>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 20.02.2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
1/16 finału Ligi Europejskiej


Kursy od bukmachera - Betgun
Moi drodzy.. Igrzyska Olimpijskie w pełni, ale nie zapomnijcie o Lidze Europy, która wkracza w fazę Play-Off. 20 lutego 2014 roku do gry wracają zespoły w Lidze Europejskiej! Pojawiła się już oferta z kursami, a więc pora ruszyć z typami. Najciekawsze mecze to bez wątpienia: Dynamo Kiev - CF Valencia, Juventus Turin - Trabzonspor oraz Swansea City - SSC Napoli. Drużyny zaściankowe odpadły w klasyfikacjach, ekipy które prześlizgnęły się przez klasyfikacje (mowa także o Legii) odpadły potem w grupach. Przelewki się skończyły. Teraz każdy mecz jest ważny, wpadka - może kosztować utratę szansy na awans. 32 najlepsze drużyny w Lidze Europejskiej walczą o awans do 1/8 finału.Kursy soczyste, drużyny wyrównane, niespodzianki myślę że się pojawią. Zaczynamy!
Plan transmisji na żywo z meczów 1/16 finału Ligi Europy UEFA:
czwartek, 20 lutego
18:55 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: Juventus FC - Trabzonspor Kulübü w CANAL+ Family HD i TVN Turbo HD
18:55 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: Dnipro Dniepropetrowsk - Tottenham Hotspur w CANAL+ Sport HD
18:55 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: Dynamo Kijów - Valencia CF w nSport HD
18:55 Liga Europy - Multiliga w CANAL+ Family2 HD
21:00 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: FC Porto - Eintracht Frankfurt w CANAL+ Family HD
21:00 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: Swansea City - SSC Napoli w CANAL+ Sport HD
21:00 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: NK Maribor - Sevilla FC w kanale 36 (nc+)
21:00 Liga Europy - Mecz 1/16 finału: Real Betis - Rubin Kazań w nSport HD
21:00 Liga Europy - Multiliga w CANAL+ Family2 HD
Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Maribor - Sevilla ✅

Maribor pierwszy mecz ligowy rozegra dopiero 1 marca, więc skupię się tu bardziej na sparingach i poprzedniej rundzie. Maribor z trzydziestoma ośmioma punktami przewodzi w Prva Liga.Na dziewiętnaście meczów lidze zaliczyli jedenaście razy mecz, w którym padło minimum trzy bramki.
W Lidze Europejskiej zajęli drugie miejsce w grupie, zostawiając za sobą Zulte- Waregem i Wigan, co było niewątpliwie niespodzianką. Zanotowali tam cztery mecze &#39;&#39;powyżej 2,5&#39;&#39;. Podczas sparingów trzy mecze wygrali i dwa przegrali. W każdym z tych meczów padały przynajmniej trzy bramki. Do zespołu dołączył Marko Suler, którego wszyscy znamy z gry w Legii ( jednak bardziej w siedzeniu na ławce albo trybunach).
Sevilla zajmuje siódme miejsce w Primera Division. Niestabilna gra w obronie i mocny atak sprawia, że w meczach Sevilli pada średnio prawie 3,5 gola na mecz. W ostatniej kolejce osiągnęli remis 0-0, co jeszcze bardziej skłania mnie do zagrania na dużą ilość bramek w tym meczu.

Powyżej 2,5 @1,85 Bet365 ✅ 2-2
Powyżej 3 @2,500 Bet365
✅ 2-2
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ajax vs Red Bull Salzburg / 2 @ 3,8
Mysle, ze spore value po stronie Austryiakow. Kilka dni temu bylo nawet 5, teraz spadlo do 3,8. Ajax nadal gra piach. Jak wygrywaja to jedna bramka. Do tego w obronie slabizna, bramki traca z przecietniakami w lidze. Jedyny plus to, to, ze zagraja u siebie a w Amsterdamie gra im sie dobrze, choc mam pewne watpliwosci jesli chodzi o motywacje zespolu po odpadnieciu z CL. Salzburg natomiast od poczatku traktowal LE powaznie. W lidze pelna dominacja, rozjezdzaja kazdego kto sie napatoczy. Mysle, ze do Amsterdamu przyjada napakowani, bo wreszcie przyjdzie zagrac z kims o powaznej nazwie. Ponadto Salzburg moim zdaniem ma to czego Ajaxowi brakuje, wykonczenia akcji i agresywnosci w dazeniu do wygranej. Ajax spokojnie moglby rozjezdzac swoich rywali w Eredivisie ale tego nie robi - nie potrafi badz im sie nie chce. Salzburg wrecz przeciwnie, moze wygrywac spokojnie po 2:0 i przechodzic sobie mecz ale tego nie robi i wali kolejne 2 czy 3 bramki. Mysle, ze duze value na Salzburg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
R 50

radeknic

Użytkownik
Dziś napiszę tyle, że zgadzam się z Calanau w 100%. Salzburg to nie jest drużyna do bicia. W meczach ligowych miażdżą rywali i to dosłownie po 5:0, 6:1 itd. 23 mecze i uwaga 73 bramki strzelone przy czym tylko 18 straconych. Niestety nie oglądam meczów Salzburga, lecz wiem że grają oni skuteczny futbol i bardzo dobry futbol. Co do drużyny z Ajaxu to te mecze już oglądam, skąd ten kurs?! To że Ajax wygrał z Barceloną 2-0 to nic... Barcelona ten mecz odpuściła. W dodatku Ajax gra ostatnio strasznie słabo! Słaba skuteczność, niecelne podania, a co najgorsze brak wykończenia. Nie wiem czy ktoś u nich ma kontuzje z przodu czy coś, ale tych akcji po prostu nie ma kto kończyć, bramki są strzelane przypadkowo. Jest to dość duże value i tak jak pisał użytkownik wyżej, kursy kręciły się koło 5.0
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ajax - Salzburg

Również myślę,że warto spróbować w stronę Salzburga.Buki faworyzują tutaj Holendrów a ja myślę,że ciężka przeprawa czeka Ajax i nie ma sensu na nich grać.Salzburg ma silny zespół,widać olbrzymie postępy w tej drużynie na przestrzeni kilku lat.Obecnie 17pkt. przewagi nad wiceliderem swojej ligi,z którym nie dawno na własnym boisku wygrali aż 6:0.Z grupy wyszli z kompletem punktów.Z Ajaxem też mogą spokojnie powalczyć,tym bardziej,że Holendrzy w szczytowej formie nie są.W lidze Austriacy dzielą i rządzą więc LE to dla nich miejsce gdzie mogą się sprawdzić i sprawić sporo kłopotów chociażby takim drużynom jak Ajax.
Remis lub FC Salzburg @ 1.90 ✅ 0-3 Ajax w gazie????
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z Ajaxem też mogą spokojnie powalczyć,tym bardziej,że Holendrzy w szczytowej formie nie są.W lidze Austryjacy dzielą i rządzą więc LE to dla nich miejsce gdzie mogą się sprawdzić i sprawić sporo kłopotów chociażby takim drużynom jak Ajax.
Holendrzy nie są w szczytowej formie ? a w jakiej ? Zobacz ich mecze w Eredivisie ostatnie. Zresztą nie od dziś wiadomo, że w ostatnich latach Ajax z na wiosnę gra dużo lepiej bo zespół po letnich transferach potrzebuje nieco czasu na zgranie i potem z każdym meczem wygląda to coraz lepiej itp. Teraz Ajax jest w gazie i polecam obejrzeć ich mecz jakiś by o tym wiedzieć. Wygrane z PSV, Feyenoordem itd.
Wszyscy widzę napaleni na Salzburg już w meczu w Amsterdamie, ciekawe skąd ten hurraoptymizm, ale grajcie co chcecie. a jak już piszecie cokolwiek to róbcie to rzetelnie chociaż, a nie na odwal się i na pałę.
&quot;Austryjacy&quot; ? Ciekawa nacja to musi byc...
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Chernomorets Odessa - Olympique Lyon
Chernomorets Odessa @2.50 Bet365 ⛔(ahh.. tyle okazji, 2x słupek)
Chernomorets Odessa DNB @1.72 Bet365 -zwrot
BTS NIE @1.80 Bet365 ✅ easy
Chernomorets Odessa czyste konto TAK @2.75 Bet365
✅

Witam, na wstępie radze łapać te kursy jak najszybciej jak się da, ponieważ już spadły z 3.00 do 2.50 a spadną do samego meczu napewno jeszcze, a już tłumacze dlaczego jestem taki pewien swoich typów. Po pierwsze najważniejsza rzecz w tym typie to jest to, że trener gości odpuszcza ten mecz całkowicie( w weekend arcy ważne starcie z Lille na wyjeżdzie) i nie zabiera na ten mecz 9 podstawowych piłkarzy!! Na Ukraine nie pojadą Anthony Lopes, Henri Bedimo, Samuel Umtiti, Miguel Lopes, Maxime Gonalons, Gueida Fofana, Clement Grenier, Alexandre Lacazette(najlepszy strzelec 13 goli), Bafetimbi Gomis(10 goli). Dodatkowo z powodów zdrowotnych nie będą mogli wystąpić Yoann Gorcuff i Yassine Benzia, którzy również należą do podstawowych piłkarzy Lyon-u. Tak jak widać piłkarze z Francji przyjadą z rezerwami i to mocno okrojonymi, wystąpi do słownie mówiąć zupełnie inny zespół!! Zespół z Ukrainy to nie są jacyś amatorzy, w prawdzie nie grali w tym roku w swojej rodzimej lidze jeszcze, ale w 4 meczach kontrolnych w tym roku zaliczyli 3 zwycięstwo(min. z Cluj, Petrolul) i remis na wyjezdzie z Dynamo Bukareszt. W fazie grupowej potrafili wygrać na wyjezdzie z PSV! Głównie swój typ opieram na praktycznie rezerwowym składzie przyjeznych, ale również na wynikach klubu z Ukrainy w tym roku( nie widziałem osobiście ich meczów). Bardzo polecam zagrać te typy, jak najszybciej do meczu pewnie kursy spadna w okolicy 1.7-1.8 !! Polem również na zagranie czystego konta Chernomorets Odessy.
POZDRAWIAM !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Robson, nie ma sie co denerwowac, nikt nie twierdz, ze Red Bull na 100% wygra.
Nie wiem na czym opierasz swoja teze, ze Ajax jest w dobrej formie. Moim zdaniem obecny Ajax jest jednym z najslabszych w ostatniej dekadzie tego klubu a ich mecze wcale nie sa przyjemne dla oka - tak kolokwialnie rzecz ujmujac.
Mowisz, ze na rozkladzie mieli PSV czy Feyenoord, ale obie te ekipy sa po prostu slabe, i nic tego nie zmieni. PSV ostatnio sie podnosi ale nadal ma daleka droga do zespolow z czuba, Feyenoord...tego chyba nawet nie trzeba opisywac, zespol przecietny ktory rownie dobrze moze wygrac z liderem jak ma dobry dzien i gra u siebie jak i przegrac z outsiderem w lidze.
Ajax to jedyny zespol ktory trzyma jeszcze jakas klase i jest w miare przewidywalny, ale to chyba nie jest miejsce na takie rozwazania ???? Nie ma sie jednak co spinac, wkoncu jak Ajax wygra to tez nikt nie bedzie plakac.
Zreszta co do tej klasy, to jedno jest pewne, zespol pokazuje klase pilkarska jak potrafi wygrac na wyjezdzie a nie tylko u siebie na wlasnym stadionie. Ajax na wyjezdzie gra przecietnie zaledwie 5 wygranych, 5 remisow i 2 przegrane co swiadczy o tym, ze wystarczy sredniak w lidze ktory jest zmotywowany bo gra na wlasnym boisku i Ajax juz tak nie blyszczy.
Z drugiej strony Red Bull czy u siebie czy na wyjezdzie wygrywa (8-2-2 na wyjezdzie) co pokazuje, ze nie przeszkadza im gra na wyjazdach bo maja umiejetnosci i to wystarczy by pokonoac ambitnych - jak to zazwyczaj bywa gospodarzy.
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Ajax vs Red Bull Salzburg / 2 @ 3,8
Mysle, ze spore value po stronie Austryiakow. Kilka dni temu bylo nawet 5, teraz spadlo do 3,8. Ajax nadal gra piach. Jak wygrywaja to jedna bramka. Do tego w obronie slabizna, bramki traca z przecietniakami w lidze. Jedyny plus to, to, ze zagraja u siebie a w Amsterdamie gra im sie dobrze, choc mam pewne watpliwosci jesli chodzi o motywacje zespolu po odpadnieciu z CL. Salzburg natomiast od poczatku traktowal LE powaznie. W lidze pelna dominacja, rozjezdzaja kazdego kto sie napatoczy. Mysle, ze do Amsterdamu przyjada napakowani, bo wreszcie przyjdzie zagrac z kims o powaznej nazwie. Ponadto Salzburg moim zdaniem ma to czego Ajaxowi brakuje, wykonczenia akcji i agresywnosci w dazeniu do wygranej. Ajax spokojnie moglby rozjezdzac swoich rywali w Eredivisie ale tego nie robi - nie potrafi badz im sie nie chce. Salzburg wrecz przeciwnie, moze wygrywac spokojnie po 2:0 i przechodzic sobie mecz ale tego nie robi i wali kolejne 2 czy 3 bramki. Mysle, ze duze value na Salzburg.
Witam, jak mógłbym to chciałbym dodać do tego typu, że bardzo wątpliwy jest występ jednego z najlepszych strzelców Salzburga Jonatana Soriano(17 goli w lidz, 4 w LE) oraz podstawowego pomocnika Christopha Leitgeba. Może to komuś pomoże w typowaniu tego meczy. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
armadax23 22

armadax23

Użytkownik

AD 1: Jak dla mnie Duńczycy chyba trochę dość niespodziewanie wyszli dalej z grupy. Teraz czeka ich o wiele bardziej wymagający rywal. Fiorentina nie odpuszcza pucharów o czym świadczy kilka dni temu ich awans do finału &#39;Coppa Italia&#39;. Włosi już w 1 meczu będą chcieli znacznie przybliżyć się do awansu.

AD 2: Eintracht powinien odpuscic sobie podboje LE i zajac się Bundesligą bo tam tylko 3 pkt przewagi nad strefa spadkowa :p Porto co prawda też w grupie nie zachwycalo, zaledwie 1 wygrana, za to w lidze portugalskiej jeszcze u siebie nie przegrali! Mysle ze spokojnie ograja Niemców.

AD 3: Tak jak pisał użytkownik &#39;GumowyZielak&#39; francuzi totalnie odpuszczają ten mecz wyjazdowy, chyba spodziewają się że odrobią wszystko u siebie ???? W obliczu takich absencji Lyonu stawiam na zwycięstwo Ukraińców.

AD 4: Zeszłoroczny finalista LE Benfica, to kolejna ekipa, która odpadła z Ligi Mistrzów i teraz powalczy o triumf w „uboższej krewnej” tych elitarnych rozgrywek. Grecy ciezki rywal ale mysle ze nie sprawia tutaj niespodzianki!

AD 5: Benitez wie jak triumfowac w LE. Napoli to dla mnie przyszly finalista tych rozgrywek!
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
AD 1: Jak dla mnie Duńczycy chyba trochę dość niespodziewanie wyszli dalej z grupy. Teraz czeka ich o wiele bardziej wymagający rywal. Fiorentina nie odpuszcza pucharów o czym świadczy kilka dni temu ich awans do finału &#39;Coppa Italia&#39;. Włosi już w 1 meczu będą chcieli znacznie przybliżyć się do awansu.
AD 2: Eintracht powinien odpuscic sobie podboje LE i zajac się Bundesligą bo tam tylko 3 pkt przewagi nad strefa spadkowa :p Porto co prawda też w grupie nie zachwycalo, zaledwie 1 wygrana, za to w lidze portugalskiej jeszcze u siebie nie przegrali! Mysle ze spokojnie ograja Niemców.
AD 3: Tak jak pisał użytkownik &#39;GumowyZielak&#39; francuzi totalnie odpuszczają ten mecz wyjazdowy, chyba spodziewają się że odrobią wszystko u siebie ???? W obliczu takich absencji Lyonu stawiam na zwycięstwo Ukraińców.
AD 4: Zeszłoroczny finalista LE Benfica, to kolejna ekipa, która odpadła z Ligi Mistrzów i teraz powalczy o triumf w „uboższej krewnej” tych elitarnych rozgrywek. Grecy ciezki rywal ale mysle ze nie sprawia tutaj niespodzianki!
AD 5: Benitez wie jak triumfowac w LE. Napoli to dla mnie przyszly finalista tych rozgrywek!
PAOK raczej nie przegra meczu u siebie. Nie będzie to łatwe spotkanie dla portugalczyków. PAOK bardzo dobrze radzi sobie na własnym stadionie bilans 11-1-0 : 30-5 w bramkach. Ligi porównywalne , choć portugalska odrobine lepsza w wyniku kryzysu jaki jest w tej chwili w Grecji. Goście powinni się cieszyć , jeśli uzyskają bramkowy remis o wygraną bedzie trudno. Druga sprawa Napoli DNB było by rozsądniejsze. Swansea powalczy !
Tak od siebie jeszcze dodam , że Betis raczej nie głowie ma walke w LE. Kalkulacja jest prosta LE czy Utrzymanie w La Liga , więc można spróbować Rubin DNB , Alkmaar DNB również wygląda ciekawie
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Holendrzy nie są w szczytowej formie ? a w jakiej ? Zobacz ich mecze w Eredivisie ostatnie
No o to właśnie chodzi,że na podstawie ich ostatnich meczy można wyciągnąć takie wnioski iż nie są w szczytowej formie.Remisy z Zwolle i Utrechtem to wg. Ciebie szczyt ich formy ? Ja rozumiem,że w meczach u siebie Ajax prezentuje się lepiej ale ja mimo wszystko widzę szansę gości.
Teraz Ajax jest w gazie i polecam obejrzeć ich mecz jakiś by o tym wiedzieć. Wygrane z PSV, Feyenoordem itd.
Od meczu z PSV i Feyenoordem to już miesiąc mija więc przez taki okres forma może
się zmienić,a akurat z Eredivisie to Ajax najczęściej zdarza mi się obejrzeć.
Wszyscy widzę napaleni na Salzburg już w meczu w Amsterdamie, ciekawe skąd ten hurraoptymizm, ale grajcie co chcecie. a jak już piszecie cokolwiek to róbcie to rzetelnie chociaż, a nie na odwal się i na pałę. &quot;Austryjacy&quot; ? Ciekawa nacja to musi byc...
Nikt tutaj się nie napala i nikt nie mówi,że typ wejdzie ale podstawy aby zagrać w stronę Salzburga moim zdaniem są.Analiza krótka bo nie miałem czasu akurat pisać i napisałem krótko.Tak faktycznie popełniłem błąd z tym &quot;Austryjacy&quot; ???? To takie trudne słowooo ale dobrze,że ktoś tego pilnuje :spokodfhgfh:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Słówko o Ajaxie: Robson polecam sobie ściągnąć mecz z PSV,obejrzeć cały i gwarantuję,że zwątpisz w ten argument.Ajax przez cały mecz miał jedną udaną,składną akcję ofensywną i strzelił bramkę.Poza tym to w pierwszej połowie PSV cisnęło,mieli kilka świetnych okazji.Zresztą to tylko jeden mecz.Mecz pucharowy z Feye to też trzeba obejrzeć,a nie wyciągać wnioski,że Ajax wygrał 3-1 tzn że są w formie.Mecz był 50/50,przy 2-1 Feye poszło na całość,stwarzali okazje,ale nie wykorzystali.Na koniec dostali kontrę i tyle.Obejrzałbyś Ajax nawet w tych wygranych meczach u siebie to widać że w tej ekipie coś nie gra.Takie jest moje zdanie.Nie potrafię sobie przypomnieć kiedy widziałem dobry mecz Ajaxu w tym sezonie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Słówko o Ajaxie: Robson polecam sobie ściągnąć mecz z PSV,obejrzeć cały i gwarantuję,że zwątpisz w ten argument.Ajax przez cały mecz miał jedną udaną,składną akcję ofensywną i strzelił bramkę.Poza tym to w pierwszej połowie PSV cisnęło,mieli kilka świetnych okazji.
Tak się składa że widziałem oba mecze, nawet o tym pisałem -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f29/20-kolejka-eredivisie-23-kolejka-jupiler-pro-league-24-26-stycznia-102679.html#post4189309
;)
No, ale bardziej odnosiłem się do analizy powyższej, którą zacytowałem bo gość nie podał żadnych argumentów za tym, że wygra Salzburg. Ajax oglądam najcześciej w lidze holenderskiej i wiem, że na Arena Amsterdam stać ich na bardzo dobre mecze. Ponadto po urazie wrócił już Siem de Jong, Schone, Fischer i Boilesen grali ostatnio super mecze. Młody Klaasen również miał przebłyski, strasznie irytuje mnie postawa Bojana, gra słabo strasznie.
Wyżej ktoś wspomniał, że Salzburg możliwe, że bez swojej gwiazdy Jonathana Soriano, poza tym czy liga austriacka jest wyznacznikiem dobrej formy Salzburga ? Moim zdaniem nie bardzo bo dla mnie to słaba liga, słabsza niż Eredivisie.
A i w LM Ajax potrafił grać jak równy z równym z nie takimi rywalami jak Salzburg. Wygrana z Barcą u siebie, dobra postawa z nimi na wyjeździe gdzie m.in Valdes karnego złapał.
Z Milanem dwa remisy, ale gdzie jeden raz oszukał ich sędzia dając karnego z kapelusza w 90min za symulkę Balotellego... A na San Siro zabrakło szczęścia by wygrali bo Milan był tłem, owszem pamiętam czerwo Montolivo ale początkowe minuty grali w pełnych składach.
Dla mnie Ajax ten mecz u siebie wygra, a co będzie na wyjeździe to zobaczymy ;)
Pozdr
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Betis Sevilla - Rubin Kazan

▶Typ: Rubin Kazan DNB

▶Kurs: 2.50
▶Stawka: 2j
▶EW: 5j
Rubin Kazan wygrał bardzo łatwo swoją grupę. Nie przegrał on żadnego meczu, jego bilans bramkowy 14-4. Owszem nie mieli oni wymagających rywali ale potrafili to wykorzystać i łatwo wyjść z 1. miejsca w swojej grupie. Liga rosyjska wznawia rozgrywki 8. marca. W czasie przerwy Kazan rozegrał 6 meczy towarzyskich, oto ich wyniki:
Kayserispor 0-2 Kazan
Kazan 1-1 Ludogorets
Paderborn 2-1 Kazan
Lyubimets 0-3 Kazan
Kazan 2-1 Cluj
Dnipro 1-1 Kazan
Jak więc widzimy przegrali oni tylko jeden mecz, na wyjeździe, przez karny podyktowany pod koniec spotkania. Szczególnie ten ostatni wynik pokazuje, że nie jest to słaba drużyna, nie była ona stawiana w roli faworyta a mimo to nie przegrała tego meczu.

- Celem minimum jest dla nas bramkowy remis, który postawi nas w dobrej sytuacji przed rewanżem- mówią Rosjanie.
Traktują oni raczej poważnie te rozgrywki. Obecnie w swojej lidze zajmują oni 11. pozycję. Warty podkreślenia jest fakt, że mają oni najlepszą defensywę w lidze- tylko 14 straconych goli w 19 meczach. Dodatkowo tabela pokazuje, że drużyna ta ugrała więcej punktów na wyjeździe aniżeli na własnym boisku.
Co tu dużo można pisać o Betisie. Sezon temu zajęli miejsce premiujące ich grą w LE, w tym są drużyną beznadziejną. Myślę, że nie w głowie im puchary europejskie, będą oni raczej do końca sezonu walczyć o pozostanie w PD choć ich sytuacja jest dramatyczna. Nie ma co się kompromitować w LE. W Betisie nie zagrają: lewy napastnik Cedrick (21/2), prawy obrońca Chica (17/0), bramkarz Sara (19), napastnik Vadillo (24/2), pomocnik Torres (17/1). Nie zagra więc kilku ważnych zawodników.
Bardzo ważnym aspektem popierającym mój typ jest fakt, że kibice Realu prawdopodobnie szykują bojkot i nie zamierzają przyjść na mecz ich drużyny. Wszystko przez ogromne ceny biletów- 60 euro. Kibice czują się obrażeni taką wysokością ceny wejściówek. Nie wiem kto będzie chciał płacić takie pieniądze i oglądać wg. niektórych najgorszy Betis w historii Primera Division.
Nie wiem jak słaby musi być obecnie przeciwnik żeby stawiać hiszpańską drużynę w roli faworyta, nawet na własnym boisku. Rosjanie mieli na prawdę dobry okres przygotowawczy. Ich defensywa spisuje się bardzo dobrze co pokazują liczby. Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego meczu Kazania ale ten kurs na gości jest dla mnie na prawdę za duży i trzeba to zagrać za małą stawkę bo DNB wg. mnie to bardzo bezpieczna opcja. Kursy już spadają, więc kto jest zdecydowany to proszę grać. Pozdro :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Myślę, że jutro gry można upatrywać przede wszystkim w dwóch meczach:
Juventus - Trabzonspor oraz Real Betis - Rubin Kazań
Dlaczego?
Na początek pierwszy z wyżej wymienionych meczy, czyli starcie Juventusu z Trabzonsporem.
Kursy? 1.18 na wygraną Juve przy aż 19.00 na zwycięstwo Tureckich piłkarzy.
No i cóż, dla wszystkich to Juventus jest faworytem tego spotkania. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak można spojrzeć na to również z innej strony - Dla piłkarzy Antonio Conte, liga europy to nie to, co chcieli osiągnąć. Pojawia się więc wiele głosów mówiących o odpuszczeniu europejskiego pucharu. Szanse w tym meczu dostać mają piłkarze rezerwowi. Na boisku, z powodu kontuzji nie zameldują się także Giorgio Chiellini oraz Andrea Barzagli.
Moim zdaniem, odpuszczenie ligi europejskiej przez Juventus okaże się prawdą, co zmotywowani piłkarze Trabzonsporu mogą i z pewnością wykorzystają.
Warto także dodać, że Juventus w tym sezonie, jeszcze w Lidze Mistrzów mierzył się z turecką drużyną, Galatasaray. Mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisem w Turynie oraz przegraną piłkarzy Juventusu w gorącym Stambule.
Z tych wszystkich powodów, osobiście polecam:
Remis lub Trabzonspor @ 5.00 Bet365 ⛔
Trabzonspor HA +1 @ 4.15 Bet365 ⛔
Trabzonspor HA +2 @ 2.10 Bet365 ZWROT
///Szkoda tego nieuznanego gola dla Trabzonsporu. Poza tym gracze z Turcji byli, moim zdaniem, dużo lepszym zespołem. Zasłużyli przynajmniej na remis. Wydaje się, że momentami brakowało im trochę spokoju i umiejętności.
Drugi mecz został już dokładnie przedstawiony przez użytkownika BaNaN23.
Niewiele można dodać. Gracze Betisu nie mają praktycznie żadnych szans w tym spotkaniu. Dodatkowo dochodzi wiadomość o frekwencji kibiców. Choć dopłata do karnetu została odwołana, miłośnicy Realu Betis postanowili się nie poddać. Nie zamierzają pojawić się na stadionie.
Ze swojej strony polecam:
Rubin Kazań @ 3.30 Bet365 ⛔
Rubin Kazań HA -1 @ 6.25 Bet365 ⛔
Dla ostrożniejszych:
Remis lub Rubin Kazań @ 1.60 Bet365 ✅
Rubin Kazań DNB @ 2.25 Bet365 ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom