>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zamknięcie konta William Hill

K 0

kraciasty27

Użytkownik
Hej.
Czy ktoś może orientuje się czy jest jakiś sposób na zamknięcie konta w WH?
Mieszkam w UK i tutaj korzystam z angielskiej strony tego serwisu. Kiedy dzisiaj rozmawiałem z obsługą powiedzieli, że nie ma takiej opcji jak zamknięcie lub zablokowanie konta... ????
Gość na samym początku zapytał, czy mam problem z obstawianiem. Odpowiedziałem nie i może to jest przyczyną tego, że nie mogę zamknąć konta?
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Podbijam temat. Czy ktoś zamknął/usunął konto na williamhill bądź czy ktoś się orientuje czy i jak można to zrobić?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Podbijam temat. Czy ktoś zamknął/usunął konto na williamhill bądź czy ktoś się orientuje czy i jak można to zrobić?
pewnie że można, najprosciej zrobisz to na LC
Hej.
Czy ktoś może orientuje się czy jest jakiś sposób na zamknięcie konta w WH?
Mieszkam w UK i tutaj korzystam z angielskiej strony tego serwisu. Kiedy dzisiaj rozmawiałem z obsługą powiedzieli, że nie ma takiej opcji jak zamknięcie lub zablokowanie konta... :sad:
Gość na samym początku zapytał, czy mam problem z obstawianiem. Odpowiedziałem nie i może to jest przyczyną tego, że nie mogę zamknąć konta?
Trafiłeś na jakiegoś ciecia i Tyle, konto możesz zamknać w dowolnym momencie i nie musisz podawać przyczyny. Zawsze pytają jaka jest przyczyna, nie musisz odpowiadac, osoby które sa na LC często mają nie wielką wiedzę i możliwosci a wszystkie prosby klientów kierują dopiero do odpowiednich departamentów. Najprościej pisać bezpośrednio na meila tam przekierują go do odpowiedniego działu i dostaniesz odpowiedź od kogoś kompetentnego. Nie opierał bym się nigdy na tym co ktoś powie na czacie bo tak jak pisałem support z LC mało wie i nie zawsze wszystko może.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Hej.
Czy ktoś może orientuje się czy jest jakiś sposób na zamknięcie konta w WH?
Mieszkam w UK i tutaj korzystam z angielskiej strony tego serwisu. Kiedy dzisiaj rozmawiałem z obsługą powiedzieli, że nie ma takiej opcji jak zamknięcie lub zablokowanie konta... ????
Gość na samym początku zapytał, czy mam problem z obstawianiem. Odpowiedziałem nie i może to jest przyczyną tego, że nie mogę zamknąć konta?
po co zamykasz? Nie wystarczy tam nie wchodzić?
 
Do góry Bottom