Gram dalej czekajac na moment kiedy wariancja bedzie po mojej stronie. Jak zlamie pewna bariere to juz pojdzie z gorki , wiem o tym :]

Dzisiaj rano shotnalem jeden z moich ulubionych turkow na micro na *
Turbo Zoom 500 gtd bi 2.2$
Field byl 1300~ , oczywiscie byl deep ale odpadlem na 50 ktoryms miejscu (marne 7$ :/) . Szkoda ze na 10-12 bb mialem bezkarcie a jak juz dostalem AK to nikt niemial reki aby mnie sprawdzic. oczywiscie niemoglem wygrac flipa i out

Zastanawiam sie czy push z utg w turbo zoomie z piatkami bylo dobrym rozwiazaniem ale mysle ze tak. Mialem tylko 10bb i lepszej okazji moglem juz nie dostac albo dostac ale na bardzo malym stacku. To jest zrezsta Zoom i push z utg wyglada mocno. No i za push mam 1/4 stacka zysku. Ogolnie mozna pushowac 22+ ale mysle ze lepiej wlasnie tak od 55+

Tu jeszcze jedna raczka z boomplayera ktora pokazuje jak niektorzy rywale przywiazuja sie do swoich kart. Przez przypadek zrobilem za maly bet na flopie ale dobrze ze niemial open enda
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7918906_E76C9EC280
Bankroll narazie marny bo w granicach 15$
W planach mam shotowanie czerwonych turniejow Omaha Hi poprzez satelitki. Jest tam wiecej value niz w holdemie a przy deepie rool booster moze byc konkretny. Granie popzrez satelity duzo bardziej oplacalne oczywiscie jesli ktos ma czas.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Narazie to czekam spokojnie na swoja szanse bo jakis dobrych kart dawno nie dsotalem a jak mialem wmiare przyzwoite to ciagle jak nie jeden fiszek to drugi betuje pre flop ile bozia dala i musialem za kazdym razem pasowac.
Gram rownolegle omaszke za 1.10 z pula 500 gtd gdzie idzie mi bardzo dobrze.

po dlugim okresie przestoju w koncu przyszlo powazne rozdanie z moim udzialem
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7941152_295FE3A8DA
wyblindowywalem sie powoli wiec stwierdzilem ze to dobry moment aby walczyc calym stackiem wiedzac ze przeciwnik raczej napewno nie bedzie mial tez AAx
x
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Troche MTT gram od rana.
Turbo Zoom 2.20$ znow zcashowalem ale 150 miejsce~ wiec jakies 3.5$
The Hot 2.20 out przed itm
Micro Millions event 16 2.20$ NL Holdem 10k gtd zcashoway ale tez grosze . 1400~~ miejsce of 11 tys jakies 3.5$
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955070_DDE405D1F2
koles gral dosyc tight ale ostatnio byl aktywny i calkiem nieadwno mial i JJ i TT. Ciezko bylo to spasowac a tak sie balem AK aktywny. Ogolnie mialem takie bezkarcie w tym turnieju ze szkoda gadac...
Gram obecnie jeszcze The Hota 3.30$ i proboje dostac sie The Hota 4.40$ z 2 satelitek jak sie nie uda to nie wpisuje sie.
Jeszcze Micro Millions Event 18 3.30$ turbo 20k gtd odpalilem wlasnie.
Plany sa takie ze jeszcze zagram satelite do Omanii 5.50$ i Turbo Knockout 1.35$ wrazie niepowodzen zadnych mtt dzis juz niegram bo bankroll na poziomie 25$ to niebezpieczna gierka ???? Bedzie trzeba odrobic na sitkach , wczoraj na 0.10 w koncu puscilo i wieczorem 2 zwyciestwa z rzedu.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Powszechnie wiadomo ze serie Micromillions warto grac bo jest to dobry roll bulider jak sie ma hajsy na cala serie. Poziom we wczesnych fazach turniejow jest jak w turkach za 1$ i mozna sie budowac.
Dowod.
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955281_BB3EC7529C
Koles bardzo aktywny a do tego niedawno 3betowal ATo ;p Ogolnie bardzo przyjazny gracz bo podarowal mi jeszcze pozostalosci z swojego duzego stacka
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955315_E5D2ED9B06
Wiec jesli macie kase na Micro Milionsy to walczie o to aby wazse zycie stalo sie lepsze bo niewatpliwie czolowe miejsce w jednym z turniejow Micro Milions to spory przyplyw kasiorki nawet 10-15 tys zlotych :]
Teraz zagarm tylko pare eventow ale w kolejnej edycjii ktora przewiduje na wakacje zagram cala serie.
---------------------------------------
Dostalem sei do tego the hota 4.40$ tyle ze pogralem 2 rece.
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955797_AE1EAE5198
dosc czesto ktos tu zlapie drawy , 2 pary itd ale i tak nie pasuje bo zaduza pula ;x
Do Omanii 5.50$ znow sie dsotalem duzo tanszym kosztem :]
raport z Micromillions
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955894_FD4B669259
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7955899_4F9D39598E
moze teraz cos pyknie ;p

Jazda!!

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7956041_D376615C89
szkoda ze nikt nie sprawdzil tego shorta ;x
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7956101_91B6DA0175
153 of 2317
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Dzisiaj Omania tym razem bez historii

dodatkowo zdecydwoalem sie jeszcze pograc jakies mtt a wiec gralem:

Turbo Knockout 2.70$

zapowiadalo sie niezle ale izloujac shorta z TT wpadlem pod ASY przegrywajac pule 40k i out.

Turbo Knockout 1.35$

podobnie jak wyzej przegralem pule 40k z moim A7o vs AK tyle ze tym razem odpadajac w kasia (900 miejsce) zgarniajac magnicze 2$.

Micro Millions event Omaha

bez wielkiej historii , zrobilem jeden glupi bleff ktory troche utrudnil mi potem gre.

Ogolnie zagralem dzoiaj 10 mtt z czego 4 zcashowalem , nic hajsu nie stracilem wiec jutro znow sie bawimy ;)

Moglem fajnie zakonczyc dzien shipujac:

0.50$ 500 cap

No ale wdupione rozdanie z pula na cziplidera przy 12 left



tylko 12 miejsce bo farcą




Ogolnie jak ktos buduje bankroll na pokerstars to polecam te turnieje z capem , sa co godzine i bardzo przyjemne.

Jutro z ranca zaczynamy od the hotow z satelit i cierpliwie czekam na shipa :cool:
 
Do góry Bottom