>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

pomylony iban

R 22

romek36

Użytkownik
tk wiekn kretyn ze mnie;]
Poje***m iban , mam sie cyzm martwic? czy kwestia czasu kiedy smalec do mnie wroci?
konto obdarowanego jest aktyne, stad problem
dziekei za syzbka odpowiedz
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
a jak dokładnie pomyliles ? i pisz wolniej to nie beda sie litery na klawiaturze mylic
 
R 22

romek36

Użytkownik
no jak to jak? ???? szukalem co to i wpierdzielilem przykladowy ktory byl podany, kretynski blad , ale jestem tylko czlowiekiem
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No ale iban to PL+nr konta, czyli wkleiles pierwszy lepszy nr konta z neta ???? ? pisz do supportu/chat/dzwon tam moze jeszcze nie zlecili wyplaty
 
R 22

romek36

Użytkownik
daj spokoj , nie nasmiewaj sie ???? poprostu pierwszy raz mialem do cyznienia z czyms takim do tego zlecalem to po 12 h w pracy i poszlo....dopiero gdy chwile wolnego mialem pomyslalem ,ze tam nr nie podalem przeciez
napisalem , przelew poszedl...i dlatego nie wiem co dalej?
 
R 22

romek36

Użytkownik
a ja pisze ???? Ci tutaj pisalem
przelew poszedl... ii tu jest problem bo tamtokontojest aktywne , ale nei sadze ,zeby w tych czasach od tak kasa mogla przepasc?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
no tak a nawet jak dojdzie ten hajs do tamtej osoby to musi zwrócić, któraś ustawa mówi o przywłaszczaniu nie swojego majątku
 
R 22

romek36

Użytkownik
dzieki wielkie ja jestes z okolic kujaw to masz umnie nie jedno piwo, jesli sytuacja zakoncyz sie powodzeniem
 
R 22

romek36

Użytkownik
dostalem odpowiedz z william hill ze czekają za odpowiedzia ze swojego banku trwac ten proces moze od kilku dnido dwóch tygodnii
 
Do góry Bottom