>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2014 - Wiosenne Klasyki

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Już jutro zaczynamy to co miśki lubią najbardziej. Wiosenne Klasyki. Lansowanie się w Katarze czy w Omanie, pstrykanie sobie samojebek z rąsi albo też lansowanie się z baronami i organizatorami wyścigów można uznać za zamknięty rozdział. Jutro zaczynamy prawdziwe ściganie i jazdę na 100% chociaż jeszcze niektórzy kolarze początek marca mają bardzo lekki i często treningowy.
▶ Terminarz Wiosennych Klasyków:
01.03.2014 - Omloop Het Nieuwsblad
01.03.2014 - Vuelta Ciclista a Murcia
02.03.2014 - Kuurne-Brussel-Kuurne
02.03.2014 - La Drôme Classic
02.03.2014 - G.P. Cittŕ di Lugano
02.03.2014 - Clasica de Almeria
05.03.2014 - Le Samyn
06.03.2014 - GP Camaiore
08.03.2014 - Strade Bianche
09.03.2014 - Roma Maxima
16.03.2014 - Paris-Troyes
19.03.2014 - Nokere-Koerse
21.03.2014 - Handzame Classic
22.03.2014 - Classic Loire Atlantique
23.03.2014 - Mediolan-San Remo
26.03.2014 - Dwars door Vlaanderen
28.03.2014 - E3 Prijs Vlaanderen
30.03.2014 - Gandawa - Wevelgem

05.04.2014 - GP Miguel Indurain
06.04.2014 - Ronde van Vlaanderen
09.04.2014 - Scheldeprijs
13.04.2014 - Paryż - Roubaix
13.04.2014 - Klasika Primavera de Amorebieta
15.04.2014 - Paryż-Camembert
16.04.2014 - La Fleche Brabançonne (Brabancka Strzała)
20.04.2014 - Amstel Gold Race
20.04.2014 - Tro-Bro Léon
23.04.2014 - La Fleche Wallonne
27.04.2014 - Liege - Bastogne - Liege


Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sep Vanmarcke - Sebastian Langeveld | 1 - 1,65 (Unibet)✅

Kombinowałem parę z Vanmarcke cały wieczór i ostatecznie decyduje się na tę parę.Można poczytać, że kolarz Belkinu jest nieźle przygotowany, bardzo spięty na ten wyścig, który wygrał parę lat temu, a trasa właśnie przypomina tamte odcinki, ale i tak wszystko rozegra się na Taaienbergu.Sep w 2012 wygrał ten wyścig, w tym też mówił, że na ten moment ukierunkował pod ten start także jestem w miarę spokojny o to, że podejmie walkę.Langeveld w nowym zespole, w tamtym roku jeździł przeciętnie, ale w Orice walczył przyzwoicie na klasykach.Nie mniej ciężko mi na ten moment znaleźć więcej argumentów za tym typem - ja gram na Sepa bo uważam,że jutro będzie lepszy, na razie ciężko mówić o ich formie w tym sezonie dlatego, że dopiero co nieco jutro się przekonamy.Ja za średnią stawkę gram na Vanmarcke.

Jutro myślę, że Stybar będzie wysoko (mój faworyt), też myślę o grze przeciwko Boonenowi, który ostrożnie podchodzi do jutrzejszego startu i jego wypowiedzi mogłyby sugerować, że niekoniecznie on będzie nr 1, niekoniecznie on będzie grał pierwsze skrzypce także w parze Boonen - Vanmarcke 2 - 3,95 jest też niezłą opcją, ale tutaj chciałbym poznać zdanie innych.

Ponadto wysoko u mnie stoją akcje Roealandsa, ale tutaj sami sobie wymyślcie parę.

Już jutro zaczynamy to co miśki lubią najbardziej. Wiosenne Klasyki. Lansowanie się w Katarze czy w Omanie, pstrykanie sobie samojebek z rąsi albo też lansowanie się z baronami i organizatorami wyścigów można uznać za zamknięty rozdział. Jutro zaczynamy prawdziwe ściganie i jazdę na 100%
+1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tom Boonen - Sep Vanmarcke 2 @ 3,95 Unibet ✅ 33-4
Takich kursów w kolarstwie się nie wystawia, obojętnie co by się nie działo. Ale się dzieje. Omega wystawia praktycznie 6 zawodników którzy mogą jutro wygrać. Tomek nigdy nie wygrał OHN i teraz też dość sceptycznie się wypowiada na temat jutrzejszego wyścigu. Dla mnie nr z Omegi jest Stybar i nabuzowany Terpstra, mogą zagrać na dwa fortepiany i uśpić rywali którzy skupią się na Boonenie i tylko na niego będą patrzyli. Sep wygrał dwa lata temu teraz mówi tak:
Bardzo się cieszę na ten zbliżający się weekend. Dobrze przepracowałem wiosnę, moja forma jest ok. Od 2011 roku trasa niewiele się zmieniła. Ściganie zacznie się na dobre na Taaienbergu
Ja mu tam wierzę bo to dobry kolarz na klasyczne etapy. Do tego ewidentnie nr 1 w Belkinie. No i ten Belkin gdyby nie jeździł w tym Rabofailu to wszystko by było elegancko a tak to zawsze zawodnik z tej drużyny jest zagrożony jakimś żałosnym upadkiem na prostym odcinku drogi. W Volta ao Algarve przyjeżdżał wysoko a to chyba oznacza tyle że noga podaje i na Belgijskiej Ziemi będzie mocny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Już jutro niezwykle prestiżowy wyścig. Strade Baniche to pierwszy ważny wyścig gdzie mamy trasy szutrowe, jak popada to wtedy zaczyna się zabawa. A na jutro synoptycy zapowiadają przejściowy opad deszczu w Toskanii. Jeśli się sprawdzi to będzie mega zabawa. W ubiegłym roku wygrał po solowej akcji Moreno Moser co było mega sensacją bo Cannondale miało zagrać na Sagana który ostatecznie skończył na drugim miejscu. Podium uzupenił Nocentini. Rok temu mieliśmy sytuację w której wszyscy oglądali się na Sagana - głównego faworyta a jak diabeł z pudełka wyskoczył jego kolega z zespołu. W tym roku może być podobna sytuacja że drugie fortepiany będą grały pierwszoplanowe role. Bo tak Omega ma Urana i Kwiatkowskiego w dobrych formach. Sky na Stannarda w mega dyspozycji na początku sezonu. Movistar ma Valverde który już w lutym pokazuje że jest świetnie przygotowany do sezonu. Do tego Lampre z Ulissim i Cunego. Astana ma Iglińskiego zwycięzcę z 2010 roku.

Profil etapu:

Ostatnie km:



Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Moreno Moser (ITA) vs Andrey Amador (CRC) 1.602 ⛔⛔⛔
Moser wygrał w porzednim roku i teraz rowniez nastawia sie na ten wyscig u siebie . a skad porownanie do Amadora ? nie mam pojecia w Movistarze jest Valverde i to on tu bedzie liderem bez dwoch zdan
Riccardo Zoidl (AUT) vs Rigoberto Uran (COL) 1.602 ✅✅✅
Zoidl to jeszcze mlody zawodnik ten sezon pierwszy raz w rupie WT tak wiec nie ma zbyt duzego doswiadczenia w takich wyscig na etapowki czy meta pod gorke jest dobry ale na klasyk wedlug mnie nie.
Bradley Wiggins (GBR) vs Ian Stannard (GBR) 1.322
Stannard niespodzewanie wygrał kilka dni temu klasyk w Belgii wiec na pewno Sky pojedzie na niego .Wiggins jak to on pojedzie zapewne trenigowo i bedzie pomagal innym kolegom
e:Wiggins jednak nie jedzie wiec tutaj bedzie zwrocik
3 typy z pinnacle
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Peter Sagan - Diego Ulissi 2 @ 3,75 Unibet ⛔ 2-21
Niezrozumiałe jak dla mnie aż takie faworyzowanie Sagana. Po pierwsze ma w drużynie ubiegłorocznego zwycięzcę Moreno Mosera, po drugie jakoś w tym roku Słowak mnie nie przekonuje. Zarówno w Dubaju jak i w Omanie oczekiwałem więcej od Sagana. Ulissi natomiast rewelacyjna forma ostatnio startował w 3 wyścigach klasycznych, jednodniowych i tak w Trofeo Laigueglia był na 5 miejscu, w GP di Lugano zakończył na 3 miejscu, a GP Citta di Camaiore wygrał. To pokazuje jaką mocną zbudował formę. Do tego dochodzi ostatni aspekt 16% nachylenia na ostatnim podjeździe a to zdecydowanie faworyzuje Diego. Lampre pojedzie na niego i dla mnie jest jednym z faworytów do wygrania. Na finiszu też nie jest przesądzone że przegra z Saganem jeśli dojdzie do bezpośredniej walki.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michał Kwiatkowski zwycięża w Strade Bianche :!:
Mamy wielkiego kolarza który ogrywa w tym roku wszystkich których spotyka na drodze, najpierw Martina w czasówce, potem najlepszego kolarza Świata Contadora i Mistrza Świata Rui Costę a teraz Petera Sagana.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Michał Kwiatkowski zwycięża w Strade Bianche :!:
Mamy wielkiego kolarza który ogrywa w tym roku wszystkich których spotyka na drodze, najpierw Martina w czasówce, potem najlepszego kolarza Świata Contadora i Mistrza Świata Rui Costę a teraz Petera Sagana.
A dla zainteresowanych filmik z końcówki.
http://www.youtube.com/watch?v=rT8iAtQiwP8
Akcja właściwa od około 4 minuty ale polecam całość ???? . Brawo Michał :!:

dawid// Niczym Purito i Huzarski na Asyżu ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik

No i pięknie, prosimy o więcej ;] Zobaczymy jak pójdzie w wyścigach WT, nie ma chyba klasyku, którego nie mógłby wygrać.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Zaczynamy prawdziwą wiosnę ???? Już jutro Mediolan - San Remo!!! 294 km morderczej walki na trasie oraz sprawdzenie nogi na Poggio. Macie jakieś ciekawe typy??? ???? Ja widziałem na Unibecie jeden dobry. Zwycięzca będzie miał większą przewagę niż 2 sek. - kurs 9.00 ???? W ostatnich latach tylko raz tak się zdarzyło. Jednak nie jest to &quot;niemożliwe&quot;. Z parami jeszcze się wstrzymam.
Profil:

Rok temu:
GER 1 CIOLEK, Gerald (MTN - QHUBEKA) 5:37:20
SVK 2 SAGAN, Peter (CANNONDALE PRO CYCLING)
SUI 3 CANCELLARA, Fabian (RADIOSHACK LEOPARD)
FRA 4 CHAVANEL, Sylvain (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP)
ITA 5 PAOLINI, Luca (KATUSHA)
GBR 6 STANNARD, Ian (SKY PROCYCLING)
USA 7 PHINNEY, Taylor (BMC RACING)
NOR 8 KRISTOFF, Alexander (KATUSHA) + 14
GBR 9 CAVENDISH, Mark (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP)
AUT 10 EISEL, Bernhard (SKY PROCYCLING)
ESP 11 VENTOSO ALBERDI, Francisco José (MOVISTAR TEAM)
ITA 12 COLBRELLI, Sonny (BARDIANI VALVOLE - CSF INOX)
AUS 13 HAUSSLER, Heinrich (IAM CYCLING)
ITA 14 GASPAROTTO, Enrico (ASTANA PRO TEAM)
FRA 15 TURGOT, Sébastien (EUROPCAR)
BEL 16 ROELANDTS, Jurgen (LOTTO BELISOL)
FRA 17 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
GER 18 DEGENKOLB, John ( ARGOS-SHIMANO)
FRA 19 OFFREDO, Yoann (FDJ)
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zgadzam się z typem na różnicę powyżej 2 sek, w kolarstwie wszystko jest możliwe, będę to powtarzać do końca życia i po takim kursie trzeba brać.
Sacha Modolo - Alexander Kristoff
Ja bym tutaj nie lekceważył Włocha, w tym sezonie wygrywał etapy na Tour De San Luis czy Volta ao Algarve. Do tego wygrał Trofeo Palma i Trofeo Ses Salines, co pokazuje, że jest w dobrej formie. Kristoff wygrał etap na Tour of Oman, jak dla mnie bet 50/50, Włoch u siebie więc też można jakoś na plus zaliczyć. A poza tym lubię Włocha ???? .
Sacha Modolo @@ 2.20 bet365
Mark Cavendish - Andre Greipel
Gram tutaj na Cavendisha, dobra forma, wygrał etap na Tirreno-Adriatico, Omega ma dobrą ekipę która mu dużo lepiej pomoże na finiszu i sądzę, że Greipel nie będzie miał dużo do gadania w pojedynku z Brytyjczykiem, słabsza forma.
Cavendish @@ 1.66 bet365
Arnaud Démare TOP 3 @@ 7.00 unibet
Bardziej strzał, młody Francuz, a może coś ugra ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja nie widzę zawodnika który mógłby pójść na solo i wygrać ten wyścig, dzisiaj wycofani Phinney i Gerrans a to właśnie ich stawiałem do akcji dnia w pojedynkę. Sagan moim zdaniem w pojedynkę nie pójdzie, jemu by pasowała grupa 5-6 osobowa. Cancellara? no on może zaatakować, ale znając jego &quot;przyjaźń&quot; z Saganem to Piotrek nie pozwoli na to by Fabian zagrał mu na nosie i pojedzie za nim, albo go tylko skasuje. Gilbert bez błysku by coś w pojedynkę zrobić, Kwiatkowski ma &quot;team order&quot; i wszystko idzie na Cavendisha i na jego pojedynek sprinterski w Omedze. Hagen i Paolini raczej nie w tej dyspozycji by pojechać solówkę. Avermaet i Stybar też nie dla nich taka akcja. Ciężko powiedzieć co się wydarzy na trasie, ale śmiało można powiedzieć że to ostatni rok kiedy teoretycznie sprinterzy mogą wygrać, bo za rok powrót do Pompeiany przed Poggio.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja nie gram bo zbyt duże ryzyko.Niby Cav przygotował wszystko pod Mediolan-San Remo bo końcówka etapu go predysponuje bo pracował nad sobą (zrzucił kg, przystosował plan treningowy pod ten wyścig), ale trasa etapu jest zbyt nieprzewidywalna, zapewne będzie masa kraks, masa wycofań podczas etapu i dojedzie z 50-60 kolarzy, a na koniec może się okazać, że wygra jakiś Ciolek, który będzie się wiózł na kole.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sacha Modolo - Mark Cavendish 1 @ 3,00 Unibet ⛔ 8-5
Mark wygrał etap na Tirreno-Adriatico tylko dlatego że pociąg Lotto na jednym z ostatnich zakrętów się przewrócił powstała wyrwa i kolarze Omegi zyskali na tej kraksie 20-30 metrów wtedy Kwiatkowski dał mocną zmianę, poprawił Renshaw i już Cavendish był prawie na finiszu, Omega tak się wtedy rozpędziła że Petacchi wpadł rozpędem na drugim miejscu a on jako ostatni porozprowadzał Marka. Moim zdaniem Brytyjczyk jest bez formy w tym momencie, może i zrzucił kilogramy ale moim zdaniem właściwą formę będzie miał dopiero na TdF. Prawda jest taka że bez swojego pociągu w tym roku Mark nie istnieje, a na Poggio jeśli zostanie mu jeden góra dwóch pomocników to będzie ekstraklasa. Modolo super forma w tym roku, co prawda w lutym był w nieco lepszej niż ostatnio ale takie wyścigu u Włochów wzbudzają jeszcze większą wolę walki. Lampre ma mocny skład, jest też Pozzato na finisz sprinterski, na ucieczkę przygotowany Ulissi. Modolo potrafi sobie poradzić bez kolegów na finiszu. Do tego można dołożyć fakt taki że jeśli ktoś ma odpaść na Poggio z dwójki Cave-Sacha to tym kimś jest Cavendish. Stawka mała bo wyścig mimo wszystko bardzo nieprzewidywalny ale za to piękny.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zgadzam się z wami, że trudno przewidzieć przebieg wyścigu, nie mówiąc już o triumfatorze. Trasa trudna, no i bardzo długa. Zawodników którzy mogą powalczyć o wygraną jest pewnie 30-40. Spróbuje coś pograć z H2H.
Oto moje propozycje:
Peter Sagan - Phillipe Gilbert 1,25 unibet ✅ 10 - 13
Sagan to jeden z głównych faworytów tego klasyku. W ostatnich edycjach cały czas w czołówce. Jego grupa szykuję się właśnie na wyścigi klasyczne więc na pewno będzie miał duże wsparcie. Dobrą formę pokazał na Tirreno - Adriatico. Wygrywał tam z Gilbertem w bez pośredniej rywalizacji. Słowak jest bardziej wszechstronny. Może pójść na solo, potrafi zaatakować z mniej grupie, dobrze radzi sobie także w finiszach z dużej grupy. Belg nie ta forma co kiedyś i wg mnie można spokojnie grać na Sagana.
Greg van Avermeat - Jurgen Roelandst 1,65 unibet ⛔ 25 - 23
Pojedynek dwóch Belgów w którym zdecydowanie stawiam na van Avermeata. To zawodnik który się świetnie radzi sobie w klasykach, ma na swoim koncie dużo dobrych wyników. To może być &quot;druga strzelba&quot; BMC jak coś pójdzie gorzej Gilbertowi. Roelandst raczej będzie przeznaczony do pomocy Greipelowi.
To chyba tyle, bo zaraz poblokują zakłady. Może później znajdę jeszcze coś na live...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja pograłem na 3 sprinterskich tenorów live dla lepszego oglądania: Cav+2 moje ulubione Niemce, czyli Policmajster Degenkolb i Greipel. Kurs na Goryla 21 przy 7 na Cava, to troszkę mnie zadziwił. Po składach, to Omega super mocna i o ile Cav nie będzie miał słabszego dnia, to każdy odjazd skasują.
Cancellara będzie miał momentalnie lepionego Sagana do koła, więc wątpię, by coś tu ugrał.
W Sagana też nie wierzę, tu nie będzie finiszu z grupy, a mały peleton i paru sprinterów jest od niego lepszych.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Końcówka była całkiem fajna. Nibali poszedł na solo, ale nie dał rady. Dla mnie i tak kozak akcja.
Zdziwiło mnie, że ani razu nie spróbował Sagan, na finiszu z małej grupy też się pogubił. Cavendish dzielnie się trzymał, ale na ostatnich metrach chyba zabrakło mu wsparcia. Jeśli ktoś zagrał na Kristoffa to mógł nieźle zarobić...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jutro Dwars door Vlaanderen

Trasa podobna do tej z zeszłego roku kiedy to dość niespodziewanie wygrał Gatto, znalazłem jedną ciekawą parę.


Stijn Vandenbergh - Ian Stannard | 2 - 1,48 (Unibet)✅

Gram na Brytyjczyka ze Sky.Pierwsza opcja tego teamu na klasyki i nie dziwi bo w tamtym roku bardzo fajna postawa, w tym również to potwierdza bo zdążył już wygrać w bardzo dobrym stylu Omloop Het Nieuwsblad Elite.W parze zestawiony z kolarzem Omegi, który też w klasykach radzi sobie dobrze - wysokie miejsce na Kuurne,nieźle też w Omloop, ale gram na Brytyjczyka ze względu na to, że zestawiony jest z trzecią opcją Omegi.Wiadomo, numerem jeden jest Boonen, dalej wysoko akcję stoją Terprsty dalej właśnie Vandenbergha, który też może być wysoko, ale myślę, że w/w duet będzie centralnym elementem taktyki OPQS.Za moim typem przemawia też forma Stannarda, co prawda będzie musiał sobie raczej radzić bez teamu (Geraint i ktoś tam jeszcze wycofani, jadą w 6), ale z tego co zauważyłem podczas klasyków to sam potrafi on o siebie zadbać.Także tak to wykombinowałem - nawet jeśli dojdzie do finiszu z grupki to Stanndar powinien być górą, pokazał moc odjazdu na Omloopie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dwars door Vlaanderen
Oscar Gatto - Daniel Oss 1 @ 1,50 Bet365 ✅ 8-DNF
Gram na zawodnika Connondale w tej parze i to zdecydowanie. Jest to ubiegłoroczny zwycięzca tego wyścigu, co prawda nigdy w historii jeszcze zawodnik nie obronił tytułu ale czemu teraz ma być tak samo? Może niech Gatto sam uargumentuje dlaczego na niego stawiam:
Ubiegłoroczny triumf był sporym krokiem w mojej karierze. W Cannondale mam jasno przydzieloną rolę. Mam pomagać Peterowi Saganowi w klasykach. Moje zadanie polega na tym, by doprowadzić go do zwycięstwa. Jednak w Dwars Door Vlaanderen otrzymam szansę dla siebie
Czyli daje wyraźny sygnał że będzie się liczył. Oss zaczyna sezon na razie jechał w jednym wyścigu i poniósł dużą stratę, on z kolei musi nabić kilometry bo na innych klasykach będzie pomagał Phinneyowi i Gilbertowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom